» »

Cuden wifi problem router - telefon

Cuden wifi problem router - telefon

damjan1980 ::

Imam res cuden problem in mogoce ve kdo kaj bi bilo narobe. V hisi sta 2 routerja.

1. direkt na kabelski model. Ta dela brez problema
2. preko switcha vezan v drugo nadstropje, lan to wan povezava, ima svoj dhcp, dodeljuje svoje naslove, med sabo 1 in 2 nista vidna

Na 2 imam priklopljen npr. laptop preko wifi in mediaplayer, dela brez problema. Problem imam pri telefonu. Ta se priklopi normalno, en cas dela, recimo 2 ure, potem se zraven wifi signala pojavi klicaj in vec ne dela.

Kot receno ima nastavljen svoj dhcp, internetne nastavitve (WAN) tudi na dhcp, te pridobiva predvidevam da od spdodnjega routerja.

Kaksna ideja mogoce? Res mi je cudno da samo telefon ne dela, vse ostalo pa dela.

GTX970 ::

Kateri telefon/rom ?
Si testiral tudi kak drug telefon ?

damjan1980 ::

lg g3 stock. 1 se je bil gor priklopljen na kratko, nisem bil pozoren, ampak mislim da ni imel problemov.
Ta g3 je delal normalno, dokler je bila povezava lan to lan in dhcp izklopljen

GTX970 ::

Googlaj "lg g3 wifi problem".Nisi edini.

damjan1980 ::

sem malo poiskal in ni to g3 problem, ampak problem lolipopa. G3 je imel problem, da se sploh ni povezal, ta problem s klicajem pa je ocitno lolipop tezava, ker jo imajo uporabniki na razlicnih napravah. Zanimivo da samo na dolocenih routerjih.

Gutjerez ::

omenim še jaz tu

sam uporaljam LG G3
in nikoli nisem imel problema z wifijem.
Danes sem nabavil drugi router
TP-LINK TL-WR841N in ko se prek telefona povežem vpišem geslo je takoj zraven klicaj. POl čez 4 sekunde mi izpiše Internet ni na voljo za način "ime pač wifija"

a pol internet dela normalno cel čas. drugi routerji ne povzročajo tega. Sem mislil da je kaj narobe z routerjem. pa sem šel do seseda kateri ima čisto enak router in zadeva je enaka. Pa sme poklico kolega ki ima npr LG G2 a njemu pa net dela normalno na mojem routerju. Tak da nevem kje tiči problem
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

damjan1980 ::

google pravi da ima ogromno ljudi tezave s tem klicajem, lg g3 in wifi. Resitev, ki je mnogim pomagala, tudi meni je smesno enostavna: vzames ven sim kartico, cez en kratek cas nazaj noter in problema ni vec :) Zdaj mi ze 4 dni dela brez problema


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
405129 (3535) seba-beba
»

lg g2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13517525 (10760) Mare3
»

GSM Samsung Galaxy S5 ali LGG3

Oddelek: Kaj kupiti
81141 (986) facepalm
»

Zamenjava za Gnex

Oddelek: Mobilne tehnologije
152379 (1810) klinker
»

Mali in veliki LG G4c in G4 Stylus

Oddelek: Novice / Android
2715221 (7486) MrStein

Več podobnih tem