» »

ipad

ipad

mera ::

imam težavo ker se mi ipad 2 ne prižge.pojavlja se mi samo jabolka nikakor pa se ne naloži.posodobljen je bil pred enim tednom včeraj pa ko sem ga dal polniti se mi je to zgodilo .tudi na računalnik se mi ne uspe povezati .
kakšna ideja ?

hvala

System ::

Hard reset probaj.

mera ::

kako to naredim?

SaXsIm ::

Tipko za on in home button držiš 10 sekund.
SaXsIm

mera ::

to sem naredil in je še vedno isto

Yohan del Sud ::

Naredi to ob ugasnjenemu in ne ob prižganemu ipadu.

Druga možnost je iz iTunes, če ga pravilno zazna: Devices – > iPad – > Summary – > Version – > Restore.

Imaš pa tudi možnost prisilnega flashanja. Evo poguglov in najdu:

Here is a quick how-to: Start iTunes and connect iPad to the computer. Wait until iTunes recognizes iPad under the device section, and then turn iPad off. Now hold the Home and on/off button simultaneously for about twenty seconds. A recovery mode window in iTunes will pop up and offer you a chance to force install the latest legal version of iOS on your device from the Internet.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

mera ::

naredil sem hard reset in ne pomaga ,nato sem se povezal na i tunes (15 sek. sem držal da se je povezalo)in napiše da se ipad ne more update ampak da ga morem restore to the factory settings. nato naredim restore in update.nato napiše da je bil ipad restore in update.
nato pa napiše itunes could not connect to this iphone.an unknown error occurred 0xE8000084.
nato pa zopet isto samo jabolka se pokaže kakšnih 10 sek in tema za sekundo pa znova jabolka(torej ga samo zaganja program pa se ne naloži)

ali še ima kdo kakšno idejo in vse se že v naprej zahvaljujem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Applov iOS 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9923601 (18216)          
»

iPhone 5S recovery error

Oddelek: Pomoč in nasveti
81556 (879) LenartB
»

Kdaj bo tu Applova iUra? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11731304 (26329) bluefish
»

iPad mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5111250 (8884) klinker
»

iPad 2 ali Transformer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6317648 (14540) Mavrik

Več podobnih tem