» »

Testerji drog ?

Testerji drog ?

deyvid ::

Pozdravljeni
Zanima me kje se bi dalo dobiti Testerja drog/MDMA. Ali imajo kakšno trgovino ko se lahko to dobi ?
Lp Deyvid
  • spremenilo: deyvid ()

matijadmin ::

deyvid ::

matijadmin je izjavil:

http://www.drogart.org/droge/1825/ez-te...

hvala sem jih ze kontaktiral.

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

deyvid ::

Cene pri tisti strani ki jo je matijadmin dal so bol normalne
Marquis (cca. 20 testov): 5 €
Mandelin (cca. 20 testov): 5 €
Mecke (cca. 20 testov): 5 €
Komplet treh reagentov (Marquis, Mandelin, Mecke): 12 €

matijadmin ::

deyvid, kaj te pa točno zanima, mislim, kupuješ, pa želiš preveriti, kako dobro si kupil?

leiito ::

Načelno želijo ljudje čekirati čistost robe, bolj kot ali je to to ali ni, in pri enih substancah je to lažje kot pri drugih, se pa dobi na netu vse. Za raziskovalne naloge o tej problematiki, seveda, kjer je čistost ulične robe ena od stvari, ki jo moraš poznati, da niso tvoji subjekti slučajno na placebotu.

matijadmin ::

leiito je izjavil:

Načelno želijo ljudje čekirati čistost robe, bolj kot ali je to to ali ni, in pri enih substancah je to lažje kot pri drugih, se pa dobi na netu vse. Za raziskovalne naloge o tej problematiki, seveda, kjer je čistost ulične robe ena od stvari, ki jo moraš poznati, da niso tvoji subjekti slučajno na placebotu.

Te reči se zakonito dobijo za preverjanje kakovosti drog s črnega trga, ker tudi to sodi v preprečevanje škodljivih posledic uživanja le-teh. Pri nas uživanje ni kriminalizirano, še celo posedovanje za osebno uporabo je zgolj minoren prekršek. Zato se mi zdi politika Drog Arta, ki stremi k zmanjševanju škodljivih posledic uživanja še kako na mestu (njihovo delovanje pa potrjuje, da je tovrstna prodaja testerjev oz. spodbujanje k njihovi rabi zakonito). Ljudje se bodo tako ali tako zadevali ... Zato tudi nisem pametoval, pač pa samo prijazno vprašal (iz firbca). Načeloma pa mi je več kot jasno, zakaj se to rabi.

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Podpiram DrogArtova prizadevanja, kljub visokim maržam, ampak tisti testerji kažejo samo prisotnost robe, a je to to, in morebitno prisotnost škodljivih dodatkov, po en test za vsakega nucaš. Za pravo raziskavo rabiš pa test za preverjanje čistosti substance, na vsaj 5% točk natančnosti. Tudi ti testi so seveda legalni, ampak v DrogArtu jih nimajo.

deyvid ::

matijadmin je izjavil:

deyvid, kaj te pa točno zanima, mislim, kupuješ, pa želiš preveriti, kako dobro si kupil?


Jap...točno to oz. hočem preverit če je real deal da ni recimo bath salt ..alpa kak neznan shit :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: deyvid ()

matijadmin ::

deyvid je izjavil:

matijadmin je izjavil:

deyvid, kaj te pa točno zanima, mislim, kupuješ, pa želiš preveriti, kako dobro si kupil?


Jap...točno to oz. hočem preverit če je real deal da ni recimo bath salt ..alpa kak neznan shit :)


Čudi me, da si potem zajadral na ta forum. DrogArt ima svojega (pa daleč od tega, da te podim).

deyvid ::

matijadmin je izjavil:

deyvid je izjavil:

matijadmin je izjavil:

deyvid, kaj te pa točno zanima, mislim, kupuješ, pa želiš preveriti, kako dobro si kupil?


Jap...točno to oz. hočem preverit če je real deal da ni recimo bath salt ..alpa kak neznan shit :)


Čudi me, da si potem zajadral na ta forum. DrogArt ima svojega (pa daleč od tega, da te podim).


Bistvo sploh nisem vedel da ima DrogArt svoj forum ampak vredo problem je ze resen.

matijadmin ::

Veliko bolj primeren kraj z veliko več znalci od nas in predvsem svežimi informacijami: http://www.drogart.org/forum/

Me veseli, da je rešen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

-- DROGE -- (overdose... ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21623550 (12662) zee
»

Prvi zaseg bitcoinov

Oddelek: Novice / Kriptovalute
116231 (4166) trizob

čudežne gobice in ostale čudežne stvari xd

Oddelek: Loža
61061 (987) Gandalfar
»

Kako prepoznati extasy (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12027630 (23822) Ejsi_Disi
»

Odpirač za smejalni plin v MB

Oddelek: Loža
144632 (4239) Matija82

Več podobnih tem