» »

Windows zamrzne??"!"

Windows zamrzne??"!"

ddeben ::

Problem je naslednji- Pred casom se mi je pojavil problem, da ko pridem v windows takoj na zacetku za priblizno minutko zamrzne nato pa normalno dela naprej! Nevem v cem bi bil problem, zato prosim za pomoc!!!!:D

V-i-p ::

Zakaj slutim, da imaš v mašini mrežno kartico?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ddeben ::

Ja pred kratkim sem dobil tudi ADSL in tudi sem moral kupit mrezno kartico-je to mozen problem!!!??? :\

V-i-p ::

ojej, ddeben, če bi preiskal search, bi videl kolikokrat (milijonkrat) smo že govorili o tem "problemu". Ampak, ok, danes sem dobre volje, zato :D: Greš na start, nastavitve in omrežne pozezave. Tam boš našel dve ikoni, eno za ADSL in eno za LAN (Local Area Connection). No, tiste od ADSLA ne tipaj, pač pa odklikaj z desnim gumbom na LAN ikonco. Klikni lastnosti in čisto spodaj (verjetno) boš našel tudi Internet Protocol (TCP/IP). Klikni enkrat z levim gumbom nanj, in potem desno pod njim Lastnosti. Vidiš, da imaš vključeno, da ti avtomatsko dodeli IP, zato tako dolgi zagon. Klikni spodnjega in sedaj se ti odpre možnost, da IP vpišeš sam. Vpiši enega od teh dveh (kateri ti je ljubši): 192.168.2.1 ali 172.16.2.1, pod tem (za subnet mask) daj 255.255.0.0. Shrani nastavitve, potrdi z da/yes, restartaj mašino in to je to...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ddeben ::

OK hvala za pomoc- deluje!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kater Linux ruter/firewall izbrat ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
704074 (3020) sverde21
»

računalnika v mreži

Oddelek: Pomoč in nasveti
401721 (1293) mte
»

Lan med win 2k inwin 98se (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
654940 (4176) Klemenn
»

Težave pri zagonu XPjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
12918 (821) urbi
»

pocasni zagon winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
312341 (1796) Lunik

Več podobnih tem