» »

Spoznavanje novih ljudi

Spoznavanje novih ljudi

1
2
3

NotSpecial ::

blackbfm
res da smo na netu, samo online zadeve so res crap za spoznavanje..al sem pa samo jaz mel slabe rezultate :-) kakorkoli, RL pristop zmaga, meni je najlažje na eventih


No, delno se lahko strinjam s tabo. Delno pa zato, ker sem enega bivšega tut na teh "crap" straneh spoznala in sva bila v zvezi več k 2 leti tko da... :D Je pa bila zanimiva izkušnja in je absolutno ne obžalujem (spoznala sem enega super dečka, pa spet ne tok super, da bi lahko bil moj mož :D - v zadnjem delu povedi je sarkazem). :D Bom pa lahko vnukom pripovedovala marsikaj. :D

vostok_1 ::

tor2 je izjavil:

Vsi ostali so označeni kot vaški posebneži :|.


Absolutna resnica. Zato pa po vaseh vidiš redko, da bi se ljudje rekreirali (tekli, kolesarili, fitnes na prostem, sprehajali psa), ker če ne delaš na njivi ali dvorišču si pač čudak, ki se ga je potrebno izogibati.
Šele v večjih mestih se manj obremenjujejo kaj počneš v free timeu.

Najmanj kar moreš narediti je se preseliti v mesto, če si v hosti. (ob predpostavki, da iščeš to o čemer gre debata)

Arctander je izjavil:

Mnja ... saj v kakšnem Kentuckyju verjetno tudi nimaš pretirane izbire in moraš ravno tako drugam, če želiš kaj več od mainstreama. Če gledaš na ZDA kot celoto, pa lahko tudi tukaj razširiš polje iskanja na celo EU. V Berlinu, Amsterdamu, Copenhagnu imaš vsega.

Se strinjam sicer, da je Slovenija bolj kot ne zahojena vas; kar želim povedati je, da so tudi v ZDA podobno ali še bolj zahojene zvezne države, in tako tukaj, kot tam se moraš usesti na letalo/vlak in odpeljati par 100km daleč, če želiš kaj drugega/drugačnega.


To je čar ZDA. Ogromna površina, ogromno ljudi, isti jezik in obstoječa vladavina prava.

Če želiš bit redneck, imaš ogromno somišljenikov. Če si preper si lahko zlahka narediš bunker sredi ničesar. Če hočeš bit hipster, greš v New York. Če si nerd, imaš redne Trekie konference po celi državi.
Potovanje po ZDA je non-sequitur. Ko folku dopizdi en kraj in eni ljudje, skočijo na letalo in čez par ur so že 1000km daleč, v popolnoma novem okolju. Če si samski lahko praktično cirkuliraš cel lajf pa ti ne bo dolgčas (in theory).
Skupni jezik je recimo ogromen plus. Ker slovenc v Barceloni bo vedno slovenc.

EU še vedno in še dolgo časa ne bo ZDA iz tega vidika. Te mesta ki si naštel so recimo dobro izhodišče. Dodal bi še kako Prago, London, Barcelono, Milano.
Cela slovenija nima za burek proti kateremukoli od teh mest. (v tem pogledu)
Ljubljana your pretty much only choice, če se ti ne da daleč seliti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mesar ::

Če hočeš kaj? Kaj iščete... samoroge?

Večina sploh več nima ne volje ne interesa za nič, razen da bluzijo pa posedajo okoli... oziroma ne NITI za to nimajo interesa, še to jim je pretežko in pol jamrajo. Tudi služba ti ne predstavlja interesa če komaj čakaš da prideš domov in si fertik s šithom...

Kaj potem delate v življenju cele dneve? 7h spanja, 8h službe kam pa gre ostalo če nimate otrok pa nič...

Tudi v Slo imaš folka še in še in jaz sem vedno znova presenečen kako majhna je ta naša državica... verjamem pa, da je problem če ti je v življenju dolgčas in nisi pripravljen nič naret glede tega, IMHO že imaš problem če ti je dolgčas... jaz vem, da so mimo leta odkar pomnim, da mi je blo nazadnje DČ...

In btw od folka, ki jim je cele dneve DČ in samo iščejo nekoga, da se mu obesijo ... vsi bežijo stran in vedno bodo.
Your turn to burn!

vostok_1 ::

Folka je, če si redni uživalec poceni piva in harmonike.
Dlje kot si od tega, manj je folka.

Saj sem rekel. Odvisno kaj želiš. V sloveniji samoroga zagotovo ne boš našel, v ZDA pa vsaj imaš več možnosti.

Unknown_001 ::

Ha... sem prebral uvodni prispevek od OP a. Kje je to fora, da se poskušaš na vsako silo vriniti v neko družbo. Pa ljudje božji kot da si bo res tak človek ki te je samo enkrat videl sploh vzel čas. Resno? Pač predstaviš se, kar je stvar kulture naprej se pa itak v pogovoru vidi koliko je kdo zainteresiran za druženje. Mene osebno odbije ko kdo za kontakt prvo reče kak maš fejsbuk?

In kaj prvo pomislim: "ja piz*a ti ma*erina ka me ti češ spoznat sam zto da mi boš po netu gnjavil/a o svojih problemih ki me pu *urca ne zanimajo al da ostanemo v prijateljskem stiku"
Pa v tem OP-ovem primeru je še huje ker sploh ni bile omenjene izmenjave kontakta in je na koncu request za prijateljstvo izpadel zelo vsiljivo.

Al telefon al naslov ali vizitka na nestu al pa nič od vsega skup.

Da ne bo kdo mislil da zna kdo od teh iskalcev "kolegov" bit diskreten. Pa to takoj vidiš al se človk sam prilizuje da se bo neke grupe vključil. Sploh ne moreš falit: Probava z nekimi čisto X temami se vključit ki trenutno zanimajo le njega, veliko vskakuje v pogovor z captain obvious odgovori ali retoričnimi vprašanji zaradi česar mnogi mislijo da jih tip zajebava in dejansko jim postane težak družabnik. Pač to se bo grdo slišal sam tako gre pol v glavi: Vsak ki ma 5 minut cajta mi pa ne bo najedal. Maš pa tud take ki so tiho in sploh navzven ne kažejo interesa se družit ali se pa še zajebane delajo. Pa naj kdo reče če se mu da s takim človekom ukvarjat?

In še no.1 razlog zakaj se od takih ljudi izogibajo vsi-> ker so to potencialni nelojalni in nezanesljivi "prijatelji". Ker v prvi vrsti mislijo samo nase-saj ne da bi bilo s tem kaj narobe ampak ko se jim bo sprdnilo se bodo prikurvali (da, prav ste prebrali) v drug krog in starega odmislili. Potem pa tako delali verižno dokler jih bodo obstajali ljudje ki jih bodo sprejemali notr.


Upam da je vsem jasno da vsa razmerja, bodisi poslovna, partnerska, prijateljska z malo izjemoma družinskega temeljijo na simbiotskem odnosu. Torej mora vsak nekaj prispevati ne pa samo jemati. V družbi je to lahko moralna podpora, lahko je človek veseljak in deli dobro voljo (takega imajo večinoma radi vsi), lahko ta človek kaj zrihta za prijatelje preko vez ali pomaga pri delih ipd. Karkoli.

Kdor pozna samo parazitizem pa naj pri sebi razčisti to čimprej.


Prava prijateljstva se tvorijo čisto naključno, z dogodki ki osebe povezujejo oz. So jim skupni.
Sta pa še dva zanimiva fenomena:
Najboljša prijateljstva tvorijo ravno skupne grenke izkušnje kjer se človek človeku dokaže, da mu zna tudi v slabem priskočit na pomoč. Najbolj bratska se pa razvijejo navadno iz konkretnega spora kjer je tudi do direktnega obračuna prišlo na koncu. Vem za primere ko sta se dva skoraj na smrt stepla sedaj pa nerazdružljiva družabnika. Imam tudi podobno izkušnjo vendar ni ravno omembe vredna.

Meh dost filozofiranja ta dons. Zdej pa zobe umit pa spat :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mesar ::

vostok_1 je izjavil:

Folka je, če si redni uživalec poceni piva in harmonike.
Dlje kot si od tega, manj je folka.

Saj sem rekel. Odvisno kaj želiš. V sloveniji samoroga zagotovo ne boš našel, v ZDA pa vsaj imaš več možnosti.


Ne drži, sicer pa če damo vso šalo na stran, alkohol (in v glavnem droge na splošno) uživajo tako ali tako samo tisti, ki jim dela težave copping z realnostjo (kar ni moj problem, kot tudi ne problem recimo 40% procentov folka s katerimi se družim - ostali pa jbg, jaz spoštujem njihove odločitve) ali pa so še mladina in poskušajo...

Aja in pa v ZDA (ti) misliš, da imaš več možnosti.
Your turn to burn!

Unknown_001 ::

Mesar je izjavil:


Aja in pa v ZDA (ti) misliš, da imaš več možnosti.


Možnost je res več če le nisi lesen ko hlod in se ne držiš nekih svojih idealov ki jih ni.

Ampak kakor sem slišal od tistih ki so že bili v ZDA so ljudje tam izjemno zgovorni in dost odprti. Baje jim je to klepetanje tok v navadi da se ob tihih ljudeh kar naj bi evropejci bili počutijo utesnjeno in če nimaš jezika nabrušenega ko britev te znajo imet za zategnjenega. Tako da če si se pripravljen družiti in pogovorit tam ne bo tak problem če boš zafilozofiral kot pri nas ko ti ker še reče neki v smislu "kaj se pametnega delaš".

Problem je ker eni celo zananost naredijo iz čisto spontane zadeve ki nagonsko laufa v ozadju ampak je njihovo razmišljanje prevelika barikada da bi vse naravno steklo skozi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SimplyMiha ::

Glugy je izjavil:

Obstaja pa tud ena kolumnistka ki ti mogoče če pač si že vse drugo poskusil proba najdt "zmenek" pa pomoje da če želiš prijateljsko spoznavanje da ti tud lahk kej najde: http://www.moski.si/sodoben-moski/partn...
"Če se tudi ti kdaj počutiš "zaspan" in čutiš, da bi potreboval navdih, brco ali si morda želiš na zmenek s simpatično punco, mi lahko pišeš na lidija.mursek@gmail.com "
"Lahko ti najdem zmenek ali pa te samo prestrašim, da mečeš vstran svoj najboljši del življenja in boš od tam naprej zmogel sam."
Glej sj se zdi neumno ampak nimaš kej zgubit. Pač vedno k se spoznavš si vse vzem mal z rezervo pa bo. Prej al slej boš spoznal pravo osebo s katero se boš ujel. Sej žensk je dost. Ena bo že taprava. Sam spoznat jih je treba mal več kot sam prve tri. Sej tud za službo verjetn ne pošlješ sam tri prošnje pa dobiš službo ampak na desetine prošenj.


Ehm... Poglej, s čim se ta ženska ukvarja: Transformacija

Pišeš na mail, pa ugotovi, da potrebuješ nekaj "kanaliziranja"... Njen "program za samske" stane 372EUR.

Veliko sreče, kdor si upa!

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Mesar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Folka je, če si redni uživalec poceni piva in harmonike.
Dlje kot si od tega, manj je folka.

Saj sem rekel. Odvisno kaj želiš. V sloveniji samoroga zagotovo ne boš našel, v ZDA pa vsaj imaš več možnosti.


Aja in pa v ZDA (ti) misliš, da imaš več možnosti.


Da. Imaš več možnosti, če jih želiš izkoristiti in da ti sreča pač ne nagaja.
Ali jih imam jaz niti ni pomembno. Pomembno je dejstvo, da tam kjer je več ljudi je več interakcij in vse kar s tem pride zravn.

Unknown_001 je izjavil:

Mesar je izjavil:


Aja in pa v ZDA (ti) misliš, da imaš več možnosti.


Možnost je res več če le nisi lesen ko hlod in se ne držiš nekih svojih idealov ki jih ni.

Ampak kakor sem slišal od tistih ki so že bili v ZDA so ljudje tam izjemno zgovorni in dost odprti. Baje jim je to klepetanje tok v navadi da se ob tihih ljudeh kar naj bi evropejci bili počutijo utesnjeno in če nimaš jezika nabrušenega ko britev te znajo imet za zategnjenega. Tako da če si se pripravljen družiti in pogovorit tam ne bo tak problem če boš zafilozofiral kot pri nas ko ti ker še reče neki v smislu "kaj se pametnega delaš".

Problem je ker eni celo zananost naredijo iz čisto spontane zadeve ki nagonsko laufa v ozadju ampak je njihovo razmišljanje prevelika barikada da bi vse naravno steklo skozi.


V ZDA niso ljudje zgovorni in odprti. V ZDA imaš 300 miljonov ljudi. Imaš odprte in klepetave ljudi, imaš resne in introvertirane ljudi, imaš nasilne, imaš prijazne, imaš zmešane in imaš inteligentne....v konkretno večjem obsegu in gostoti kot npr v sloveniji.
There's strength in numbers.
Če si tega želiš pa je druga zgodba. OP si kot kaže želi, zato mu priporočam čimprejšnjo odselitev, ker v Sloveniji bo bistveno bolj obsojen na stagnacijo, kar sicer ne pomeni da v ZDA zagotovo ne bi. I'm just saying, da ima več šans, tam kjer je večja gostota in dostopnost.
V ZDA npr. če spoznaš punco na drugem koncu, se k njej preselit ni noben problem in tam zlahka narediti lajf. Se preselit na portugalsko in tam prosperirat je bistveno zahtevneje.
Ni zastonj, da so ZDA prišle do tega kar so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mesar ::

Ah, to je pol spet ena teh debat kak je povsod drugod razen doma vse boljše (seveda na račun tega, da dejansko iz prve roke sploh ne veš kako je tam), čudno da potem niso VSI tam če je res tak kul, zakaj je sploh kdo še sploh v SLO v bistvu večina bi že davno morala pobegniti v velecenjeni AT&DE. Če je volja je vedno pot, če ni volje pa verjetno nikjer ne bo šlo...
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

vostok_1 ::

Nope. Povsod ni vse boljše. Sem pač rekel, da v nekaterih segmentih.

Če si želiš v relativnem miru vzgajati tri pamže, hodit v službo od 8-4, ter za vikende spit kak union na vaški veselici ob turbofolku...je slovenija boljša dežela.

Trololololol ::

Če hočeš izvedeti nekaj o današnjem dejtanu, poglej knjigo
http://www.amazon.com/Modern-Romance-In...
Avtor se potrudi malo raziskati opcije, ki jih imamo na izbiro, pri tem izpostavi + in -, zraven imaš še nekaj misli, kako prit do babnc.

NotSpecial ::

SimplyMiha

Ehm... Poglej, s čim se ta ženska ukvarja: Transformacija

Pišeš na mail, pa ugotovi, da potrebuješ nekaj "kanaliziranja"... Njen "program za samske" stane 372EUR.

Veliko sreče, kdor si upa!


Citiram dalje: "Transformacija je proces, pri katerem se neprijetni občutki (strah, jeza, žalost, itd.) ter z njimi povezani vzorci obnašanja (ljubosumje, obup, kolerični izpadi, itd.) preoblikujejo v naše najvišje dobro." Z eno besedo - ŠPORTAJ. :D Ono drugo (kao soul mate) je pa bolj tko, ob pravem času na pravem mestu. :D

Vitez ::

Priložnosti za spoznavanje ljudi je treba izzvati. Če živiš v malem kraju so dobra priložnost razne dejavnosti, ki jih organizira lokalna skupnost. Drugače pa ne razumem ljudi, ki se po študiju v LJ vrnejo domov veegtirat in jamrat, da ni nikjer nikogar. Slovenija je mala, ampak vsaj v LJ in MB se najde marsikaj. Imam občutek, da bi ljudje, ki jamrajo v Sloveniji, tudi sredi NY jamrali, kako je vse čudno.

Ne pravijo zastonj: če hočeš biti sam, idi v velemesto, če hočeš družbo, idi v manjši kraj...Imam občutek, da eni preveč časa preživite na internetu, ste malo introvertirani, premalo dejansko delate na gojenju resničnih družbenih stikov, potem pa svojo izkušnjo projecirate na vso populacijo.

Če se nekomu zdi, da ima asocialne hobije, kejr ni mogoče spoznavati novih ljudi, bo treba nove hobije poiskat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

vostok_1 ::

Vitez je izjavil:


Če se nekomu zdi, da ima asocialne hobije, kejr ni mogoče spoznavati novih ljudi, bo treba nove hobije poiskat.


Skoraj noben hobi ni asocialen. Razlika pa je, če imaš le enega somiljenika v državi ali tistih 100 ki sem jih omenil.

V msetu si res lahko sam, če želiš, ampak če znaš iskat imaš več možnosti, da boš kaj našel. Na vasi pa je izbira že v naprej poznana.

Vitez ::

Ja, ampak folka, ki živi na vasi in sanja, kako bi bilo fajn biti v mestu, ne morem resno jemat. Zakaj, zato, ker poznam ljudi, ki so dobesedno na blef šli v Prago in Berlin službo iskat, jo našli in ostali. Odkar smo v EU, ima državljan Slovenije ogromno priložnosti. Sploh pa ne razumem, zakaj nekdo, ki misli, da ga malo okolje omejuje, ni vsaj v Ljubljani. Uvodni prispevek v bistvu dobro povzema tipične izgovore: folk študira v LJ, doštudira, potem pa gre nazaj domov čakat na službo in travmirat, kako je vse dolgočasno. Ker je lažje in ceneje. Obstaja možnost študentskega dela tekom študija in posledično navezave stikov za kasneje, zato ne razumem takih izgovorov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Glugy ::

SimplyMiha je izjavil:


Ehm... Poglej, s čim se ta ženska ukvarja: Transformacija

Pišeš na mail, pa ugotovi, da potrebuješ nekaj "kanaliziranja"... Njen "program za samske" stane 372EUR.

Veliko sreče, kdor si upa!


Nisem šel gledat dlje od članka. Sem mislil da je zastonj ker pač ne bi pričakoval da bi bil tako oblikovan članek v bistvu reklama za plačljivo storitev. Res ne bi pomislil sploh. Sem mislu da je ženska pač prijazna an. Mah brevzeze pol... Kok ne maram ko tak prijazno govorijo sam tok da te zvabijo da se začneš zanimat pol pa k se že mal "sliniš" ti pa pred nos postavijo cenik. Tako podlih prodajalcev ki se igrajo z čustvi drugih jz ne prenašam. Pač ne morš služt na plečah takih čustev no. To je naravnost grdo.

NotSpecial ::

Glugy je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:


Ehm... Poglej, s čim se ta ženska ukvarja: Transformacija

Pišeš na mail, pa ugotovi, da potrebuješ nekaj "kanaliziranja"... Njen "program za samske" stane 372EUR.

Veliko sreče, kdor si upa!


Nisem šel gledat dlje od članka. Sem mislil da je zastonj ker pač ne bi pričakoval da bi bil tako oblikovan članek v bistvu reklama za plačljivo storitev. Res ne bi pomislil sploh. Sem mislu da je ženska pač prijazna an. Mah brevzeze pol... Kok ne maram ko tak prijazno govorijo sam tok da te zvabijo da se začneš zanimat pol pa k se že mal "sliniš" ti pa pred nos postavijo cenik. Tako podlih prodajalcev ki se igrajo z čustvi drugih jz ne prenašam. Pač ne morš služt na plečah takih čustev no. To je naravnost grdo.


Mene niti ne čudi. Pa sej s čustvi se itak da fuuuuuuuuuul zaslužit, samo poglej raznorazne psihoterapevte (pa ne bom nobenega omenjala, da ne bom kje kamenjana), ki služijo take pare, da glava peče. Kok že pravijo? Znajt se je treba. To, da se greš neko "ikono matere Tereze" ti pač ne omogoča preživljanja.

Glugy ::

Jz raj crknm k pa da služm na podel način. Ja vem da se da ampak to da se da pa da je razširjeno men to ni noben izgovor. Ampak pustmo to za drugo temo. Se opravičujem za offtopic.

stjan ::

Če imaš motor pojdi v kakšen večji moto klub.
Boš spoznal več ljudi s podobnim hobijem.
Pa če se pelješ na kakšno moto srečanje, lahko spoznaš veliko zanimivih ljudi.
Še kakšna baba se kje najde..

lp

Blinder ::

Jaz izvajam transformacijo- to je proces, kjer se izpostavijo občutki, bla bla bla, trimesečno "kuro" terapij. 2x na mesec se naredi terapija. Cena enega obiska je 100€. Torej je začetni vložek 600€..

Men je dala ponudbo za 600 euro.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

vostok_1 ::

Does it include happy endings?

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Does it include happy endings?


Ma jebeš to filozofiranje, za 600 ojrov se lahk tako zgoniš da se ti bo z nasmeškom na obrazu jebalo za vse in sploh nobenih terapij ne boš več nucal. Ku*be so dost pocen postale. Sam ne se spravt na delo brez čelade. Safety first :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Invictus ::

Unknown_001 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Does it include happy endings?


Ma jebeš to filozofiranje, za 600 ojrov se lahk tako zgoniš da se ti bo z nasmeškom na obrazu jebalo za vse in sploh nobenih terapij ne boš več nucal. Ku*be so dost pocen postale. Sam ne se spravt na delo brez čelade. Safety first :D

Res je, sploh če greš na Poljsko ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

NotSpecial ::

Blinder je izjavil:

Jaz izvajam transformacijo- to je proces, kjer se izpostavijo občutki, bla bla bla, trimesečno "kuro" terapij. 2x na mesec se naredi terapija. Cena enega obiska je 100€. Torej je začetni vložek 600€..

Men je dala ponudbo za 600 euro.


Nisi barantal? :D:D:D:D:D

vostok_1 ::

En malo bolj nazoren primer tega kar sem želel povedati.



Ok, Goku oblak je zakon, ampak point being, v Sloveniji takega dogodka ne doživiš, vsaj ne v takem številu. Enostavno v populaciji par stotisoč ljudi je premalo geekov, da bi se splačalo delat take zadeve, kjer lahko spoznaš nove ljudi ali partnerja.
Kot smo rekli...najmanj kar moreš postati je evropski človek in letet na okoli po dogajanjih. Ima pa ZDA svoj unikum kar se tiče določenih subkultur, ki jih tudi v evropi ni ravno dosti.
Brez kritične mase ljudi, dogodkov ni. Simple as that.

jype ::

Če hočeš dobre prijatelje, pokaži, da imaš hrbtenico. Postavi se za kakšno pomembno reč.

blackbfm ::

Enostavno v populaciji par stotisoč ljudi je premalo geekov, da bi se splačalo delat take zadeve, kjer lahko spoznaš nove ljudi ali partnerja.


Jaz bi reku tko, ne si iskat prevec sebi podobnih ljudi, sploh partnerja. Da si z nekom ki je isti kot ti, to kvecjem popi*dis :-) mora bit neka dinamika, ampak ne ekstremna

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

Če hočeš dobre prijatelje, pokaži, da imaš hrbtenico. Postavi se za kakšno pomembno reč.


Postavil sem se za semafor, pa mi še nobena ni pohupala. Bi se moral postavit za zebro?

Invictus ::

SimplyMiha je izjavil:

jype je izjavil:

Če hočeš dobre prijatelje, pokaži, da imaš hrbtenico. Postavi se za kakšno pomembno reč.


Postavil sem se za semafor, pa mi še nobena ni pohupala. Bi se moral postavit za zebro?

Nisi imel dovolj globokega dekolteja in kratkega miniča ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Blinder ::

Jaz mislim da je spoznavanje punc dobrina. Tipi so pripralvjeni placat za pridet do npr. zmenka ali do stika z neko novo punco. Spomnite se brezplacnih vstopnin v kaksne lokale za zensko populacijo. Na zmenkarskih straneh ce je razmerje M:F 20:1 in oboji enako placajo v bistvu tam moski placa 20x tok kot zenska za vsak kontakt.
Tudi tisto bitje ki ponuja terapije za nekaj 100 euro j enapisala v oglasu, da lahko zrihta zmenke z fanj puncami (vaba). Mislim, tipi bi pripravljeni placat tudi za pridet do zmenka/drinka z random punco.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Vitez ::

To je zato,ker je ogromno tipov asocalnih lenob in pač poskkušajo priti do ženske na najhitrejši način. Zato je to večno dobra tržna niša za oglaševalce.

gruntfürmich ::

SimplyMiha je izjavil:

jype je izjavil:

Če hočeš dobre prijatelje, pokaži, da imaš hrbtenico. Postavi se za kakšno pomembno reč.


Postavil sem se za semafor, pa mi še nobena ni pohupala. Bi se moral postavit za zebro?


mislil je reči da se postavi za kakšne feministke, imigrante, homosexualce, pa boš imel veliko prijateljev (s težkimi psihičnimi problemi in travmami, ampak to je že druga debata...http://www.publishwall.si/roman.vodeb)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SimplyMiha ::

Mislim, da to ne deluje. Ker če se postavim zase, me kar naenkrat ne mara nihče. :|

vostok_1 ::

blackbfm je izjavil:

Enostavno v populaciji par stotisoč ljudi je premalo geekov, da bi se splačalo delat take zadeve, kjer lahko spoznaš nove ljudi ali partnerja.


Jaz bi reku tko, ne si iskat prevec sebi podobnih ljudi, sploh partnerja. Da si z nekom ki je isti kot ti, to kvecjem popi*dis :-) mora bit neka dinamika, ampak ne ekstremna


Odvisno. Enim je drugim ne. Vsekakor je bolj vrjetno, da boš dan bolj zabavno prebil, če počneš nekaj, kar te zanima, z nekom ki ga isto zanima. Lahko res, da ti bo sicer bolj zabavno pit pivo, navijat avto po gasu in se dajat kdo je več cip pofukal.
To each his own.

Invictus ::

SimplyMiha je izjavil:

Mislim, da to ne deluje. Ker če se postavim zase, me kar naenkrat ne mara nihče. :|

Potem to pač niso prijatelji ampak znanci ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Mislim, da to ne deluje. Ker če se postavim zase, me kar naenkrat ne mara nihče. :|



Navedi primer? Ker beseda "nihče" tu dosti zmoti. Ker vedno se najde nekdo ki se bo znal tudi nazaj povlečt in opravičit, razen če hočeš samo slabe ljudi okol sebe videt.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SimplyMiha ::

Hja, če oporekaš avtoriteti, le malokdo potegne s tabo. Pravzaprav nihče. Tako je povsod, tako v šoli, ko učitelj nima prav a trmasto vztraja pri tvojem, pa ugovarjaš vse dokler se ne znajdeš pri ravnatelju s starši. Ali pa ko se zoperstaviš najbolj priljubljenemu fantu na šoli in se znajdeš v buškah za telovadnico. Ali pa ko oporekaš šefu, ker pušča škart robo skozi, potem pa se znajdeš z delovno knjižico v roki. Ali pa ko oporekaš kaki forumski kliki, tesno povezani z moderatorji, in si benan. Pa ko ti vplivna oseba v odbijaču avta naredi udrtino, na koncu pa se znajdeš sam z računom za popravilo - na tvoje ime.

Fajn je tale vaša romantika, samo kaj, ko ima bolj malo veze z resničnostjo. Ljudje smo v resnici strahopetna bitja, ki si upamo glasno zarenčati šele takrat, ko smo obkroženi s svojim krdelom.

Zato imam za vsako kandidatko za "tisto pravo" en poseben test osebnosti. Še nobena ga ni opravila.

Rok Woot ::

Kandidatka je žaljivo, pa še slab izraz, mogoče kaj v stilu življensko priležnico :) O testu pa sploh nebi, upam da jim poveš da je test :)

Kaj pa sploh ti provociraš SimplyMiha, s temi tvojimi smešnimi izjavami, če maš ti problem dobit prijatle, jaz klobuk pojem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

SimplyMiha ::

Kaj si pa ti tako užaljen, dečko?

Rok Woot ::

Jokam se, ko me nimaš rad :(

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Hja, če oporekaš avtoriteti, le malokdo potegne s tabo. Pravzaprav nihče. Tako je povsod, tako v šoli, ko učitelj nima prav a trmasto vztraja pri tvojem, pa ugovarjaš vse dokler se ne znajdeš pri ravnatelju s starši. Ali pa ko se zoperstaviš najbolj priljubljenemu fantu na šoli in se znajdeš v buškah za telovadnico. Ali pa ko oporekaš šefu, ker pušča škart robo skozi, potem pa se znajdeš z delovno knjižico v roki. Ali pa ko oporekaš kaki forumski kliki, tesno povezani z moderatorji, in si benan. Pa ko ti vplivna oseba v odbijaču avta naredi udrtino, na koncu pa se znajdeš sam z računom za popravilo - na tvoje ime.

Fajn je tale vaša romantika, samo kaj, ko ima bolj malo veze z resničnostjo. Ljudje smo v resnici strahopetna bitja, ki si upamo glasno zarenčati šele takrat, ko smo obkroženi s svojim krdelom.

Zato imam za vsako kandidatko za "tisto pravo" en poseben test osebnosti. Še nobena ga ni opravila.


Men se zdi da so časi pravega bratskega prijateljstva mimo. Trend se je obrnil in vsak misli le na svoji korist. Zato noben ne bo s teboj v teh okoliščinah potegnil. Obstajajo seveda tudi izjeme ki pa so večinoma individualisti in komot funkcuonirajo brez drugih.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Rok Woot ::

Men se to ne zdi, družbena zavednost je šla po gobe, prjatli so pa še, taki ko so pripravljeni vse riskirat zame in jaz za njih.

Unknown_001 ::

@Simply miha Ne idealizirat pa včasih kaj požri. Double win! Nobenemu se ne zameriš pa lahko še vedno kaj spremeniš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

NotSpecial ::

SimplyMiha je izjavil:


Zato imam za vsako kandidatko za "tisto pravo" en poseben test osebnosti. Še nobena ga ni opravila.


Ne da se zanimam, da ne bo narobe razumljeno, samo ne morem iz svoje kože, tko da se že vnaprej opravičujem. Kako izgleda ta osebnostni test? Ja, vem, da ni pametno razkrivati šah mat potez pa vendarle, mislim, vsaj malo namigni. Kaj to rešujejo konkreten vprašalnik v stilu obkroži koga imaš raje: svojo mamo ali mene, komu bi darovala ledvico svojmu fotru ali meni?! :D Al furaš bolj ono varianto, da gresta dons ven, pa si že drugič zapored "pozabil" denarnico doma, da vidiš kok se bo "razbesnela" oz. kok bo "razumna" oz. jo testno nekak zafrkneš "ej, dons, sem ostal brez vsega", al pa k sebi povabiš dva res dobra frenda - rečmo da je en še posebi hud pa mu rečeš, dej probaj, če bo zagrabla, medtem ko ti kao prijazno pečeš na žaru za družbo, mislim nekak si ne predstavljam no. Vem, nimam domišljije. :)) Zato tut sprašujem. :))

Unknown_001 ::

Rok Woot je izjavil:

Men se to ne zdi, družbena zavednost je šla po gobe, prjatli so pa še, taki ko so pripravljeni vse riskirat zame in jaz za njih.


Do sedaj sem poznal samo 3, TRI !!! take osebe ki bi bile pripravljene tudi v sranje zabrodit da bi mi olajšali ali pomagali rešit situacijo. Je pa res da bi za njih storil isto.

Načeloma je ogromno hinavcev in kvazi prijateljev ki so prijatelji večinoma le zaradi tega ker imajo od tebe tudi kako korist.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

Rok Woot je izjavil:

Jokam se, ko me nimaš rad :(

Ne poznam te dovolj, da bi te tolažil. In za prijatelje vsakdo govori, da bi za koga dal roko v ogenj, vendar je doslej še ostalo samo pri besedah.

Unknown_001 je izjavil:

Men se zdi da so časi pravega bratskega prijateljstva mimo. Trend se je obrnil in vsak misli le na svoji korist. Zato noben ne bo s teboj v teh okoliščinah potegnil. Obstajajo seveda tudi izjeme ki pa so večinoma individualisti in komot funkcuonirajo brez drugih.


Še je dobrota med ljudmi, a je bolj sirota kot ne. Tu pa tam se najde kdo, ki rad pomaga popolnemu tujcu, medtem ko drugi prodajajo zijala, snemajo s svojimi telefončki in besno tapkajo po njih, da ja ne bi zamudili niti trenutka dogajanja.

Družba moralno propada. Ni pa treba, da vsi ostanemo na tej ladji... vsaj jaz ne kanim.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

V taboriščih, so eni metali soljudi not eni pa niso hotli... Naprimer.

Največ kar pa lahko narediš je pa, da familjo zajebeš za dobro družbe, to so pa heroji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:


Še je dobrota med ljudmi, a je bolj sirota kot ne. Tu pa tam se najde kdo, ki rad pomaga popolnemu tujcu, medtem ko drugi prodajajo zijala, snemajo s svojimi telefončki in besno tapkajo po njih, da ja ne bi zamudili niti trenutka dogajanja.

Družba moralno propada. Ni pa treba, da vsi ostanemo na tej ladji... vsaj jaz ne kanim.


Ta užas se najbolje pokaže ko nekdo potrebuje pomoč. Magar, da bi nekdo sred ulice padel skupaj. Kakšen odziv lahko pričakuješ? Načeloma je tu dost razlike ali se zgodi na vasi ali v mestu samo koliko ljudi je pripravljeno pomagat ko se gre za življenje in smrt, pa bi lahko kaj storili? Eh raje slikat pa snemat pa bult ko tele ko pa rešilca poklicat pa osebo probat stabilizirat. Na konc če pa greš pomagat so pa eni še tok prtegnjeni, da upajo šinfat čez tebe.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SimplyMiha ::

NotSpecial je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:


Zato imam za vsako kandidatko za "tisto pravo" en poseben test osebnosti. Še nobena ga ni opravila.


Ne da se zanimam, da ne bo narobe razumljeno, samo ne morem iz svoje kože, tko da se že vnaprej opravičujem. Kako izgleda ta osebnostni test? Ja, vem, da ni pametno razkrivati šah mat potez pa vendarle, mislim, vsaj malo namigni. Kaj to rešujejo konkreten vprašalnik v stilu obkroži koga imaš raje: svojo mamo ali mene, komu bi darovala ledvico svojmu fotru ali meni?! :D Al furaš bolj ono varianto, da gresta dons ven, pa si že drugič zapored "pozabil" denarnico doma, da vidiš kok se bo "razbesnela" oz. kok bo "razumna" oz. jo testno nekak zafrkneš "ej, dons, sem ostal brez vsega", al pa k sebi povabiš dva res dobra frenda - rečmo da je en še posebi hud pa mu rečeš, dej probaj, če bo zagrabla, medtem ko ti kao prijazno pečeš na žaru za družbo, mislim nekak si ne predstavljam no. Vem, nimam domišljije. :)) Zato tut sprašujem. :))


Nič tako zahrbtnega, brez skrbi. Nisem eden od tistih tipov, ki na Youtubu objavljajo svoje nečloveške pranke z več milijoni ogledi - pač nisem človek, ki bi po nepotrebnem namenoma prizadel koga.

Stvar je veliko bolj enostavna; ko naletiva na primerno situacijo ali pa nanese beseda, sem pozoren na njen odziv. Recimo, da parkirava na parkirišču, majhen otrok priteče izza parkiranega avta. Kakšna je njena reakcija? Se priduša čez otroka in njegove starše, ki ga neodgovorno puščajo teči na prometnem parkirišču, kjer ne vidiš malih otrok? Jaz upam, da bo ustavila, izstopila, prestregla otroka ter ga vrnila staršem. Zadnjič so mene nadrli, kaj delam z njihovim otrokom, vendar mi je kaj malo vseeno, kaj si mislijo o meni.

Pomembno je samo eno: ravnati prav. Seveda pa je ta "prav" relativen glede na človekovo dojemanje, kaj je prav in kaj ni. V očeh tistih staršev ni prav, da nek tujec sredi parkirišča drži njihovega otroka. V mojih očeh pa ni prav, da starši pustijo otroka tekati okrog vozečih avtov ali da brezbrižni vozniki samo izpustijo eno tolsto, nato pa zapeljejo naprej.

Pravi karakter se pokaže šele v situaciji, ki ga izvleče na plano.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683449 (36950) BigWhale
»

Facebook ima resen problem: ljudje delijo čedalje manj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
10025080 (19741) marS
»

Zakoni iz internetnih zmenkov trajnejši od klasičnih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7416934 (13219) Kamran
»

Zaupanje med prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557222 (5771) Berserker

Več podobnih tem