» »

Zamenjava za Gnex

Zamenjava za Gnex

Cancer ::

Torej, trenutno si lastim Samsung Gnex. Imam ga tri leta. Odličen telefon, ki pa ga je že načel zob časa. Sedaj pa iščem zamenjavo, vendar ko gledam trenutno ponudbo sem precej razočaran. Če hočeš kaj solidnega telefon večkrat preplačaš, prej je bil vsaj Nexus 5, ki pa je sedaj že tudi 2 leti zunaj. Izbire ni kaj velike, me pa zanima kaj priporočate za telefon v rangu 300€ na naročnino(obvezno mobitel) ali v prosti prodaji. Popoln telefon bi še vedno bil Nexus 5, ki pa je, kot sem že rekel, star 2 leti, v tem času pa ni prišlo nič boljšega v tem cenovnem rangu.

Mavrik ::

Ja, realno je trenutno vse bolj ali manj crap. Če nočeš biti posiljen s TouchWizom in čakati na updejte, je verjetno najbolj realno to, da počakaš do jeseni ko bodo najavljeni novi Nexusi. LGjev Nexus 5 2015 bi naj bil v delu.
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

Lahko tut počakaš na One+ Two, če ti je ok 5.5" zver...

Obstajajo tut telefoni izven nexus linije, ki niso crap...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Cancer ::

Pure android mi je še vedno najbolj všeč. Sem videl da baje delajo novi nexus, strah me je samo da ne bo ravno poceni. :|
Nekje 5,2" mi je še kul, kar je več je že rahlo preveč.
Kaj pa kakšen Moto X? Se ga dobi v SLO? Na geizhals se cene začnejo okoli 280EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cancer ()

hojnikb ::

One+ ma cyanogenmod out of the box...

Drgač pa first gen moto x je zdej že kr staro železo...
#brezpodpisa

Cancer ::

hojnikb je izjavil:

One+ ma cyanogenmod out of the box...

Drgač pa first gen moto x je zdej že kr staro železo...

Hvala za predlog. Sem videl potem da se ne splača moto. Mogoče se mi splača stegnat še 50EUR zram pa si ubodem lg g3. Zgleda zelo soliden fon. Čeprav ne vem kako je z lg skinom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cancer ()

hojnikb ::

Lahko pogledaš tudi g2, je kr ugoden nov.
Sicer pa g3, če ti pade v budget. Če ti ne paše skin, pa daš gor cyanogenmod ali kako drugo clean varjanto. XDA je poln tega.
#brezpodpisa

lovro535v2 ::

počakaj na oneplus two al pa nexus 5 2015 oba telefona naj bi bila dokaj poceni in izredno zmogljiva.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Cancer ::

G2 ima zelo grd vmesnik, z g3 so ga lepo porihtali.
Problem je s tem čakanjem, ker tehnologija hitro napreduje. Uprašanje, tale one+2 ima cyanogen, ki bazira na Androidu. se bo dalo na telefon naložit stock Android(lolipop)?
Nexus 5 pa bo verjetno prišel za Android M? Torej to je lahko že avgusta? Do takrat bi mogoče še lahko počakal:) EDIT: Šele zdaj sem videl da je pričakovan release za oktober. *sigh*
Pa hvala za predloge

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cancer ()

lovro535v2 ::

Cancer je izjavil:

G2 ima zelo grd vmesnik, z g3 so ga lepo porihtali.
Problem je s tem čakanjem, ker tehnologija hitro napreduje. Uprašanje, tale one+2 ima cyanogen, ki bazira na Androidu. se bo dalo na telefon naložit stock Android(lolipop)?
Nexus 5 pa bo verjetno prišel za Android M? Torej to je lahko že avgusta? Do takrat bi mogoče še lahko počakal:) EDIT: Šele zdaj sem videl da je pričakovan release za oktober. *sigh*
Pa hvala za predloge
oneplus two ne bo imel cyanognea out of the box ker so se skregali z cyanogenmodom imel bo oxygen os ki je custom rom od oneplusa ki je baziran na stock vanila androidu.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

blackbfm ::

G2 ima zelo grd vmesnik, z g3 so ga lepo porihtali.


G2jev vmesnik ni ravno grd no, ima pa g3 nedvomno lepši dizajn. Pazi, dizajn - barve fonti animacije. Sama razporeditev elementov in ux sta skoraj ista.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Assass1n ::

http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

Tole imam jaz in je zamenjalo mojega nexus-a 5 in lahko rečem da se z njim kosa v vsem, meni je bil še bolj všeč ker je večji.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

klinker ::

Jup. Jst sem iz Nexus 4 saltal na G2 in sem zadovoljen. Tudi LGjev Android je kar OK, precej uporabnejsi od AOSP na Nexusih,dela pa enako zelo dobro.

Cancer ::

Sem se sedaj ogrel za g3, je le malo bolj future proof kot pa g2:) Eno uprašanje. Je velika razlika med qualcommovimi čipseti? Med 800 in 801 vem da je razlika samo v frekvencah, 810 je zaradi pregrevanja neuporaben. Kam pa sodi 808, ki ga ima g4? je velika razlika v procesorski moči med g3(801) in g4(808)? Se sploh opazi kakšna razlika? Nekje sem prebral da se tudi pri g3 tu pa tam pojavi kakšno zatikanje, ki pa ga na takem hardwaru nebi smelo biti.

Assass1n ::

Nobenega zatikanja ni na g3 in v hitrosti ne opazim razlike sedaj na g4. Če bi ga kupil imaš zgoraj link in lahko pogledaš mojega je brezhiben.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

klinker ::

Ce se ne motim je kar se performanca tice se najvecji napredek v graficnem cipu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24954664 (23848) moxon
»

Kateri high end telefon? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13131487 (26046) GPUpoweR
»

Kje kupiti nexus 5?

Oddelek: Mobilne tehnologije
426993 (5420) blackbfm
»

Telefon za 300-350EUR

Oddelek: Mobilne tehnologije
303061 (2062) Dober dan
»

LG G2 vs Nexus 5 vs HTC ONE

Oddelek: Mobilne tehnologije
367187 (6039) first_line

Več podobnih tem