» »

GSM Samsung Galaxy S5 ali LGG3

GSM Samsung Galaxy S5 ali LGG3

TOP ::

POzdravljeni kupujem GSM in potrebujem nasvet katerega kupiti.Hvala

4ever ::

Jaz bi vzel lg g3, ker ima po mojem mnenju boljšo kamero in manj bloatwera.

Sami ::

LG G3, kot so rekli manj bloatwera.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

TOP ::

Tudi jaz sem gledal nekak LG G3 sam nekateri poročajo o težavi z signalom.Imaste morda kake bolše informacje.

mateii ::

Sam si lastim LG G3 od marca pa zaenkrat noben problem z njim (testiran na simobil in tušmobil omrežjih).
Na samsunga ne grem več zaradi prehitrega upada podpore za update + njihov vmesnih je počasn za popizdit (S3 je še dandanes dovolj spodoben aparat za lolipop recimo).

Dr_M ::

mateii je izjavil:

Sam si lastim LG G3 od marca pa zaenkrat noben problem z njim (testiran na simobil in tušmobil omrežjih).
Na samsunga ne grem več zaradi prehitrega upada podpore za update + njihov vmesnih je počasn za popizdit (S3 je še dandanes dovolj spodoben aparat za lolipop recimo).


Sej ne da bi zagovarjl samsunga, ampak tole je ziva neumnost. S3 je ze res star telefon in je logico, da so ukinl podporo.
Sicer pa, pri LGju redko dobis eno visjo verzijo, kaj sele 2.
Drugace bi pa tudi ja vzel G3, zaradi boljsega zaslona.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AapocalypseE ::

Jaz mam Note 3 in še kar čakam na uradni Lollipop za moj telefon. Prijatelj ima HTC One in je zdavnaj že lahko šal na Lollipop, tako da nisem ravno zadovoljen z updejti pri Samsungu.

Sem pa tudi jaz za G3.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

> Sej ne da bi zagovarjl samsunga, ampak tole je ziva neumnost. S3 je ze res star telefon in je logico, da so ukinl podporo.

Točno tako. Recimo HOX iz istega obdobja ni dobil niti 4.3, kaj šele 4.4. HD 4X je obstal na 4.1
Tako da Sammy še kr solidno updejta telefone.
#brezpodpisa

facepalm ::

Jaz si (trenutno) lastim G2 in ima LP 5.0.2, napovedan pa je tudi upgrade na 5.1.1 (ker je 5.0.2 za en k). Tko da nimam pripomb glede updateov. Telefon je odziven in ima dosti bonbonckov (katerih vsaj polovico ne uporabljam). Posledicno je tudi poln bloatwarea (baje se vedno obcutno manj kot Samsung). Pri G3 pa naj bi bila ista pesem.
Jaz bom skocil spet na Sonyja (zaradi minimalisticnega UI), OP-ju pa (subjektivno) priporocam LGja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lg g2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13516788 (10023) Mare3
»

Samsung Galaxy S5 vs. LG G3 32GB

Oddelek: Mobilne tehnologije
142410 (2009) salabajs
»

Zamenjava za Gnex

Oddelek: Mobilne tehnologije
152289 (1720) klinker
»

Mali in veliki LG G4c in G4 Stylus

Oddelek: Novice / Android
2714970 (7235) MrStein
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636582 (28086) deja

Več podobnih tem