» »

kero ohisje

kero ohisje

Enzo77 ::

Me pa zanima s kerimi ohišji ste najbolj zadovoljni in katere tudi priporocate. btw ne rabm za server

tnx

OZZY ::

Sicer ta ohišje, ki ti ga bom opisal je serversko ampak pa je po moje cenovno zelo ugodno. Stane le okoli 28000 sit z 300W napajalnikom. Veliko je okoli 68cm in široko okoli 25. Ima 10 prostorov za cd, itd in še nekaj spodaj za diske. Zraven dobiš pa tudi koleščke. Je pa ohišje kar luštno in zelo prostorno.:D
Go with the flow.

Pretorijanec ::

Jst mam MACASE pa sm ful zadovoln.

CCD ::

AOpen HX08 Full tower. 300W, 5x 5.25", 8x 3.5". http://www.aopen.com/products/housing/h...

Huey P ::

Serversko xy Full Tower ATX, 300 W napajalnik, 8 x 5.25, 4 za diske... ful prostorno. Široko je nekje 25 cm, visoko okrog 70 cm...
Izredno veliko placa... Če pa rabiš navadne Big Tower al Midi pa kupi Macase...

..::DOOM III: The Legacy::..

Dami ::

Ozzy in Huey: Kje se da dobit ta serversk ohišje ki sta ga opisala??

Eagle ::

Ono ohisje ko ga je opisau ozzy sem ga jaz kupo pri megahitu in sicer za 24k !!!!!

Huey P ::

Jaz sem kupil od enga tipa za 15k..
..::DOOM III: The Legacy::..

freejack ::

Ojla,

z ohišji so same težave. Vsako malce boljše stane veliko denarja, tako da sn si jst osebno naredil svoje. Res, da sem kljub temu porabil 15 prešernov, ampak sem prepričan, da bi prodajalna za tako ohišje kot sem ga naredil zaračunala zihr dvakrat do trikrat več.

Če maš kaj časa pa volje, si mal poglej vodiče pa si naredi kakšnega, ni tko zapleteno. Če pa ne, pa priporpčam Macasova ohišja, RULAJO.

Dami ::

EaglE: kdaj si ga pa kupu in če mi lahk točn model poveš, kr na ceniku ga nimajo.

PsiHO ::

a lah sm uprasam
ker je tist zelen ohisje k je bil v portorozu
pa gor pise matrix,...
al pa vsaj cigavo je

lp:D
i fell the need, the need for mhz speed

DrSergioDJ ::

moje :D sam, ni pisal matrix gor, k sm pozabu napisat ( damn i'm stupid ) oz. bi se lahko napisu tko, ene 3 urce pred tekmovanjem, sam odvisn ce bi se posusil. mogoce se kdaj bom.

k bo novo tekmovanje ( septembra al kdaj ) bom mel novo ohisje, sam, bo vse home made, ker edin tko bo glih tako ko hocem :D sam ne vem se, a nej bo leseno ( lazja obdelava ) al kovinsko, pa zvaris skupi, ne vem no
...

Enzo77 ::

:D:D

OrlyTM ::

Poglejte si tale url: ColorCases

ali meni najljubše ohišje na tej strani:



lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Huey P ::

Pa še moje najljubšo ohišje;





..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Priporočam macasova, so res dobra, je pa spet odvisno, za kaj rabiš. Jest sm trenutno z mojim MIDI towerjem čist happy. Aja, mogoče zato k ma not 2 80x80 in 2 120x120 venta! :D

R0K ::

DrSergioDJ kaj pa bos naredu z starim ohisjem.Ce ga prodas stranka caka:D

Koci ::

link z nekaj dobrimi ohišji8-)

Enzo77 ::

rabm eno midi ohisje.... pa da ne bi mel kej prevec ostrih koncev (ouch!).....predvsem pa dam na izgled ko kej druga ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ohišje+PSU do cca 30k

Oddelek: Kaj kupiti
221935 (1514) hlodek
»

ohišje, napajalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
161599 (1236) cybermedo
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361330 (980) tomaz255
»

OHŠJE!!???

Oddelek: Kaj kupiti
101076 (787) Han
»

AOpen HQ08

Oddelek: Novice / Nova vsebina
151666 (1666) PsiHO

Več podobnih tem