» »

Online nakup iz Nemčije, prevzem na Avstrijski pošti

Online nakup iz Nemčije, prevzem na Avstrijski pošti

1
2
»

francek1 ::

Vedeti moraš ,da se na meji soočiš s profesionalcem ,ki take finte posluša vsak dan.Kdo ponavadi potegne takratko ti verjetno ne rabim razlagat...

Loki ::

kam se pa najbolj splaca skrivat stvari? (npr. 19" monitor LCD ali kaj vecjega)
v prtljaznik pod kaksno bundo?
v predal pri sovozniku?

???

ali3n ::

pod bundo pri 36°C?????>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

francek1 ::

Najbolj sigurno je v ženski torbici...

boštjan ::

Najbolj sigurno je v ženski torbici...

ma kaki,v ženskih tangicah>:D

francek1 ::

To pa je dezinformacija;tam občasno pogledamo;he ,he.

Blisk ::

Če pa povabš Francek1a na hladno pivo, ti ga pa on čez prpele.
:)
Konc koncev smo vsi ljudje, z full premalo plačo
;)

Avenger ::

Poročilo:

1. V avstrijski štacuni izpolnil obrazec za naročilo, kot naročnika vpisal sebe, naslov za dostavo je bil od pošte v Beljaku v Avstriji], pod opombe pripisal -bitte postlagernd in -bitte MwSt Formular beilegen, nakar sem v minuti prejel konfirmacijo via e-mail, kjer je bila naslikana faktura. Naročil sem v četrtek zvečer, poslano je bilo v petek zjutraj.

2. V torek sem klical na pošto, vprašal če je kaj prišlo zame in so rekli, da paket od ponedeljka lenari na polici in čaka.

3. V sredo šel iskat, kupil vinjeto, plačal tunelnino, na pošti povedal ime, plačal znesek kot je bil na fakturi, v avtu scefral papir od paketa, postrgal vsebino, navodila in ostalo papirno kramo ter kable zbasal v predal, MwSt formular skril v žep (in z njim nisem nič mahedral na meji, da ne bi komu prišlo kaj na misel), fotič dal v ruzak na sprednjem zicu, torej če bi carinik kej sitnaril, bi rekel, da sem šel, ne vem, h punci, hehehe. Po popiti kavici lepo odbrencljal do prehoda in

4. slovenski carinik vpraša kaj mam uzadi, pravm - nč, hajd bejž naprej...

Fotoaparat dela brez napak, v paketu je blo vse kar je moral bit, zneski so bli točni, MwSt formular je bil pravilno izpolnjen in poštempljan, skratka, moj nakup je bil čisto kul.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

||_^_|| ::

Ampak ti si loh s tem mwst formularjem sam rit obrišeš zdej:) Zakaj si ga sploh naroču zravn?

VASkO ::

@||_^_||
zakaj? mwst formular priporoceno posljes gor v trgovino, oni pa tebi denar. se da vse zmenit...

iso2000 ::

Samo rabiš na formularju ŠTEMPEL! Brez štempla ni niti za rit obrisat.

||_^_|| ::

VASkO: če ni štemplja z meje ni nič.

VASkO ::

bli točni, MwSt formular je bil pravilno izpolnjen in poštempljan, skratka, moj nakup


kaj pa to piše?

meni o tem ni treba nič razlagat, dobro razumem, kak stvar deluje ;((
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975331 (4111) ferdo
»

Za vse, ki imate namen naročiti blago v tujini

Oddelek: Kaj kupiti
453879 (2880) b0j3

Prenosnik - Avstrija

Oddelek: Kaj kupiti
274524 (1776) flipflop
»

Kje poceni dobiti Antec True Power 430 (morda 380)?

Oddelek: Kaj kupiti
221327 (1089) boštjan
»

avstrija-trgovine

Oddelek: Kaj kupiti
243495 (2960) SanSan

Več podobnih tem