» »

"kje kupiti" - dvd rom za prenosnike

"kje kupiti" - dvd rom za prenosnike

markz ::

morda bi morali odpreti novo rubriko v forumu ...
namesto kaj kupiti, kje kupiti ...

no, zanima me, kje v slo lahko dobim dvd rom za prenosnike ...

ReSpEcT ::

Ja za enkrat je to možno skoraj povsod. Vendar ta možnost je da kupiš zunanji DVD, ki ga goni USB. Nažalost pa nevem kako je s tem na področju vgradnje v sam Prenosnik. morda pa ti gdo drug lahko malo bolje razloži!

sm56 ::

Ne obstaja "generičen" DVD rom za vgradnjo. Moras pogledati pri proizvajalcu tvojega prenosnika, ce je na voljo, ker so "luknje" specificne (skoraj) pri vsakem modelu. Sicer sem videl na ebayu module (npr. od disketnika), v katerega je bil vgrajen no-name dvd rom - ker ga proizvajalec ni predvidel - toda sam ne bi sel v to. Zunanji (usb, paralelni) DVD je verjetno najboljsa resitev.

IceIceBaby ::

Najprej se pozanimaj kater model in firma paše v tvoj notebook pol pa pokliči po trgovinah in vpraši če lahko naročjo.

Model boš najlažje zvedel če prodajajo takšen prenosnik kot ga imaš ti ampak z možnostjo DVDja.
Ampak cene so kar hude. Jaz sem se zanimal da bi combo drive dal not pa je predrago. cca 250$ pride za mojga.

Btw. Če se boš odloču za externega pa povej. Jaz prodajam firewire ohišje poceni. Pa daš še tistih 10, 15k za navaden DVD pa maš. Če te zanima PM ali mail

markz ::

hvala za odgovore ...
dvd rom v bistvu rabin za custom racunalnik, pa bi rabil takega, ki cim manj placa zasede pa cim manj manj porabi ...
tako da je v bistvu vseeno za kakšen model gre ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: je DVD/Blu ray enota (že) odveč? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostalo
10028077 (25549) kuglvinkl
»

Playon!HD Media player (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15559733 (45664) goby
»

Nakup eksternega pekača

Oddelek: Kaj kupiti
111507 (1261) butkomutko
»

Kater CD-ROM?

Oddelek: Kaj kupiti
401840 (1304) Clemento
»

CD ROM/DVD za prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
131688 (1613) Han

Več podobnih tem