» »

PPIV

PPIV

FX6300B ::

pozdravljeni sem v prvem letniku in imam problem nimam opravljenega ppiv (popolnoma proste izbirne vsebine) pač doma smo imeli neke težave (mama in oče se ločujeta)
in sedaj me zanima če lahko zaradi tega ponavljam letnik ali kako sem pa na šc kranj tehnik računalništva in če kdo ve je sedaj proti koncu kakšen izlet ali kaj podobnega za tiste ki tega niso opravili?
ker drugače ocene imam vredu 3-4 kakšna slovenščina 2 pa tut kej 5 edino eno enko sem imel v šolskem letu samo sem jo že popravil
najlepša hvala za odgovore
May the force be with you!

Siddh ::

Tukaj pa je res edina rešitev, da greš v šolo pa se pozanimaš pri ravnatelju/svetovalki/profesorjih. Lahko greš prosit po okoliških društvih, da ti napišejo potrdilo o sodelovanju in opravljanju interesne dejavnosti, ampak še vedno boš moral v šoli vprašati kaj sploh oni vzamejo kot veljavno izbirno vsebino ali dejavnost.
In ja zaradi tega lahko ponavljaš letnik, zato se spravi to uredit, ker če ne boš verjetno edini človek v Sloveniji, ki bo padel zaradi tega.


FX6300B ::

vzeli naj bi karkoli drugače se bom pozanimal ja in mogoče veš je na kateri od šol tako da lahko to čez poletje med tem ko imajo ostali popravca oddam?

sm že razmišljal društvo žarek na jesenicah sam morej zdelat tistih 18 ur
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Siddh ::

Ne vem kako je s tem, da bi poleti oddal. Se mi zdi, da bi moral hodit k uram pouka v šolo in nebi veljalo, da bi prinesel od društva potrdilo. Nisem pa ziher.


FX6300B ::

to je tko glupo kot da zato ker sem šel na tehnik računalništva se domma ne ukvarjam z računalništvom WTF lol pa drgač jh sestavlam pa popravlam sam sj zaka pa bi uporabu svoj čs da bi gledu u luft jo ko je to smotan bmo mal prašu pa še sporočim

aja še neki al mogoče veš če ppiv paše pod oiv(obvezne izbirne vsebine)
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

FX6300B ::

imam rešeno je veljalo tudi očetovo potrdilo od njegovega s.p-ja ma gostilno
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniška srednja šola

Oddelek: Šola
3011304 (8421) Halfdead987
»

Cerkev proti DZ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24535426 (31056) nuclear
»

Jaz in šolanje

Oddelek: Šola
454820 (4007) root987
»

katera šola

Oddelek: Šola
7879 (809) frenk

Več podobnih tem