» »

iPhone 5S recovery error

iPhone 5S recovery error

btzajla ::

Zdravo,
rabim pomoč in sicer pri restoru na tovarniške nastavitve prek iTunes-a mi malo pred koncem vedo vrže error, kot je razvidno iz slike. Na googlu sem našel več rešitev, od sprobavanja na različnih usb portih do izklopa antivirusa, naložil sem zadnjo verzijo iTunes-a, preveril host file, vendar brez uspeha. Če je imel kdo kdaj podobno težavo in jo je rešil se priporočam za nasvet. Dodajam še da iPhona ne moram prižgati, ker se recovery ni izvedel do konca.

LenartB ::

Si poizkusil spravit iPhona v DFU Mode?

btzajla ::

Tudi to sem probal po postopku na http://www.iclarified.com/1034/how-to-p... in vrže enaki error.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: btzajla ()

tomaz- ::

Imaš original kabel? Sam sem imel enkrat podoben priemr.. Problem je bil v rahlo poškodovanem kablu

zee ::

Original kabel? Uporabljas USB razdelilec?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

gslo ::

ta rešitev je sicer smešna in je morda ne moreš preizkusiti - meni na Win preko iTunes ni šlo, isti error, se mi zdi. Sem isto poskusil na prvem macbooku, worked like a charm. v mojem primeru je bil tanov iPad.

Silvo ::

Silvo

tomaz- ::

Sem povprašal kolega, ki je tudi imel podoben primer. njemu je pomagalo, da je izklopil antivirus in firewall pred posodobitvijo.. Might help..:)

LenartB ::

Če komu kaj pomaga sem včeraj imel isti problem na iPadu 4.gen (potreben bil restore zaradi igranja z "nekompatibilnimi" appi iz cydie). Problem sem rešil tako da sem naredil kompleten uninstall drajverjev in iTunes-a, ter izklopil AV. Po ponovnem installu se je restore izvedel do konca.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone 5S 16g iz iOS 10 nazaj na iOS 9 ?

Oddelek: Strojna oprema
263052 (552) tiltech
»

Kdaj bo tu Applova iUra? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11731352 (26377) bluefish
»

Apple WWDC: iCloud (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6928334 (25890) Lonsarg
»

Slate in Courier sta odpovedana (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10517946 (15348) subby

Več podobnih tem