» »

prenosnik in VGA priključek

prenosnik in VGA priključek

borut10 ::

Pozdravljeni!

Mene zanima, ko imam priklopljen dodaten monitor na prenosnik in odprt prenosnik mi normalno deluje. Ko pa zaprem prenosnika pa mi napiše na dodatnem monitorju Out of Range. Mogoče kakšen predlog kaj narediti?

Lp

hojnikb ::

nekje maš narobe nastavleno osveževanje
#brezpodpisa

borut10 ::

hojnikb je izjavil:

nekje maš narobe nastavleno osveževanje


Kak pa naj spremenim to? oz. kje naj pogledam kak mora bit?

solatko ::

V power option na nadzorni plošči imaš možnost določit, kaj stori računalnik ob zapiranju pokrova (po defaultu je sleep - spanje), nastavi, da se ne zgodi nič in ti bo monitor in prenosnik normalno deloval.
Delo krepa človeka

borut10 ::

solatko je izjavil:

V power option na nadzorni plošči imaš možnost določit, kaj stori računalnik ob zapiranju pokrova (po defaultu je sleep - spanje), nastavi, da se ne zgodi nič in ti bo monitor in prenosnik normalno deloval.


mam narejeno tak pa se monitor na prenosniku vseeno izklopi..

Tomay ::

Ker imaš nastavljen klon, ti pri odprtem monitorju na zunanjem zaslonu nastavi ločljivost od zaslona na monitorju. Ko zapreš pokrov prenosnika, pa poskuša max ločljivost za zuanji zaslon. Poskusi nastaviti razširi namizje in se malo poigraj do kam gre ločljivost. Poglej tudi, da frekvenca ni višja od 60.
Voodoo 4Ever

borut10 ::

Tomay je izjavil:

Ker imaš nastavljen klon, ti pri odprtem monitorju na zunanjem zaslonu nastavi ločljivost od zaslona na monitorju. Ko zapreš pokrov prenosnika, pa poskuša max ločljivost za zuanji zaslon. Poskusi nastaviti razširi namizje in se malo poigraj do kam gre ločljivost. Poglej tudi, da frekvenca ni višja od 60.


Kak pa to spremenim? mislim, da ne bo nastavljen ta klon?

BorutK-73 ::

desni klik na namizju, ločljivost zaslona. Ali pa v nastavitvah grafične (verjetno "intel graphics" v opravilni vrstici (zraven ure))

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne morem shranjevati nastavitev zaslona!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7710 (533) solatko
»

Garancija na počen ekran na laptopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
648386 (6232) Zheegec
»

Dva različna monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
91381 (1190) Janac
»

HDMI Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
275813 (4748) Alessio983
»

Slika ni čez cel ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
53235 (3113) Xavier

Več podobnih tem