» »

Dovajanje in odvajanje zraka

Dovajanje in odvajanje zraka

romeno1985 ::

Ker je čas vročine in ker mam athlona 1600+ se zrak v sobi zelo zagreje zato mam vprašanje, če se da uredit pritok in odtok zraka iz stanovanja in če je to že kdo probo.
Prosim za mnenja.

Hvala8-)

sopex ::

hm.... jest ponavad tko nardim, da odprem vsa vrata in okna in se pol prelufta :) :D

če ne, si pa klimo omisl, al pa kšn VEČJI ventilator

tony ::

Jast imam računalnik zraven radiatorja inj se mi kar lepo segreje.Zato daleč stran od radatorja.

Ne ga dat čisto v kot ker se bo nabiral topel zrak.

Ne sme bit pre prašno.

Ja nabavi ventilatorje ,ne.

Jaka83 ::

Klima dela zima :D .
Računalnik lahko tudi preseliš v klet, kjer je prijetno hladno.

tony ::

Na žalost je hladno tudi tebi.:D

romeno1985 ::

Zgleda da bom mogo Jerrya poklicat ki je tisti ventilator dobo. Na kake načine pa vi hladite svoje mašine?:\

Phoebus ::

Jaz svojo masino hladim aktivno :D

Golden eye ::

Vodno hlajenje:D

ru7 ::

Jst hladim zračno, na procesorju V9+, pol pa 3 vente, ki not pihajo, 2 pa ven vlečeta zrak!
S tem maš skou cirkulacijo skozi ohišje in je tamperatura pač kar v redu!
2000+@2200+ , 45C full load, 40C idle

FireSpit ::

Piham v njega
Burn, bleed all the lives of life,
ascend to The sky.

Jaka83 ::

Moja prjatlca ima pa tolk hrčkov, da jih je zaposlila:
Eden poganja dinamo za štrom, drugi poganja ventilator na procesorju, ostalih pet pa poganja ventilatorje za vstop zraka in izstop zraka.:D
Aja, na mama hamster sem pa pozabil, ta pa poganja CD pogone in futra vse ostale mladičke. Fotr hamster pa zabušava pred ekranom.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaka83 ()

romeno1985 ::

Joj si brihtn.
:\ Samo noben pa ni odgovoro na idejo. Kot lahko vidis sem nov na forumu, pa ne razgledan zato pa postavlam butasta vprašanja.:\

Zgodovina sprememb…

Jaka83 ::

Sorry, samo sem se ravno na sošolko spomnil, ker ima veliko hrčkov doma.:D

Drugače pa zaenkrat kišto hladim zračno, v petek pa bo nameščen vodni blok od Morphlinga, vse ostalo pa je že spedenano.

Klemenn ::

jzst: un ventilator, k se uporablja za recimo ohlajevanju sobe recimo (premer slabe pol metra ;) ) mam obrnjen proti računalniku pri odprti stranici ; 35/35 pri 1800+ default ;D

romeno1985 ::

Jaz sem danes ko sem malo brskal po drobovju mojega compa in brisal (natančneje sesal) prah in ostalo smetje (neverjetno kolko smetja se lahko nabere v ventu od grafične) dobo idejo, da bi v steno naredo lukno (kak cigl bi odstrano) pred lukno postavil kak star sesalec in s pomočjo cevi (kakšna cev bi to naj bla še ne vem glih najbolj natančno) dovajal zrak iz okolice direktno v ohišje.
Prosim za mnenja in izkušnje če je to slučajno gdo že probo.:D :D

Fury ::

prvi problem ki se mi porodi.. se ti zavedas kok glasen je sesalec? :)

jest sem bolj razmislu da bi skos steno napelu 12x12 cev iz izhodnih ventov na ohisju :)

upirna ::

Pa ne boš zdaj pol bajte razbil, da boš ohladil računalnik. Jaz ti svetujem, da si umislkiš vodno hlajene, če imaš že tako vročo kišto.

frenk ::

dokler se še da drgač ne razbijej bajte, poj k pa ne bo šlo drgač pa kr krmp u roke>:D

C_maniak ::

Da ne odpiram nove temem, bi še vprašu, kok oziroma s čim nardite lukne v stranico, da pol namontirate vente not? Pa še neki. Zadi mam jez kao odprtino sam za en mejhn, mejhn vent (kakih 5 cm), dal bi pa raj 80mm. Kaj mi je narediti?

tigrr ::

C_maniak ::

Sam ne vem, če se mi splača nabavlat kej sam zarad ene al pa dveh lukn. Kje to kej delajo? Mislim, da bi dal rečmo nardit.
Še neki. Sm pač zdej mal razmišlu o nvih ventih, pa mal prklučke povedu in ugotovil, da lhk prklopim sam še enga!! Je to normaln? Sej se da dobit kak "razdelilc", right?

C_maniak ::

Aha, že pogruntu v čem je fora.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik mi greje sobo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5322437 (21029) Glugy
»

A je lahko računalnik zunaj (problem: kondenz)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
413478 (2523) sirotka

Ce hocete res poceni RES dobro pa ne preglasno hlajenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1606955 (4589) TESKAn
»

Trije ventilatorji v 5.2odprtini

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201417 (1159) Area_51
»

Pravilna raba VENTILATORJEV....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
393423 (2688) SkIDiver

Več podobnih tem