» »

KJE KUPITI DOBRO BIG OHIŠJE ?

KJE KUPITI DOBRO BIG OHIŠJE ?

MaD_Mavr0 ::

Sem iz okolici MB pa me zanima, kje bi se dalo v Sloveniji kupiti pametno ohišje, kot je npr. tole iz Quick oz. testa na [slo-tech] AopeN:


-----------------------------------------------------------------------
Kakšne so prednosti ALU ohišij ??

Cwetto ::

zakaj ne kupiš rabljenega ohišja in ga temeljito moderniziraš? to delam sedaj jaz in čez kakšne dva tedna bom dal na net obsežno poročilo. seveda morš met za to mal veselja in žilce.

MaD_Mavr0 ::

Samo vseeno bi rad imel dobro osnovo in ne vem ali naj vzemem ALU ohišje....kje bom sploh profitiral....???


:\ POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL >:D

burekar ::

Kupi v PCX-u tower in ne bo ti žal. Pa ni važn, da je ne vem kak ogromn. Glih to je izziv, da v majhno škatlo spraviš čimveč, pa še manj volumna za hladit je.

MaD_Mavr0 ::

Saj vse vredu in prav ampak; še vedno ne vem ali je Aopen ohišje vredu in ali je pomemben aluminij....???

Dami ::

Lej, aluminiasta ohišja so zakon, kr so ful lahka. Sam so tud ful draga, tak da verjetn ne boš posegel po njih. Sploh pa še nism vidu full towerja pr nas.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

danielka84 ::

ja pri iskri majo tud dobro ohišje!
-Beetle Big tower

Jas sem ga kupil, pa še cena ni nikakor pretirana!

Lp

Dexxx ::

V iskri jim je beetla zmanjkal. Njegova slaba stran je, da ima samo 200w napajalnik. Namesto njega so mi zrihtal en drug big tower z 250w za 14k SIT. Men se zdi čist kul, prostora je ogromn pa še vsaj še enkrat cenej je od kakšne eksotike.

danielka84 ::

Beetle pri iskri NIMA 200w napajalnika!
Na ceniku piše da je 200, samo ko sem ga kupil je na računu pisalo: Beetle Big Tower 250w, pa sem pogledal na napajalnik in res piše 250w!! :D:D

Lp

Dexxx ::

Zgleda da so pri iskri malo zmedeni:D...
Meni pa na računu piše, da je napajalnik 250w, na napajalniku pa 300w:D:D

danielka84 ::

srečen bodi da je tak!:D

MaD_Mavr0 ::

Definitivno je bolje, da je za AMD platformo 300W napajalnik; vendar je drugace tui 250W O.K.

Še vedno pa mi niste pomagali odgovoriti na 2 vprašanja, ki sem ju zapisal !

P.S.
>>Dajte prebrat vprašanja....<<:\:D;):8)

ChiefThunder ::

prednost alu. ohišji je lahkost, malce pripomorejo k hlajenju, ql zgledajo, sam so občutljivi na kakšne udarce/praske...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Malecky ::

V Sunrise-u majo Beetle big toverje z 250W PSU za 13KSIT jaz mam enga, ki ga trenutno tudi modificiram.

MaD_Mavr0 ::

Chief hvala; vendar me še nekaj zanima; ali mi bo potem na big ohišju padla temperatura, saj mi sedaj napajalnik z napično postavljeno lego zakriva procesor + cromeorba tako da se mi na vrhu ohišja zelo greje (prav toplo je ohišje na otip na vrhu); zato pa me zanima če
bo bolje potem, kajti na sliki sem označil možne ventilatorje ter seveda temperaturo proca in postavitev napajalnika v Aopen ohišju.

Da ali Ne !

Tako ali kako drugače !

Malecky ::

Napajalnik montiraj izven ohišja!!

A razumeš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763776 (3006) segi
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361327 (977) tomaz255
»

Katero MIDI ali BIG ohisje?

Oddelek: Kaj kupiti
8786 (693) rasta
»

alu, plasticno ali leseno ohisje:)

Oddelek: Kaj kupiti
211427 (1210) gorenc
»

napajalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
8846 (744) CCD

Več podobnih tem