» »

Iščem stikalo

Iščem stikalo

davco ::

Pozdravljeni,

Iščem stikalo(nekaj podobnega kot na sliki) ki deluje na način kot so stikala v avtu za odpiranje oken, ali pa stikala za spuščanje/dviganje žaluzij (Vklopa morata delovati le ko je stikalo pritisnjeno, ko ga spustimo se mora vrniti na izklop). Stikalo mora imeti vklop1 - izklop - vklop2. . Optimalni izrez čelne plošče bi pa bil 12mmx26mm.
 Stikalo

Stikalo



Najbližje kar sem našel je Stikalo. Če je sploh to pravilno po conradovih oznakah. Predvidevam da vklop v oklepajih pomeni da stikalo deluje kot tipka. Nikjer pa nenajdem takšnega stikala za moj izrez.

Stikalo bi potreboval čimprej, tako da bi bilo odlično če gdo ve kje bi se ga dalo dobiti v sloveniji.

LP

Nejcos ::

Pojdi na avtoodpad pa si naberi stikala za odpiranje oken :)

davco ::

Stikalo bom zamenjal z starim v fiberglass plošči, zato mora biti stikalo čim bolj podobne velikosti kot originalno.
Iščem pa stikalo ki je najbolj podobno originalni velikosti (12mmx26mm) saj mi nebi trebalo potem rezati/brusiti, vendar pa sam stikala z takšno velikostjo ne najdem. Stikalo nesme biti premajhno, lahko je pa večje, samo potem moram rezat ploščo.

crniangeo ::

Mogoče elektrovod na devovi ulici v ljubljani ? predlagam da jih pokličeš pa povprašaš..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Matko ::

Išči dvopoložajno tipkalo.
trgovine z elektroniko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompatibilni daljinec za garazna vrata

Oddelek: Loža
3712799 (665) c3p0
»

Vezava kopalniškega stikala

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
4320598 (8921) marjan_h
»

Na luč vezani 2 menjalni stikali,potreba še po tretjem- kakšna rešitev?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61168 (983) FX6300B
»

Rele za led luči

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
214949 (4334) romex
»

Gigabyte GA-8I955x PRO

Oddelek: Pomoč in nasveti
9883 (715) haxorcek

Več podobnih tem