» »

Samsungovi pametni televizorji ga lomijo z vsiljevanjem reklam

Samsungovi pametni televizorji ga lomijo z vsiljevanjem reklam

CNet - Komaj se je poleglo razburjenje zaradi pogojev uporabe Samsungovih pametnih televizorjev, ki podjetju dovoljujejo snemanje dogajanja v dnevni sobi in posredovanje tretjim osebam, že so se te iste naprave znašle v novi aferi. Uporabniki so ugotovili, da televizorji sami predvajajo reklame med gledanjem drugih vsebin. Samsung je neljubo napako priznal in že popravil.

Pri uporabi aplikacij Plex in Foxtel TV namreč televizor prekine predvajanje filma in prikaže reklamo za gazirano pijačo, potem pa nadaljuje predvajanje. To se ponovi ne glede na film. Glede na to, da je Plex aplikacija za predvajanje (streaming) datotek z lokalnih nosilcev (računalnikov, mrežnih diskov itd.) na televizor, se uporabniki upravičeno jezijo, od kod neki so se vzele reklame.

Sprva je sum padel na aplikacijo Plex, a so odgovorni zatrdili, da nimajo nič z reklamami in da njihova aplikacija tega gotovo ne počne. Isto se je dogajalo tudi uporabnikom avstralske storitve Foxtel TV, kar je sume preusmerilo na Samsung, saj je tudi Foxtel zanikal vpletenost. Ta je v izjavi za javnost dejal, da gre za napako, ki je omejena na televizorje na avstralskem trgu, ki so jo že odpravili.

Gre za funkcionalnost, ki ni bila namenjena tem aplikacijam in se je sprožila zaradi napake, pravijo. To odpira zanimivo temo monetizacije pametnih televizorjev, ki se jo proizvajalci lotevajo na različne načine. Samsung je nekaj časa ponujal plačljive aplikacije za pametne televizorje, pa so ugotovili, da to ne bo šlo. Za telefon bi ljudje še kaj plačali, za pametni televizor pa po dragem nakupu ne. Plačljive storitve za streaming so tudi trd oreh, ker je konkurenca tu zelo huda - Netflix, Hulu, Amazon Prime ... In potem je tu tretja možnost - prodaja oglasnega prostora v dnevni sobi gledalcev oglaševalcem. Samsung je že lani sklenil dogovor z Yahoojem o reklamah in interaktivnih doživetjih.

Če bodo pametni televizorji vedeli in videli, kaj gledamo, poznali brskalne navade na internetu in možnost še razumeli o čem se pogovarjamo, so možnost neomejene. Če med gledanjem filma na glas debatiramo o novem avtomobilu, lahko družini prikaže reklamo za novega enoprostorca, če pa nam bo krulilo po želodcu, bomo dobili reklamo za dostavo pice. Danes še znanstvena fantastika, v prihodnosti pa niti ne.

66 komentarjev

«
1
2

čuhalev ::

Zato bomo pa kupovali samo še tiste brez sistema, da lahko flinkemo gor svoj najljubši Linux. ;)

Furbo ::

Pameten televizor = nadležen, spamerski in vohunski televizor, to se pa res splača doplačati haha.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

GTX970 ::

Glede na razvitost/hroščatost Samsungovo programsko opremo v androidih so pri meni že dolgo na shitlisti.


Če med gledanjem filma na glas debatiramo o novem avtomobilu, lahko družini prikaže reklamo za novega enoprostorca, če pa nam bo krulilo po želodcu, bomo dobili reklamo za dostavo pice. Danes še znanstvena fantastika, v prihodnosti pa niti ne.

Če boš razpravljal o tem , kako je oblast zanič in jo je potrebno bo priletel swat team.
Ali če boš kot odrasel vsak večer po drugem pivu razpravljal o seksi 13 letnicah te bodo obtožili da si pedofil.

Juhej !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

njyngs ::

Čakaj čakaj.. kje se to dogaja? Mam plex s povezanim plex accountom, pogledam ogromno muvijev vsak teden and guess what... niti enkrat še nisem dobil tega.

Fritz ::

In kaj bo Smart TV naredil, ko boš ob četrti reklami pripomnil, da bi pras.. pri Samsungu šlo kratkomalo postreliti? 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

McHusch ::

njyngs je izjavil:

Čakaj čakaj.. kje se to dogaja? Mam plex s povezanim plex accountom, pogledam ogromno muvijev vsak teden and guess what... niti enkrat še nisem dobil tega.


Ta je v izjavi za javnost dejal, da gre za napako, ki je omejena na televizorje na avstralskem trgu, ki so jo že odpravili.

Mesar ::

njyngs je izjavil:

Čakaj čakaj.. kje se to dogaja? Mam plex s povezanim plex accountom, pogledam ogromno muvijev vsak teden and guess what... niti enkrat še nisem dobil tega.


Ne še, še nimajo točno profila za tebe pa se algoritem ne more odločit kakšne ade boš dobil.

Fritz je izjavil:

In kaj bo Smart TV naredil, ko boš ob četrti reklami pripomnil, da bi pras.. pri Samsungu šlo kratkomalo postreliti? 8-)


Pokazal ti bo reklamo za valium.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

njyngs ::

McHusch je izjavil:

njyngs je izjavil:

Čakaj čakaj.. kje se to dogaja? Mam plex s povezanim plex accountom, pogledam ogromno muvijev vsak teden and guess what... niti enkrat še nisem dobil tega.


Ta je v izjavi za javnost dejal, da gre za napako, ki je omejena na televizorje na avstralskem trgu, ki so jo že odpravili.

Totalno spregledal. Hvala.

Ne še, še nimajo točno profila za tebe pa se algoritem ne more odločit kakšne ade boš dobil.


Upam, da bodo napol oblečene ženske 8-)

Spc ::

čuhalev je izjavil:

Zato bomo pa kupovali samo še tiste brez sistema, da lahko flinkemo gor svoj najljubši Linux. ;)

Potem je še boljše če si sestaviš neslišni PC + monitor in inštaliraš gor kaj želiš.

:D
 

čuhalev ::

Ja :D vendar vprašanje je, ali obstajajo monitorji z 140 centimetersko diagonalo? Samo monitor, brez TV sprejemnika.

Dr_M ::

Furbo je izjavil:

Pameten televizor = nadležen, spamerski in vohunski televizor, to se pa res splača doplačati haha.



Stvar je v tem, da ni vec dobrih TVjev (s kvalitetnim panelom, primerne velikosti), brez vseh teh nadleznih funkcij.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

balocom ::

čuhalev je izjavil:

Ja :D vendar vprašanje je, ali obstajajo monitorji z 140 centimetersko diagonalo? Samo monitor, brez TV sprejemnika.



Vprašanje je samo to, kako težko je na panel priključit svoj krmilnik za LCD, ki ga lahko kupiš na SparkFun-u ali pa adafruitu.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Spura ::

njyngs je izjavil:

Čakaj čakaj.. kje se to dogaja? Mam plex s povezanim plex accountom, pogledam ogromno muvijev vsak teden and guess what... niti enkrat še nisem dobil tega.

Ker vpleteni oglasevalci niso zakupili evropskega prostora. Jst tut na twitch.tv, ko streamer zavrti reklamo, dostikrat ne dobim reklame. In ce dobim reklamo je ponavadi ena in ista vsakic cel mesec. Kar pomeni da pac na twitch.tv noben ne zakupuje oglasevalskega prostora v Sloveniji. Americane pa bombardirajo z reklamami.

Looooooka ::

"Oooops"
Ponesreči vam prikazujemo reklame s katerimi smo zaslužili na stotine milijonov eurov. Če pade skupinska tožba bomo ponudli par milijonov zaradi kršenja nečesa. "So sorry". Vmes nekje se bodo jokali od smeha, ker jim je zgodila taka "napaka".

Markoff ::

Oh lord, please don't buy me a Samsung (smart) TV...
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

stara mama ::

No ob morebitni kombinaciji tega še s TV kanali, bo ogled kakšnega večernega filma z družino na enem od proplus-ovih kanalov še samo ......... ena velika reklama.

BigWhale ::

Predvsem je tezava v tem, da ne-pametnega TVja kmalu ne bo vec moc kupiti.

Spc ::

čuhalev je izjavil:

Ja :D vendar vprašanje je, ali obstajajo monitorji z 140 centimetersko diagonalo? Samo monitor, brez TV sprejemnika.

Nevem zakaj bi nekdo rabil 1920x1080 140cm, ali veš kako velik je en pixel na takšnem monitorju ?
To moraš biti 4 metre oddaljen, da ne vidiš pixlov.
 

bbf ::

"Ja :D vendar vprašanje je, ali obstajajo monitorji z 140 centimetersko diagonalo?"
Vsi tvji z max HDMI 1.3 povezljivostjo so ok. z HDMI 1.4 pa je že problem, ker tu je pa HEC (HDMI Ethernet Channel). Seveda, če ne rabiš 4k in 3D, ki po specifikacijah z 1.3 kablom kao niso podprte. Obstaja tudi High Speed HDMI Cable brez etherneta. praviju tudi, da gre 4K tudi po nespsecificiranem kablu http://www.cnet.com/news/4k-hdmi-cables... in podobno..

Za najbolj prestranšene je pa še ena opcija: pri 1.4 kablu onemogočit pin 14 - ARC in HEC. ARC monitor ne rabi, HEC pa seveda tudi ne. Še bolj posrani pa lahko še pin 19 onemogočijo, amapak se znajo pojavit težave, ker poleg ARC in HEC je tu še hot plugin functionality..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bbf ()

Sc0ut ::

Na koncu bo Vox televizor iz Mercatorja se najboljsa izbira:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

ProGo ::

Boycott Samsung!

filip007 ::

Še dobro, da smo kupili anti-smart TV od Philips.

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

dexterboy ::

Khm... ali pri novejših smart slikosukih MORAŠ imeti povezavo z internetom? Mislim, kaj če mu ne vtakneš mrežnega kabla ali pa wi-fi ni na voljo? Ali se potlej TV sploh ne prižge? :)) Ker potlej predvidevam, da te ne more posiljevati z obeh strani prebavnega trakta z neprimerno vsebino 8-)
Sprašujem, ker imamo doma Panasonicovo plazmo, ki nima medmrežne povezave :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Olórin ::

morda ima prednaložene reklame :D

Pithlit ::

dexterboy je izjavil:

Mislim, kaj če mu ne vtakneš mrežnega kabla ali pa wi-fi ni na voljo?

Potem mu okrneš funkcionalnost. Nekateri jo hočejo in s tem namenom kupijo televizor. Za take, recimo, puljenje kablov iz zida ni rešitev.

A ne bi blo fajn da nam proizvajalci ne bi sral po privatni sferi?
Life is as complicated as we make it...

Arctander ::

Eni so se norčevali iz nas ter nas označevali za paranoike, ko smo že pred 10 leti opozarjali na takšno prihodnost.

Zdaj pa uživajte v reklamah >:D

Voluharr ::

Arctander je izjavil:

Eni so se norčevali iz nas ter nas označevali za paranoike, ko smo že pred 10 leti opozarjali na takšno prihodnost.

Zdaj pa uživajte v reklamah >:D



Ali pa še ena zadeva več na block listi na firewallu ;).

Oberyn ::

Jaz se glede tega ne bi preveč sekiral. To je zdaj nova stvar, ko se bo razširila, se bodo pojavile tudi zaščitne metode. Tako kot za telefone se bo pojavil alternativni firmware tudi za televizije. Tudi ruterji za domačo uporabo napredujejo, ko bo potreba, bodo dobili napredne funkcije, deep packet inspection recimo. Če se lahko DPI uporablja vedno bolj na vsakem koraku, se bo seveda tudi za mojo samozaščito začel uporabljati. Kaj gre v mojo dnevno sobo in kaj iz nje ven bo natančno kontrolirano in po potrebi aktivno filtrirano. Tako da brez panike, to vojno bodo izgubili. Dokler je svobodna uporaba tehnike in programiranja še dovoljena, nimajo šans.

Arctander ::

Ampak 95% ljudi (pa še to je verjetno optimistična ocena) ne ve, kako naložiti alternativni FW, kako skonfigurirati požarni zid, kaj je to DPI, ...

Korporacijam dol visi za tistih 1-5% geekov. Štejejo množice. In ko bodo množice posvojile koncept, da zasebnosti v dnevni sobi ni, se bomo vsi lepo slikali.

Stvari gredo v smeri, da uporabnik ne bo imel nobene možnosti tweakanja česarkoli. Hell, niti smel ne boš tega početi, ker ne boš lastnik, ampak samo najemnik naprave. Ker, ne razmišljajte, saj mi vemo, kaj je za vas najboljše.

In tudi če bo kdo imel doma vse za firewalli in na vseh napravah Linux, ki ga je sam skompajlal ... to ne po pomagalo pol kurca nič, ker bodo informacije o njem veselo trosili naokoli njegovi prijatelji. Googlaj "Facebook shadow profiles".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arctander ()

zmaugy ::

Bo treba pazit na stare televizorje brez internetne povezljivosti, v bližnji prihodnosti bodo to luksuzni predmeti.

Oberyn ::

@Arctander: Vse to so veljavni argumenti, ampak problem je v tem, da če se 95% ljudi odloči, da jim njihova zasebnost ne pomeni veliko, potem je to pač normalno in sem jaz čuden, ne oni. Jaz nimam nobene pravice jim prati možgane, kako je to zelo narobe (čeprav mislim, da je narobe). In ker je videti, da se bo večina tako odločila, pač pride v poštev samozaščita bolj kot kaj drugega. Ravno dejstvo, da globalnim firmam dol visi, kaj počne 1% geekov, mi je pri tem v korist, ker me zaradi tega pustijo pri miru.

Drugače je pa tu še ena stvar, čeprav se mogoče malo čudno sliši, ampak resno mislim. Trženja oglasnega prostora v mojem bivališču ne odklanjam kar apriori. Oglasni prostor je drag kot zlato in v mojem bivališču sem slučajno jaz lastnik tega prostora. Če kdorkoli misli, da ga lahko kar ukrade, se zelo moti. Nimam pa nič proti temu, da ga zakupi, za biznis sem vedno. Ne bo pa poceni. Ne razumem, kako da ljudje tega ne dojmajeo. Če razpolagaš z nečim, kar kdo drug želi imeti, se lahko trguje. A ni to osnova človeške civilizacije? Ljudje, vaše vsakodnevno delovanje je nekomu dragoceno, začnite se obnašati v skladu s tem!

Podobna stvar so recimo oglasi tu na ST. Prostodušno priznam, da jih blokiram, čeprav je osebje večkrat namignilo, da to naj ne bi bilo lepo. Slušaj ovamo, slotech: če vaš forum zaračunate, bom takoj isti dan naročil storitev. Prav všeč mi je tale forum, mene s tem ne izgubite. Ampak oglasov pa ne bom gledal. Zakaj? Ker gre za velikansko nesorazmerje. Oglasni prostor na mojem zaslonu v mojem domu je vreden 1000x več, kot bi bila vredna naročnina na forum. Zakaj je toliko vreden? Ker je moj in sem ga tako ocenil. Največje firme na svetu se ena čez drugo grebejo za njega, torej ne more biti poceni. Če kdo misli, da sem predrag, tudi nobenega problema: ga pač ne zakupi, ane. No kar ukradel ga pa ne bo.

Machete ::

A se sploh dobi nove LCD televizorje, ki nimajo debilnih smart funkcij?

Dr_M ::

Dobijo, s slabimi paneli.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

obstajajo tudi odlični lcdji, ki nimajo nič smart funkcij.
Reče se jim monitorji.
#brezpodpisa

Mavrik ::

hojnikb je izjavil:

obstajajo tudi odlični lcdji, ki nimajo nič smart funkcij.
Reče se jim monitorji.


A res? Kje pa dobim kakega 60"?
The truth is rarely pure and never simple.

čuhalev ::

Tule je en 55 :))

Oberyn imaš prav. Zasebnost je draga! :P

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Mislim, kaj če mu ne vtakneš mrežnega kabla ali pa wi-fi ni na voljo?

Potem mu okrneš funkcionalnost. Nekateri jo hočejo in s tem namenom kupijo televizor. Za take, recimo, puljenje kablov iz zida ni rešitev.

A ne bi blo fajn da nam proizvajalci ne bi sral po privatni sferi?

Imaš wifi dostop (in je potem naprava v mreži), verjetno lahko kako skonfiguriraš, katere podatke dovoliš in katerih ne, na samem tv ali pa vsaj na routerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Pithlit ::

Pa zakaj se moram jaz otepat nečesa kar bi morali bit, v najslabšem primeru, opt-in? Zakaj se je treba sprijaznit s tem kar samsung (in drugi) dela? Da nam kradejo zasebnost torej?
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

ohnowhy je izjavil:


Imaš wifi dostop (in je potem naprava v mreži), verjetno lahko kako skonfiguriraš, katere podatke dovoliš in katerih ne, na samem tv ali pa vsaj na routerju.

Moja teta tega ne zna. Pa tvoja stara mama tudi ne.

ohnowhy ::

BigWhale je izjavil:

ohnowhy je izjavil:


Imaš wifi dostop (in je potem naprava v mreži), verjetno lahko kako skonfiguriraš, katere podatke dovoliš in katerih ne, na samem tv ali pa vsaj na routerju.

Moja teta tega ne zna. Pa tvoja stara mama tudi ne.

Morda ji boš pomagal ti, če bo sploh želela kupiti smart tv in ga povezati v mrežo, razen, če je razsipna z denarjem. Moja mama načeloma ne
potrebuje takšnega televizorja, niti ne uporablja interneta aktivno. Če pa bi, bi se obrnila na ljudi, ki te stvari vsaj okvirno poznajo. Mene pri tem tvju moti, da se tisti Market watch app čudno obnaša, kot da ima neke bug v izbiranju, ne glede na obliko nadziranja (tv in smart remote, voice, telefon), ne vem, kako je sploh uvrščen v app shop.

Pithlit je izjavil:

Pa zakaj se moram jaz otepat nečesa kar bi morali bit, v najslabšem primeru, opt-in? Zakaj se je treba sprijaznit s tem kar samsung (in drugi) dela? Da nam kradejo zasebnost torej?

Seveda, glasuj z denarnico, saj pravim, saj nisi prisiljena takšnega heca kupovat. Je pa fancy :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Pithlit ::

Glasujem naj z denarnico? Komu pa naj dam denar za televizor ki ne bo špijoniral za mano? Samsung, Sony in LG so že out. Za njih se javno ve. Philips? Vprašanje časa dok se tud oni ne spomnijo kaj podobnega oz. dok se jih ne odkrije. Kitajci? Od kar nekateri že tovarniško podtikajo trojance...

Gorenje? Gorenje! Oni so ziher nedolžni!

Aja, ne rabim televizorja... kdaj bo ljudem potegnilo da to niso rešitve?
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

Aja, ne rabim televizorja... kdaj bo ljudem potegnilo da to niso rešitve?

Tu pa tam pa že pogledaš verjetno kaj na tv, pogledaš kakšen film (tv/stream/dvd), poslušaš kak radio, pogledaš novice, odigraš kakšno interaktivno igro preko konzole itd. Tudi sam, evo, priznam, imam raje net kot tv, ampak včasih paše. Seveda pa je potrebno tv priključiti na mrežo lastnoročno, nima brezplačne 3g/4g/... povezave. Aja, tisti app, ki ne dela povsem v redu, je MarketWall, ne MarketWatch, sorry.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Pithlit ::

Nisi razumel.

To ko folk pravi:
"kupi monitor namesto televizorja!"
"ne televizorja na mrežo priklapljat!"
"dej televizor blokirat na routerju!"

...to pač niso rešitve. Rešitev je ta da nehajo po naši zasebnosti srat. Če pa že morajo, naj bodo te zadeve opt-in. Baje imamo nek zakon glede tega.
Life is as complicated as we make it...

k4vz0024 ::

EU naj sprejme uredbo, da se mora takšna funkcija izklopiti, ne da bi bistveno okrnjene druge. Pa kazni se postavijo tako, da kršitelj plača 50 % od prometa na letni ravni. Garantiram, da nikomur ne bi prišlo na misel, da bi zahrbtno špioniral. Saj to je hujše kot Stasi.

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

Nisi razumel.

To ko folk pravi:
"kupi monitor namesto televizorja!"
"ne televizorja na mrežo priklapljat!"
"dej televizor blokirat na routerju!"

...to pač niso rešitve. Rešitev je ta da nehajo po naši zasebnosti srat. Če pa že morajo, naj bodo te zadeve opt-in. Baje imamo nek zakon glede tega.

OK, se strinjam, kaj ti naj rečem, je zdaj boljše? Dokler pa tega ne dosežemo (pa mislim, da ne kaže posebej dobro v tej smeri), so pač workaroundi, ki od smart tv odvzamejo smart komponento.

k4vz0024 je izjavil:

EU naj sprejme uredbo, da se mora takšna funkcija izklopiti, ne da bi bistveno okrnjene druge. Pa kazni se postavijo tako, da kršitelj plača 50 % od prometa na letni ravni. Garantiram, da nikomur ne bi prišlo na misel, da bi zahrbtno špioniral. Saj to je hujše kot Stasi.

Se strinjam, mislim, da bo do tega prišlo, če bomo dovolj glasni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Pithlit ::

Ampak jaz HOČEM smart tv! Če kupim smart TV... zakaj za boga milega je treba takemu televizorju roke in noge odsekat pa ga v voziček spravit?!?
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

Ampak jaz HOČEM smart tv! Če kupim smart TV... zakaj za boga milega je treba takemu televizorju roke in noge odsekat pa ga v voziček spravit?!?

Da, se strinjam, daj predlog vladi na tisti spletni strani, boljšega predloga ti ne morem dati. :)

http://predlagam.vladi.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

k4vz0024 ::

Pred časom sem govoril z inf. pooblaščenkko. Iz razgovora sem dobil vtis, da da je izgubila vero, da kaj lahko spremeni, glede varstva zasebnosti. Po moje bi morala odstopiti.

ohnowhy ::

k4vz0024 je izjavil:

Pred časom sem govoril z inf. pooblaščenkko. Iz razgovora sem dobil vtis, da da je izgubila vero, da kaj lahko spremeni, glede varstva zasebnosti. Po moje bi morala odstopiti.

Ja, nadaljevati s pritistkom, dokler en ne odneha; ampak do takrat... Jap.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix prenehal podpirati AirPlay

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
145140 (3370) Saul Goodman
»

Prispeli prvi televizorji s Firefox OS

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
3617990 (7933) korenje3
»

Ne šepetajte skrivnosti pred televizorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
10133287 (26084) matijadmin
»

Samsungovi pametni televizorji ga lomijo z vsiljevanjem reklam (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6621759 (18441) čuhalev
»

CES 2014: LG pokazal ukrivljene OLED-televizorje

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4817050 (13754) fpbs

Več podobnih tem