» »

Težave s kopiranjem datotek

Težave s kopiranjem datotek

tedy199 ::

Pozdravljeni, imam sledeč problem.

Pred časom sem na prošnjo kolegice posnel njeno poroko. Po posnetju sem doma z programom Sony Vegas Pro 13 uredil video posnetke v celoto. Ustvaril sem dva posnetka, enega 10 minutnega in enega 1h 45 min. Prvi je velik cca. 1 GB, drugi pa 5,92 GB. Oba "zapečena" z enakimi nastavitvami: Full HD, 1080p, 30 FPS

Tažava je naslednja. Ko želim končna videa skopirati na kakršen koli prenosni medij, mi za daljši posnetek javlja tole napako.



Lastnosti posnetka:


Imam formatiran 32 GB ključek in ne morem skopirati videa nanj. Poizkusil že več ključkov. Za ta video mi vedno napiše to okno. Krajši od video posnetkov se mi je normalno skopiral.

Prosim za pomoč!
  • spremenil: tedy199 ()

jonystar ::

ključek formatirej na NTFS.

gddr85 ::

formatiraj usb kot ntfs

Han ::

Tudi exFAT podpira datoteke večje od 4 GB.

Če boš zapekel zadevo na ploščo, uporabi dvoslojni DVD+R DL (Dual Layer) in izberi UDF način zapisa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Yohan del Sud ::

To je to. Taki ključi običajno pridejo še vedno ven (v štacuni) kot FAT predformatirani (če sploh). Kar pomeni, da vse kar je več kot 4gb / po filetu ne bo šlo gor, ne glede, koliko je velik ključ. NFTS je podprt že od že od NT-jev (20 let).
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

harvey ::

gddr85 je izjavil:

formatiraj usb kot ntfs

Uporabiš lahko tudi ukaz convert.

convert drive_letter: /fs:ntfs 
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

ST-777 ::

tedy199 je izjavil:

Imam formatiran 32 GB ključek in ne morem skopirati videa nanj.
Programček HP USB Disk Storage Format Tool je enostaven in omogoča formatiranje v NTFS. Če pa boš formatiran NTFS USB ključek, na katerim si posnel datoteke, vtaknil v TV, se zna zgoditi, da ga TV ne bo prepoznal. Nekateri TV-ji NTFS prepoznajo, drugi ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB

Oddelek: Pomoč in nasveti
372823 (1677) Dzhimen
»

Windows 7 boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
406248 (5569) s6c-gEL
»

USB napaka. exFAT?

Oddelek: Zvok in slika
161443 (1346) Ikspe
»

"ghost" image ali inštalacija iz USB?

Oddelek: Operacijski sistemi
192176 (1796) Hayabusa
»

Usb ključ ne predvaja določenih formatov

Oddelek: Strojna oprema
1611641 (9546) Toros

Več podobnih tem