» »

Drag servis?

Drag servis?

jalovec09 ::

Tak je to, drag avto, dragi servisi, men skoraj servisa na starem avtu ni treba delat, ker je neuničljiv.

black ice ::

gruntfürmich je izjavil:

so mi rekli da lahko prinesem svoje olje, če ustreza. pa vidim da je na 'motornaolja' originalno za 5L 33€, oni pa bi računali 60€. zdaj pa res ne vem kakšna je razlika...

V tvoji denarnici je oz. bo.

šernk ::

Potem se pa mašine res ne splača menjat, ker je očitno kvaliteta mašine na dnu. Da zariba zaradi olja.....o boh! Stran od take znamke avta.


od kje je pa sedaj kar mašina zanič, če zariba na drugem olju? nekatera olja so posebej razvita samo za določen motor in je motor s tem v mislih tudi grajen in recimo konkurenčne firme, takšnega olja še niso razvile.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

andromedar ::

Nisem še slišal, da bi mašina zaribala zaradi slabega olja.

Mogoče je bila večja poraba, ali malo večja obraba...ampak zaribala, medtem, ko je bilo olje v mašini? Ne verjamem takim pravljicam.
Eh?

jalovec09 ::

Pa še kako hitr.

trololo2 ::

Alamar je izjavil:

Zanimivo, kako različno na uradnih servisih odirajo pri ceni olja, glede na znamko. Jaz uporabljam npr. olje Selenia K Pure energy 5W-40 in znamka Selenia velja za relativno drago olje. Na uradnem servisu sem ga pa že 3x plačal le cca 3 EUR dražje po litru, kot bi ga dobil najceneje pri teh naših švercerjih.8-O


Jap pri Italjanih je olje na pooblaščenih servisih poceni in se ne splača komplicirati. Enako velja za filtre/potrošni material, razlika v ceni je tako majhna da ni vredno komplicirati.

šernk ::

andromedar je izjavil:

Nisem še slišal, da bi mašina zaribala zaradi slabega olja.

Mogoče je bila večja poraba, ali malo večja obraba...ampak zaribala, medtem, ko je bilo olje v mašini? Ne verjamem takim pravljicam.


sama mašina ne, so pa že zaribale multiair enote (fiatov multiair motor) in če se ne motim je nekdo v angliji uspel dokazat (je na enem od forumov zgodba), da na uradnem servisu niso stavili notri predpisanega olja (selenia razvila posebno olje za ta motor) in je servis lepo moral izven garancije kriti menjavo multiair enote (cca 800 funtov). ker je to baje motor z veliko problemi, sem šel v raziskovanje in pri večini okvar je bila okvara povezana z nepravim oljem.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Invictus ::

andromedar je izjavil:

Nisem še slišal, da bi mašina zaribala zaradi slabega olja.

Mogoče je bila večja poraba, ali malo večja obraba...ampak zaribala, medtem, ko je bilo olje v mašini? Ne verjamem takim pravljicam.

Tudi Mazde so občutljive na napačno olje ...

Ti lahko moj kolega pove par zgodbic ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gruntfürmich ::

Invictus je izjavil:

andromedar je izjavil:

Nisem še slišal, da bi mašina zaribala zaradi slabega olja.

Mogoče je bila večja poraba, ali malo večja obraba...ampak zaribala, medtem, ko je bilo olje v mašini? Ne verjamem takim pravljicam.

Tudi Mazde so občutljive na napačno olje ...

Ti lahko moj kolega pove par zgodbic ...

napačno olje zaradi temperaturnega intervala ali zato ker ni bilo 'originalno'?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pšenični ::

Alamar je izjavil:

Zanimivo, kako različno na uradnih servisih odirajo pri ceni olja, glede na znamko. Jaz uporabljam npr. olje Selenia K Pure energy 5W-40 in znamka Selenia velja za relativno drago olje. Na uradnem servisu sem ga pa že 3x plačal le cca 3 EUR dražje po litru, kot bi ga dobil najceneje pri teh naših švercerjih.8-O



Poleg tega na servisih točijo olje iz soda, mislim da je 100 litrov....imajo popust na količino. Tko da njih selenija pride lih za pol cenej, kot pol računajo.

Sn prebral večino postov, cene so nore. Sploh za menjavo olja. Posledica tega bo, da bojo lokalni mojstri mela dela čez glavo.


Moje mnenje je, da mehaniki pač ne morejo met urno postavko kirurga.

D3m ::

Nekateri pa nimajo soda in imajo po 1 liter plastenke v škatlah in tudi ni bistvene razlike v ceni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

black ice ::

Pšenični je izjavil:

Moje mnenje je, da mehaniki pač ne morejo met urno postavko kirurga.

Trg določa ceno. Če je ljudstvo pripravljeno plačati brez pripomb bodo cene ostale enake ali se še povečale.

MeGreat ::

Ko plačaš mehanikovo uro v avtohiši pač ne plačaš samo mehanika... ampak še vso administracijo

black ice ::

Si pogledal nekaj najbolj navitih cen servisov? 700€ za osnovni servis pač ni normalno, administracija gor ali dol.

MeGreat ::

Hja, to je pa krivda tistega ki je peljal avto na servis. Vedno se vnaprej za ceno vpraša, meni do evra natančno povejo in karkoli je dodatno me kličejo.

black ice ::

Evo, to je že boljši odgovor, iz prvega posta sem drugače sklepal.

bambam20 ::

Pšenični je izjavil:



Posledica tega bo, da bojo lokalni mojstri mela dela čez glavo.

.


Ko pride do uveljavljanja garancije se pa zakomplicira. S tem, da lokalni "mojstri" radi delajo brez računa.

Je pa tako, da so pooblaščeni servisi v Ljubljani dražji od tistih v Celju. Nihče nikogar ne sili, da mora vozit na servis v Ljubljani.

Veselinko ::

Najbolj ugodno prideš skozi pri Maxxu. Očitno so tako veliki, da dobijo precej boljše cene za olje in rezervne dele, morda jih celo nabavljajo kje v tujini, kjer so cene zaradi večje konkurence precej nižje. Jaz sem plačal za delo in material pri menjavi olja in oljnega filtra v akciji dejansko zgolj 30 evrov. Če ne bi bil avto v akciji, bi plačal pa 40 evrov, kar je še vedno najbolj ugodno, s tem da dobiš račun in 1-letno garancijo, ki ti jo ne da nobeden mehanik izpod kozolca.

šernk ::

Očitno so tako veliki, da dobijo precej boljše cene za olje in rezervne dele, morda jih celo nabavljajo kje v tujini, kjer so cene zaradi večje konkurence precej nižje.


olje imajo pač iz 250 oz. 300 literskih bučev (to ima itak vsak večji servis). problem tega je da imajo samo eno znamko olja in da so nekateri motorji občutljivi na olje. ne govorim za motorje starejše od letnika 2005, ker tisti večinoma požrejo še vse kar je približno dobro, ko pride pa kak popolnoma nov motor ven pa ponavadi samo priporočen proizvajalec ima pravo olje. drugi rabijo tudi par let da ga izdelajo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

sash69 ::

Hmm...škoda, da nisem do te teme prišel malo prej. Uradni servis, 2 redni servis za Ford C-Max 2014 (1. registracija januar 2015, sedaj 40k prevoženih). Mogoče samo kakšen splošen komentar na cene oz. kako bi lahko na naslednjem servisu privarčeval?



Ena stvar - kupim svoje olje. Je pa spet tu hec, zakaj takšna razlika v ceni že med tema stranema: motornaolja.com, euroton
Še kaj?

Lahko avto tudi peljem na neuradni servis in mi garancija vseeno obvelja. Ampak kako dobiti dobrega neuradnega serviserja? (Celje/Ljubljana) Po večini so reporti na spletnih straneh za skoraj vsakega serviserja enaki - nekaj dobrih oz. oh in sploh, nekaj slabih oz. popolnoma popljuvanih. Kakšen nasvet še tu?

Je pa moj namen avto obdržati dolgo časa! :) (razen če pride do viška pamžev enkrat - takrat pa (prisilna) menjava za kaj večjega :) )
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

dj_uro ::

filtre in olje lahko kupiš prek spleta,(motorna olja, euroton, bartog ipd...) ostalo je pa to...to ;)
vw-klub.si

krneki0001 ::

Fantje poglejte si malo stran www.rezervnideli24.si in preverite cene.

za ford C-max II (od 2010 dalje)
čep za izpust olja in tesnilo od 0.88 evra dalje
filter olja od 4.5 evra dalje
filter goriva od 4.5 evra dalje
filter kabine od 7 evrov dalje
filter kabine od 7 evrov dalje

motorno olje castrol A5 5W-30 od 7 evrov dalje za liter
vitrex je pa v lidlu za par evrov 5 litrov

Že če tole sešteješ, pride najcenejša varianta malo pod 60 evrov za ves material, kar pomeni 4x manj.

D3m ::

sash69 je izjavil:

Hmm...škoda, da nisem do te teme prišel malo prej. Uradni servis, 2 redni servis za Ford C-Max 2014 (1. registracija januar 2015, sedaj 40k prevoženih). Mogoče samo kakšen splošen komentar na cene oz. kako bi lahko na naslednjem servisu privarčeval?



Ena stvar - kupim svoje olje. Je pa spet tu hec, zakaj takšna razlika v ceni že med tema stranema: motornaolja.com, euroton
Še kaj?

Lahko avto tudi peljem na neuradni servis in mi garancija vseeno obvelja. Ampak kako dobiti dobrega neuradnega serviserja? (Celje/Ljubljana) Po večini so reporti na spletnih straneh za skoraj vsakega serviserja enaki - nekaj dobrih oz. oh in sploh, nekaj slabih oz. popolnoma popljuvanih. Kakšen nasvet še tu?

Je pa moj namen avto obdržati dolgo časa! :) (razen če pride do viška pamžev enkrat - takrat pa (prisilna) menjava za kaj večjega :) )


Cene so tam tam z VW.

Recimo jaz sem se spogajal za mehanično delo 30% rabata na original material pa 15% na olje Castrol pa 40%.

Pravim, da imajo še lufta za znižanje cene. Pa, da imaš priznano garancijo na servis in mobilnost.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Damiani ::

Redni servis, za Opel Insignio 180.000km, 127 eur:
-filter olja,
-filter kabine,
-motorno olje,
-delo + ostali potrošni material.

Res pa je da delam servis na 15.000km namesto na 30.000 kot jih zavaja proizvajalec. Na uradnem servisu so bili servisi 350+.

Garancija pa ti, baje, ne propade če ne delaš servisov pri pooblaščencu.

D3m ::

Damiani je izjavil:

Redni servis, za Opel Insignio 180.000km, 127 eur:
-filter olja,
-filter kabine,
-motorno olje,
-delo + ostali potrošni material.

Res pa je da delam servis na 15.000km namesto na 30.000 kot jih zavaja proizvajalec. Na uradnem servisu so bili servisi 350+.

Garancija pa ti, baje, ne propade če ne delaš servisov pri pooblaščencu.


Propade propade. Sploh, če so visoki zneski.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Damiani ::

D3m, moj avto ni več v garanciji :(

M-XXXX ::

Propade propade. Sploh, če so visoki zneski.

Kar seveda niti približno ni res. Uradni servis NI POGOJ!!!! za garancijo. Beri evropsko uredbo.

Utk ::

VW in ostali nemci se evropskih uredb ne rabijo držati, ddd.
Zato se pa kupuje kakšne druge avte...da ti je potem itak vseeno za garancijo, ker jo enostavno ne rabiš.

D3m ::

M-XXXX je izjavil:

Propade propade. Sploh, če so visoki zneski.

Kar seveda niti približno ni res. Uradni servis NI POGOJ!!!! za garancijo. Beri evropsko uredbo.


Seveda ni. Problem se pokaže, ko VW zahteva zgodovino servisa, ki jo uradni servis me more podati.

Ti pri tem zahtevaš odpravo napake na motorju delal si pa servis sam oz. pri lokalcu.

Tukaj pride do zapleta. :) In tvoja evropska uredba postane straniščni papir.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jakan123 ::

M-XXXX je izjavil:

Propade propade. Sploh, če so visoki zneski.

Kar seveda niti približno ni res. Uradni servis NI POGOJ!!!! za garancijo. Beri evropsko uredbo.


Tako je, za garancijo ni pogoj. Je pa pogoj za razna jamstva, ki jih nudijo prodajalci.

M-XXXX ::

Tako je, za garancijo ni pogoj. Je pa pogoj za razna jamstva, ki jih nudijo prodajalci.

Res je, za jamstvo je pa druga zadeva.

Seveda ni. Problem se pokaže, ko VW zahteva zgodovino servisa, ki jo uradni servis me more podati.

Ti pri tem zahtevaš odpravo napake na motorju delal si pa servis sam oz. pri lokalcu.

Seveda mora tudi lokalni servis imeti ustrezne certifikate. To ne pomeni, da lahko sosedov mulc na črno šraufa. Če mehanik ima ustrezne certifikate pa imamo v sloveniji več kot dovolj ustreznih organizacij na katere se poda prijave.

Ljudje ne se pustit nategovat in zajebavat na vsakem vogalu. Zato pa se nikamor nič ne premakne, ker vsi samo lepo kimajo.

D3m ::

M-XXXX je izjavil:

Tako je, za garancijo ni pogoj. Je pa pogoj za razna jamstva, ki jih nudijo prodajalci.

Res je, za jamstvo je pa druga zadeva.

Seveda ni. Problem se pokaže, ko VW zahteva zgodovino servisa, ki jo uradni servis me more podati.

Ti pri tem zahtevaš odpravo napake na motorju delal si pa servis sam oz. pri lokalcu.

Seveda mora tudi lokalni servis imeti ustrezne certifikate. To ne pomeni, da lahko sosedov mulc na črno šraufa. Če mehanik ima ustrezne certifikate pa imamo v sloveniji več kot dovolj ustreznih organizacij na katere se poda prijave.

Ljudje ne se pustit nategovat in zajebavat na vsakem vogalu. Zato pa se nikamor nič ne premakne, ker vsi samo lepo kimajo.


Kar spet "stane" oz. mora imeti presojo. :D Kar pa večini ne diši.
|HP EliteBook|R5 6650U|

M-XXXX ::

Kar spet "stane" oz. mora imeti presojo. :D Kar pa večini ne diši.

Jah vedno, vsem pa ne bo ustrezalo.

Pa po pravici povedano, jaz nebi osebno nikoli peljal avta mehaniku, kateri se ne spozna. Če pa se spozna, pa mu načelno ni problem pridobit certifikata. Ne rečem, da ne veljajo izjeme...

D3m ::

Večino ljudi poznam, ki se baha koliko prišparajo pri servisih (neuradnih brez certifikatov).

Ko pa pride do problemov in uveljavljanje garancij na koncu potegnejo najkrajšo par tisočakov vredno investicijo. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomaz- ::

In potem se zatakne: veš kje??

ko ti pooblaščenec nekaj zavrne, ti pa bi moral iti v tožbo, kar seveda potegne za seboj določene stroške in čas ter voljo.. Kar preberi si malo ostale teme, kjer ljudje na veliiko pišejo, kako bodo šli "iz principa" do konca in še naprej.. Daj linkaj mi eno samo samcato temo, kjer se je to dejansko tudi zgodilo in niso popušili..

Najlažje je ( na žalost nas ) servisu napisat, da ti ne priznajo garancije ali jamstva zato, ker si servisiral z neoriginalnimi deli in pri drugem mojstru. Seveda ima lahko certifikat na steni, tebi pa še vedno ostane tožba.. Ker se ne bodo premaknili niti za centimeter, četudi jih obiščejo vsi inšpektorji, ki jih premoremo v SLO.. Le-ti ti bodo napisali, da očitno obstaja spor, ki ga moraš reševati po sodni poti..
In smo tam...

dj_uro ::

lahko ti jaz linkam zgodbo, ki je šla do konca... gre se pa za vw in na avtomobilizmu . com najdeš vse podatke, tudi (predolgo) temo o tej problematiki...
vw-klub.si

tomaz- ::

daj mi link, magari na ZS

hvala ti

jakan123 ::

tomaz- je izjavil:

In potem se zatakne: veš kje??

ko ti pooblaščenec nekaj zavrne, ti pa bi moral iti v tožbo, kar seveda potegne za seboj določene stroške in čas ter voljo.. Kar preberi si malo ostale teme, kjer ljudje na veliiko pišejo, kako bodo šli "iz principa" do konca in še naprej.. Daj linkaj mi eno samo samcato temo, kjer se je to dejansko tudi zgodilo in niso popušili..

Najlažje je ( na žalost nas ) servisu napisat, da ti ne priznajo garancije ali jamstva zato, ker si servisiral z neoriginalnimi deli in pri drugem mojstru. Seveda ima lahko certifikat na steni, tebi pa še vedno ostane tožba.. Ker se ne bodo premaknili niti za centimeter, četudi jih obiščejo vsi inšpektorji, ki jih premoremo v SLO.. Le-ti ti bodo napisali, da očitno obstaja spor, ki ga moraš reševati po sodni poti..
In smo tam...


Če servisiraš z neorginalnimi deli seveda ne bodo priznali. Da garancija velja mora biti avto servisiran po navodilih proizvajalca z orginalnimi deli.

M-XXXX ::

In potem se zatakne: veš kje??

ko ti pooblaščenec nekaj zavrne, ti pa bi moral iti v tožbo, kar seveda potegne za seboj določene stroške in čas ter voljo.. Kar preberi si malo ostale teme, kjer ljudje na veliiko pišejo, kako bodo šli "iz principa" do konca in še naprej.. Daj linkaj mi eno samo samcato temo, kjer se je to dejansko tudi zgodilo in niso popušili..

Jaz točno vem kje se zatakne:

Ljudje ne se pustit nategovat in zajebavat na vsakem vogalu. Zato pa se nikamor nič ne premakne, ker vsi samo lepo kimajo.

Ker ne gre skoraj nobeden do konca. Samo govorijo, pa se hvalijo, na koncu pa ne naredijo nič in rečejo: mah se mi ni dalo zajebavat s tem.

Ti dam ubistvu kontra izziv: daj link, temo, pač nekaj kjer so ljudje ŠLI DO KONCA, pa takratko potegnili na koncu?

D3m ::

M-XXXX je izjavil:

In potem se zatakne: veš kje??

ko ti pooblaščenec nekaj zavrne, ti pa bi moral iti v tožbo, kar seveda potegne za seboj določene stroške in čas ter voljo.. Kar preberi si malo ostale teme, kjer ljudje na veliiko pišejo, kako bodo šli "iz principa" do konca in še naprej.. Daj linkaj mi eno samo samcato temo, kjer se je to dejansko tudi zgodilo in niso popušili..

Jaz točno vem kje se zatakne:

Ljudje ne se pustit nategovat in zajebavat na vsakem vogalu. Zato pa se nikamor nič ne premakne, ker vsi samo lepo kimajo.

Ker ne gre skoraj nobeden do konca. Samo govorijo, pa se hvalijo, na koncu pa ne naredijo nič in rečejo: mah se mi ni dalo zajebavat s tem.

Ti dam ubistvu kontra izziv: daj link, temo, pač nekaj kjer so ljudje ŠLI DO KONCA, pa takratko potegnili na koncu?


A taka tema obstaja? Če bi se meni pripetilo bi mi bilo malo nerodno in sam ne bi spisal take teme.

P.S.

Sem pa pred kratkim uveljavjal garancijo na VW za žarilno svečko in se izognil servisu za 50-60 eur. VW ima na vgradne originalne dele 2 leti garancije. Samo opozoriti moraš referenta drugače kasirajo nevedneže.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

tomaz- ::

Pa saj je v bistvu vseeno, ali je "kupec" zmagal, ali popušil.. Samo res bi rad videl KATERIKOLI link na katerokoli temo, kjer je kateri "junak" dejansko šel dlje od forumskega/gostilniškega nabijanja, kako so ga nategnili... Sem prepričan, da bi to opogumilo marsikaterega sotrpina.. Ampak nekako ne najdem nikjer teh junakov.. No, roko na srce, jih je polno do točke, kjer ni večl drugega in je treba "it naprej".. Zanimivo, da so takrat res po večini enaki izgovori: se mi "ni dalo" ukvarjat več s tem, pa sem dal "zrihtat" enmu majstru drugam.. Se pravi, problem je zgolj v "lenobi", al kako?

Utk ::

Zakaj bi kupil avto, ki se v garanciji kvari, pa še tega ti potem ne priznajo, in jih moraš za vsakih 50 evrov žicat, moledovat in prosit? Ajde, enkrat, ampak potem še enkrat, pa še enkrat, pa še desetkrat. Resno, kaj vam je? Takih mi pa res ni žal. Kupite si kakšno dobro firmo, madona.
Pustimo D3m, ki je itak očitno povezan z VW.

tomaz- ::

nam pomagaš, katera je ta dobra firma, ki se ne kvari? lahko navedeš kar več firm, ni nujno samo iz avtomobilizma.. Sem prepričan, da ti bomo vsi hvalaženi.. Se pravi- iz teorije postavi trditev v prakso..

Utk ::

Maš en kup lestvic. Kvarijo se "vsi", samo verjetnosti so zelo različne. Če smo realni, če se bi nekomu korejec kvaril, ne bi nikoli več v življenju kupil še enega. Ampak takih je malo. Če se VW pokvari, se pa pač vsi kvarijo, in greš in kupiš spet novega golfa. Ker ta pa ne bo na ponedeljek narejen.

D3m ::

Utk je izjavil:

Zakaj bi kupil avto, ki se v garanciji kvari, pa še tega ti potem ne priznajo, in jih moraš za vsakih 50 evrov žicat, moledovat in prosit? Ajde, enkrat, ampak potem še enkrat, pa še enkrat, pa še desetkrat. Resno, kaj vam je? Takih mi pa res ni žal. Kupite si kakšno dobro firmo, madona.
Pustimo D3m, ki je itak očitno povezan z VW.


Sem te s čim užalil?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Utk ::

Zakaj? A ni očitno da si povezan? Ali čustveno ali pa finančno. Težko rečt kaj je huje.

tomaz- ::

Ves ta "kup lestvic" meni ne pove prav nič.. Jaz bi rad, da mi ti poveš, katera firma se ne kvari.. Saj si menda nas vse označil za nekakšne "bebce", ki ne znamo izbira robe, ki se ne kvari:

tvoj citat:

Zakaj bi kupil avto, ki se v garanciji kvari, pa še tega ti potem ne priznajo, in jih moraš za vsakih 50 evrov žicat, moledovat in prosit? Ajde, enkrat, ampak potem še enkrat, pa še enkrat, pa še desetkrat. Resno, kaj vam je? Takih mi pa res ni žal. Kupite si kakšno dobro firmo, madona.

Torej, katera firma je po tvoje nepokvarljiva oziroma ima vsaj topšit servis in nobenega jadajada po forumih??

D3m ::

Utk je izjavil:

Zakaj? A ni očitno da si povezan? Ali čustveno ali pa finančno. Težko rečt kaj je huje.


Še zmeraj ne razumem s čim sem te čustveno vznemiril?

Pišem kaj se približno dogaja pri VW servisih. In bom dopolnjeval svoje izkušnje in videnje tudi v prihodnje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Utk ::

Jaz pa ne razumem zakaj misliš, da si me?

Torej, katera firma je po tvoje nepokvarljiva oziroma ima vsaj topšit servis in nobenega jadajada po forumih??

Japonci, Korejci in Dacia. S tem da, ko jaz kupim nov avto, me garancija sploh ne zanima. Prvi, drugi servis še naredim na uradnem, potem pa več ne, če je garancija ali ne. Uradni servisi me ne zanimajo sploh, ampak na leto starem avtu niti oni menda ne morejo dosti škode naredit. Servisno knjigo imam uradno bolj prazno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

D3m ::

Utk je izjavil:

Jaz pa ne razumem zakaj misliš, da si me?

Torej, katera firma je po tvoje nepokvarljiva oziroma ima vsaj topšit servis in nobenega jadajada po forumih??

Japonci, Korejci in Dacia. S tem da, ko jaz kupim nov avto, me garancija sploh ne zanima. Prvi, drugi servis še naredim na uradnem, potem pa več ne, če je garancija ali ne. Uradni servisi me ne zanimajo sploh, ampak na leto starem avtu niti oni menda ne morejo dosti škode naredit. Servisno knjigo imam uradno bolj prazno.


Aha.
|HP EliteBook|R5 6650U|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Porsche Slovenija bolana cena servisa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12431362 (13925) bbbbbb2015
»

Kia Ceed - redni pooblaščeni servis (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9529006 (5262) LeQuack
»

Prilivanje motornega olja ali menjava? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910428 (9010) bbbbbb2015
»

Mali servis - cena? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6324388 (22023) Tilen
»

Menjava olja ob vožnji na kratke razdalje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7012157 (9956) krneki0001

Več podobnih tem