» »

Par vprašanj glede zaključevanja

Par vprašanj glede zaključevanja

baker ::

1. Imamo 12 predmetov.
Kakšen uspeh je če imam eno petko, 5 štirk, 5 trojk, 1 dvjoko? (v pravilniku piše da morš met več kt polovico ocen 4 ali 5 če maš eno dvojko.

2. Če imam ocene v tem vrstnem redu: 2,3,2,1 ali lahko zahteva prof. da grem na drugi rok in popravim šut?

3. Povprečje ocen je 2.63 ali mi lahko zaključi 2 (prfoks prav da 2.6 zaključuje na 2)?

LP

Doman ::

-Profesor lahko zahteva da popraviš šus, celo popravni ispit ti lahko da na take ocene.
-Lahko ti da 2.

Lp

carcar ::

1. Uspeh je prav dober.
2. Prfoksi lahko od tebe zahtevajo use :D Usi prfoksi neki težijo, da če maš en šut, da ga morš popravt :S
3. Spet odvisno od prfoksa do prfoksa! Praviloma te mora vprašati če si med oceno!
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: carcar ()

baker ::

aha :s

a glede uspeha si 100%, ker jest mam polovico 4k ali petk, ne pa več kot polovico.

mirage ::

Če se jaz prav spomnim, moraš met več petk in štric, kot trojk in eno dvojko, če hočeš bit prav dober. Se pravi 1 petka, 6 štirk, 4 trojke in ena dvojka. Avtomatsko bi bil pravdober edino, če bi mel enako štirk in trojk, brez nižjih ocen.

carcar ::

Gleda se razmerje med tistimi ocenami katere ti grejo za uspeh!
Npr. če ti gre za prav dobro in dobro se gledajo 4ke in 3ke!
Pri prav dobrem uspehu imaš lahko eno 2ko.
V tvojem primeru pa imaš enako številko 4k in 3k, ker pa imaš še eno 5ko si prav dober!

Ziga Dolhar ::

dopolnitev carcar-ja: gleda se število ocen, ki jih imaš za vsak možen uspeh.

Za odločitev med odlično in pravdobro se tako gleda, koliko imaš ocen za odlično (5) in koliko za prav dobro (4, 3, 2, 1). Za PDB torej število 4+5 proti številu 3+2+1. Nato pa še omejitve glede ocen, ki so za 2 nižje od testiranega uspeha, in seveda odsotnost cvekov (ki v mojem zgornjem naštevanju seveda nimajo česa počet, a so tam exempli gratia).
https://dolhar.si/

HunterMan ::

Profesorji lahko delajo kar hočejo in to zaradi NMS-jev.:(

ales85 ::

Kolikor se pa jaz spomnim je bilo pri nas tako, da če si imel en predmet zaključeno dve si bil v bistvu na glasovanju oziroma kaj so že imeli profesorji in če si bil primeren (nisi delal res preveč problemov) si bil lahko prav dober.

>>><<< ::

Mora biti tako, saj v pravilih tako piše. Glasuje pa učiteljski zbor(tisti, ki te poučujejo).

bozjak ::

na vegovi (ne vem za drugje) bi z takimi ocenami letu na glasovanje, ampak vec al mjn vedno izglasujejo visji uspeh. Pri nas (vegova ^^) je tako, da moraš imeti 6 ali vec visjih ocen in nobene nizje za visji uspeh. Ce imas eno nizjo gres na glasovanje, ce imas vec nizjih imas zakljuceno nizje pa tud ce mas 10x 5 in 2x 3. Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

baker ::

To, da grem na glasovanje, vem. Bojim se, da če nebom imel več 4k in petk kot trojk (se pravi 7) da me sploh na glasovanje ne bodo dal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaključevanje ocen (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6517752 (15416) DOOM_er
»

zaključevanje ocen

Oddelek: Šola
308418 (7766) menjalnik
»

Splošni uspeh

Oddelek: Šola
214151 (3435) lebdim
»

Končni uspeh

Oddelek: Šola
412966 (2413) hash
»

Uspeh?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
595182 (4405) snow

Več podobnih tem