» »

Zaključevanje ocen

Zaključevanje ocen

1
2
»

nekikr ::

Naj pove kateri predmeti imajo trojke in kateri petice. Začuda tega nihče ne pove. Matematika, Slovenščina, Angleščina, strokovni predmet = 5, potem zna biti tudi prav dober uspeh.

Janac ::

nekikr je izjavil:

Naj pove kateri predmeti imajo trojke in kateri petice. Začuda tega nihče ne pove. Matematika, Slovenščina, Angleščina, strokovni predmet = 5, potem zna biti tudi prav dober uspeh.

Ne. nima nobene veze

Buggy ::

Sinu je v 5-tem razredu pri matematiki na ocene 5,5,5,5,5,5,5,4,4,1 zakljucila 4 brez moznosti za popravljanje. 1-ko je dobil pred tablo za 3 naloge 10 minut, kjer je popolnoma zmrznil. 7-petk, 2-stirke in en cuden cvek, ki ima isto tezo kot celourne kontrolke na vec listih?!? ...kako se to zakljucuje danes mi res ni jasno...buhseusmil samo suhoparno statisticno :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

nekikr ::

Janac je izjavil:

nekikr je izjavil:

Naj pove kateri predmeti imajo trojke in kateri petice. Začuda tega nihče ne pove. Matematika, Slovenščina, Angleščina, strokovni predmet = 5, potem zna biti tudi prav dober uspeh.

Ne. nima nobene veze

Ima.

Janac ::

nekikr je izjavil:

Janac je izjavil:

nekikr je izjavil:

Naj pove kateri predmeti imajo trojke in kateri petice. Začuda tega nihče ne pove. Matematika, Slovenščina, Angleščina, strokovni predmet = 5, potem zna biti tudi prav dober uspeh.

Ne. nima nobene veze

Ima.


Preberi pravilnik o ocenjevanju v SŠ in ti bo jasno.

hojnikb ::

Aja ?
Boš argumentiral ?
#brezpodpisa

Janac ::

katere ocene so pri posameznih predmetih ni nikjer definirano

Matevz96 ::

Janac ima prav, povsem nepomembno je pri katerem predmetu je katera ocena.

MadMicka ::

Buggy,pomoje je že to napaka, da imaš pri matematiki npr. kar 10 ocen na šolsko leto. Dve na polletje sta dovolj. Ne more met isto težo en kratek test pred tablo, kot celovita naloga, ki pokriva snov tekom leta. Če pa pri toliko ocenah gledaš povprečje, ti pa jasno enka zbije zadevo, tko da je v tvojem primeru povprečje 4,4. V vsakem primeru bi zadevo izpostavil pred razrednikom oz. ravnateljem. Že zato, da se poenoti praksa.

nekikr ::

Janac je izjavil:

nekikr je izjavil:

Janac je izjavil:

nekikr je izjavil:

Naj pove kateri predmeti imajo trojke in kateri petice. Začuda tega nihče ne pove. Matematika, Slovenščina, Angleščina, strokovni predmet = 5, potem zna biti tudi prav dober uspeh.

Ne. nima nobene veze

Ima.


Preberi pravilnik o ocenjevanju v SŠ in ti bo jasno.

Jasno mi je, da bluziš. Boš prebral 19. člen, točka štiri, ali boš bluzil še naprej? Zadeva je namreč precej tipično slovenska: "Takole bo! Razen seveda, če ne bo, v tem primeru bomo pa nekako drugače."

Yacked2 ::

Buggy je izjavil:

Sinu je v 5-tem razredu pri matematiki na ocene 5,5,5,5,5,5,5,4,4,1 zakljucila 4 brez moznosti za popravljanje. 1-ko je dobil pred tablo za 3 naloge 10 minut, kjer je popolnoma zmrznil. 7-petk, 2-stirke in en cuden cvek, ki ima isto tezo kot celourne kontrolke na vec listih?!? ...kako se to zakljucuje danes mi res ni jasno...buhseusmil samo suhoparno statisticno :S


Če znaš matematiko za 5, potem si sposoben dobiti pozitivno oceno, tudi če te dobijo nepripravljenega.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

noob96 ::

Hej. Samo da preverim če moja teorija drži vodo. Imamo 11 predmetov od tega jih imam 6 zaključeno štiri, štiri imam zaključeno tri in enega 2.
Se pravi da imam več štrik kot trojk, samo da imam zraven trojk še eno dvojko.

Torej drži da sem lahko prav dober z predlogom?

Hvala

hojnikb ::

lahko
#brezpodpisa

DOOM_er ::

Buggy je izjavil:

Sinu je v 5-tem razredu pri matematiki na ocene 5,5,5,5,5,5,5,4,4,1 zakljucila 4 brez moznosti za popravljanje. 1-ko je dobil pred tablo za 3 naloge 10 minut, kjer je popolnoma zmrznil. 7-petk, 2-stirke in en cuden cvek, ki ima isto tezo kot celourne kontrolke na vec listih?!? ...kako se to zakljucuje danes mi res ni jasno...buhseusmil samo suhoparno statisticno :S


jaz sem imel matematiko v OŠ vedno 5, vendar vsako leto, ker se mi ni dalo nikoli delati domačih nalog imel zaključeno 4
Robots will steal your job. But that's OK

SeMiNeSanja ::

DOOM_er je izjavil:

Buggy je izjavil:

Sinu je v 5-tem razredu pri matematiki na ocene 5,5,5,5,5,5,5,4,4,1 zakljucila 4 brez moznosti za popravljanje. 1-ko je dobil pred tablo za 3 naloge 10 minut, kjer je popolnoma zmrznil. 7-petk, 2-stirke in en cuden cvek, ki ima isto tezo kot celourne kontrolke na vec listih?!? ...kako se to zakljucuje danes mi res ni jasno...buhseusmil samo suhoparno statisticno :S


jaz sem imel matematiko v OŠ vedno 5, vendar vsako leto, ker se mi ni dalo nikoli delati domačih nalog imel zaključeno 4

Viš, ko bi pred vsako uro matematike nabral pušelček in ga postavil v vazi na kateder, bi imel pa 5 :))

V določenih okoljih so tudi kakšne klobase, pa kakšna flaša šnopca znali pomagati, sploh če si imel učiteja namesto učitlce. (Sošolka enkrat pravila, da je šla za učiteljico na vas - ko je prišla v vas, jo je pričakala cela 'vaška skupnost', da so si ogledali 'ta novo', klobas so ji pa tud prinesli za naslednje tri mesece)

DOOM_er ::

problem je bil ker smo mel zmerej krdelo pridnih bejb ki so imele vse 5 se pridno učile in pisale domače naloge, in potem smo bli tm jest in sošolci totalni outsiderji lenuhi in si nismo zaslužil 5 ker se nismo tok trudil k punce. Jest ne morem pomagat če je bla matematka prelahka :))
Robots will steal your job. But that's OK
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zaključevanje ocen

Oddelek: Šola
308316 (7664) menjalnik
»

Splošni uspeh

Oddelek: Šola
214103 (3387) lebdim
»

Par vprašanj glede zaključevanja

Oddelek: Šola
111589 (1407) baker
»

Končni uspeh

Oddelek: Šola
412953 (2400) hash
»

Uspeh?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
595131 (4354) snow

Več podobnih tem