Forum » Pomoč in nasveti » več remote userjev
več remote userjev
ATRUM ::
Vem da obstaja programček za xp-je .
Ali morda kdo ve kako se imenuje program za wind 7 za weč rdp userjev....
hvala
Ali morda kdo ve kako se imenuje program za wind 7 za weč rdp userjev....
hvala
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Remote Desktop - Windows 10Oddelek: Omrežja in internet | 6714 (4341) | NoName |
| » | python osnovaOddelek: Programiranje | 2845 (2158) | detroit |
| » | Windows mobil - aplikacijeOddelek: Mobilne tehnologije | 2459 (2094) | Axbcd |
| » | Kateri mobitel mi priporočate ?Oddelek: Mobilne tehnologije | 2884 (1784) | Mesar |
| » | Kje dobiti super mario(original)?Oddelek: Igre | 2780 (2379) | Bob Rock |