» »

Kje bi lahko kupil Big Tower

Kje bi lahko kupil Big Tower

Huey P ::

Kje dobiti ohišje Big tower ATX, ki bo prostorno in hkrati cenovno dostopno (nekje do 10000)???
..::DOOM III: The Legacy::..

MadMax ::

Preko oglasa...
Kar se novih tice, bos moral se par jurjev primaknit, da bo vsaj podobno ohisju in imelo vsaj 250W napajalnik.

Koci ::

v PCx

tomaz255 ::

v power plusu ga dobiš za 11000SIT

luni ::

mater ste smesni ej... se vedno zaostalo misljenje: "hocem dober big tower za 10k"

dajte zacet zivet v realnem svetu no... dobra ohisja se zacnejo pri 30k!
Artificial Intelligentia

MadMax ::

eh, saj ni nihce reku "dobro" ohisje. Tip pac rabi prostorno, seveda pa lahko kupis dobro in majhno ohisje za 30k...

Osebno sem zaenkrat zadovoljen z Codegen 7001 (dobrih 14k) z 250W napajalnikom. Ohisje sicer ni razkosno, vendar zadosti prostorno za ne prehude zahteve (vodno+pelt pac ne gre not, ma pa zelo soliden napajalnik). Kvaliteta izdelave je sicer res nizka (predvsem znotraj), a se da dodelat z nekaj dobre volje8-)

Huey P ::

Zanima me ali ma kdo doma Big Tower ATX ohišje od Abaka, ki stane 9600...
Če kdo ma, naj da sliko gor, ker me zanima kakšno je,,

Hvala vnaprej!
..::DOOM III: The Legacy::..

DrSergioDJ ::

jest sm za svojga dal 18.000, zdej ker je nimam pojma ( oznaka pa to ) ste ga pa lahko vidl v portorozu ( pred nakupom ni bil modificiran, je bil pa kuplen od enga, k ga je na sivo prefarbu )
...

Bibi ::

V mesnici. Pri fingustu ga bodo sigurno meli.

Yohan del Sud ::

ma to na vsaki pumpi prodajajo

Huey P ::

Ohišje je lahko oz. mora biti brez kakih vgrajenih ventilatorjev, pa vsaj 250W napajalnik.
O.K. zdaj pa mi povejte, če ste že videli ohišje Big Tower, ki ga prodajajo v Abaku. Stane pa 9600SIT. Če kdo prosim naj daj gor sliko, ker me zanima kakšno je...
Hvala naprej!
..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero ohisje

Oddelek: Kaj kupiti
251633 (1258) viper
»

KJE KUPITI DOBRO BIG OHIŠJE ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151153 (912) Malecky
»

kero ohisje

Oddelek: Kaj kupiti
181737 (1516) Enzo77
»

Katero ohisje?

Oddelek: Kaj kupiti
61072 (949) tomaz255
»

Nasvet glede nakupa ohišja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
81278 (1118) TheHijacker

Več podobnih tem