» »

Spar mobil

Spar mobil

««
9 / 10
»»

skylon ::

Mislim, da potrebuješ novo sim kartico.

Če imaš Spar plus kartico, dobiš novo sim kartico zastonj (do konca leta).
Paziti moraš samo, da vzameš pravo - glede na številko, ki jo boš prenesel (to je malo neobičajno).

Ko imaš sim kartico, pa lahko vse ostalo urediš preko neta.
Jaz sem si sprintal obrazca iz njihove spletne strani, ju izpolnil in poslal po e-pošti na: sparmobil@telekom.si
In potem so vse uredili.

Kasneje pa ti vrnejo še 5€ stroškov, ki si jih imel s prenosom številke (do 20. v mesecu v naslednjem mesecu po prenosu).

Malcolm_Y ::

skylon je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Sem malo pogledal in naprimer sporočila v druga omrežja zaračunajo dodatno 11centov, tako da paket 6000 enot na koncu ne pride 7e, ampak odvisno od poslanih sporočil k drugemu operaterju.....

Tole pa ni res.
Jaz bi tud rekel, da ni, imam že kaki dve leti vsak mesec te pakete, pa mi nikol nič ne vzame dodatno, razen mogoče prve minute po polnitvi, včasih gre z računa, ne iz paketa. Ampak ok, proti 20 evrov, kolikor sem imel račun pri prejšnjem ponudniku, je teh 7,5 evra na mesec fantastika, za odlično pokritost, vse dela, zdaj majo še luštno aplikacijo,... b.p.

Torix ::

Malcolm_Y je izjavil:

skylon je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Sem malo pogledal in naprimer sporočila v druga omrežja zaračunajo dodatno 11centov, tako da paket 6000 enot na koncu ne pride 7e, ampak odvisno od poslanih sporočil k drugemu operaterju.....

Tole pa ni res.
Jaz bi tud rekel, da ni, imam že kaki dve leti vsak mesec te pakete, pa mi nikol nič ne vzame dodatno, razen mogoče prve minute po polnitvi, včasih gre z računa, ne iz paketa. Ampak ok, proti 20 evrov, kolikor sem imel račun pri prejšnjem ponudniku, je teh 7,5 evra na mesec fantastika, za odlično pokritost, vse dela, zdaj majo še luštno aplikacijo,... b.p.


Kolikor vem dodatno zaračunajo sms v tujino.

Dimnik ::

Evo....ali si pa.napačno predstavljam tujega operaterja,

sicer pa še ena cvetka glede podatkovnega prenosa, pred vklućitvijo novega paketa je potrebno prekiniti vse gprs seje, će ne, se podatki ne odštevajo od enot ampak od dobroimetja...

Citirano iz splošnih pogojev

3.14. Osnovna tarifa je cena na enoto po polnitvi dobroimetja z vrednostnico, prek spletne polnitve ali polnitve na mobilni aplikaciji SPAR MOBIL. Osnovna tarifa je 0,066 EUR (z DDV) na enoto. Ena enota storitve je enaka 1 minuti klica v vsa slovenska omrežja (mobilna in stacionarna) ali 1 SMS/MMS ali 1 MB prenosa podatkov v omrežju Telekoma Slovenije. Za obračun pogovorov velja interval 60/60, kar pomeni, da se polno obračuna vsaka začetna minuta pogovora. Za obračun prenosa podatkov velja interval 1 kB. Paket vključuje dostop do omrežij 3G (UMTS) in 2G (GSM). Najvišja hitrost prenosa podatkov je do 4 Mb/s v smeri k uporabniku in do 1 Mb/s v smeri od uporabnika. V primeru, da porabnik enote porablja za klice, velja to za klice iz omrežja Telekoma Slovenije v vsa slovenska omrežja (brez videotelefonije, prenosa podatkov prek klicne povezave ali preusmeritve klicev). Klici na premijske, komercialne in posebne številke, videotelefonija in prenos podatkov prek klicne povezave se zaračunavajo po veljavnem ceniku in se ne odštevajo od količine zakupljenih enot storitev. Poraba enot za pošiljanje sporočil SMS/MMS velja za poslana sporočila SMS/MMS iz mobilnega omrežja Telekoma Slovenije. Za vsako poslano SMS-sporočilo iz Slovenije na katerokoli številko tujega operaterja se zaračuna 0,11 EUR (z DDV) dodatka.

Dimnik ::

Dimnik je izjavil:

Evo....ali si pa.napačno predstavljam tujega operaterja,

sicer pa še ena cvetka glede podatkovnega prenosa, pred vklućitvijo novega paketa je potrebno prekiniti vse gprs seje, će ne, se podatki ne odštevajo od enot ampak od dobroimetja...

Citirano iz splošnih pogojev

3.14. Osnovna tarifa je cena na enoto po polnitvi dobroimetja z vrednostnico, prek spletne polnitve ali polnitve na mobilni aplikaciji SPAR MOBIL. Osnovna tarifa je 0,066 EUR (z DDV) na enoto. Ena enota storitve je enaka 1 minuti klica v vsa slovenska omrežja (mobilna in stacionarna) ali 1 SMS/MMS ali 1 MB prenosa podatkov v omrežju Telekoma Slovenije. Za obračun pogovorov velja interval 60/60, kar pomeni, da se polno obračuna vsaka začetna minuta pogovora. Za obračun prenosa podatkov velja interval 1 kB. Paket vključuje dostop do omrežij 3G (UMTS) in 2G (GSM). Najvišja hitrost prenosa podatkov je do 4 Mb/s v smeri k uporabniku in do 1 Mb/s v smeri od uporabnika. V primeru, da porabnik enote porablja za klice, velja to za klice iz omrežja Telekoma Slovenije v vsa slovenska omrežja (brez videotelefonije, prenosa podatkov prek klicne povezave ali preusmeritve klicev). Klici na premijske, komercialne in posebne številke, videotelefonija in prenos podatkov prek klicne povezave se zaračunavajo po veljavnem ceniku in se ne odštevajo od količine zakupljenih enot storitev. Poraba enot za pošiljanje sporočil SMS/MMS velja za poslana sporočila SMS/MMS iz mobilnega omrežja Telekoma Slovenije. Za vsako poslano SMS-sporočilo iz Slovenije na katerokoli številko tujega operaterja se zaračuna 0,11 EUR (z DDV) dodatka.


3.19. Pred opravljenim nakupom paketov je potrebno prekiniti obstoječe GPRS-seje, ker se drugače do naslednjega parcialnega zapisa, kljub vklopu enega od paketov, prenos podatkov še vedno zaračunava po ceniku in se ne odšteva od vključenih količin v paketih. Uporabnik lahko vključi oba paketa, ker se količine znotraj posamezne opcije seštevajo (torej 1500 enot + 3GB). V tej kombinaciji se pri prenosu podatkov najprej upošteva podatkovna opcija 3GB, enote se porabljajo pri klicih in sporočilih. Vklop posameznega paketa velja 30 dni od dneva vklopa, neodvisno od prejšnjega vklopa drugega paketa.

firbec ::

a to pomeni, če daš prvič vklopiti recimo paket 6000 in ga nato recimo leto dni ne spreminjaš, potem tole tvoje pisanje ne pride v poštev ?

Malcolm_Y ::

Hja, "sms v tujino" kot je napisal Torix ni enako kot "katerakoli številka tujega operaterja". To pa mogoče računajo, ja, ampak nimam izkušenj.

Benny123 ::

Pazite se Sparmobil krade denar, meni je zdej že tretji mesec zapored pokradel dobroimetje na računu čeprav sem imel aktiviran paket Spar 6000. Ko sem jih klical so mi dejali da se obrnem na mobitel, tam pa naj se obrnem na Spar Mobil, in tam spet naj dam pisno reklamacijo na mobitel... V glavnem pazite se Sparmobil ker vas na koncu pride dražje od marsikaterega paketa direktno pri operaterju.

Kljub aktiviranemu paketu mi javlja da je stanje na računu 50 centov, se dva dni nazaj sem imel 2 EUR, vmes mi je pokradel denar ta pofukan Spar. Ni se mi zgodilo prvič, poleti so mi ukradli 16 eurov.

miko22 ::

Jaz sem že več kot leto dni, pa vse štima.

Benny123 ::

Ne vem kako da tebi špila, še v petek sem imel dva eura gor danes imam 50 centov, aktiviran paket, skos doma, praktično samo 10 smsjev in en klic, pa še 4000 enot dostopnih na računu... No zakaj mi je potem vzel denar? Sms ji so bli v slo.

miko22 je izjavil:

Jaz sem že več kot leto dni, pa vse štima.


Tu je neka nastavitev pri telekomu, ki za Spar ne deluje, ko kličeš gor ti nihče ne zna nič pojasnit. Pa sej nisem idiot no..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Benny123 ()

cekr ::

Preveri, če imaš sploh aktiviran paket. Verjetno ga nimaš, ti pa podatkovni promet v ozadju pobira po nekaj centov.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Inicijator ::

Tudi meni vse štima.

marko71 ::

Hitro šel pogledat, stanje na računu kot je treba. Pri meni tudi vse štima

zuz3k ::

a dela vsem ok ta šparmobil, omrežje in pa podporo dobite takoj ko kličete, je kdo k mu ni delalo ok
Life is a psychological game.

marko71 ::

meni dela vse, od tujine sem probal samo Hrvaško mi deluje, edino danes sem imel problem z sms-jem ni hotelo poslati na izimobil. Vsem drugim operaterjem (hot, simobil, telekom) je poslalo normalno, zato sem potem raje poklical. Na podporo še nisem klical zato nimam izkušenj
lp

Benny123 ::

Podpora je Poden, kar je resnih zadev reklamacije, te usmerijo na Telekom kjer te usmerijo nazaj na Sparmobil itd.itd.

Benny123 ::

Sej ne vem kaj naj, Sparmobil me zivcira ker se ne da predčasno aktivirat paket, pozabiš na to in imaš jajca, poleg tega mi je že dvakrat nepojasnjeno vzel denar iz računa, kljub aktiviranemu paketu. A moraš imeti auto omrežje al Telekom 4g izbran? Sej ne vem ... Pol še to prekinjanje seje pred aktivacijo... Izi mobil nima online polnjenja, Hot ma samo 100 enot v EU in posebej plačljive MMS, A1 ma zoprn postopek za prenos številke, Bob ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Benny123 ()

zuz3k ::

a je potrebno ta paket vsakih 30 dni aktivirat? al enkrat pa imaš paket SPAR 6000
Life is a psychological game.

cekr ::

Bistvo teh paketov je ravno v tem, da pozabiš na dan "d", ko bi moral paket podaljšat. Samo en dan zamudiš in te lahko stane več kot pa prej cel mesec. Avtomatsko podaljševanje bi lahko uredili v trenutku, samo to Telekomu ni v interesu. Le kdo bo pa potem prodajal nabildane pakete za 25 ali več €, ki jih skoraj nihče ne izrabi.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

w4nkst4 ::

bob je top

KTr1sk ::

w4nkst4 je izjavil:

bob je top

se strinjam, ampak tema je šparmobil ;)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

marko71 ::

tisti dan ko ti poteče paket dobiš sms, naslednji dan aktiviraš novega, (zvečer obvezno izklopiti podatke, drugače se od polnoči že lahko računa iz dobroimetja)
račun lahko napolniš preko aplikacije, če imaš mastercard, viso ali kaj podobnega (nisem gledal s čim vse lahko)
meni je všeč, zaenkrat nobenih problemov, enot je pa tako ali tako preveč vsaj za mene
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko71 ()

w4nkst4 ::

daš 3e več na mesec in greš na bob/hot...da si tak škrtuh, da ti je problem dat tiste 3e več na mesec pol pa newem no...

Nesta ::

Eno vprašanje kje je haklc pri SPAR 6000. Piše da dobiš 6000 enot po sloveniji in EU. SMS, Klici v vsa omrežja, MMSi in prenosi?
Plus dobiš zastonj sim kartico + 5€ pri prenosu telefonske ti dajo na kartico kot dobropis?
Pod temi pogoji so vsi HOT, BOB, izimobil in ostali ki so se dražji praktično neuporabni?
Za 7€ noben ne ponuja niti priblizno toliko kot spar. posebej ne za tujino. Blizu je bob, hot pa ze manj ponuja. Zato me zanima kje točno je haklc?
Hitrost prenosa? to da moras vsake 30 dni aktivira, te ne more odvrnit od uporabe, se posebej ker dobis opozorilo na sms in lahko vse uredis preko spleta....
Druga stvar ki mi ni jasna je pa druga ponudbna za 3GB prenosa... Isto stane kot SPAR 6000 le da tam dobis samo 3GB prenosa in to je to.... ZAKAJ BI KDO AKTIVIRAL TA PAKET CE LAHKO ZA ISTI DENAR AKTIVIRAS Spar 6000 in dobis 6gb PRENOSA?
Prosim za vsa pojasnila in hvala :)

Odločam se namreč za menjavo. Simobil je ukinil orto paket ki sem ga uporabljal več kot 10 let. Sedaj pa so vsi paketi precej dražji od 15€. Neomejeni klici in 6000 enot pa je zame isto. Nikoli v zadnjem letu nisem prekoračil 5000 enot (klci, SMS, MMS, prenos podatkov)

Se enkrat hvala za pojasnila :)

Malcolm_Y ::

Druga stvar ki mi ni jasna je pa druga ponudbna za 3GB prenosa... Isto stane kot SPAR 6000 le da tam dobis samo 3GB prenosa in to je to.... ZAKAJ BI KDO AKTIVIRAL TA PAKET CE LAHKO ZA ISTI DENAR AKTIVIRAS Spar 6000 in dobis 6gb PRENOSA?

SPAR 6000 ti velja 30 dni. Če porabiš vseh 6000 enot v pol meseca, potem ne moreš vklopiti še enega istega paketa. Lahko pa pri nekaj sto preostalih enotah vklopiš SPAR 3GB; slednjega ti šteje pri prenosu podatkov, preostale enote pa za klice in SMS. Meni je že parkrat prišlo prav.

Sicer sem s SPAR Mobil zelo zadovoljen, pokritost je ok, hitrost u nulo, kakovost linije b.p., polnjenje računa je enostavno,... Če je kak haklc pa ne bi vedel.

Nesta ::

Malcolm_Y je izjavil:

Druga stvar ki mi ni jasna je pa druga ponudbna za 3GB prenosa... Isto stane kot SPAR 6000 le da tam dobis samo 3GB prenosa in to je to.... ZAKAJ BI KDO AKTIVIRAL TA PAKET CE LAHKO ZA ISTI DENAR AKTIVIRAS Spar 6000 in dobis 6gb PRENOSA?

SPAR 6000 ti velja 30 dni. Če porabiš vseh 6000 enot v pol meseca, potem ne moreš vklopiti še enega istega paketa. Lahko pa pri nekaj sto preostalih enotah vklopiš SPAR 3GB; slednjega ti šteje pri prenosu podatkov, preostale enote pa za klice in SMS. Meni je že parkrat prišlo prav.

Sicer sem s SPAR Mobil zelo zadovoljen, pokritost je ok, hitrost u nulo, kakovost linije b.p., polnjenje računa je enostavno,... Če je kak haklc pa ne bi vedel.


Se pravi če prav razumem ne moreš vsak mesec aktivirati SPAR 6000? Kolegica mi je trdila da ta paket uporablja ze več let...

Nesta ::

Hm na Spar mobile spletni strani pod točko 10 lepo piše da po preteku paketa lahko spet aktiviraš isti paket. Le vmes ko imaš aktiviran paket ne moreš ponovno aktivirati:

10. KAKO VKLJUČIM PAKET SPAR 6000?
Enostavno, prek SMS-sporočila. Za vklop paketa pošljite SMS s ključno besedo SPAR 6000 na številko 1917. Poslano sporočilo SMS je brezplačno. Ob uspešnem vklopu prejmete brezplačno povratno sporočilo SMS.

Pogoj za vklop/nakup paketa je, da je stanje na računu SPAR vsaj enako ceni opcije, za katero je poslana zahteva za vklop, in ni preteklo več kot 90 dni od zadnje polnitve. Cena 30-dnevnega paketa SPAR 6000 je 6,99 EUR. Pred opravljenim nakupom paketa je treba prekiniti obstoječe GPRS-seje, ker se sicer do naslednjega parcialnega zapisa, kljub vklopu enega od paketov, prenos podatkov še vedno zaračunava po ceniku in se ne odšteva od vključenih količin v paketih. Zakupljene količine veljajo v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije.

Veljavnost paketa je 30 dni od vklopa (do 23:59:59 na trideseti dan). Neporabljene količine zapadejo po preteku 30 dni. Klici, sporočila, prenos podatkov ali enote storitev nad vključeno količino se zaračunavajo po veljavnem ceniku SPAR MOBIL pred in po izteku veljavnih 30 dni, če si izbranega paketa ne vključite ponovno. V obdobju 30 dni ni možno zakupiti več enakih paketov. Če pošljete novo zahtevo za vklop opcije pred iztekom veljavnih 30 dni, sistem s povratnim sporočilom sporoči, da ponovni vklop ni možen, dokler se ne izteče 30 dni. Trideseti dan prejmete SMS obvestilo, da vam paket poteče in da si ga lahko naslednji dan ponovno vklopite.

MrStein ::

Nesta je izjavil:

Eno vprašanje kje je haklc pri SPAR 6000. Piše da dobiš 6000 enot po sloveniji in EU. SMS, Klici v vsa omrežja, MMSi in prenosi?
Plus dobiš zastonj sim kartico + 5€ pri prenosu telefonske ti dajo na kartico kot dobropis?
Pod temi pogoji so vsi HOT, BOB, izimobil in ostali ki so se dražji praktično neuporabni?
Za 7€ noben ne ponuja niti priblizno toliko kot spar. posebej ne za tujino.

To si narobe prebral, za tujino Spar nič ne ponuja.
Za EU pa vsi računajo isto kot če si v Sloveniji.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

MrStein je izjavil:

Nesta je izjavil:

Eno vprašanje kje je haklc pri SPAR 6000. Piše da dobiš 6000 enot po sloveniji in EU. SMS, Klici v vsa omrežja, MMSi in prenosi?
Plus dobiš zastonj sim kartico + 5€ pri prenosu telefonske ti dajo na kartico kot dobropis?
Pod temi pogoji so vsi HOT, BOB, izimobil in ostali ki so se dražji praktično neuporabni?
Za 7€ noben ne ponuja niti priblizno toliko kot spar. posebej ne za tujino.

To si narobe prebral, za tujino Spar nič ne ponuja.
Za EU pa vsi računajo isto kot če si v Sloveniji.


Saj zato sprasujem kje je haklc.
Jaz sem tole prebral pa zame pomeni da te enote lahko koristim tudi v EU:

30-DNEVNI PAKET SPAR 6000
Ob aktivaciji 30-dnevnega PAKETA SPAR 6000 prejmete kar 6000 enot, kjer velja, da je ena enota storitve enaka eni minuti pogovora, enemu poslanemu SMS-/MMS-u ali enemu MB za prenos podatkov. Vključene enote veljajo v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije in tudi znotraj držav območja EU-tarife in so veljavne 30 dni.

MrStein ::

Seveda. EU in Slovenija se šteje kot isto (razen nekaj manjših podrobnosti). Pri vseh operaterjih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

MrStein je izjavil:

Seveda. EU in Slovenija se šteje kot isto (razen nekaj manjših podrobnosti). Pri vseh operaterjih.


Samo zakaj pri BOBu in HOTu pise da imas samo dolocene minute in prenos v EU?
Je ista fora pri Sparu?

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

MrStein je izjavil:

Glej tu: https://slo-tech.com/forum/t699480/p625...


Aha razumem. Se pravi pri Sparu v vsakem primeru placas "takso" za klice/smse/mmse/prenos podatkov plus odsteje ti od tistih 6000 enot.

Malcolm_Y ::

Nesta je izjavil:

Se pravi če prav razumem ne moreš vsak mesec aktivirati SPAR 6000? Kolegica mi je trdila da ta paket uporablja ze več let...
Lahko vsak mesec, seveda - ampak ko ga aktiviraš, velja 30 dni, do izteka ga pa ne moreš spet.

miko22 ::

Nesta je izjavil:

MrStein je izjavil:

Glej tu: https://slo-tech.com/forum/t699480/p625...


Aha razumem. Se pravi pri Sparu v vsakem primeru placas "takso" za klice/smse/mmse/prenos podatkov plus odsteje ti od tistih 6000 enot.


Nobene takse ni. Ti kar menjaj, jaz uporabljam tudi že nekaj časa(odkar so ukinili izimobil), pa je vse super.
Do 6000 enot porabe te ne rabi nič skrbet. Aja, je pa cena zasoljena če kličeš iz domačega omrežja v tujino. Tujina je v tem primeru tudi avstrija. Ne mešat roaminga z klici v tujino.

Nesta ::

miko22 je izjavil:

Nesta je izjavil:

MrStein je izjavil:

Glej tu: https://slo-tech.com/forum/t699480/p625...


Aha razumem. Se pravi pri Sparu v vsakem primeru placas "takso" za klice/smse/mmse/prenos podatkov plus odsteje ti od tistih 6000 enot.


Nobene takse ni. Ti kar menjaj, jaz uporabljam tudi že nekaj časa(odkar so ukinili izimobil), pa je vse super.
Do 6000 enot porabe te ne rabi nič skrbet. Aja, je pa cena zasoljena če kličeš iz domačega omrežja v tujino. Tujina je v tem primeru tudi avstrija. Ne mešat roaminga z klici v tujino.

Enako verjetno zasoljeni klici iz EU držav v Slovenijo. Ter uporaba mobilnih podatkov v EU?

Master_Yoda ::

Ne ker gre za roaming - to ti gre iz enot. Klic iz Slovenije v tujino pa ni roaming in ni bil reguliran s strani EU.
Dovie'andi se tovya sagain.

Nesta ::

Master_Yoda je izjavil:

Ne ker gre za roaming - to ti gre iz enot. Klic iz Slovenije v tujino pa ni roaming in ni bil reguliran s strani EU.


Samo to sem ze plačal pri Simobilu. Če kličem iz slo v tujino.
Se pravi če sem v Nemčiji pa kličem domov v Slovenijo mi samo odšteje 6000 enot brez stroškov ker sem na roumingu? Enako če v EU uporabljam internet. Lahko do 6Gb brezplačno uporabljam?

Master_Yoda ::

Ja - glede na to da imajo napisano da veljajo vse enote. Dodatno bos placal edino ce bos klical iz Slovenije v tujino. Ali pa seveda ce si izven EUja pa klices kamorkoli. Sem 99% da je tako, bolje pa bo ce se kdo drug to potrdi.
Dovie'andi se tovya sagain.

Nesta ::

Master_Yoda je izjavil:

Ja - glede na to da imajo napisano da veljajo vse enote. Dodatno bos placal edino ce bos klical iz Slovenije v tujino. Ali pa seveda ce si izven EUja pa klices kamorkoli. Sem 99% da je tako, bolje pa bo ce se kdo drug to potrdi.


Hval super torej je od Spara 6000 za 7€ dalec najboljša ponudba od vseh ponudnikov.

greatdrakon ::

spar je razen tega, da nočejo/ne morejo uštimat avtomatskega podaljševanja za casual userja top.

MrStein ::

7 EUR
6000 enot

Če v tujini (EU) telefoniraš 6000 minut, in računamo pribitek 0,03904 EUR/minuto (kot ga imajo vsi operaterji), je to 234,24 EUR. Plačal si pa 7 EUR.

Nekako dvomim, da bo Spar "podaril" teh dvesto evrov. Vsak mesec.

Vprašanje je le, pri kateri vrednosti začnejo zaračunavati ta pribitek.

Možno je sicer, da so ocenili, da njihovi uporabniki ne bodo veliko po EU hodili in zaenkrat pribitka ne računajo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Master_Yoda ::

Ja kako pa potem lahko oglasujejo da lahko vseh 6000 enot koristis v EU ?
Dovie'andi se tovya sagain.

MrStein ::

Tu sicer piše, da nimajo pribitkov: https://www.spar-mobil.si/info
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

A prov vidm da ne morem prenest svoje telefonske stevilke?? 040******?

MrStein ::

Imajo poseben SIM za vsako kategorijo številk.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

Ne najdem za 040 številke?

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

Omg sem butelj. Ne znam brat.
Hvala mrstein

w4nkst4 ::

das rajs 3e vec na mesec in gres na bob...
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585660 (5128) Jerry000
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649221 (11549) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440313 (16659) VrtniPalcek
»

Sparmobil ali Izimobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
174235 (3134) bela120
»

Kateri predplačniški

Oddelek: Mobilne tehnologije
264069 (3512) BlaY0

Več podobnih tem