» »

Foxconn se želi do leta 2018 70-odstotno robotizirati

««
7 / 7
»
»»

nekikr ::

Sicer pa ce ne bi imeli sluzb bi bili miljonarji saj bi imeli 24h\cas za zasluzek, ker bi bilo toliko prostega casa.

Aha, to je tista inteligentna fora, ko si nekaj izmisliš, s sarkazmom ubiješ lastno laž in tako prikažeš, da si zmagal? Dobro, vsaj poizkusil si. Ko zmanjka argumentov potem je tudi laž dovolj dobra, kajne? Si razmilil o kakšnem mestu v politiki? v ZL bi te toplo sprejeli ;)

PrihajaNodi ::

Nevem kje vidiš lastno laž, ali pa mogoče projeciraš lastne idiotizme name. Če ti da stroj toliko denarja v času, zakaj ne pustiš svojega dela in imaš potem kar 24h/dan časa da pridobivaš miljone?
Sicer so pa v Sloveniji vedno krivi grdi, grdi levaki.

DOOM_er je izjavil:

kje je omenjen marketing? To je le ena izmed mnogih mnogih panog kamor se boš lahko zaposlil. Tudi če izgubiš delovno mesto prmejduš da lahko vsak šiptar najde nekaj v čemer je dober in lahko s tem poskrbi sam zase in za svojo družino tako da bodo imeli streho nad glavo in ostale življenjske potrebščine. Takratko bodo potegnili tisti, ki želijo živeti v pamtiveku, za take pa vedno obstaja gozd in jama.



Marketing sem omenil jaz kot protiutež rutinskemu delu (ja vem, nisi dojel - že spet). Mea culpa, če ti nisem tega razložil bolj obširno na sedmih straneh.

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Če pretiravaš čez vse meje potem lahko rečem tudi, da lažeš. In kako naj ima z lažnjivcem potem nekdo resno debato?
Daj, zapretiravaj spet z eno izmišljeno stvarjo, da boš imel prav in se boš lahko potrepljal po ramenih kako velik car si (ker boš spet svojo laž negiral). Pa operi si že cunje enkrat sam, da ne boš govoril bedarij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

PrihajaNodi ::

Še enkrat, ne projiciraj lastnih napak na druge. Mogoče imaš pač premalo strojev da bi ti metali denar v protivrednosti časa? Si kdaj pomislil to?

DOOM_er ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nevem kje vidiš lastno laž, ali pa mogoče projeciraš lastne idiotizme name. Če ti da stroj toliko denarja v času, zakaj ne pustiš svojega dela in imaš potem kar 24h/dan časa da pridobivaš miljone?
Sicer so pa v Sloveniji vedno krivi grdi, grdi levaki.

DOOM_er je izjavil:

kje je omenjen marketing? To je le ena izmed mnogih mnogih panog kamor se boš lahko zaposlil. Tudi če izgubiš delovno mesto prmejduš da lahko vsak šiptar najde nekaj v čemer je dober in lahko s tem poskrbi sam zase in za svojo družino tako da bodo imeli streho nad glavo in ostale življenjske potrebščine. Takratko bodo potegnili tisti, ki želijo živeti v pamtiveku, za take pa vedno obstaja gozd in jama.



Marketing sem omenil jaz kot protiutež rutinskemu delu (ja vem, nisi dojel - že spet). Mea culpa, če ti nisem tega razložil bolj obširno na sedmih straneh.


ne da se mi brati vseh sedem strani, prebral 2 in vedel vse. Ne resno kaj hočeš ti sploh v življenju, da ti bomo vse k riti in od riti nesli? Da boš imel garantirano zaposlitev do penzjona?
Robots will steal your job. But that's OK

PrihajaNodi ::

ne da se mi brati vseh sedem strani, prebral 2 in nič vedel.


Te popravljam.

Jaz nisem nikoli izpostavil da bomo sadili rožice in bodo stroji delali namesto nas. Seveda ker ti to ni jasno ti priporočam da izključiš lenobo in poglej o čem teče razprava.

nekikr ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še enkrat, ne projiciraj lastnih napak na druge. Mogoče imaš pač premalo strojev da bi ti metali denar v protivrednosti časa? Si kdaj pomislil to?

Kakšne napake? Zdajle vidim eno, da se ukvarjam s trolom, ki ne ve kaj točno bi rad povedal, pa potem pretirava na vse konce, da izpade pameten (no, bi, če bi opicam razlagal).
Strojev imam pa toliko, kot je trenutno pač mogoče oz. smiselno. Ker mi cunj ne pere mama točno vem koliko se porabi za pranje, sušenje in ostale stvari, za razliko od tebe. Vem tudi koliko časa je potrebno sesati in v kolikem času to naredi robot. Pa kositi. Pa pomivati posodo. Dokler je pa aktualen hotel mama je pa seveda vse skupaj zbanalizirano na "Iz kje pride denar? Ja iz bančnega avtomata, ane, d0h". Saj boš sčasoma spoznal koliko ti kaj vzame časa in posledično tudi denarja.
Ajde, daj spet zapretiravaj malo, pametnega tako ali tako nisi še nič povedal.

PrihajaNodi ::

Mogoče bi moral bolj pozorno brati. Vidim da se spuščaš na osebni nivo ko zmanjka argumentov. Jaz te samo sprašujem zakaj še vedno delaš/hodiš v službo če imaš toliko strojev ki vse naredijo namesto tebe. A ne bi bilo bolj smiselno imeti toliko strojev da lahko cel dan samo rožice sadiš?
Je pa jasno, da je lahko lačen tudi tisti ki pralni stroj ima in mogoče tudi sesalec. Aja, mogoče so taki bolj lene sorte ker se ne želijo prilagoditi okolju, ali pa bi mogel začeti vrtnariti...So, takšna malo bolj kompleksna vprašanja na katere pa dobivam samo odgovore: "kako se mi "dvigne" ko mi stroj pere cunje".

p.s. zakaj nimaš tega stroja imenovage bančni avtomat doma? Doh, saj meče ven samo trapast papir.

Zgodovina sprememb…

DOOM_er ::

Hodimo v službo, ker prvič na žalost potrebujemo denar, drugič ker je naša dejavnost iskana in so ljudje pripravljeni plačati za take storive in tretjič ker mi je doma dolgčas.
Robots will steal your job. But that's OK

nekikr ::

Jaz te samo sprašujem zakaj še vedno delaš/hodiš v službo če imaš toliko strojev ki vse naredijo namesto tebe.

Tvoj velik problem je, da serijsko lažeš, podtikaš in izkrivljaš napisano. Včasih kar sam sebi zato, da lahko potem to zanikaš in izpadeš pameten. Pred samim sabo najbrž, ker ti drugi ne nasedajo. Lahko me seveda postaviš na laž in citiraš kje sem recimo napisal, da stroji vse naredijo namesto mene. En majhen citatek in boš resnično car, tako si pa navaden lažnjivec. Malo se z mamo pogovori, zakaj je zgrešila pri vzgoji.

A ne bi bilo bolj smiselno imeti toliko strojev da lahko cel dan samo rožice sadiš?

A toliko pralnih strojev? Beri odgovor zgoraj.

Je pa jasno, da je lahko lačen tudi tisti ki pralni stroj ima in mogoče tudi sesalec.

Pa kje spiš, da te ne ugrabijo? Ti si najmanj Einstein. A veš zakaj je to jasno? Ker si si spet izmislil trditev in jo potem sam sebi negiral. Bravo. Še kar ne nehaš. A citat bo šel?

PrihajaNodi ::

Hodimo v službo, ker prvič na žalost potrebujemo denar, drugič ker je naša dejavnost iskana in so ljudje pripravljeni plačati za take storive in tretjič ker mi je doma dolgčas.


Torej je nujno hoditi v službo/delo kajne? In tega pogoja ne more izključiti noben pralni stroj pri preživetju?

Pa že s prvo povedjo negariš zadnjo.

Tvoj velik problem je, da serijsko lažeš, podtikaš in izkrivljaš napisano. Včasih kar sam sebi zato, da lahko potem to zanikaš in izpadeš pameten. Pred samim sabo najbrž, ker ti drugi ne nasedajo. Lahko me seveda postaviš na laž in citiraš kje sem recimo napisal, da stroji vse naredijo namesto mene. En majhen citatek in boš resnično car, tako si pa navaden lažnjivec. Malo se z mamo pogovori, zakaj je zgrešila pri vzgoji.


No napisal si da stroji prinašaja denar v protivrednosti časa. Če bi imel več strojev bi imel več časa (toliko da ti ni treba delat), če ne bi imel dela/službe še več...Kaj zdaj, ti pomivalni stroj nosi denar ali ne?

Pa kje spiš, da te ne ugrabijo? Ti si najmanj Einstein. A veš zakaj je to jasno? Ker si si spet izmislil trditev in jo potem sam sebi negiral. Bravo. Še kar ne nehaš. A citat bo šel?


Ne razumem?

Zgodovina sprememb…

Nummy ::

DOOM_er je izjavil:

Hodimo v službo, ker prvič na žalost potrebujemo denar, drugič ker je naša dejavnost iskana in so ljudje pripravljeni plačati za take storive in tretjič ker mi je doma dolgčas.

Super, ko bo VSE avtomatizirano, službe ne boš imel več. Super. Prav tako tudi plače ne! Še bolj fajn! Jedel boš kamenje ali pa kar si boš sam zrasel doma (še bolj fajn, da boš sedaj pisarniško službo zamenjal za kmetovanje!).
Nehaj že mešati jabolka in hruške. Tu se pogovarjamo o tem, ko bodo roboti zamenjali VSE delo, ki je sedaj plačano. Torej vse tovarne bodo avtomatizirane, vsi programi bodo avtogenerirani, prav tako glasba in umetnost bo narejena s strani robotov. Praktično ljudem ne bo treba delati več razen skrbeti od kje bodo potem dobili denar da bodo lahko sploh živeli in kupovati stvari, ki jih bodo ti roboti delali. Ne mislit, da če bodo roboti nekaj delali, da bo cena padla. Malo morgen? Še vedno bo treba nabrati resource in še vedno bo treba energije, da se bo neka stvar naredila. Edino kar potem odpade iz cene proizvoda bo strošek plače, pa še to se bo v večini pretvorilo v vzdrževanje in razvoj novih robotov (tudi če bo še to avtomatizirano, bo še vedno strošek nadomestnih delov in proizvodnje novih robotov, tovarn,...).

Nabijati tukaj kako nam je lepše zaradi izuma pralnega stroja je pa največja neumnost. Ja pralni stroj nam je olajšal delo, ampak namesto da bi potem ljudje sedeli na riti smo dobili drugo delo. Vsa ta zgodba gre lepo, dokler imamo ljudje delo s katerim lahko zaslužimo denar za živet. Problem nastane ko ni več dela, ki bi bilo plačano oz. je delovnih mest za mogoče 5% prebivalstva, tistih 95+% pa si potem lahko naredi kaj? Da štrik za vrat? O tem je govora, ne o tem kako so roboti grdi grdi stvori. Še enkrat samo zate: nimam nič proti avtomatizaciji, ampak če bo ogroženo moje preživetje in standard življenja zaradi tega, ker ne bo denarja, potem mi verjemi da vzamem orožje v roke in začnem ropati naokoli. Danes mi noben ne da ničesar zastonj, misliš da nam bo kdo pol dal? Reč šefu, če ti da ta mesec dve plači namesto ene. Ko te bo pa vprašal zakaj, pa mu reči: "avtomatizacija je neizbežna in želim preveriti proof of concept če nam bo kdo kaj zastonj dal potem ko nam ne bo treba delati, pa vas bi rad počasi pripravil na to da boste morali dajati za tiste, ki ne bomo delali ničesar in ne bomo lastniki podjetja v katerem bodo roboti "delali denar". Potem pa prid nazaj povedat če si kak cent dobil >:D

Natolčevat, kako nam bo fajn je najlažje, ker si očitno eni sploh ne predstavljate kako bo potem, ko se v kapitalističnem svetu ne bo dalo prigarati denarja. Očitno še niste bili na 0€ dohodka na mesec... polno ritjo je pa najlažji srat!

PrihajaNodi ::

Dam roko v ogenj da ne razumejo tega kar si pravkar napisal.

DOOM_er ::

Torej je nujno hoditi v službo/delo kajne? In tega pogoja ne more izključiti noben pralni stroj pri preživetju?


ja, ja :) to je point celotne teme. Poklici se bodo spremenili, nekateri bodo izginili in nastali bodo novi. Nikoli in nikdar v bližnji prihodnosti po moji oceni ne bo mogoče avtomatizirati vsega. Tudi si ne predstavljam da bi šel na koncert od Cannibal Corpsov in bi pred mano stali štirje roboti. Štekaš moj point? So stvari ki jih roboti nikoli ne bodo znali, tudi sam če bi imel željo imeti otroke, jih nikoli nebi prepustil v varstvo robotu. Prav tako želim da so moji copati ročno šivani, in štumfi ter kapa šal in rokavice naštrikani na roke.

Malo morgen? Še vedno bo treba nabrati resource in še vedno bo treba energije, da se bo neka stvar naredila. Edino kar potem odpade iz cene proizvoda bo strošek plače, pa še to se bo v večini pretvorilo v vzdrževanje in razvoj novih robotov (tudi če bo še to avtomatizirano, bo še vedno strošek nadomestnih delov in proizvodnje novih robotov, tovarn,...).


in potem še tale cvetka, strošek robota in njegovega vzdrževanja je zanemarljivo majhen proti ceni izdelka skozi časovno obdobje petih do desetih let. Odvisno od količine in cene izdelka. Industrijski roboti potrebujejo vzdrževanje enkrat na 2 ali 3 leta, vmes more stvari delati brez problemov.
Robots will steal your job. But that's OK

Nummy ::

DOOM_er je izjavil:

Torej je nujno hoditi v službo/delo kajne? In tega pogoja ne more izključiti noben pralni stroj pri preživetju?


ja, ja :) to je point celotne teme. Poklici se bodo spremenili, nekateri bodo izginili in nastali bodo novi. Nikoli in nikdar v bližnji prihodnosti po moji oceni ne bo mogoče avtomatizirati vsega. Tudi si ne predstavljam da bi šel na koncert od Cannibal Corpsov in bi pred mano stali štirje roboti. Štekaš moj point? So stvari ki jih roboti nikoli ne bodo znali, tudi sam če bi imel željo imeti otroke, jih nikoli nebi prepustil v varstvo robotu. Prav tako želim da so moji copati ročno šivani, in štumfi ter kapa šal in rokavice naštrikani na roke.

Malo morgen? Še vedno bo treba nabrati resource in še vedno bo treba energije, da se bo neka stvar naredila. Edino kar potem odpade iz cene proizvoda bo strošek plače, pa še to se bo v večini pretvorilo v vzdrževanje in razvoj novih robotov (tudi če bo še to avtomatizirano, bo še vedno strošek nadomestnih delov in proizvodnje novih robotov, tovarn,...).


in potem še tale cvetka, strošek robota in njegovega vzdrževanja je zanemarljivo majhen proti ceni izdelka skozi časovno obdobje petih do desetih let. Odvisno od količine in cene izdelka. Industrijski roboti potrebujejo vzdrževanje enkrat na 2 ali 3 leta, vmes more stvari delati brez problemov.


A zdej se pa že vlečemo ven? Govora je o celotni avtomatizaciji in da prav VSE se da avtomatizirati z roboti, kar poglej si kak video na to temo: "humans need not to apply". Tudi komponiranje glasbe so že naredili z roboti, tako da nas bodo tudi na takih področjih prehiteli v parih letih. Nobenga ne zanima, če bi ti mel rad na odru žive razbijače, ko pa bodo robotski igrali bolje in dlje. Got the point?
Praviš da bi rad živo varuško? Ja lahko jo boš najel, če boš imel denar za njo... >:D Aja pa službe in plače ne boš imel, tak da kje boš denar dobil oz. iz kje ga boš potegnil vprašaj božička...
Ni stvari, ki je roboti nebi znali v naslednjih 20 letih. Že danes znajo veliko, tehnologija in razvoj pa gre še hitreje naprej. In ne ne boš vedel, ali so štumfi na roke šivani ali robotsko, ker že danes ne moreš vedeti, ali ti je robot sestavil telefon ali ne. Sicer pa zagovorniki avtomatizacije zagovarjate popolno avtomatizacijo, tako da nam ne bo treba nič delati, ti bi pa sedaj imel še na roke šivane štumfe, varuško pa mužićku želju??? Skregan s svojo logiko much?

Tudi robot potrebuje vzdrževanje, energijo in vse. Resda je strošek manjši kot pri ljudeh, vendar tehnologija bo šla čedalje hitreje naprej in posledično bodo tudi roboti čedalje hitreje "obsolete". Narediti novega pa ne bo tak "đabe".

Mr.B ::

PrihajaNodi :
Tebi se kar ni jasno? Nummy ti je dobro razlozil, predlagam da preberes se enkrat njegov odgovor. Tudi sektor marketing je butast, se posebno tam kjer obljubljajo da ti bo red bull dal krila, da bos z evian vodo mlaj

Numi ne ve, da je pralnistroj tudi robot. Res da nima roke, da bi po stanovanju pobiral perilo, toda le ta točno ve, kdaj je perilo oprano in kdaj je perilo dovolj suho, da obvesti lastnika "perico" da perilo zloži, in po potrebi zlika srajce. Da si ravno bstaja tudi "avtomt" za likanje srajc, če si ti laho to privoščiš.

In PEricam, je zmanjkalo dela, delovnega mesta peric ni več v kakšnni koli statistični obdelavi, razen tretji svet. Predlaga da pošlješ svoje perilo perivam v indijo...
Tako da, nekateri resno mislite, da boste 45 let, delali eno te isto..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DOOM_er ::

jTudi robot potrebuje vzdrževanje, energijo in vse. Resda je strošek manjši kot pri ljudeh, vendar tehnologija bo šla čedalje hitreje naprej in posledično bodo tudi roboti čedalje hitreje "obsolete". Narediti novega pa ne bo tak "đabe".


Si kdaj sploh od blizu videl kako izgleda industrijski robot?

In ne, ne vlečem se ven, govorim iz lastnega razmišljanja. Tudi tisti filmček sem pogledal. Ampak ti očitno ne dojameš poante. Je res da je možno avtomatizirati vse, ampak mislim pa da tega človeštvo z zdravo pametjo ne bo dopustilo.
Robots will steal your job. But that's OK

nekikr ::

No napisal si da stroji prinašaja denar v protivrednosti časa. Če bi imel več strojev bi imel več časa (toliko da ti ni treba delat), če ne bi imel dela/službe še več...Kaj zdaj, ti pomivalni stroj nosi denar ali ne?

Aha, tako se boš ven izmuznil iz svojih podtikanj in laži. Napisal sem, da ti stroj prinese več prostega časa in/ali denarja. Ja, več strojev (in predvsem pametnejših) bi pomenilo še več prostega časa in/ali denarja. In ja, vsi stroji, ki jih imam pri hiši, mi nosijo denar. Predvsem posredno preko kvalitete življenja in prostega časa, ki se nato odraža v večji produktivnosti in večjem zaslužku (kar bi razumel, če bi v življenju že kaj pametnega ustvaril in ustvarjal). In ne, v tem trenutku ne moreš imeti toliko strojev, da bi kar gledal v zrak. Bravo, Sherlock. Si že opral svoje cunje in izmeril potrebni čas? Če ne pa vsaj mamo vprašaj...

TESKAn ::

Nummy je izjavil:

Nabijati tukaj kako nam je lepše zaradi izuma pralnega stroja je pa največja neumnost.

Funny da omenjas lih pralni stroj...poglej si tole:

Pa se kaj od tega tipa.

Nummy je izjavil:

Natolčevat, kako nam bo fajn je najlažje, ker si očitno eni sploh ne predstavljate kako bo potem, ko se v kapitalističnem svetu ne bo dalo prigarati denarja.

Ker jamrat kako bomo vsi crknili pod najbliznjim nadvozom je pa tako zelo bolje, a?

DOOM_er je izjavil:

Je res da je možno avtomatizirati vse, ampak mislim pa da tega človeštvo z zdravo pametjo ne bo dopustilo.

Pa ravno clovestvo, ki ima pamet in ki hoce prezivet kaj vec kot par tisoc let, bo vse avtomatiziralo. Dobljen prosti cas pa porabilo za resevanje problemov, o katerih se nam danes niti ne sanja - kdor bo hotel, seveda. Kdor bo hotel spilat kitaro, bo lahko - namesto da si danes unicuje hrbet za trakom.
Prihodnosti se ne bojim, vkolikor ne bodo Nummyji in Nodiji dobili v roke kake pomembnejse moci. Potem smo pa nasankali. Ampak mislim, da je vecini clovestva jasno, da njuna pot ne pelje nikamor. Hudirja, saj je niti ne znata ubesedit, vesta samo, da "to, kar se danes gremo, ziher ni dobro.". Cutita na vodi or something...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PrihajaNodi ::

ja, ja :) to je point celotne teme. Poklici se bodo spremenili, nekateri bodo izginili in nastali bodo novi. Nikoli in nikdar v bližnji prihodnosti po moji oceni ne bo mogoče avtomatizirati vsega. Tudi si ne predstavljam da bi šel na koncert od Cannibal Corpsov in bi pred mano stali štirje roboti. Štekaš moj point? So stvari ki jih roboti nikoli ne bodo znali, tudi sam če bi imel željo imeti otroke, jih nikoli nebi prepustil v varstvo robotu. Prav tako želim da so moji copati ročno šivani, in štumfi ter kapa šal in rokavice naštrikani na roke.


Glede na to da programiraš robote imaš izredno malo znanja kaj današnja tehnologija že omogoča. Beri Annie



Si kdaj sploh od blizu videl kako izgleda industrijski robot?

In ne, ne vlečem se ven, govorim iz lastnega razmišljanja. Tudi tisti filmček sem pogledal. Ampak ti očitno ne dojameš poante. Je res da je možno avtomatizirati vse, ampak mislim pa da tega človeštvo z zdravo pametjo ne bo dopustilo.


Daj ne sanjej. Vse se bazira na čim manjših stroških.


Aha, tako se boš ven izmuznil iz svojih podtikanj in laži. Napisal sem, da ti stroj prinese več prostega časa in/ali denarja. Ja, več strojev (in predvsem pametnejših) bi pomenilo še več prostega časa in/ali denarja.


Pa še vedno hodiš v službo in delaš po 8, 10, 12 ur? Je tako. Kaj če ne bi hodil v službo, potem bi imel 24 ur na dan prostega časa...Aja, nimaš toliko robotov. Sicer pa ali jih rabiš. Samo v službi rečeš da te ne bo več in boš imel 24 ur na dan prosti čas. Aja samo potem ni denarja. Darn.


In ne, v tem trenutku ne moreš imeti toliko strojev, da bi kar gledal v zrak. Bravo, Sherlock. Si že opral svoje cunje in izmeril potrebni čas? Če ne pa vsaj mamo vprašaj...


Vidim da ko ti zmanjka argumentov pa na osebni nivo. Way to go. Zakaj pa ne moreš imeti toliko strojev? Najameš še vietnamko da ti kuha, ti ga potegne...In glej ga hudiča, še več prostega časa. Aja to ni robot. Pardon.

Pa ravno clovestvo, ki ima pamet in ki hoce prezivet kaj vec kot par tisoc let, bo vse avtomatiziralo. Dobljen prosti cas pa porabilo za resevanje problemov, o katerih se nam danes niti ne sanja - kdor bo hotel, seveda. Kdor bo hotel spilat kitaro, bo lahko - namesto da si danes unicuje hrbet za trakom.


Nerazgledanost je hudič.

Prihodnosti se ne bojim, vkolikor ne bodo Nummyji in Nodiji dobili v roke kake pomembnejse moci. Potem smo pa nasankali. Ampak mislim, da je vecini clovestva jasno, da njuna pot ne pelje nikamor. Hudirja, saj je niti ne znata ubesedit, vesta samo, da "to, kar se danes gremo, ziher ni dobro.". Cutita na vodi or something...


Večina človeštva bo itak na FB. tako da ni problem. Tisti ki znamo razmišljati s svojo glavo smo v manjšini. No ampak tako je vedno bilo. Galileo Galilei, recimo. Aja, pa Hawkins je tudi že malo razmišljal v prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Funny da omenjas lih pralni stroj...poglej si tole:


A samo pralni stroj si našel kaj zmore. Meni jeGooglov pes bolj všeč. Pa še cenejši bo od navadnega psa.

Mr.B ::

PrihajaNodi,
še sreča da bo le ta pes nadomestil pse na ketni, ki jih tako rad omenjaš...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

še sreča da bo le ta pes nadomestil pse na ketni, ki jih tako rad omenjaš...


Zakaj pa ne. Talking Cat Tom uporabljajo vsi. Misliš da je to res tako nemogoče. Sprva bo čudno kot pralni stroj, potem se bomo navadili.

Nummy ::

Evo za vse junake, dajte svoje naslove, da ko pride do kakega "sranja", da vas obiščem prednostno in vam poberem vso hrano in imetje pa še malo poigram z ženo...

Če pa kdo še tako bolj zaupa v svetlo prihodnost in misli da mu denar potem ne bo koristil oz. bo lahko živel od lufta pa lahko že danes podari svojega na moj račun..

Mislim da ne bo ne prvega ne drugega junaka... kot vedno na forumu vsak pameten...

DOOM_er ::

ulica bratov babnik 16 ljubljana, do nadaljnega
Robots will steal your job. But that's OK

TESKAn ::

PrihajaNodi je izjavil:

Funny da omenjas lih pralni stroj...poglej si tole:


A samo pralni stroj si našel kaj zmore. Meni jeGooglov pes bolj všeč. Pa še cenejši bo od navadnega psa.

Iz googlovega psa lahko naredis awesome prevozno sredstvo za ljudi, ki se sami ne morejo vec gibat. Ce pa nekateri v robotih vidite samo platformo za flamethrower ali brezvezno igraco, vasa stvar. Nekateri nismo omejeni.

Nummy je izjavil:

Evo za vse junake, dajte svoje naslove, da ko pride do kakega "sranja", da vas obiščem prednostno in vam poberem vso hrano in imetje pa še malo poigram z ženo...

Če pa kdo še tako bolj zaupa v svetlo prihodnost in misli da mu denar potem ne bo koristil oz. bo lahko živel od lufta pa lahko že danes podari svojega na moj račun..

Mislim da ne bo ne prvega ne drugega junaka... kot vedno na forumu vsak pameten...

Zakaj pa mislis, da bos v primeru sranja lih ti prezivel? Ce bo tako hudo, da ne bo druge kot hajkat naokrog in ropat, imas veliko vecjo sanso, da bos med xy% mrtvih.
Ob branju tvojega posta sem se spomnil na doomsday prepperje na discoveryju. Cela garaza municije, zalog, lopata, za katero veselo demonstrira, kako jo lahko uporabi kot sekiro, takoj zatem pa sam sebi s pistolo odstreli prst in pade po tleh od soka:P. Ce bi slo zares in ne bi bili resevalci telefonski klic stran, bi bilo to zadnje, kar bi naredil. Toliko o doomsdayerjih.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PrihajaNodi ::

Iz googlovega psa lahko naredis awesome prevozno sredstvo za ljudi, ki se sami ne morejo vec gibat. Ce pa nekateri v robotih vidite samo platformo za flamethrower ali brezvezno igraco, vasa stvar. Nekateri nismo omejeni.


Zelo omejeni.
Ce das taksni npravi, ki se giblje brez problemov, teren mu ne predstavlja omejitev, AI, potem je to dalec od tvojega vozicka.
Pa ze sedaj si revez tezko privosci MRI kaj sele da bodo imeli taksne vozicke. Pozabi. Floskule prodajaj drugim.

PrihajaNodi ::

Zakaj pa mislis, da bos v primeru sranja lih ti prezivel? Ce bo tako hudo, da ne bo druge kot hajkat naokrog in ropat, imas veliko vecjo sanso, da bos med xy% mrtvih.
Ob branju tvojega posta sem se spomnil na doomsday prepperje na discoveryju. Cela garaza municije, zalog, lopata, za katero veselo demonstrira, kako jo lahko uporabi kot sekiro, takoj zatem pa sam sebi s pistolo odstreli prst in pade po tleh od soka:P. Ce bi slo zares in ne bi bili resevalci telefonski klic stran, bi bilo to zadnje, kar bi naredil. Toliko o doomsdayerjih


Lacen ti se nisi bil. Se vidi da imas polno rit. Ti pa povem da obupni dogodki vodijo do obubnih dejanj.

TESKAn ::

Ce das taksni npravi, ki se giblje brez problemov, teren mu ne predstavlja omejitev, AI, potem je to dalec od tvojega vozicka.

Ker ti tako pravis? Potem bo ze drzalo.
Pa ze sedaj si revez tezko privosci MRI kaj sele da bodo imeli taksne vozicke. Pozabi. Floskule prodajaj drugim.

Verjetno si enako trdil pred leti za baterijske vozicke. Pred tem pa za vozicke.
Lacen ti se nisi bil. Se vidi da imas polno rit. Ti pa povem da obupni dogodki vodijo do obubnih dejanj.

Prvi dve trditvi drzita, ze kar nekaj casa tudi zato, ker delam in s tem skrbim, da ima kaj za pod zob tudi kdo, ki nima take srece kot jaz. Glede obupnih dogodkov in obupnih dejanj pa pocakajmo, pa bomo videli. Jaz se danes ne mislim sekirat, kako bom prezivel v tvoji imaginarni prihodnosti, v kateri ti v stilu mad maxa haras naokrog, pobijas ljudi in jim krades hrano. Ce mas pa ti take fetise, no, it's a free country in vsak si lahko misli, kar hoce.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PrihajaNodi ::

Verjetno si enako trdil pred leti za baterijske vozicke. Pred tem pa za vozicke.

Vozicek lahko naredi vsak, tudi iz lesa. To ni nobena pamet.

Prvi dve trditvi drzita, ze kar nekaj casa tudi zato, ker delam in s tem skrbim, da ima kaj za pod zob tudi kdo, ki nima take srece kot jaz. Glede obupnih dogodkov in obupnih dejanj pa pocakajmo, pa bomo videli. Jaz se danes ne mislim sekirat, kako bom prezivel v tvoji imaginarni prihodnosti, v kateri ti v stilu mad maxa haras naokrog, pobijas ljudi in jim krades hrano. Ce mas pa ti take fetise, no, it's a free country in vsak si lahko misli, kar hoce.

Ne glede na to da imas ti polno rit bi jaz tezko gledal soseda, ki strada. Kalibri tvojega kova bi si pa okoli svoje hise napeljali elektricnega pastirja. To pac sklepam po izjavah preko katerih izjavljas svojo superiornost o prilagodljivosti.
Si pa lahko jutri ti na vrsti... Ce bi bilo vesolje popolno, nas danes ne bi bilo tu kjer smo.

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

To pac sklepam po izjavah preko katerih izjavljas svojo superiornost o prilagodljivosti.

Se boš moral pa še malo brat naučit.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Foxconn v eni tovarni več kot polovico zaposlenih zamenjal z roboti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7020187 (16192) Invictus
»

Google in Foxconn sodelujeta v robotiki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
17736811 (32470) Oki
»

Foxconn spet o širitvi v ZDA

Oddelek: Novice / Rezultati
237997 (6421) jype
»

Foxconn se robotizira

Oddelek: Novice / Ostale najave
4414408 (12763) nekikr

Več podobnih tem