» »

Apple novosti: 12-palčni MacBook, Apple Watch in kopica drugih izboljšav

GabrieLeo ::

driver_x je izjavil:

Furbo je izjavil:


Sem prav spremljal nekaj zadnjih tem o androidnih gadgetih tukaj in noben apple uporabnik ni uletel noter in pametoval. Obratno je seveda.. ravno obratno.
Potem naj bi bili pa uporabniki appla verniki.. hmmm.


Z Applom so najbolj obsedeni tisti, ki ga nimajo.


/thread

leiito ::

Vsak ima svoj lajf in nikakor ne podcenjujem tistih, ki objavljate na facebooku ali igrate igrice, ampak tipičen uporabnik danes niti ne potrebuje več prenosnika, zadošča tablica in BT tastatura in Macbook je pač naprava v tem duhu.

Btw, tudi za pc obstaja rešitev:
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,24...

leiito ::

Skratka, kritizirate napravo, ki ni namenjena vsakomur, še znotraj Apple platforme ne, za isto ceno dobiš MBP, s porti, s procesorjem itd. Ampak za browser, mail in Office pa ne rabiš procesorske moči in na macih ne tečejo ves čas McAfeeji in ves ta, kot mu pravi PC Advisor, crapware, OSX je biološko povsem čist, nobenih parazitov, virusov ali odvečnih organizmov.

In pa hardversko sta perfekcija poleg zaslona ključna elementa, namreč tipkovnica in trackpad. Sploh slednji je kronična šibka točka PCjev, tudi Dell XPS 13 in novi HP Spectre 360, sicer vrhunska ultraprenosnika, na tem izpitu padeta. In dokler ne znajo narediti korektnega trackpada in dokler si Microsoft dovoli take nebuloze kot z zadnjim updejtom, je to pač dealbreaker.

s1m0n ::

Ah dajte no vsakemu svoje.

Pač Applovi izdelki niso to kar so včasih bili. Trenutno so le statusni simbol. Če ga imaš si cool, če ne te ne poznam.
Pa ne mi govorit, da smo zato takšni ker si ne moremo privoščit njihovih izdelkov ne smo takšni, ki postavimo specifikacije pred obliko, kultom in imenom. Raje, dam za dober prenosnik ne glede na debelino dokler teža ni prevelik faktor.

Nov MacBook je v istem rangu kot Air. Generacije za brskanje, pisanje in FB, torej največji kos torte uporabnikov!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Nummy ::

technolog je izjavil:

leiito je izjavil:

Zatikanja pri delu na Applovih izdelkih ne obstaja, nisem še slišal, da bi se to komu zgodilo, ker je software v perfektni sinergiji s hardwarom.

A lahko nehamo s tem bullshitom?

Pri Phornixu so na istem hardwareu poganjali tako Mac OS kot Ubuntu Linux. Rezultati so tukaj: http://www.phoronix.com/scan.php?page=a...



Prvo kot prvo, zatikanje obstaja, v določenih okoliščinah in na določenih verzijah OS-a. Razlog? Večinoma Apple uporablja starejše a bolj stabilne driverje. 10.10 je prinesel kar precej problemov z grafiko in šele v 10.10.3 so začeli popravljati stvari na tem področju.

Drugo kot drugo, so tistile testi zelo verjetno spisani v objective C-ju za OS X in C ali C++ za linux. Namreč ni samo odvisno od samega sistema, pač pa tudi od jezika. Za Swift Apple trdi, da teče lahko tudi do 2x hitreje kot objective C. Prav tako so na linux-u imeli na voljo zadnje driverje, na OS X pač ne gre to. Če hočemo imeti test, ki bi pokazal realno stanje, bi morali uporabljati enako verzijo driverjev in seveda najbolj optimalen jezik za dotičen OS. Ok, pa tud če pustimo driverje in samo zamenjamo jezik, bi zelo verjetno stvar izgledala drugače.

leiito ::

s1m0n je izjavil:

Ah dajte no vsakemu svoje.

Pač Applovi izdelki niso to kar so včasih bili. Trenutno so le statusni simbol. Če ga imaš si cool, če ne te ne poznam.
Pa ne mi govorit, da smo zato takšni ker si ne moremo privoščit njihovih izdelkov ne smo takšni, ki postavimo specifikacije pred obliko, kultom in imenom. Raje, dam za dober prenosnik ne glede na debelino dokler teža ni prevelik faktor.

Nov MacBook je v istem rangu kot Air. Generacije za brskanje, pisanje in FB, torej največji kos torte uporabnikov!


Ne spet s temi statusnimim simboli, samo prenosnik je.
Form factor je faktor, fakt, vsaj za ljudi z razvitim čutom za estetiko, in Apple je zlati standard na tem področju, zato ga vsi po vrsti kopirajo.
Brskanje, pisanje in downloadanje filmov, to ni generacija, to je tip uporabnika. Kaj pa naj bi še? Valjda smo ljudje v večini v netehničnih poklicih in službah.
Apple je zakon, ker vse dela tako kot mora, ne samo softversko, dober trackpad je za vse konkurente po vrsti nedosegljiv.
Dobiš pa s PCjem še 3 različne McAfee programe, to pa, dober tek z njimi,

m0LN4r ::

leiito je izjavil:

btw, za Foronix še nikoli nisem slišal, ampak ko izvaja primerjalne teste stran namenjena Linuxu, se velja vprašati po objektivnosti. In še komentarjev bodisi ne dopušča, bodisi se ni nikomur zdelo vredno časa. Da je Linux desktop passe priznava tudi sam Torvald. Predvsem pa, ne cifre, uporabniška izkušnja šteje in tu OSXu pač ni para. To ni osebno mnenje, o tem se strinjajo vsi resni tech portali.

Velja se vprašati tvoje objektivnosti, ki je še nismo vidli nikoli.

Edit: ne obstaja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

trnvpeti ::

cpu v novem macbooku(ta tanek) je na ravni mba2011
še malo primerjave:
A8X je v single cca 20% pocasnejsi od intel MB15, v multi pa 20% hitrejsi, torej A9 bo hitrejsi
Surface 3 z Atom Z8700 je dvakrat pocasnejsi v single,v multi kaksih 30%

leiito ::

trnvpeti je izjavil:

cpu v novem macbooku(ta tanek) je na ravni mba2011
še malo primerjave:
A8X je v single cca 20% pocasnejsi od intel MB15, v multi pa 20% hitrejsi, torej A9 bo hitrejsi
Surface 3 z Atom Z8700 je dvakrat pocasnejsi v single,v multi kaksih 30%


Jp, ampak to je kot bi rekel, da letošnji Bugatti Veyron sicer res porabi samo 0.5l/100km, ampak ima pa samo še 800KM, manj kot predlanski.

Pa kljuke za prikolico nima, pa ni na voljo v karavan izvedbi.

trnvpeti ::

leiito je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

cpu v novem macbooku(ta tanek) je na ravni mba2011
še malo primerjave:
A8X je v single cca 20% pocasnejsi od intel MB15, v multi pa 20% hitrejsi, torej A9 bo hitrejsi
Surface 3 z Atom Z8700 je dvakrat pocasnejsi v single,v multi kaksih 30%


Jp, ampak to je kot bi rekel, da letošnji Bugatti Veyron sicer res porabi samo 0.5l/100km, ampak ima pa samo še 800KM, manj kot predlanski.

Pa kljuke za prikolico nima, pa ni na voljo v karavan izvedbi.

namesto 800KM bi moral napisati 80KM, da bi nekako lahko primerjal

Lonsarg ::

Zanimivo, Atom Z37xx je bil do nedavnega celo ligo pred katerimkoli ARM produktom, vsaj faktor 2 pred naslednjim najboljšim. Ampak očitno je zaspal, tako novi Applov ARM kot od Nvidie K1 kot tudi novi Snapdragon 810 so ga zdaj že dohiteli oziroma malenkost prehiteli. Novi Intelov Atom X7 Z8700 je medtem isto zmogljiv kot njegov predhodnik.

Če intel ne da ven kakega novega Atoma iz te serije bo izgubil performanse crown proti ARMju v low power segmentu. Kar ni zmogel AMD bodo skupno naredili ARM proizvajalci, heh. Aja še link da ne bomo nekaj na pamet govorili o faktor 2 pa podobnih pretiravanjih:
http://www.trustedreviews.com/opinions/...

Treba sicer priznati Intelu, da uspe tak performanse dobiti z faktor 2 manj tranzistorji kot ARM konkurenca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

hojnikb ::

To be fair, so tako apple cyclone kot denver čisto svoja implementacija ARMa, ki ciljata predvsem na močan single thread performance. Stock arm jedra so še vedno počasnejša in precej bolj primerljiva z intel rešitvami.
#brezpodpisa

trnvpeti ::

Lonsarg je izjavil:

tako novi Applov ARM kot od Nvidie K1 kot tudi novi Snapdragon 810 so ga zdaj že dohiteli oziroma malenkost prehiteli.

malenkost, x3 :)

hojnikb ::

> malenkost, x3 :)

Takale trditev bo zahtevala kak link :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

malenkost je ,ajde mogoce 10%
z3735f pa a8x pa res ni tezko najdit, da je v single skoraj x3

Lonsarg ::

@trnvpeti, ravno zaradi tvojega trolanje sem exsplicitno prilepil link. Preden sem ga postal sem preko Googla našel še 3 druge teste, ki so bolj ali manj ENAKI, definitivno je razlika precej pod 50%, torej faktor 1.5.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kpkp ::

hojnikb je izjavil:

To be fair, so tako apple cyclone kot denver čisto svoja implementacija ARMa, ki ciljata predvsem na močan single thread performance. Stock arm jedra so še vedno počasnejša in precej bolj primerljiva z intel rešitvami.

A57 ni daleč od cyclona v single thread, vsaj Samsungova 14nm implementacija.

m0LN4r ::

Na katerem pa dela powerpoint hitreje?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

trnvpeti ::

Lonsarg je izjavil:

Atom Z37xx

Lonsarg je izjavil:

exsplicitno prilepil link.

si probal zavajat, ali si se zmotil?

Lonsarg ::

Če se eno zineš brez da prilepiš link(oziroma daš drugo razlago mojega linka), si na ignore, za trole nimam časa. Potrudil sem se raziskat zadevo napisal logični zaključek zadeve, začel zanimivo debato o ARM vs Intel(število tranzistorjev itd), potem pa od mojega posta naprej samo prepucavanje z enovrstičnicami "ni tako ampak tako", napiši odgovor na moj konkretni post(zdaj že 9 postov višje) tako kot se šika.

P.S: kot sem že omenil Z3740 in Z7800 sta bolj ali manj identična v perfomansih in se lahko z poljubnim najde bench ko se primerja z ARM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

trnvpeti ::

Lonsarg je izjavil:

Če se eno zineš brez da prilepiš link(oziroma daš drugo razlago mojega linka), si na ignore, za trole nimam časa. Potrudil sem se raziskat zadevo napisal logični zaključek zadeve, začel zanimivo debato o ARM vs Intel ti pa nadme z takilemi, mrš troli.

linkal si kr nekaj(bi bilo boljs, da bi dal , kako se igra klavir)
tako vsaj ne bi mogel zavajat(si na pac na hitro pogledal tam en graf z3850 in a8x)
no sej verjamem, da si sedaj pogledal z3735f in a8x (ker si pac trdil, da si marsikaj pogledal)

m0LN4r ::

m0LN4r je izjavil:

Na katerem pa dela powerpoint hitreje?

Moje vprašanje ni trolsko.
Je predvsem in izključno praktične narave in imho bolj pomembno, kot neko X število, izračunano z Y kalkulacijo. In v enem benchu je tko, v drugem pa obratno.

Ti proci se uporabljajo za že tako ali tako najmanj zahtevno možno delo, pa me zanima, če je kje kak praktičen test ali benchmark.
Recimo cinebench uporablja vsaj isti engine/algoritem in project file, kot dejanski program...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

trnvpeti je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Če se eno zineš brez da prilepiš link(oziroma daš drugo razlago mojega linka), si na ignore, za trole nimam časa. Potrudil sem se raziskat zadevo napisal logični zaključek zadeve, začel zanimivo debato o ARM vs Intel ti pa nadme z takilemi, mrš troli.

linkal si kr nekaj(bi bilo boljs, da bi dal , kako se igra klavir)
tako vsaj ne bi mogel zavajat(si na pac na hitro pogledal tam en graf z3850 in a8x)
no sej verjamem, da si sedaj pogledal z3735f in a8x (ker si pac trdil, da si marsikaj pogledal)

Je vsaj dal link, za razliko od tvoje prazne besede (brez linka jasno).

Kdo je zdaj trol ? :)
#brezpodpisa

Lonsarg ::

Njegovega linka o faktorju 3 ni, na moj link je odgovoril tako:
linkal si kr nekaj(bi bilo boljs, da bi dal , kako se igra klavir)
Če je tale polstavek(ni namreč z ločili omejen) vse kar v svojih 6 postih po linku zmore povedati o mojem linku potem je pač mal težko imeti debato ane?

Kot prvo razlike med Z8700 Z35xx Z37xx ali Z38xx so v rangu par 10% in se jih torej lahko izmenično uporablja v debati in ko se teste išče. Kot drugo, če ti en link ni dovolj, kljub temu da nimaš ti nobenega tole sem raziskal, tisti en link, ki sem ga prilimal je izbor izmed teh::

-A8X in K1(Denver) dokaj izenačena in 30% hitrejša od Atom Z3740
http://www.pcworld.com/article/2848130/...
-več testov, glavni pravi najprej Snapdragon 810, nato Apple A8X, nato Nvidia K1(Denver) in nato recimo še 20% nižje Atom 3580:
http://www.tomshardware.com/reviews/sna...
-Snapdragon 810, nato A8X, nato K1(Denver) nato spet cirka 20% nižje tokrat Z3850(moj prvotni link)
http://www.trustedreviews.com/opinions/...
-A8X cirka 50% hitrejši od Nvidia K1(stara verzija) v single core:
http://forums.appleinsider.com/t/182972...
-K1(Denver-Nexus 9) 5% hitrejša v sigle core in 40% počasnejša v multicore od A8X:
http://www.phonearena.com/news/iPad-Air...

Tvojih 300% kje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

hojnikb ::

>Njegovega linka o faktorju 3 ni, na moj link je odgovoril tako:

post ni letel nate :)
#brezpodpisa

Lonsarg ::

Ok vse jasno:) Pa kljub vsemu, mogoče bo trol po 5ih linkih tolk sit da se bo usedu in počival.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

trnvpeti ::

Lonsarg je izjavil:

Ok vse jasno:) Pa kljub vsemu, mogoče bo trol po 5ih linkih tolk sit da se bo usedu in počival.


1.Sem pogledal nazaj, primerjal macbook2015 z A8X.( 09:33:58)

2.nic vmes, torej ob 11:21:37 si navedel Z37xx, in si prilepil link, v katerem je samo antutu, geekbench 3,... in si skoraj nevede izbral nacin primerjanja
In tvoj primer(z37xx) sploh ni notri(ok zdaj se vadis z nekimi podobnimi)

3.govoriva o cpu, torej rabiva nek cross platform test, ker smo iz 1.točke prišli na cpu
Single core je torej bolj mirodajen, kot pa multi core(ki razen cpu potegne vec stvari zraven(soc,grafika,...)

4.primerjal si z novejsim apple in K1
torej
 nekaj, kar je gor a8x,k1 in Z37xx

nekaj, kar je gor a8x,k1 in Z37xx


ne najdem direkt, da bi bil se gor Z37xx in zgoraj omenjena A8x in K1(nexus 9)
Z3735f ima single od 600 do 800, torej recmo kaksnih 700, proti 1900, je x2.7

Zdaj jasno , od kod sem dobil x3 na tvoj z37xx in exclusiven link, ki si ga ti prilepil?

m0LN4r ::

Jst pa še vedno nevem, keri je boljši za powerpoint in outlook pa za koliko seveda.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

trnvpeti ::

A single-threaded, processor benchmark test.As of version three of GeekBench, the scores have been split into single and multi core categories. The Single Thread CPU benchmark, like all processor benchmarks attempts to estimate how quickly a processor is able to perform a wide variety of calculations. The test issues as series of complex instructions to the processor and times how long the processor takes to complete the tasks. The faster the processor is able to complete the tasks, the higher the benchmark score. The GeekBench Single Thread CPU test only runs one stream of instructions rather than multiple parallel streams per core. The majority of consumer applications (MS World, Internet Explorer, Google Chrome and most games), although multi threaded, rarely utilize more than one thread at a time, so this test, like any single threaded benchmark, can be seen as a reasonable real world test for typical consumer workloads.

m0LN4r ::

Torej?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

leiito ::

Specsi ali benchmarki Macbooka so za večino kupcev irelevantni. Marketing 101 je, da se kupcu prodaja prednosti in ne lastnosti produkta in v real-life scenarijih tipičnega kupca je Macbook za surfanje po netu, mail in urejanje teksta, morda še DL kakega filma, airplayanje youtube posnetkov na tivi. Za te namene procesor zadošča in kot kažejo testi na tech portalih, se tudi tokrat potrjuje, da pri Applu specsi še zdaleč ne povejo cele zgodbe.

http://bgr.com/2015/04/02/retina-macboo...

Arstechnica npr. ugotavlja, da je MBP bistveno boljši od quadcorov:
http://arstechnica.com/apple/2015/04/ul...

Sam sem nihal med MB in MBPr in se na koncu ipak odločil za pro, ne ker MB ne bi bil dovolj zmogljiv, ampak ker se mi je zdelo, da za isti denar nekako dobim več, oziroma da je MB preprosto predrag, nisem pa prepričan, da bi se odločil enako, če bi MB že imeli na zalogi in bi ga videl v živo.

hojnikb ::

Arstechnica npr. ugotavlja, da je MBP bistveno boljši od quadcorov:


Kje hudiča si prišel do tega zakjučka ? 8-O

Prosim citat.
#brezpodpisa

leiito ::

Predvidevam, da imajo pri Arstehniki kako bolj sofisticirano metodo kot benčmarke, real-life scenarije najbrž. Jim verjamem na besedo.

Ampak spet, to ni pissing contest. Si kdaj slišal Apple omenjati konkurenco? MS ali Samsung čutita stalno potrebo v oglasih in keynotih dokazovati, da ne zaostajajo tako zelo, da je v njihovem izdelku neka komponenta v nekem specifičnem scenariju celo boljša. Apple se ne spušča na nivo tržnice z zeljem, naše je bolj kislo kot njihovo, ampak je modro tiho in razmišlja o uporabniški izkušnji. V tem je skrivnost zakaj je Macbook boljši od quad-core naprav, ker se ne fokusirajo na lastnosti, ampak na prednosti za uporabnika. Strategija, ki je briljantna v svoji preprostosti. Konkurenca, Dell npr., naredi pa fenomenalen monitor, trackpad je pa isti neuporaben plastik fantastik kot vedno in kaj boš potem s to mašino, jurja za obtežilnik papirja je veliko, bolj racionalno je dati še 300 več za the mother of all notebooks.

hojnikb ::

>Predvidevam, da imajo pri Arstehniki kako bolj sofisticirano metodo kot benčmarke, real-life scenarije najbrž. Jim verjamem na besedo.


Čakam na citat.

Ti pa dam kontra citat direkt iz članka (katerega več kot očitno nisi niti prebral).


The MacBook Pro is around 20 percent faster than the MacBook Air in CPU tests, though as with the Air, the year-over-year performance improvement is negligible--it's no substitute for a quad-core chip, but it's better than most other laptops in this size and price class.


Torej, od kje teb blodnja, da je bolši od štirijedernikov ?
#brezpodpisa

gddr85 ::

" real-life scenarijih tipičnega kupca je Macbook za surfanje po netu, mail in urejanje teksta, morda še DL kakega filma,..."
se pravi kar hočejo apple userji je brušen alu in apple nalepko gor, cena pri tem ne igra nobene vloge
bi reku, da se da tud kej cenejšega dobit za surfanje po netu, maile in filme

leiito ::

gddr85 je izjavil:

" real-life scenarijih tipičnega kupca je Macbook za surfanje po netu, mail in urejanje teksta, morda še DL kakega filma,..."
se pravi kar hočejo apple userji je brušen alu in apple nalepko gor, cena pri tem ne igra nobene vloge
bi reku, da se da tud kej cenejšega dobit za surfanje po netu, maile in filme


Itak, samo uporabniška izkušnja ne bo ista + to logiko lahko apliciraš na karkoli, zakaj ljudje jejo roastbeef, če ima oljna repica več kalorij na euro, zakaj ne vozijo vsi Dacie itd.

In ne,mkar hočejo Apple userji je hitrost, zanesljivost, nobene izgube časa z virusi, driverji, updejti..., in dizajn tudi šteje, valjda. Pa tudi ljudje po vasi te gledajo čisto drugače, če imaš pod pajsko Appla, sploh samice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

m0LN4r ::

Hja sam ti pozabljas na simfonijo in da dejansko tudi internet hitreje dela na applu.
Imam doma pol mega linijo, pa na starem macu dela skoraj z en mega, celo hd na youtube dela.

Ta novi final cut pro pa je itak fenomenal v vseh revolucionarnih pogledih.
Po mojih izkusnjah dela i3 pa integrirana grafa v taki simfoniji, da lahko brez zatikanja obdelujes tudi 4K surovine pa ne rabis niti vec kot 4gb rama.

Kdor ni probal nebo verjel.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gddr85 ::

in te samice so, predvidevam, superiorne od ostalih :))

m0LN4r ::

Sem menjal dellov mobilr workstation za rabljenga aira. To je revolucija!

Ja a si favs?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

dj_uro ::

jaz sem...

no, jaz sem svojega appleta pripravil do tega, da mi brez virusa zjutraj skuha črno kavo.
beat that
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

m0LN4r ::

A to ta nov k je se bolj simfonicen od bethovna?
Pa bom se aira menjal za totega novga mbka, na vrednosti itak ni zgubil, samo 3 leta je star, ampak proti m6000 mi ni blo zal menjave. Ze takoj cez 5 minut, ko sem ga prijel v roke.

Ma sej ce si ga mel v rokah pol ves kk je to...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dj_uro ::

lej, da ga imaš v rokah ne moreš trditi...
novi MB je tako lahak, da je lažji od najlažjega... preprosto... retinaLahak
torej govori o teži praktično ne moremo... ker je ni. Preprosto NE obstaja!
to, da si pa zamenjal svojega della za ta vrhunski izdelek premium znamke pa samo potrdi tezo Apple podjetja, da je zadnji izdani izdelek nadizdelek

..kapiš?
vw-klub.si

m0LN4r ::

Ja za novega mbka se 100% strinjam.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gddr85 ::

no sej, z nakupom le-tega avtomatsko pridobiš superiornost in tudi "pussy" magnet

m0LN4r ::

Celo pa vaske sportnice v pajkicah na vrtu, k padajo samo na 0.1mm aluja. Takle babe niso za vsakogar, only for us apple brothers.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

leiito ::

gddr85 je izjavil:

in te samice so, predvidevam, superiorne od ostalih :))


Nivo plemenskega goveda in navzgor, ampak moraš priti tudi s pravim programom, hardver ti samo vrata odpre. Tebi se takoj vidi, da nisi tehnični tip, da sploh take sprašuješ.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

m0LN4r ::

To je vse v ceni, tudi program za magnet.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Bellzmet ::

Kaj pa vem za tele ure koliko so uporabne (bi moral poizkusiti v praksi).

In če dam 700 EUR za telefon ga hočem skos gledat, ne pa da je potem večino časa v žepu in gledam uro :D

Bellzmet ::

Bellzmet je izjavil:

Kaj pa vem za tele ure koliko so uporabne (bi moral poizkusiti v praksi).

In če dam 700 EUR za telefon ga hočem skos gledat, ne pa da je potem večino časa v žepu in gledam uro :D


EDIT: hm vidim da je ura tudi 700 EUR. No potem bi pa verjetno šlo :|

leiito ::

Malo bolj resna iWatch, s kovinskim ohišjem in kovinskim, ali vsaj usnjenim paščkom, bo cca. jurja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čez dober teden prihaja macOS Sierra

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4214648 (11566) matijadmin
»

Applove novosti: iPad Air 2, iPad Mini 3, novi iMac z Retino, OS X 10.10, iOS 8.1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
17456916 (49290) Nummy
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22795483 (84581) amacar
»

Apple predstavil lep venček novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6127069 (23027) SkipEU
»

Applov WWDC 2012 poln novosti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
13438180 (33536) dejanslo

Več podobnih tem