» »

Slika ni čez cel ekran

Slika ni čez cel ekran

Xavier ::

Seos

Na mojem dve leti starem prenosniku PC PLUC je situacija taka, da imam na izbiro dve ločljivosti: 800x600 in 1024x768. Če dam na drugo je vse OK, če pa dam na prvo slika ni čez cel ekran ampak samo čez kakšni dve tretjini. A lahko naredim kaj, da bo slika tudi pri 800x600 čez cel ekran?

Fenx za odgovore

OmegaBlue ::

Pojdi v bios laptopa, in poišči nastavitev v stilu "Video Expansion Mode" in prestavi na enabled.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kixs ::

Nekateri notebooki imajo tudi funkcijsko tipko, ki ti raztegne sliko cez cel ekran.

lp

Xavier ::

V BIOSU ni tiste ali podobne nastavitve, tipke na prenosniku pa tudi ne. Prekleta povprečnjaška roba…

___ ::

probi dat osveževanje na max k ti monitor prenese.ponavad je tko da če nimaš na max se zna zgodid da slika nebo čez ceu zaslon. poskusi....namizje.(desni klik).lastnosti.....nastavitve....dodatno....monitor....osveževanje..in tam nastavi najvišjo vrednost k jo tvoj monitor podpira.pol bi mogla bit slika praviloma čez ceu zaslon....pomojm no.vsaj pri meni je tako.res pa je da men avtomatsko monitor nastavlja vse skp.poskusi in javi če je kej bolš

Xavier ::

Fenx, sm probu, ampak 60hz je edina frekvenca ki jo podpira monitor na mojem prenosniku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z digitalnim okvirjem.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191730 (1535) Heaven
»

Adobe Premiere Pro vsesorte

Oddelek: Zvok in slika
252267 (1360) jozekuch
»

Kockasta slika pri fullscreen.(windows media player)

Oddelek: Pomoč in nasveti
221291 (1002) nonenone
»

Katera grafična za TV?

Oddelek: Kaj kupiti
201769 (1501) mamut
»

problem pri ATI RADEON 9000PRO tv-out

Oddelek: Zvok in slika
9993 (886) SisQ

Več podobnih tem