» »

Težava z SD kartico na telefonu

Težava z SD kartico na telefonu

Maver ::

Pozdravljeni,

Mene pa zanima zakaj imam to težavo in kako bi se jo dalo odpravit. In sicer je težava naslednja: V telefonu je notri SD kartica, a ko hočem odpret Galerijo dobim to sporočilo ''kartica SD je bila izpeta ali pa je ni'' ali če hočem kaj poslikat ali posnet pa dobim tole ''Pomnilnik je zaščiten pred pisanjem. Datotek ni bilo mogoče urediti.''. Telefon je Sony Ericsson Xperia Arc S in je star okrog 5 let. Enkrat sem dal že ponastavitev na tovarniške nastavitve ali če ga resetiram, potem deluje samo za nekaj malo minut. Posledično na Snapchatu (tisti ki poznate to aplikacijo) mi je omogočen pogled samo slik, ne pa videjev, saj mi piše zraven cel čas ''Tap to Load'' in se le-teh ne da naložit. Kako bi se dalo to popravit?




lp

hojnikb ::

če daš kartico v čitalec v kompu, dela ?
#brezpodpisa

Maver ::

Ja dela

hojnikb ::

mogoče maš defekten interni čitalec kartic... če bi bil kak software problem, bi ga mogu factory reset odpravit..
#brezpodpisa

Maver ::

Vseeno imam v planu kupit nov telefon kajti (če smo realni) 5 let star telefon je že tako slab po svoji starosti ipd. Vseeno pa me zanima kako rešit to zadevo.

GTX970 ::

Rom je tovarniški ? Problem se je pojavil šele sedaj ?

Maver ::

Rom je tovarniški, da. Težava se je pojavila sedaj prvič, po 4 ali 5 petih in prijatelj, ki je imel prej pravtako Xperia arc S, te težave ni imel in mi tudi ni znal pomagat.

hojnikb ::

dj za foro probi drugo sd kartico, če bo kej pomagal...
#brezpodpisa

Maver ::

Bom probal jutri in sporočim stanje.

Maver ::

Malce je smešna ta zadeva, ker včasih dela včasih ne. Trenutno dela in upam, da tako tudi ostane. Ko sem vstavil not drugo SD kartico je tista delala pravtako dela trenutno tudi stara. lp

Gejspodar ::

Imel isto, če ne hujšo težavo, kjer sploh ni zaznalo internega spomina.
Pomagal je wipe vsega in flash na cyanogenmod ter nazaj.

Maver ::

Zaenkrat mi dela vse lepo.

andromedar ::

Se mi je dogajalo zelo podobno kot OP-u, zginjale so slike, aplikacije, ki so bile na sd kartici...navadno je pomagalo, da sem na novo formatiral sd kartico na Pcju,...pa se je čez čas spet ponovilo....vse dokler enkrat kartica ni dokončno izdihnila, in so mi jo zamenjali v garanciji. Je pa bila Kingston 16GB.
Eh?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anatomija baterije - Sony Ericsson Xperia ARC S

Oddelek: Mobilne tehnologije
377456 (5359) black ice
»

Nakup rabljenega telefona do 70, 80€

Oddelek: Mobilne tehnologije
151334 (940) Johnny76
»

Zakaj "root" telefona? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11630870 (26148) CaqKa
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827313 (5758) lvlOne
»

nalaganje karnel/rom ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
61310 (1159) mm46

Več podobnih tem