» »

Kje dobim nekoga, da mi zastonj postavi spletno trgovino

Kje dobim nekoga, da mi zastonj postavi spletno trgovino

1
2
»

Kenpachi ::

Necromancing old threads is strong with this one.
Zaraki Kenpachi.

M-XXXX ::

1. Ne skrivaj idej, ampak jih deli z ostalimi. Če misliš, da ti bo kdo ukradel idejo in speljal projekt namesto tebe imaš zelo zanič idejo.

Ej tole je ap ena večjih bedarij, ki sem jih prebral zadnje čase.

Če je ideja ODLIČNA, FENOMENALNA, DOBIČKONOSNA,... pomeni, da TI JO NOBEDEN NE BO UKRADEL KER NOBENEGA NE ZANIMA ALI KAJ? Ja iz katerega planeta ste pa vi padli??

Smurf ::

M-XXXX je izjavil:

1. Ne skrivaj idej, ampak jih deli z ostalimi. Če misliš, da ti bo kdo ukradel idejo in speljal projekt namesto tebe imaš zelo zanič idejo.

Ej tole je ap ena večjih bedarij, ki sem jih prebral zadnje čase.

Če je ideja ODLIČNA, FENOMENALNA, DOBIČKONOSNA,... pomeni, da TI JO NOBEDEN NE BO UKRADEL KER NOBENEGA NE ZANIMA ALI KAJ? Ja iz katerega planeta ste pa vi padli??

To je drugace ena izmed prvih stvari, ki se jih naucis v podjetnistvu. Ce je tvojo idejo trivialno ukrasti je slaba, ker ti jo bodo ukradli prej ali slej (in hkrati pomeni, da nimas nobene prednosti pred ostalimi). Po drugi strani pa si bistveno zmanjsas stroske in probleme, ce svojo idejo predstavis naokoli in dobis takoj feedback.

BigD ::

Moram rečt da sem bil jaz isti ampak sem si čez leta priznal da moja ideja ni spet tok huda, da sem sam živel z mislijo da bodo vsi samo kradli, s frendom sva načrtovala, hotela da naju vsi sponzorirajo, na koncu ko sva ugotovila da ko je vse na naju je vse šlo po vodi...

Ideja res ni nič, največ je riskiranje, samostojni vložek in realističen pogled na situacijo, kar je seveda težko ko nobenem ne poveš in se ta tvoja skrivnost prelevi v mit in si psihotičen na misel da jo kdo sliši ker jo bo ukradel.

Potem sem šel do enega kolega ki je starejši in delal v marketingu leta in mi je razložil koliko dela in denarja treba vložit preden sploh postaneš tako zanimiv da ti jo bo kdo hotel ali sponzorirati ali ukrasti, pa sem se umiril..
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imam idejo, a jo ne znam realizirati (od programiranja, finančnega vložka itd..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
6621654 (18690) 111111111111
»

Investitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
749459 (6199) bambam20
»

Brez podjetja te ne jemljejo resno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13824121 (20302) spajdrmen
»

Išče se nova ekipa za skupno podjetje Tvojnet (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
548552 (5740) Tydek
»

podjetniški tim - programer

Oddelek: Loža
425484 (3985) technolog

Več podobnih tem