» »

WRC 5 (2015)

WRC 5 (2015)

m0LN4r ::

Zgleda tudi malo bolj dodelano, kot prejšnji WRC naslovi in 13 stagov bo, če sem prav razumel.
Reklama pravi, da grejo bolj v smeri simulacije tokrat (ne trdijo, da je simulacija, ampak da se ji približujejo), kar me sicer niti nebi čudilo, kot konkurenca Dirt Rally, ki se je odzval nenavadno v enakem časovnem obdobju zelo hitro s svojim novim naslovom in tudi dodali so Monte Carlo ter Germany zelo hitro, zdaj pa še finsko, da nekako ujamejo WRC z vsebino, saj je WRC takorekoč pred vrati in to na PC-XBOX-PS

Grafika sama po sebi mi je tudi všeč, predvsem relief in raznolikost tekstur, recimo asfalta (razpokane bankine, trava ki raste skozi te razpoke itd.)

Pravijo da igra izide oktobra:



Ene par reviewov:







Igra je bila malo predstavljena že na E3 pa da vidmo kaj bo iz tega. Igra bo tu kmalu.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM
  • spremenil: m0LN4r ()

Seljak ::

Vsakič in zares vsakič rečejo,da se nagibajo k simulaciji,pa je na koncu arkada. Verjemi,sem sprobal čisto vse WRC igre,ki so prišle na police in čisto vse je bilo zelo težko vozit z volanom,ker si nikakor nisem mogel nastaviti nekega normalnega FFB. Skratka to je igra za konzole,za gamepad.Se spomnim,da sem prve WRC igre igral na gamepad na PlayStation 1&2,potem pa še na trojki in računalniku in velikih razlik ni bilo opaziti skozi leta. Se bodo morali malo bolj potruditi,da bodo dobili denar od mene ;)

Jst ::

Sem hotel temo odpreti, pa dobro, da sem videl, da je že odprta. Igro sem videl na Steam-u, da izide čez teden dni. Kaj pravijo o igri:

WRC 5: the best rally simulation.
Find all the cars, all the drivers and all the official rallies of the 2015 FIA World Rally Championship in THE racing simulation standard. Feel the impact of the different road surfaces on how your vehicle handles thanks to a brand new physics engine that faithfully recreates the sensations of driving on gravel, snow, asphalt, dirt, ice and sand. Experience the spirit of the 13 rallies held around the world! Drive both night and day in sunshine, rain and snow.
Learn the basics with the new Rally School mode, perfect your skills in Career mode, customise settings, compete against other drivers online and become a true rally champion!



Iščem eno dirkaško igro, ki se jo da dobro igrati na gamepad-u in ta izgleda dober kandidat. Sicer nisem velik ljubitelj gamepad-a; moja primarna zvrst so First Person Shooterji (če imajo še RPG elemente in open world, še boljše - ampak samo če celota deluje).

V tem letu sem končal samo Far Cry 4, GTA5 me pa še čaka zadnjih 5-10 misij. Tako da ne igram veliko. Rad bi pa igro, katero zaženeš, oddigraš misijo ali dve na teden. In racing se mi zdi idealna, ker sem užival v GRIDu.

Sedaj gledam malo ponudbo, kaj bi kupil, pa mi nič ne izgleda zame. Hard Core racing sim nočem, a hkrati nočem arkade.

Kaj mislite, bi bila ta igra zame?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

m0LN4r ::

Ja vsekakor. Sicer Dirt Rally tuti vozi par tisoč ljudi z gamepadom, ampak načeloma bi WRC moral bit lažji.
V dirtu maš lige pa online rx v WRC 5 pa nevem kako bo to poštimano.

Ti si tudi gledal preorder? Mene tudi mika, ker kakorkoli lepa igra z lepimi programi.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Sssaga ::

Če bi vsaj zvok porihtali. Me je vse minilo pri starejših verzijah.

Jst ::

Odkar sem kupil novo dnevno, se mi je "čudno" vsesti za računalnik in igrati več ur skupaj, kot sem to počel 6+ let nazaj. (Pred parimi dnevi je imel pes 6. rojstni dan.) Dnevno v celoti, sem pa preuredil kakšno dobro leto po izidu nvidia 670 (ki sem jo menjal za 7950, long story), torej ene 4 leta nazaj.

Za dobre FPSje, ki me potegnejo, mi ni problema. (Recimo sem 90% prepričan, da me bo Fallout 4 potegnil.) Ampak včasih, ko nimaš kaj delati recimo pol ure, bi pa vzel gamepad in odvozil kakšen (online) race.

Tako sem, kot sem omenil, brskal po Steamu, kaj bi kupil, in naletel na to prihajajočo igro.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

m0LN4r ::

Čist vredu špil je, ni treba bit tok pikolovski, ker tudi drugi niso popolni.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Buggy ::

hehe... kot se mi je zdelo. Spil je vceraj prisel ven in zaenkrat od prekaljenih rally driverjev zelo negativne ocene. Najbolj povzeto vse skupaj se mi zdi tole:

Dear Rally Driver,

Imma bit tired so forgive my grammar, hehe.

I played WRC for 4 or 5 hours now. As I am played 550+ hours of DR, and a couple of xx hours in RBR I can say I am somewhata Rally-game expert. Right?

What are the worst things about WRC5:

- FFB (Creates a more annoying grinding than RBR) Tried everything, even 0% in profiler
- Stages looks like its Dakar Rally
- Steering is 211" degrees optimized. Ya can steer 900's degrees, but ya won't turn ;)
- Shadow draw distance is bad
- I am deaf, but according to some viewers of my stream the sound is really bad
- Not the best engine or art to put rallying into. Its more an engine for a shooter.
- MP dead, but that's normal because its new.

What do I like about WRC5?

- Taking damage? It means something here. I lost my handbrake, my brakes, my gears. Oh ????.
- Presentation is really nice.
- Repairsystem is nice to see.
- If you first top 5 of this montly challenge all top 5 gets WRC5 baseball cap and something else OMG
- Can go into Esports.. but I am not so sure, haha!
- Online challenge's etc. just like Dirt Rally.
- No restarts
- Career

What can WRC5 improve?

- Implenting eyefinity
- a better tachometer.
- Optimizing steering and FFB
- and at least the handling of racing itself.
- Rally school is same stuff all over again, but different surfaces.
- Wished the cockpit was better
- Fov slider, and seatadjuster
- Camera must save, etc. Every time you start now you start in chase-mode

In overal: I won't recommened this game for a real rally fan nor for a kiddo. It's a 10 á 20 euro game at finest atm. It Kylotonn improve this game, fix some issues it could be a 30's game. .

WRC 5 is in overal better than WRC1234. I am curious how SLRE will try to beat Kyolotonn.

Imma out! Trying to beat the game for now

Ivy

edit:

To be honest: I played some more hours. This game shouldn't be released in this state. its full of bugs, ffb is bad, handling is bad. It can in European terms of product-stuff etc be classified at product-fraud, etc. The basis is good, the stuff is nice in theory, but Kylotonn please take this game off steam or anywhere, and go back optimizing it, etc. Just to save your reputation as company. You don't wanna do a Milestone here.

m0LN4r ::

No torej ni tko slab špil v bistvu, pač druga ciljna publika.
Mnenje je pa kot pričakovano od nekoga, ki igra po 500ur DR in RBR...

Nekako tako, kot vprašati enga starega CS 1.6 playera, kako se mu zdi novi COD oz. Unreal 4 :)
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Buggy ::

m0LN4r je izjavil:

No torej ni tko slab špil v bistvu, pač druga ciljna publika.
Mnenje je pa kot pričakovano od nekoga, ki igra po 500ur DR in RBR...

Nekako tako, kot vprašati enga starega CS 1.6 playera, kako se mu zdi novi COD oz. Unreal 4 :)


ja verjetno mora biti ta ciljna publika nagnjena h kriplanemu FFB, obracalnemu krogu letala ter sadomazo zaljubljena v buge...pa se enkrat to ni Early Access...je released in relativno drag spil. Sam sem kupil za 7€ v akciji WRC4 pa mi je se teh 7€ zal, ker so nekako take tezave kot jih je brati zgoraj in to kolk 2 leti po izzidu ;((

Ja pa res, da za kaksne gamepad pinball odbijanje po cesti zna bit res fun..seveda pa se za take vrsto zabave najde kaj bolj ustreznega in cenejsega.

m0LN4r ::

Upam, da veš da smo volanarji (in tisti haklik na FFB) v zelo veliki manjšini pri takih zadevah :)
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

dottor ::

Ampak izdat nedokončano igro za tako ceno je zločin neglede na manjšinske skupnosti ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Fantje,saj se je vedelo,da je igra namenjena za fante in punce,ki zadevo poganjajo na konzolah in ne vedo,da obstajajo volani za dirkaške igre (no,to vse si je mislil kreator te igre). Moral bi biti zares blesav,totalno pijan,zmeden,da bi kupil ta špil(govorim za sebe),ker bi po mojem popi*dil,ko mi ne bi podpiralo 900° obračalnega kota volana in bi si venomer moral popravljati kamero za pogled iz kanine. Škoda besed za ta špil.

dottor ::

WRC4 sem sam vzel na enem od Humble Bundlu za 10$ (ko je bil še € močen in $ nizek) skupaj z ducatom ostalih iger in sem ga preigral na gamepad, kar je za takrat deloval solidno (precej precej bolje od prvih treh delov).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Buggy ::

ja kdor daje ta spil na pedistal mora imeti res neke svoje vzgibe ali pa je tako nezahteven pri tem, kar naj bi rally igra ponujala...majkemi da je dirt3 10x bolj fun to drive...pa se multiplayer skupnost je neprimerno vecja. Molnar bo pa na gamepadu mogoce kapvo s siltkom dobil na WRC5...no tud to nekaj steje ;)

dottor ::

Če ga kje kdaj dobim za drobiž ga mogoče uzamem in sprovam, za to oderuško ceno pa niti pod razno...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Za samo sprobati bi ga lahko tudi kako drugače dobil,ampak k temu nikakor nisem nagnjen in vedno rade volje podprem ekipo,ki se trudi in naredi nekaj dobrega. Pri WRC 5 pa je že dovolj,da pogledam kakšen video in preberem kakšen komentar in že vidim,da iz te moke ne bo testa,kaj še le kruha. Če sem ravno pri testu, WRC 5 je po mojem v stanju pšenice,ki je komaj začela poganjati,zrela pa ne bo nikoli,za nadaljno uporabo.

Buggy ::

licenca in spamanje se ne naredi igre dobre...mislim da smo se tega eni ze navadili predvsem pa navelicali in smo zaradi tega tudi upraviceno kriticni...bi pa res rad slisal kontra argumente...tehtne ne tiste neke forumsko egopumparske puhlice...Molnar si dal kapico ze na zadnjo policko VAG-a ?

m0LN4r ::

Ne razumem o kakšni kapici govorite :) pa kaj je "siltkom" čisto resno. Moj VAG si ne zasluži več kapice :P če ste mislil basebal cap.

Igra je čisto solidna za amaterje pa konzolaše, žal DR ne dela na konzoli :) Cena 36€ pa hjah, saj smo vidl že 2x dražje za kurc špile.
NFS tudi služi ogromne dnarce in se odlično prodaja, pa nima ne rally pa ne sim pa nič. Samo letiš z avtom levo desno 200kmh :P

Recimo moja boljša polovica preferira WRC bolj, kot DR. Pa jo razumem zakaj.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

SLO_Robert ::

Supported steering wheels
Here is a list of supported wheels :

Logitech :
G27
G29

Thrustmaster :
T100
T150 RS
T300 RS
T500 RS
TX Racing Wheel
TH8A Add-On Shifter

Fanatec :
ClubSport Steering Wheel Porsche 918 RSR
CSR Wheel

haaaaaaaahahahaha , kje je G25 ? , klasika med volani , ne me jebat

Sssaga ::

Petarde!



Zih dela na G25.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Seljak ::

Kaj namesto co-pilota ima GPS napravo :)) Robotski ženski glas. Svašta. Sicer pa je sam glas dirkalnikov super,sploh pa exhaust backfire,ki lepo odmeva po okolici. Vse ostalo je gnilo. Cesta dosti preširoka,preveč enolična(brez jamic,izboklin,...).

oo7 ::

WRC 6 - First Trailer - (1080p)

oo7 ::

5 septembra bodo predstavili novo WRC Rally igro.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WRC Rally (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6912467 (2222) Buggy
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916801 (3379) Buggy
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941943 (20959) vostok_1
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474457 (3422) opeter
»

Rally Simulacija - How hard can it be?

Oddelek: Igre
333147 (1561) Decorator75

Več podobnih tem