» »

Pozivamo clane iz slo. na UT2k3 merjenje moci

Pozivamo clane iz slo. na UT2k3 merjenje moci

BoLhCa ::

Smo clan Special Features, iz Cerknice. Radi bi preizkusili svoje znanje, zato vas pozivamo da se udelezite LAN partija, ki se bo dogajal v blizini Cerknice. Sodelovali naj bi trije, stirje clani, vstopnine NI, nagrad NI, hrana je in sicer pizza (velika, 1000sit:D ). Cas dogajanja po dogovoru!
Zaenkrat je to vse, Q&A tuki.


Cerknca: :))

Tic ::

Ja, jst sm tut u klanu :D
persona civitas ;>

(sic) ::

Tole sicer ne spada sem vendar bom tule napisal, ker vem da bo nekdo izmed vas vedel.

Komaj začenjam igrati UT2k3 (še single player :)) in še ne vem vsega zato me nekaj zanima:

- kaj je več - UT (brez mutatorjev) serverjev ali UT z TTM? In kje so kaj dobri serverji za slovence (kje igrate)? Baje, da SLO UT serverja ni... To sprašujem zato, ker navadnega UT sploh ne bom igral, ker se tako slabo vidi nasprotnik, da je to celo trpljenje za oči. Bright skins pa so itak drekec :)

- V enem filmu sem videl, da je tip imel vse sovražnike iste (v Quake 3 OSP bi to bilo cg_enemymodel) - se da to (in kako) narediti v UT2k3 oz. TTM ali rabiš še kakšen mutator?

- Ali se samo meni zdi ali pa ima UT najboljšo net kodo kar sem videl? S kolegom igrava 1v1 (oba ADSL 1 Mbit) in imam 30-40 pinga??? Je to točno? V Q3A pa imam v istem primeru 50.

- Ne da se mi glih šteti tole zato - je v UT v vsaki sobi čas, da se item respawna isti? Recimo armor je (se mi zdi) 25 sekund ali je dinamično glede na sobo?

Hvala vnaprej za odgovore.

Aja še tole:

V enem filmu sem tudi opazil, da je možno imeti (kar bi se v Q3 reklo) simple items - kaj pa rabiš za to?
Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

BoLhCa ::

novica je IZKLJUČNO za dogovor dvobojev ali trobojev!!! nobenih Q&A tuki glede same igre! pa ne zamert, sej ni tezko pogruntej sam:D
no pa lep dan ti zelim>:D

Tic ::

1. nazalost nemorem igrat preko neta namrec mamo mi se dialup :'(

2. Ne stekam kaj te zanima.

3. q3a itak sux. Pa sej 30 in 50 ni velik. Sicer pa razlicni spili razlicne zahteve. Lahk da je od serverjev odvisn.

4. To sm tut jst opazu. Tut nism zihr.

Bolhca: skulirej se no. Sej ni use črno in belo. :P
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

BoLhCa ::

d ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414310 (1965) kuglvinkl
»

UT2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
584861 (3560) Aggressor
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812650 (7710) R33D3M33R
»

Ena hitra stran - prosim kritizirajte

Oddelek: Izdelava spletišč
9798 (698) Tic
»

Low disk space in nv refresh rate zadeva

Oddelek: Pomoč in nasveti
61205 (1150) (sic)

Več podobnih tem