» »

telefon brez gesla

telefon brez gesla

videk18 ::

Lp skrbi me to ker nimam na telefonu ničesar pod geslom/kodo in se bojim, da mi učitelj kaj gleda ker mi ga je vzel. ali je možno prek računalnika oz gmaila nastaviti geslo na telefon, da mi ne bo kaj štrefil ker imam gor podatke in stvari za katere lahko vem le jaz, starši in nekateri prijatelji.učitelj mi je na avtobusu vzel telefon, ko so ga uporabljali vsi vendar me je klical nekdo z drugega avtobusa in sem prekinil ene 7-krat vendar oseba ni nehala klicati mene na moj telefon. oglasil sem se in na telefonu je bil prijatelj ki je želel naj mu dam nekega drugega sošolca na telefon. telefon sem dal sošolcu katerega je klicatelj potreboval. učitelj je to opazil in mi vzel telefon že drugič v tem tednu vendar se mi ne zdi fer ker je dosti folka poslušalo musko in se "zajebavalo" na telefonih, mene je pa sm en klical in je bla že cela štala.

St235 ::

Gesla ne moreš nastavit, če nimaš kakšnega namenskega programa ala pray ampak učitelj tako ali tako ne sme šarit po telefonu in bo imel velike težave, če bi si slučajno drznil karkoli pregledovat.

eric_cartman ::

Sploh ne vem kako si profesorji/učitelji drznejo vzet telefone?!? Lahko od tebe zahteva, da ga ugasneš..Ampak ne predstavljam si, da bi mu kar tako dal telefon...Ne vem no..To včasih tudi profesorji krepko prekoračijo omejitve.

Če pa bi slučajno poleg tega še kaj šaril gor po telefonu, bi pa naredil lahko tudi ti velko štalo, v primeru, da je res da za to vedo še tvoji starši in ti. Če pa bi imel take stvari gor na telefonu za katere veš samo ti oz. so namenjene le tebi.. Potem pa si spet tako ali tako verjetno ne bi upal povedat nobenmu, četudi bi ti on kaj šaril po telefonu in vedel za to.

Za v prihodnosti pa..Na telefon si pač naštimaš geslo, ravno zato, da če ti ga ukradejo ali pa če ti ga vzame učitelj, nimaš problemov s tem kaj kdo lahko vidi.

Zgodovina sprememb…

direstrait ::

Verjetno je že z razlogom vzel. Glede tega kaj učitelj sme sem pa mnenja, da sme veliko premalo. Pred 20 leti so imeli učitelji še neko avtoriteto, zdaj pa mularija zganja dobesedno kar se jim sprdne.

xda develope ::

Katera šola pa je

Mare2 ::

A ni tako, da bi ti ga moral vrniti takoj po pouku? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

GTX970 ::

Če prav razumem so bili na nekem izletu (avtobus omenja) in mu je non--stop telefon zvonil.

.učitelj mi je na avtobusu vzel telefon, ko so ga uporabljali vsi vendar me je klical nekdo z drugega avtobusa in sem prekinil ene 7-krat vendar oseba ni nehala klicati mene na moj telefon

Prej ti drugi že gledajo...

Naj si nastavi screen lock (pattern, geslo), tudi vsebino telefona se vsaj na Androidu da zakodirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

zee ::

Prav ti je. Telefona nimas kaj nositi v solo.

Jokaj kje drugje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

AndrejS ::

Drugič telefon izklopi in ti ga učitelj ne bo vzel.

N0t0ri0us ::

jutri na partisu med top xxx

Vid from slovenia has small dick :))

eric_cartman ::

direstrait je izjavil:

Verjetno je že z razlogom vzel. Glede tega kaj učitelj sme sem pa mnenja, da sme veliko premalo. Pred 20 leti so imeli učitelji še neko avtoriteto, zdaj pa mularija zganja dobesedno kar se jim sprdne.


Narobe si me razumel.. Točno to sem mislil, da seveda, naj mu ga vzame..Samo se mi res zdi čudno zakaj ga mora domov nosit. Jaz bi mu kvečjemu reku, da bom ven vzel baterijo če že...

Sicer se pa strinjam, da imajo učitelji premalo pravic glede vzgoje otroka. Dans ga samo malo grdo pogledaš, pa maš že probleme s starši.. Bi blo pa za to mladino najboljše če bi profesor s kijem okoli hodil...

treker ::

V šolstvu so učitelje kastrirali... nič ne smejo. Včasih si mel spoštovanje ali pa strah. Kaj pa danes? Lahko ga pošlješ u PM pa nič ne more.

Drugače pa, učitelji učijo, vzgoja je doma! To radi pozabljamo.

videk18 ::

N0t0ri0us je izjavil:

jutri na partisu med top xxx

Vid from slovenia has small dick :))

po čem to sklepaš?

Yacked2 ::

treker je izjavil:

V šolstvu so učitelje kastrirali... nič ne smejo. Včasih si mel spoštovanje ali pa strah. Kaj pa danes? Lahko ga pošlješ u PM pa nič ne more.

Drugače pa, učitelji učijo, vzgoja je doma! To radi pozabljamo.


OŠ in SŠ sta vzgojno-izobraževalne institucije.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemčija prepovedala pametne ure za otroke

Oddelek: Novice / Zasebnost
258171 (5520) AštiriL
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11930399 (25882) solatko
»

Vzgoja otrok in učiteljeva avtoriteta (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6210354 (9048) gruntfürmich
»

Se to sme? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606789 (4836) bluefish

Več podobnih tem