» »

Zaradi antivirusnega programa stalno zaseden CPU 99%

Zaradi antivirusnega programa stalno zaseden CPU 99%

«
1
2

WinXP ::

Imam problem z antivirusnim programom. Včeraj sem na novo naložil Windows (Win7) in je lepo vse delovalo kar se tiče zasedenosti procesorja (od 12%-25%)

Takoj ko pa sem instaliral novi antivirus Kaspersky 2015 mi gre zasedenost oz.obremenitev procesorja na 99% in tako stoji,tako da ne morem nič delati,komaj se kurzor premakne.;((
Ne vem kaj je to a v verziji 2013 mi tega ni delal.Pride mi da znorim,ne vem kaj naj naredim,
probal sem biti brez antivirusnega programa a sem dobil Trojana in Malware gor.Je pa PC vsaj normalno hitro deloval.Zdaj ko je Kaspersky instaliran -konec.Update ne pomaga prav tako če dam Kill process.(avp.exe)
Drug antivirusni program ne bi rad dajal gor - zakaj so potem proizvedli tega,če uporabnikom tako nagaja? ;((

slika:
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

GTX970 ::

Lahko da dela av (prvi) sken celotnega sistema.
Naloži si gor bitdefender free ali panda cloud, sta najbolj resource prijazna.

WinXP ::

Delal je prvi scan sistema a sem ga zaustavil,pa je obremenitev CPU še vedno
99-100%
in to ves čas.
Ne vem kaj naj naredim,:(nočem drugih antivirusov na Kaspersky Trial sem navajen... ne vem kaj se dogaja...
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

mailer ::

kill process, uninstall, namesti drug antivirus.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

ST-777 ::

WinXP je izjavil:

Takoj ko pa sem instaliral novi antivirus Kaspersky 2015 mi gre zasedenost oz.obremenitev procesorja na 99%
O tem problemu pišejo tudi tukaj: http://forum.kaspersky.com/lofiversion/...

Olórin ::

izbriši antivirus in ga znova namesti. Če se problem ne odstrani izbriši antivirus in namesti drugega.

hint: nikoli ne plačaj za antivirus. Uporabljaj samo brezplačne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

cvick ::

Zbriši pa na novo naloži. Jest mam na treh PC-jih Kaspersky Internet Security 2015 od tega dva laufata na Windows 7 pa povsod dela odlično.
Na prenosniku k ma procesor core 2 duo mi obremeni procesor do 40% pri pregledu sistema, drugače pa več al manj 0-3%.

ST-777 ::

cvick je izjavil:

Na prenosniku k ma procesor core 2 duo mi obremeni procesor do 40% pri pregledu sistema, drugače pa več al manj 0-3%.
Na mojem namiznem račumalniku (WIN 7) AV Bitdefender obremeni procesor za okrog 20% pri pregledu sistema, in redko gre preko 30%. Sedaj, ko to pišem, pa niha obremenjenost med 1% in 3%.

cvick ::

ST-777 je izjavil:

cvick je izjavil:

Na prenosniku k ma procesor core 2 duo mi obremeni procesor do 40% pri pregledu sistema, drugače pa več al manj 0-3%.
Na mojem namiznem račumalniku (WIN 7) AV Bitdefender obremeni procesor za okrog 20% pri pregledu sistema, in redko gre preko 30%. Sedaj, ko to pišem, pa niha obremenjenost med 1% in 3%.

Dobr, jest sm napisu primer za star prenosnik iz leta 2006. Na namiznem z Win 8.1 mi pa ne pride čez 20%.

ZaphodBB ::

Microsoft Security Essentials.

3rd party AV programi so smetje.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

cvick ::

ZaphodBB je izjavil:

Microsoft Security Essentials.

3rd party AV programi so smetje.

A je to sploh AV program?

ZaphodBB ::

Glede na to, da ne žre vsaj 20% CPU. Zna biti da res ni.

Edit: Je ja. Vse kar rabiš je, da imaš veljavno licenco. Odkar je na voljo so praktično vsi AV programi postali zastareli.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

cvick ::

Jest sm šu iz Noda (k se mi ni dal več skos vnašat trial gesl) na Microsoft Security Essentials, pa sm kr neki malware-ov dubu, tko, da se mi takrat ni zdela glih dobra rešitev.
Lahko pa, da se je v dveh letih kej izbolšov.

Arctander ::

Imaš legalno verzijo, DL-jano s Kaspersky spletne strani, ali kakšno travniško verzijo?

ST-777 ::

ZaphodBB je izjavil:

Microsoft Security Essentials.
Na testu ga odsvetujejo. "While the latest update has managed to improve threat detection, in our tests Mirosoft Security Essentials was still compromised by 32% of threats. ... Honestly, we wouldn't trust our PCs and our data to Security Essentialls. Frankly, neither should you." Test 8. maj 2015: http://www.pcpro.co.uk/security-essenti...

solatko ::

Zadnji rezultat iz prakse - na računalniku posodobljen Avast - pregled s Superantispyware - 327 kosov zlobne kode.
Podoben sistem, s skoraj identičnim uporabnikom - MSE + licenčni Malwarebyte - cca 70 kosov, v glavnem nemoteče.

Na 6-ih računalnikih z MSE, brez drugih dodatkov, normalno brovsanje in uporaba Office, A-CAD, PS in pododbno - v glavnem samo nemoteča nesnaga, ki jo dodajo posamezne posodobitve, skratka v nekaj letih niti ene nevarne kode. Uporabniki povprečni, brez Chroma in FB.
Delo krepa človeka

WinXP ::

Deinstaliral sem Kaspersky 2015 in si bom snel dol Bitdefender.Zelo mi je žal,ampak moral sem. Upam da ne bo zasedal s procesi toliko kot Kaspersky (ker to je pa res nenormalno,da ima
99% zasedenosti,ves čas)

Eno vprašanje: A je možno da če ne downloadaš z original (varne) spletne strani
Trial verzijo dol in če downloadaš to z BitTorrenta
(kljub temu da je trial,a ponujajo zraven Trial Reset) da nafašeš kaj zaradi tega?
Bojim se namreč da ti,ki ponujajo te verzije (lahko hakerji) ne spremenijo kaj v antivirusu
in ko ga naložiš imaš probleme s čim...
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

Pinturicchio ::

Pa zakaj toliko kompliciraš s tem antivirusom. Vrži kasperca dol, itak so vsi ti današnji antivirusi bloatware in namesti nekaj drugega, lažjega. MSE bo čisto v redu.

CoolBits ::

Prvo pravilo interneta! Vedno prenašaj VSE programe in gonilnike z URADNIH strani.

cvick ::

WinXP je izjavil:

Deinstaliral sem Kaspersky 2015 in si bom snel dol Bitdefender.Zelo mi je žal,ampak moral sem. Upam da ne bo zasedal s procesi toliko kot Kaspersky (ker to je pa res nenormalno,da ima
99% zasedenosti,ves čas)

Eno vprašanje: A je možno da če ne downloadaš z original (varne) spletne strani
Trial verzijo dol in če downloadaš to z BitTorrenta
(kljub temu da je trial,a ponujajo zraven Trial Reset) da nafašeš kaj zaradi tega?
Bojim se namreč da ti,ki ponujajo te verzije (lahko hakerji) ne spremenijo kaj v antivirusu
in ko ga naložiš imaš probleme s čim...

Nimaš kej zgubit z Bitdefender-jem je tud odličn.
Lahko da je v Trial rest kkšna zlonamerna koda.

ST-777 ::

WinXP je izjavil:

Deinstaliral sem Kaspersky 2015 in si bom snel dol Bitdefender.
Bitdefender Antivirus Plus, ki sem ga kupil (bil je na CD-ju), je stal pri mimovrste.com za 3 licence 28,40 €, kar je komaj 0,79 € na 1 licenco na mesec. Trenutno je razprodan, morda se še kje dobi tako ugodno.

Bitdefender Antivirus Plus (3PC): https://www.mimovrste.com/protivirusni-...

Machete ::

Panda AV Pro 2015 za eno leto te pride ca 5€ na ebayu..
Dela da ga sploh ne opaziš.

cvick ::

Prvo z uradne strani prenes trial bitdefender pa ga sprobej in če bo delal ok lahko kupš sam ključ na netu.

Primer ključ za BitDefender Internet Security 1PC 1 leto 8,36$
https://www.g2a.com/bitdefender-interne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvick ()

Fritz ::

Za približno 8€ dobiš popolnoma legalno 1-letno licenco za ESET Smart Security (NOD32), enega najbolje ocenjenih AV in glede resursov relativno nepožrešnega.

https://www.g2a.com/eset-nod32-smart-se...

Na podoben način najdeš tudi večino drugih AV..po želji 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

WinXP ::

Nisem uporabil Trial RESET,ker sem se bal da je to kakšna zlonamerna koda. Uporabil sem normalno Kaspersky Trial,
pa je obremenitev CPU po instaliranju skočila vseeno
na 99% ves čas dela na računalniku.

Zdaj si dajem dol BitDefender Trial pa bomo videli...
upam da bo manj "požrešen" (z normalno obremenitvijo CPU-ja)
Če bo dober,se mi splača potem vzeti tudi licenco za 1 leto,
če ne,bom probal z drugim (Eset Nod32,AVG...)
Bom poročal.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

Pinturicchio ::

Iz lastnih izkušenj ti povem, če že hočeš imet plačljivi antivirus vzami NOD-a. Dober pa še najmanj resursov pokuri.

crniangeo ::

poskusi baidu antivirus, kuri zelo mal resoursov, ni nadlezen, pa še lahko si preko njega instaliras par ždodatnih bombonckov like sandbox, adblock itd itd..
http://antivirus.baidu.com/en/
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

AngelOfDeath ::

WinXP je izjavil:

Imam problem z antivirusnim programom. Včeraj sem na novo naložil Windows (Win7) in je lepo vse delovalo kar se tiče zasedenosti procesorja (od 12%-25%)

Takoj ko pa sem instaliral novi antivirus Kaspersky 2015 mi gre zasedenost oz.obremenitev procesorja na 99% in tako stoji,tako da ne morem nič delati,komaj se kurzor premakne.;((
Ne vem kaj je to a v verziji 2013 mi tega ni delal.Pride mi da znorim,ne vem kaj naj naredim,
probal sem biti brez antivirusnega programa a sem dobil Trojana in Malware gor.Je pa PC vsaj normalno hitro deloval.Zdaj ko je Kaspersky instaliran -konec.Update ne pomaga prav tako če dam Kill process.(avp.exe)
Drug antivirusni program ne bi rad dajal gor - zakaj so potem proizvedli tega,če uporabnikom tako nagaja? ;((

slika:



Na tvojem posnetku se vidi da kaspersky jemlje 23% procesorja kaj ti sanjaš o 100% ?
Drugo vprašanje pa je koliko antivirusnih imaš ti tu nameščenih ?
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

Apache90 ::

ZaphodBB je izjavil:

Microsoft Security Essentials.

3rd party AV programi so smetje.

Se strinjam. Uporabljam MSE antivirus na dveh računalnikih, pa tudi na tastarem sem ga uporabljal, nikoli niti enega samega problema ali pa virusa. Ne menjam ga za nič.

solatko ::

MSE je za normalne uporabnike čisto dovolj in seveda kanček zdrave pameti. Zaščite pred neumnostjo in zvedavostjo pa tako ni, na nobenem področju, tudi v računalništvu ne.
Zacvili tudi pri poizkusu namerne okužbe, seveda če slediš navodilom, če pa mu ukažeš allow, gre pa skozi. Imam namreč testni računalnik, ki je vsak teden nekajkrat namerno okužen in potem počiščen.

Razna testiranja pač potekajo tako, da se spusti množico zlobne kode in potem opazuje, kaj vse bo določen AV ustavil, spoznal in uničil. To se v vsakodnevni praksi ne dogaja nobenemu uporabniku, zato razne lestvice niso merodajne za odločitev, kateri AV program se bo inštaliral.
Navedel sem primer računalnika, ki je dobesedno blokiral, imel pa je pravilno nameščen Avast. 327 kosov zlobne kode v enem letu, je za tako "zmogljiv AV" vseeno preveč, s tem, da je pregled dal rezultat 0 - računalnik je zaščiten in čist - halooooo!
Žal mi je samo to, da nisem zadeve poslikal, bom pa naslednjega, posnel komplet filmček s preverjanjem računalnika z nameščenim AV in Superantispy.

Še najbolj všeč pa so mi uporabniki, ki namestijo čisto vse free AV naenkrat.
Delo krepa človeka

ZaphodBB ::

Sploh je pri teh testih zanimiv load računalnika... MSE je svetlobna leta pred vsemi ostalimi - že iz tega razloga sem pripravljen požreti tistih 15% česarkoli že.

Sploh ob dejstvu, da iger in softvera ne piratiziram več in se na splošno obnašam kot dobro informiran uporabnik računalnika.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

GTX970 ::

zaphod
Potem av ne potrebuješ sploh.

cekr ::

Če imaš občutek, da je računalnik prehiter, hitro inštaliraj en pravi anti virus, da te postavi 15 let nazaj.

MSSE je čisto spodobna zadeva za ljudi z dovolj kmečke pameti. Kdor komplicira, bo pa hitro ujel kaj zanimivega.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

ZaphodBB ::

GTX970 je izjavil:

zaphod
Potem av ne potrebuješ sploh.

Zanimiva logika.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

bambam20 ::

Midva z ESET-om se že dolga leta druživa in sem zelo zadovoljen z njim. Žre 1-3%, ko se updejta in to je to. Izjemno nepožrešen AV. Dela pa tudi odlično.

Apache90 ::

No vidiš, glede na teste je MSE res porazen. Ampak ga uporabljam že več let in nikoli enega samega problema.

solatko ::

Ne vidim razloga inštalacije AV pri 8, 8,1 in pri prihajajoči 10-ki, saj je soliden AV vgrajen in ga sploh ni potrebno instalirat, tako kot v prejšnjih verzijah windows-a.

Za paranoike pač delajo lestvice, ki so praviloma na vsake toliko malo drugačne, da ja posežejo še po kakšnem drugem in se ne navadijo na enega. Družbe si namreč bratsko delijo zaslužke iz oglasov, ki so dodani vsem free programom.
Delo krepa človeka

GTX970 ::

solatko
Ne vidim razloga inštalacije AV pri 8, 8,1 in pri prihajajoči 10-ki, saj je soliden AV vgrajen in ga sploh ni potrebno instalirat, tako kot v prejšnjih verzijah windows-a.


April 2015 | AV-TEST
http://www.av-test.org/en/antivirus/hom...
mse zadnji

File Detection Test - March 2015 - AV-Comparatives
http://www.av-comparatives.org/wp-conte...
#6
mse jih je največ spustil skozi.

Invictus ::

solatko je izjavil:


Še najbolj všeč pa so mi uporabniki, ki namestijo čisto vse free AV naenkrat.

Že videno.

3 AV in 2 firewala naenkrat. Itak ni nič laufalo normalno.

Po pucanju in inštalaciji takrat AVG, ter defragmentaciji diska vse delalo normalno ...

Apache90 je izjavil:

No vidiš, glede na teste je MSE res porazen. Ampak ga uporabljam že več let in nikoli enega samega problema.

Sam ga tudi uporabljam, pa nisem še nič fasal ...

Pomaga pa tudi malo zdrave pameti in branje okencev za potrditev ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

solatko ::

GTX970 - MSE bo vedno zadnji, ker nima komercialnih dodatkov, sicer pa se v praksi obnese najbolje od vseh.
Delo krepa človeka

Pinturicchio ::

solatko je izjavil:

MSE je za normalne uporabnike čisto dovolj in seveda kanček zdrave pameti. Zaščite pred neumnostjo in zvedavostjo pa tako ni, na nobenem področju, tudi v računalništvu ne.
Zacvili tudi pri poizkusu namerne okužbe, seveda če slediš navodilom, če pa mu ukažeš allow, gre pa skozi. Imam namreč testni računalnik, ki je vsak teden nekajkrat namerno okužen in potem počiščen.

Razna testiranja pač potekajo tako, da se spusti množico zlobne kode in potem opazuje, kaj vse bo določen AV ustavil, spoznal in uničil. To se v vsakodnevni praksi ne dogaja nobenemu uporabniku, zato razne lestvice niso merodajne za odločitev, kateri AV program se bo inštaliral.
Navedel sem primer računalnika, ki je dobesedno blokiral, imel pa je pravilno nameščen Avast. 327 kosov zlobne kode v enem letu, je za tako "zmogljiv AV" vseeno preveč, s tem, da je pregled dal rezultat 0 - računalnik je zaščiten in čist - halooooo!
Žal mi je samo to, da nisem zadeve poslikal, bom pa naslednjega, posnel komplet filmček s preverjanjem računalnika z nameščenim AV in Superantispy.

Še najbolj všeč pa so mi uporabniki, ki namestijo čisto vse free AV naenkrat.


Točno tako! Kot da bo vsakdanji uporabnik spuščal vsak dan nevem koliko zlonamernih kod, kot to delajo na testih. Če imamo pri nas na službenih kompih nameščen MSE, potem mislim da je tudi za domačega uporabnika čisto dovolj.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Pinturicchio - Pozabljaš nekaj - gre za $!
Od paranoje uporabnikov, lepo živi kar nekaj igralcev na področju "zaščite" uporabnikov.
Delo krepa človeka

WinXP ::

@Angel of Death: nisi pogledal na sliki ZGORAJ. V Task Managerju resda prikazuje da
file "avp.exe" požira 23% približno,a je stanje ki ga prikazujejo drugi programi za obremenitev
CPU-ja takšno. 98-100% je non stop zaseden,kar se vidi že po tem,da komaj kurzor premikam
vse se je upočasnilo...

Zdaj sem Kaspersky 2015 deinstaliral in naložil Bitdefender,kot ste nekateri svetovali.
Dela lepo in hitro,nimam problema z (nenormalno) obremenitvijo procesorja.

Na podjetje Kaspersky pa sem se obrnil z vprašanjem in sliko kaj bi to bilo in čakam odgovor.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

AngelOfDeath ::

WinXP je izjavil:

@Angel of Death: nisi pogledal na sliki ZGORAJ. V Task Managerju resda prikazuje da
file "avp.exe" požira 23% približno,a je stanje ki ga prikazujejo drugi programi za obremenitev
CPU-ja takšno. 98-100% je non stop zaseden,kar se vidi že po tem,da komaj kurzor premikam
vse se je upočasnilo...

Zdaj sem Kaspersky 2015 deinstaliral in naložil Bitdefender,kot ste nekateri svetovali.
Dela lepo in hitro,nimam problema z (nenormalno) obremenitvijo procesorja.

Na podjetje Kaspersky pa sem se obrnil z vprašanjem in sliko kaj bi to bilo in čakam odgovor.



Task manager lepo kaže da je Kaspersky rabil 23% procesorja kaj pa je žrlo preostale 76 % procesorja pa se žal iz tvoje slike ne vidi. Zato še vedno ne vem zakaj obtožuješ kasperskyja da je počel nekaj kar se iz tvoje slike ne vidi.
edit: Slovnica

solatko ::

23%-tov je kuril Kaspersky ostalo pa crack.
Delo krepa človeka

WinXP ::

Neee... lepo sem rekel da sem instaliral normalno Trial verzijo
ki je bila sicer z Torrenta (ne z uradne spletne strani)
a sem povedal da NISEM uporabil nobenega cracka oziroma
Trial Reseta!

Nekaj je bilo narobe,da je zavzemalo toliko procesor,antivirus tudi ni takrat skeniral celotnega PC-ja,ker sem
proces zaustavil.Nekaj je "žrlo" CPU in v Task Managerju
je pokazovalo da je največji požiralec "avp.exe" s svojih 23%,
a nekaj je moglo biti še - morebiti kakšne njegove dll.datoteke
ali kaj podobnega.

V glavnem poslal sem to vprašanje na podjetje Kaspersky v Moskvo
in pričakujem od njih odgovor,kot sem rekel.Prosili so me da naj
z Kaspersky Get System Info izdelam poročilo o komponentah
računalnika,naloženimi programi in vrsto op.sistema in naj jim to pošljem... to je to
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz

Machete ::

Pa ko bi vsaj z uradne strani to potegnil, ne pa s travnika, če že delaš sedaj znanstveno ekspertizo.

hdx ::

Kakšna je razlika med free AV in plačljivmi? Pri plačljivih vem da dobiš cel security pack, ampak kakšna je razlika samo v AV? Se pri plačljivih AV baza hitreje updeajta ali je isto?

AngelOfDeath ::

WinXP je izjavil:

Neee... lepo sem rekel da sem instaliral normalno Trial verzijo
ki je bila sicer z Torrenta (ne z uradne spletne strani)
a sem povedal da NISEM uporabil nobenega cracka oziroma
Trial Reseta!

Nekaj je bilo narobe,da je zavzemalo toliko procesor,antivirus tudi ni takrat skeniral celotnega PC-ja,ker sem
proces zaustavil.Nekaj je "žrlo" CPU in v Task Managerju
je pokazovalo da je največji požiralec "avp.exe" s svojih 23%,
a nekaj je moglo biti še - morebiti kakšne njegove dll.datoteke
ali kaj podobnega.

V glavnem poslal sem to vprašanje na podjetje Kaspersky v Moskvo
in pričakujem od njih odgovor,kot sem rekel.Prosili so me da naj
z Kaspersky Get System Info izdelam poročilo o komponentah
računalnika,naloženimi programi in vrsto op.sistema in naj jim to pošljem... to je to



V Task managerju lepo klikneš naj ti razvrsti kateri proces ti največ kuri procesorja - ti pa tega nisi naredil.
Nato pa še poveš da si s travnika trial potegnil. Lepo te prosim nehaj nakladati.
Tule si ti imel en drug problem.

BTW si omenil v Moskvo da si s torent verzijo namestil ? :)

hdx je izjavil:

Kakšna je razlika med free AV in plačljivmi? Pri plačljivih vem da dobiš cel security pack, ampak kakšna je razlika samo v AV? Se pri plačljivih AV baza hitreje updeajta ali je isto?


Kupljene ponavadi delajo posodobitve večkrat na uro.
Oziroma kolikor si sam nastaviš.
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

WinXP ::

AngelOfDeath: Jaz govorim ENO ti DRUGO!
"BTW si omenil v Moskvo da si s torent verzijo namestil ? :)"

Ne v Moskvo da sem torrent verzijo namestil,ampak da sem PISAL v Moskvo sem rekel!
Ker je Kaspersky ruski antivirusni program.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621480 (20218) mat xxl
»

Antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11332600 (15034) hdx
»

Kateri ne-bloatware antivirus za Windows 7?

Oddelek: Programska oprema
385304 (4232) sisemen
»

Najboljši antivirusni program, kateri? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11359615 (45415) d4vid
»

AVG-jeva posodobitev ohromila 64-bitni Windows 7

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4712256 (10280) RejZoR

Več podobnih tem