» »

Audi A3 avtoradio CD

Audi A3 avtoradio CD

LowOffer3 ::

Živjo!

Mogoče kdo ve zakaj mi ne pokaže imen glasb ko zapečem CD v Audiju A3 letnik 2011?
  • spremenilo: LowOffer3 ()

Robi :P ::

Narediš audio CD z 24 komadi oz 80min max. ali delaš MP3 cd za 700MB?

LowOffer3 ::

Naredim audio CD,ker mi drugače ne bere.

Frufru ::

Kateri program uporabljaš?
Ko sestavljaš CD poglej kaj ti piše pod "CD TEXT" oznako.

Pri določenih programih moraš ročno popravljati naslove. Sploh če se pretvarja iz določenih formatov.

Robi :P ::

LowOffer3 je izjavil:

Naredim audio CD,ker mi drugače ne bere.

Evo tu je "problem". Če narediš audio CD komade poimenuje Track1 Track2 ipd. ker je pač tak format določen da jih pravilno bere...

d4vid ::

Kako da mp3 ne bere? Nam ga touran 2008.
Mogoce odvisno od radia? Pri nas nad cd enoto pise mp3, se mi pa zdi da mora cd bit taprav, ne vem tocno, -r ali pa +r.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

LowOffer3 ::

Pečem sicer z Nerotom, poskusil sem zapeči normalno ampak mi radio vrže nek error.Je treba spremeniti nastavitve, da bi mi bral radio v avtu?

Invictus ::

VAG koncern je bil znan po tem da si moral MP3 CD doplačati ...

Zdaj je baje že celo "standardna" oprema ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

Provaj da preimenuješ dejansko ime fajlov in zapeči v .wav formatu kot data CD.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

d4vid ::

Invictus je izjavil:

VAG koncern je bil znan po tem da si moral MP3 CD doplačati ...

Zdaj je baje že celo "standardna" oprema ...


Wau, celo neki od dodatne opreme mamo.
Drugac pa navodila odpret pa pogledat :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

LowOffer3 ::

Čudno da je radio sploh osnovna oprema...
Ve kdo kak dober konverter za Wav,ki ne nabije velikosti datoteke iz 3 MB na 30?
Sicer sem tudi gledal da bi radio zamenjal,vendar me moti da imajo ti double din vsi usb priključek zadaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LowOffer3 ()

Machete ::

Ne, wav je nekompresirana zvočna datoteka in na velikost ne moreš vplivati, če želiš da ti predvajalnik to prebere kot je treba in brez zapletov.
V nobenem primeru ne boš pričaral kaj veliko več od ca 70 minut na CD, če ti bere samo glasbene CDje avtoradio, zato nevem kaj te velikost fajla moti :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GrimReaper ::

Sam sem tudi že 1 mesec na CD MP3 radiu, ker sem zamenjal avto, in tudi še bom 1 mesec, ker 130€ pride samo kit za vgradnjo aftermarket radia.
Danes sem si vzel čas, da sem zapekel 4 albume na CD-RW, gre pa največ 5 320 kbps albumov, če imaš formatirano v Live File System (576 MB).

Drugače res zanimivo koliko časa zaostajajo s tehnologijo v avtih, recimo od mojih avtov je bil 2005 prvi s serijsko vgrajenim CD radiem (MP3 je bil z doplačilom), moj in fotrov 2011 pa sta še na CD MP3.
Mislim da šele tam 2013 so začeli serijsko dajat USB priključke v avto.
Tolažim se lahko, da bo naslednji avto 100% že serijsko imel USB.

LowOffer3 je izjavil:

Sicer sem tudi gledal da bi radio zamenjal,vendar me moti da imajo ti double din vsi usb priključek zadaj :)

Slabo gledaš.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

d4vid ::

GrimReaper je izjavil:

Sam sem tudi že 1 mesec na CD MP3 radiu, ker sem zamenjal avto, in tudi še bom 1 mesec, ker 130€ pride samo kit za vgradnjo aftermarket radia.
Danes sem si vzel čas, da sem zapekel 4 albume na CD-RW, gre pa največ 5 320 kbps albumov, če imaš formatirano v Live File System (576 MB).

Drugače res zanimivo koliko časa zaostajajo s tehnologijo v avtih, recimo od mojih avtov je bil 2005 prvi s serijsko vgrajenim CD radiem (MP3 je bil z doplačilom), moj in fotrov 2011 pa sta še na CD MP3.
Mislim da šele tam 2013 so začeli serijsko dajat USB priključke v avto.
Tolažim se lahko, da bo naslednji avto 100% že serijsko imel USB.

LowOffer3 je izjavil:

Sicer sem tudi gledal da bi radio zamenjal,vendar me moti da imajo ti double din vsi usb priključek zadaj :)

Slabo gledaš.


Do sedaj me je presenetila samo kia rio (drugih še nisem vozil), ki ima mislim da serijsko USB in AUX. Vozil sem lani, avto pa mislim da je 2011-2012. Zanimiv avtomobilček :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Machete ::

GrimReaper je izjavil:

Sam sem tudi že 1 mesec na CD MP3 radiu, ker sem zamenjal avto, in tudi še bom 1 mesec, ker 130€ pride samo kit za vgradnjo aftermarket radia.
Danes sem si vzel čas, da sem zapekel 4 albume na CD-RW, gre pa največ 5 320 kbps albumov, če imaš formatirano v Live File System (576 MB).

Drugače res zanimivo koliko časa zaostajajo s tehnologijo v avtih, recimo od mojih avtov je bil 2005 prvi s serijsko vgrajenim CD radiem (MP3 je bil z doplačilom), moj in fotrov 2011 pa sta še na CD MP3.
Mislim da šele tam 2013 so začeli serijsko dajat USB priključke v avto.
Tolažim se lahko, da bo naslednji avto 100% že serijsko imel USB.


Delno zaostajajo zato, ker se cel inžiniring, iskanje pogodbenih partnerjev za kose in tehnologijo itd.. avta dogaja par let preden ta avto dejansko zapelje na cesto. In že kot nov nima najnovejše tehnologije.
Drugo pa je spet razred in marka avtomobila, ki jih primerjaš in tudi kontinent ter zahteva trga.
Dražje makine imajo že skoraj desetletje vse kar naštevaš da pogrešaš (DVD MP3, Video, Glasovne ukaze, USB, AUX, NET, BT itd..).
Ali pa poglej naprimer USA, kjer so imeli avtomatske klime že v 70ih, da ne govorimo a radiju, električnem pomiku stekel in avtomatikih, ki segajo že v zgodnja 50a ali še prej..
Pri nas pa so se klime začele pojavljati šele v poznih 90ih, avtomatske pa so se nekako uveljavile kot skoraj osnovna oprema v zadnjem času..
Torej skoraj 50 let za USA, tako na palec.. V Z evropi pa zgolj kako desetletje prej.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Blinder ::

Lahko da se motim ampak mislim da 'vw' je imel ze leta nazaj na voljo za tiste case sodobne ali celo napredne radie ampak proti doplacilu. S tem poskusajo dobit vec prihodka z strani dodatne opreme ali pa z prodajo boljsih paketov opreme.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Vikking ::

Machete je izjavil:



Delno zaostajajo zato, ker se cel inžiniring, iskanje pogodbenih partnerjev za kose in tehnologijo itd.. avta dogaja par let preden ta avto dejansko zapelje na cesto. In že kot nov nima najnovejše tehnologije.


Nič ne zaostajajo. Če pa misliš da vozilo ima avtoradio na mp3-je, da je stiku z najnovejšo tehnologijo v avtomobilističnemu svetu, potem joj.

V audijiu si leta 2001 kot osnovno opremo dobil avtoradio na cd z 5-im zvočniki. Kia je bila še na kasete (oz. je bilo potrebno doplačati da si sploh dobil avtoradio na kasete). Z doplačilo pa si pri Audiju dobil Bose ozvočenje z wooferjem, cd changer, ter avtoradio z navigacijo in prostoročnim telefoniranjem.

Machete ::

Nevem kaj si sploh želel povedat s citiranjem mene. Ne mislim tega kar si napisal. :D
Približno vem kaj je trenutno vroč tech v avtih. mp3 pa je bil to 10 let nazaj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vikking ::

Pozabi, škoda da sem kaj sploh napisal, ampak eni mislijo da če dobijo vozilo z mp3-jem da je to višek vrhunske in najnovejše tehnologije v vozilu. Čeprav lahko namesto enega kofeta brez mleka, kupijo kitajski avtoradio z mp3-jem.

LowOffer3 ::

Machete je izjavil:

Nevem kaj si sploh želel povedat s citiranjem mene. Ne mislim tega kar si napisal. :D
Približno vem kaj je trenutno vroč tech v avtih. mp3 pa je bil to 10 let nazaj.


Praviš , da si majstor. >:D Kaj bi priporočal za v mojega Audi A3 2011 2 DIN,ker drugače bom več zagonil na CDjih kakor na novem radiu. Ko bom zmontiral z veseljem dam star Audi chorus radio za 2 pira. :))

Machete ::

Pojma nimam o avtoradijih ki se kupujejo v tem stoletju. Bo kdo drug povedal. Ali pa pojdi na kak avto forum, tam so bolj strastni za pleh. Poglej kaj je kompatibilno in kaj rabiš, ter koliko si pripravljen zagonit.. Potem pa skeniranje trgovin na netu .. :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

d4vid ::

Odvisno kolk si pripravljen dat, ampak original radii mislim da vredu špilajo, tako da pod 100€ brezveze gledaš ker boš razočaran še nad kakim nad 100€. Tko da 150€ za radio + plastika okol radia (ni treba dat 2 din, ker se dobi plastika in gre 1 din noter pa še predalček maš zraven) + pretvorniki za obvolanske in priklop na napeljavo... Tko da 250 ne uide, oz. če dobiš kje rabljeno.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7814273 (8572) Trupl0
»

Avtoradio ne predvaja več mp3

Oddelek: Zvok in slika
174244 (3339) radmannsdorf
»

CD Audio - Nero

Oddelek: Pomoč in nasveti
102773 (2659) teidy
»

Svoja glasba na avtoradiju na kaseto, kako?

Oddelek: Zvok in slika
243755 (3284) Hayabusa

Več podobnih tem