» »

Google Photos

Google Photos

luuxiii ::

Pozdrav
na google računu imam okoli 3K slik...vse te so mi pridno zajdeale moj "free" prostor na google računu.
Pred nekaj časa je google naznanil, da so slike, ki so bile slikane do ločljivosti 16MP lahko neomejeno nalagajo. Večina mojih slik je slikana z 8 MP, nekaj pa je tudi slik narejenih z 16MP senzorjem. Sedaj pa imam en problem, namreč v nastavitvah google photos-a sm omogočil opcijo "Visoka kakovost (brezplačno neomejeno shranjevanje)", vendar se mi stare slike (katere so bile prenešene na račun pred googlovimi spremembami) še vednpo štejejo v ta skupen prosotr 15GB.

Ali so stare slike sploh vključene ?...ali še moram omogočiti kaj ?

Za pomoč se že v naprej zahvaljujem :D

modelno1 ::

Preberi si tole.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

luuxiii ::

modelno1 je izjavil:

Preberi si tole.


končno uporaben nasvet...sem že spraševal drugje...pa nisem dobil tega kar rabim

HVALA!!! :):D8-)

slitkx ::

Zaupate tej Googlovi storitvi? Glede pojavljanja vaših fotografij drugod v marketinške namene.

Sssaga ::

Nagih slik NIKOLI!

>:D

noraguta ::

Komot. Potem nehajo ponujat naprej. Vse kar ti ponuja free space zastonj mora bit nekaj prona vmes.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Dober dan ::

Kako je kaj s temi Google fotografijami? Kaj menite, jim gre zaupati, ali raje ne? Razmišljam, ali bi nalagal slike v onedrive, ali v Google fotografije. Sicer imam doma WDmyDrive 2TB, ampak je težava v tem, da zaradi slabe internetne povezave težko na telefonu kjerkoli izven lokalnega omrežja prebiram podatke, sploh kakšne posnetke. Sicer je to super backup, ampak, ko sem pa zdoma, je pa zadeva skoraj neuporabna (razen za office). Sploh na kakšne videoposnethe lahko pozabim..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blokada otroškega Google računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
629671 (8307) vahid
»

Amazon ukinja shrambo z neomejeno kapaciteto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5414449 (11563) mojster_joni
»

Kateri free cloud storage (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5213191 (11339) Anney
»

Google+ Photos le še do avgusta

Oddelek: Novice / Android
2412362 (10104) mihec87
»

Google+ obnorel ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9531562 (22984) Ziga Dolhar

Več podobnih tem