» »

League of Legends-Kako blokirati igro?

League of Legends-Kako blokirati igro?

1
2
»

SimplyMiha ::

mailer je izjavil:

Onemogoči moneto.

To. Sam si kriv, ker mu omogočaš dostop do denarja. Daj mu samo omejeno žepnino, pa naj upravlja z njo, kakor hoče.

Brez omejitev je lahko zapravljati.

Jarno ::

Jaz bi mu dal gor Steam in Dota 2 in pa Battle.net ter njihovo ponudbo. Naj še malo špila v počitnicah. :D
Predvsem pa Dota 2 ni pay2win in z denarjem ne bi smelo biti problemov.
Se mu bo um bolje razvijal, kot pa da bi ratal kak youtubež in bog ne daj da odkrije še world of pr0n.

Jerry000 ::

Jarno je izjavil:

Jaz bi mu dal gor Steam in Dota 2 in pa Battle.net ter njihovo ponudbo. Naj še malo špila v počitnicah. :D
Predvsem pa Dota 2 ni pay2win in z denarjem ne bi smelo biti problemov.
Se mu bo um bolje razvijal, kot pa da bi ratal kak youtubež in bog ne daj da odkrije še world of pr0n.

To si se malo pohecal ne :)?

Jarno ::

Eh, dote se človek prej naveliča in ne rabiš tolk farmat, LoL pa je orenk hinavski v tem smislu.
Verjetno kolegi igrajo LoL, tako da, ja kazen mora biti vzgojna.:)

Compufreek ::

Neki se morte zavedat.... ker po postih sodeč noben tikaj ne ve, da danes osnovno in srednješolci igrajo "lol" konstantno in dejansko nisi cool če ga ne igraš..... časi so se spremenili ker tudi punce igrajo kot zasvojene...

Ponky ... če mu dejansko moreš dat PC (in ja tale fora da rabi računalnik za šolo je slab izgovor, ki ga svojmu mulcu verjameš ali si pa preprosto naiven) imaš en mali trik ... torej da pač PC ne vržeš vstran vzameš grafično ven in vstaviš tole :
http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

v biosu pa onemogoči intergrirano grafično (če jo ima) pa nastavi geslo...

potem pa še iz PC ja vzemi RAM .... mogoče vstavi samo 512 RAM-a ... in dejansko igre ne bodo več tekle na mašini

dejasnko ima grafična premalo video rama da bi delala igra normalno gor, kljub temu da igra ni zahtevna ... če kje dobiš pci-e grafično z 64MB pomnilnika še bolje ... ostale stvari bi mogle potem delati brez problema.

potem pa takole... reči mu da dokler ne odsluži denarja (v celoti) ne sme igrati igre ... če je premlad za dejansko delo mu daj stvari za delati okoli hiše pa si namisli sistem točk za vsako delo toliko evrov itd. ne reči mu naj ti dejansko povrne denar ker potem se lahko zgodi da bo začel krasti

če pa je že mal starejši (16 let +) pa mu zrihtaj kak normalen šiht ... pakiranje v skladišču, pomoč kakemu mojstru(pleskar) in spet ista fora dokler ne odplača nima kaj delat na PC Ju


PS. glede na napisano si naredil že dovolj kar se pa tiče blokade pa zahtevaj geslo do njegovega maila ... mu geslo spremeni in potem spremeni tudi geslo od LOL računa, ker dokler ima svoj mail lahko pride nazaj v svoj račun, pa še nekaj ... kot mulc sem tudi sam bil iznajdljiv kar se računalnikov tiče in sem vedno našel način kako priti do gesel staršev ... spremeni tudi svoja gesla do mailov ... ker pomoje jih ima zapisana (če si malo iznajdljiv in imaš fizični dostop do računalnika in modema ni ovir)

upam da se zadeva reši uspešno

Rupa ::

Če ima nizko stopnjo samokontrole, bo pač vedno našel kaj, s čemer bo zasvojen. Bolje igre kot igre na srečo ali droge (to dvoje te še čaka, me zanima, kake porte boš tam blokiral).

Kaj pa če bi ga poskušal razumeti? Odigraj z njim kako igro. Magari eno uro na dan. Skupaj se bosta oba zabavala. In potem boš ti kot zgleden fotr pokazal, kdaj je treba nehat, ker je treba posodo pomit, on pa mora seminarsko napisat. Pa se bo poba naučil, kako se k stvarem pristopa, kje so meje, ti pa kaj pomeni dober zgled. Pizdenje, grožnje, omejevanje in podobno, na dolgi rok lahko pusti precej mešane rezultate.

SimplyMiha ::

Sem se že čudil, da je med osnovnošolci in srednješolci čedalje več nasilja (verbalnega). No, zdaj mi je jasno: to so LoL igralci.

MasterTade ::

SimplyMiha je izjavil:

Sem se že čudil, da je med osnovnošolci in srednješolci čedalje več nasilja (verbalnega). No, zdaj mi je jasno: to so LoL igralci.


Al pa recimo kar velik del te generacije v MP, pri kateri ne odigraš igre ne da bi ti kdo je*** celo družinsko drevo, da o podrobnostih sploh ne govorim...
Mors omnia aequat

Jerry000 ::

MasterTade je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Sem se že čudil, da je med osnovnošolci in srednješolci čedalje več nasilja (verbalnega). No, zdaj mi je jasno: to so LoL igralci.


Al pa recimo kar velik del te generacije v MP, pri kateri ne odigraš igre ne da bi ti kdo je*** celo družinsko drevo, da o podrobnostih sploh ne govorim...

+1
Problem današnje mladine je to da gledajo na igre ne kot zabava ampak kot neko tekmovalnost in turnirji kotvidimo pri LOLu. Včasih je so bile igre res zabava, danes ne več

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

mihec87 ::

Včasih je kakšen mulc ukradel denar za igračo/bombone, danes pa za lol...Samo da včasih se ni reklo da je zasvojen z igračo itd... In skrivanje/prepoved ne bo pomagala bo pa igral kaj drugega/pri prijatelju... Treba je obravnavat samo dejanje kraje..

ziga1990 ::

^^ se strinjam veliko se tu govori o njegovi zasvojenosti ampak nič o tem, da je šel tako daleč da je celo kradel
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

lonewolf_ ::

Ne vem od kdaj je LoL pay to win. jaz sem igral dve leti pa niti malo ni to, da bi z dnarjem bil boljši...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Jerry000 ::

lonewolf_ je izjavil:

Ne vem od kdaj je LoL pay to win. jaz sem igral dve leti pa niti malo ni to, da bi z dnarjem bil boljši...

Se strinjam

Ciklamen ::

Če pa skin da dodatnih 10% damage-a, a ne vesta tega? :P

Skratka ja, vzgoja bolj kot blokiranje. Mulc bo našel način, kako zaobiti zadevo :)
- End of the Post ->

Glugy ::

Pošl ga na "Wilderness Survival Camp". Sicer ne vem če imamo v Sloveniji kej podobnega, če ne greš pa vsaj do psihologa oziroma še bolje psihoterapevta pa ga mal povprašaš. Če se ti zdi da je strokovna oseba nezainteresirana greš povprašat naslednjega. Rabš nekoga k je zainteresiran. Pa po možnosti mlad.

Jz bi pač vse naredu po principu korenčka pa palce. Če imaš mero dobiš korenček, če pretiravaš pa se ti ugodnost odvzame. Če pač nisi priden ne greš na morje ipd (se te pusti pri sorodnikih ki imajo slab internet recimo).

Phantomeye ::

lol, ce bos lol blokiral bo našel kaj druzga. Omejevanje NE pomaga. Potreben je drugačen pristop.

Unknown_001 ::

Malega zaposl pa ne bo mel cejt za igrce. Napod ga vn naj gre travo kosit, ograjo prebarvat, po hiš pospravlat, avto pucat, bilokej. Se bo dokaj hitr skup zbrihtal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bambam20 ::

Ciklamen je izjavil:

Če pa skin da dodatnih 10% damage-a, a ne vesta tega? :P


Plačujejo Pussyi... Pravi igralci se potrudijo in bildajo skillse, tudi če zato milijonkrat umreš!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619445 (5212) ahac
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

World of Warcraft je ostal brez naslednika

Oddelek: Novice / Igre
2910530 (8091) HeMan
»

Izšla Dota 2

Oddelek: Novice / Igre
3912303 (9945) Tr0n
»

Kaj je freemium in zakaj lahko stane več tisoč dolarjev

Oddelek: Novice / Rezultati
3012433 (10117) nejcpirc

Več podobnih tem