» »

Renault Twingo 1.2 - problemi s težavami

Renault Twingo 1.2 - problemi s težavami

1
2
3

koyotee ::

betmen je izjavil:

Avto je s smetisca
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

rodriguez123 ::

You still wanna go to aspen? :D


TwingoLove polepšal si mi dan, po prebrani temi se režim in se ne morem nehat smejat. Dejansko si kupu zjahan avto z odpada in sedaj ga rihtaš. Zavedaš se da je sod brez dna ti še kar zapravlaš denar lol. Pa saj si po vsej vrjetnosti itak troll...vsaj nasmejal si nas.

Mesar ::

> Sem med kupci kitajskih gum ali premium firm ? :D

Si kupec premium kitajskih gum!
Your turn to burn!

Pithlit ::

Mesar je izjavil:

Boš prehitro osivela če se boš tako sikirala...

Brez skrbi. Nimam sekire. Mam pa barvo za lase... nekje (sam ne vem kako je z rokom uporabe). Sive (no, priznam... srebrne) lase si pa tudi že od nekdaj želim. Tko kot sem si vedno _želela_ nosit očala. Saj sem napisala da je za norce starost nepomembna... sam da pač nisem norec na cesti (sem pa marsikje drugje, se pa trudim da z mojo norostjo ne ogrožam drugih).
Life is as complicated as we make it...

ivanuscha ::

Fant se je očitno preveč čustveno navezal na ta stara jajca, kar ni fajn. Po opisu sodeč bi moral zamenjat vse kar se zamenjat da, oz.: kupit nov avto po delih. Ne vem zakaj raje ne kupiš dobro ohranjenega rabljenega?

betmen ::

koyotee je izjavil:

betmen je izjavil:

Avto je s smetisca

Kaj je?

ivanuscha je izjavil:

Fant se je očitno preveč čustveno navezal na ta stara jajca, kar ni fajn. Po opisu sodeč bi moral zamenjat vse kar se zamenjat da, oz.: kupit nov avto po delih. Ne vem zakaj raje ne kupiš dobro ohranjenega rabljenega?

Ker nima denarja in ni na odpadu vec nic pametnega haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: betmen ()

Pithlit ::

Aja, nič ni narobe s tem da kupiš avto s smetišča. Ga zrihtaš. Pa se pol z njim voziš okol. Pravzaprav je to nekaj fenomenalnega.

Narobe je da se okol voziš s takim avtom preden je zrihtan. Pa se vmes čudiš da zavore odpovejo. Pa da škripa. Pa niti gume ne moreš zamenjat če ti poči... kar ga z dvigalko ne moreš dvigniti... Noro. Niti za pet minut naprej ne zna folk razmišljat.
Life is as complicated as we make it...

Mesar ::

Življenje ni potica.
Your turn to burn!

mailer ::

Kolk si sploh dal za avto? 100, 250, 500€?
Kolk si sploh pripravljen vložit če si že tolk trmast, da staro kripo spremeniš v staro kripo?
Se misliš dela lotit celovito al malo tu malo tam?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Pithlit ::

Mesar je izjavil:

Življenje ni potica.

Eggsactly... je bomboniera!
Life is as complicated as we make it...

2f4u ::

Ti, Twingolover; Tista dva airbaga, kakšne so košarice? C, D... pol bom počas razmel..

Za twingota ti pa kaj primaknem, ker mi je tale post mal pokazal zobke... pa še cel popoldne bo...

mtjz33 ::

Na bmw forumu nekdo prodaja dobrega twinga za 600€. Zglihaj še 100, tega imej pa za v dele
http://forum.bmwslo.com/showthread.php?...

kornhole ::

Pithlit je izjavil:

Aja, nič ni narobe s tem da kupiš avto s smetišča. Ga zrihtaš. Pa se pol z njim voziš okol. Pravzaprav je to nekaj fenomenalnega.

Narobe je da se okol voziš s takim avtom preden je zrihtan. Pa se vmes čudiš da zavore odpovejo. Pa da škripa. Pa niti gume ne moreš zamenjat če ti poči... kar ga z dvigalko ne moreš dvigniti... Noro. Niti za pet minut naprej ne zna folk razmišljat.


Hja, v drugi temi pa trdiš kako je popolnoma OK če se voziš z avtom z razbito šipo.

Poglej se mal v špegu, preden pljuvaš po drugih. Saj razumem da se bojiš, a vseeno...

TwingoLove ::

Tako bi bilo fajn, da zaključimo temo in stvari. Vas pa vseeno obvestim o napredkih itd.
Eni pač imate preveč časa in premalo pameti ;)

Mesar ::

Strah ima velike oči.

Keri letnik je sploh ta twingec? Glede na wiki so D7F vgrajevali v:
- 1996-present Renault Twingo
- 2007 Renault Twingo II

In tisti (2007 - 2012) še niso ravno za odpis. Sicer bo problem, da si 5 lastnik ko boš prodajal ... ampak dobro, še vedno se prodajajo in prodajo tudi škatle ki so imele 7+ lastnikov.
Your turn to burn!

TwingoLove ::

Twingo je 1999 letnik in ima vso opremo razen klime. Saj bom videl če ga bom sploh prodajal, avto bom pomoje zvozil do konca če sem se že lotil obnavljat vseh stvari.

Pithlit ::

kornhole je izjavil:

Hja, v drugi temi pa trdiš kako je popolnoma OK če se voziš z avtom z razbito šipo.

Saj ti ne bo težko citirat, kajne?
Life is as complicated as we make it...

shadeX ::

Maja, to z lastniki sploh ni panike. Imel audija , bil 3. lastnik. Danes ima tisti audi za sabo že 8. lastnikov :D (letnik 2003) :))

kornhole ::

Pithlit je izjavil:

kornhole je izjavil:

Hja, v drugi temi pa trdiš kako je popolnoma OK če se voziš z avtom z razbito šipo.

Saj ti ne bo težko citirat, kajne?


Pithlit :: 28. jan 2015, 22:17:57

citiraj
#

Nisem, sploh. Predrago. Sem rekla "počakam da gre zadeva v franže pa zamenjam komplet" (sem že dobila ponudbo za ~300€, šipa + delo). Pa una luknjica že tretjo zimo vztraja brez kakršnekoli spremembe (pa ne šparam s klimo... in avto je zunaj).

Naj nategnejo koga drugega.


'Luknjica' a ne. Opažam da se ti grozno veliko spoznaš na avtomehanična opravila in mehanske lastnosti materialov.

Mesar ::

LOL, zato pa se vsej šipe in svetlobne objekte zavaruje za tisti par EUR, da pol ne rabiš pri strankih glave ven tišat, ker imaš sprednjo razbito pa nič ne vidiš. 8-)

TwingoLove je izjavil:

Twingo je 1999 letnik in ima vso opremo razen klime. Saj bom videl če ga bom sploh prodajal, avto bom pomoje zvozil do konca če sem se že lotil obnavljat vseh stvari.


Raje pazi komu voziš avto klepat... če so ti vlki servis delali pa ti še vedno občasno cvili... pa ti ni mehanik nič povedal kakšno je stanje, kaj je problem, kaj bi blo pametno menjat - kak mehanik je potem to?
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

kornhole ::

Ne, ona ima samo luknjico. Sumljivo da ji na servisu hočejo menjat celo šipo za 300€... draga luknjica.

Mesar ::

Pa... zavorni sistem... lahko so zviti diski, zavorna tekočine, če imaš podvozje v pi... ti avto tak vleče, ABS pa ti pol lahko bremza. To boš verjetno moral urediti eno z drugim.
Your turn to burn!

rodriguez123 ::

TwingoLove je izjavil:

Twingo je 1999 letnik in ima vso opremo razen klime. Saj bom videl če ga bom sploh prodajal, avto bom pomoje zvozil do konca če sem se že lotil obnavljat vseh stvari.

Avto je že zvožen do konca, kaj misliš zakaj je bil na odpadu...ker se ga je lastnik naveličal?

Mesar ::

kornhole je izjavil:

Ne, ona ima samo luknjico. Sumljivo da ji na servisu hočejo menjat celo šipo za 300€... draga luknjica.


Jah odvisno kakšno pikico ima, ene popravljajo ene pač ne če je prehudo. Če že ima luknjico LOL pol pa tak boljše, da ne komentiram dfalje.

rodriguez123 je izjavil:

TwingoLove je izjavil:

Twingo je 1999 letnik in ima vso opremo razen klime. Saj bom videl če ga bom sploh prodajal, avto bom pomoje zvozil do konca če sem se že lotil obnavljat vseh stvari.

Avto je že zvožen do konca, kaj misliš zakaj je bil na odpadu...ker se ga je lastnik naveličal?


Če se je že spravljal vlagat noter denar je realno stanje vprašljivo... pol pa bo skoraj zrihtan avto prodal nekomu za male pare? :D Al pa bo vlagal noter dnarja.. najboljše, da kovanec vrže in potem eno stvar naredi do konca. :D No še boljše pa je da poišče majstra al pa 3 pa gre malo vprašat kaj menijo pa se potem odloči.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

WarpedGone ::

pithlit:

Pithlit je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Tip je naredu tehnični pregled.

Ne ravno. Preberi kaj se piše.

Piše tole:
Avto je tehničnega naredil brez problem
a,
Ja, preberi kaj se piše.

Tipo je vprašal kako in kaj se tak avto zrihta ŠE BOL kot to zahteva standard tehničnega pregleda.
Nazaj dobi nabijanje je kako je se to ne splača in kako je to narobe!!!!!!!!!11111enaenaena
Don't attribute to malice what can be adequately explained by stupidity.

Tale naziv sm fasal, ker sm folk razglasil za pretežno norega. Nosim ga s ponosom.
Zbogom in hvala za vse ribe

theBill ::

A sploh kakšna stvar na temu avtu dela tako kot bi morala? Po opisu je vse do kurca, od karoserije, zavor, mašine, menjalnik, sklopka, ni da ni. Zakaj si se ravno v ta avto zapičil, Twingotow je precej na avto.net, res da je nakupna cena za dobro ohranjen in vzdrževan primerek višja, ampak pod črto bi prišel ceneje skozi.

TwingoLove je izjavil:

Vsi me samo gledajo, koliko bom vložil v ta avto, ampak se mi stvari izidejo. Pač rad imam tega Twingota, ker je le moj prvi avto, ki sem si ga kupil seveda sam!

Kaj sploh odpiraš temo, če itak ne misliš nobenega nasveta poslušat in samo iščeš neko trepljanje po rami v smislu "kako dober nakup da si naredil". Dejstvo je, da ga nisi, rožic ti pač ne bomo sadili.

Pohvalno je, da si za avto sam zaslužil, ampak naj ti bo to šola za naslednjič. Pri nakupu naslednjega avtomobila pa le vprašaj PRED nakupom in imej nekoga s sabo, ki se na avtomobile vsaj malo spozna, preden ponovno navališ v tak projekt ko mutav na telefon.

m0LN4r ::

Tipo je vprašal kako in kaj se tak avto zrihta ŠE BOL kot to zahteva standard tehničnega pregleda.

In dobil je pravilen odgovor, da je takšno početje nesmiselno s praktičnimi primeri. Al kaj bi rad za odgovor?
Npr.:
Pelaj k mehaniku daj mu nekaj tisoč evrov in bo že on vedel kaj je najboljše za menjat.
Pa za vsak slučaj ga pelji še k drugemu pa tam daj jurja in pol si lahko 70% ziher, da je avto 100% varen za na AC.
al
Menjaj CELOTEN avto.

To še ne spremeni dejstva, da je odgovor na njegovo vprašanje to, da je takšno početje NEVARNO.

Tudi mehanik nemore predvideti, kaj se bo zgodilo poleti na avtocesti z praktično dotrajanimi materiali na celem avtu, ki je po njegovem mnenju je gnil.

Če je avto "gnil" in ima toliko naštetih problemov, ter je bil na odpadu, potem ti že zdrava pamet pove, da se to nebo dobro končalo na dolgi rok.

Avto je tehničnega naredil brez problema,

Ja, ker je to tako. Vzameš avto in naredi tehničnega pa gremo znjim na cesto.
Ker je tako težko naredit tehničnega z totalno razfukanim avtom, malo poglej na cesto.
----
Pod črto, lahko jebeš popravila. Ko se bo v kako luknjo odpelal z 100kmh na AC pa se mu kako kolo, bremza al karkoli odtrga ali poči kaka cev. Bo že prepozno.
Resno nevem kaj je narobe, če se predlaga nekaj racionalnega in VARNega za vse.
----
Meni to smrdi po drugem. In sicer, kaj je treba popravt, da pridem najceneje skozi da grem lahko na cesto in me policaji ne bodo vlekli na tehničnega.
al pa pač trolamo malo vsepovprek.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Brane22 ::

KAr se bremz tiče, načeloma to ne bi smelo biti drago, sploh če to delaš v svoji režiji.

Tudi zavorni servis danes bremze zrihta za ne prevelik denar.

Ampak če je budget za cel avto s stroški bil €750, zakaj ne bi prihranil tudi tu.

Poglej kak service manual na YT za tvoj avto, snemi service manual itd, nato pa naredi inspekcijski pregled, preden naročiš material. Verjetno bo treba zamenjati ploščice, mogoče malce spucati ali podmazati kaj, celo zamenjati diske ali kaj podobnega. Ampak to je itak potrošni material.

Prednost teh rešitev so, da kupiš avto poceni, nato pa pač plačaš material in potem se voziš tako, da veš kaj je notri in kako se to obnaša.

Edino motor malce skrbi. Nisem ziher, da se lahko spraviš v generalko, če bo treba. Po drugi strani pa bi tak motor moral biti sposoben dobiti za drobiž na odpadu, če bo treba.

To je tudi zelo dobra šola, tako glede tehnične kulture kot tudi za naslednji, verjetno dražji avto.

hojnikb ::

Bremz se raje ne lotevaj sam, če nisi za to usposobljen.

Nebi ravno rad vidu še enega twingota v črni kroniki.
#brezpodpisa

koyotee ::

Bremze namazi z wdjem, ne bo nic skripalo ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

WarpedGone ::

molnar prvič:
Ja, ker je to tako. Vzameš avto in naredi tehničnega pa gremo znjim na cesto.
Ker je tako težko naredit tehničnega z totalno razfukanim avtom, malo poglej na cesto.

molnar drugič:
Meni to smrdi po drugem. In sicer, kaj je treba popravt, da pridem najceneje skozi da grem lahko na cesto in me policaji ne bodo vlekli na tehničnega.


Šizofrenija al kej druzga?
Zbogom in hvala za vse ribe

m0LN4r ::

Bi blo lažje, če poveš kaj ne razumeš...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zvezdica27 ::

lp,

edini problem je gnil pleh... če imaš segnite prage, ne bi smel narediti tehničnega. Če si ga: nimaš pregnitih.

Če se boš sam lotil zadev, ga le šravfaj...

zz

Pithlit ::

WarpedGone je izjavil:

Piše tole:
Avto je tehničnega naredil brez problem

Ja, preberi kaj se piše.

Tipo je vprašal kako in kaj se tak avto zrihta ŠE BOL kot to zahteva standard tehničnega pregleda.
Nazaj dobi nabijanje je kako je se to ne splača in kako je to narobe!!!!!!!!!11111enaenaena
Don't attribute to malice what can be adequately explained by stupidity.

Tale naziv sm fasal, ker sm folk razglasil za pretežno norega. Nosim ga s ponosom.

Jap. Res to piše. Par postov spodaj pa piše tole:

TwingoLove je izjavil:

avto je bil prejšnji teden v četrtek na preventivnem tehničnem, ker sem šel testirat vzmetenje in je vse ok

Če ima avto gnile pragove in se ga ne da dvignit pač ne more narest tehničnega. "preventivni tehnični" _ni_ tehnični.

kornhole je izjavil:

'Luknjica' a ne.

Ja. Smo ti že v uni temi razložili da ni problem. Ampak ti še kar naprej vidiš "razbito šipo".

kornhole je izjavil:

Sumljivo da ji na servisu hočejo menjat celo šipo za 300€... draga luknjica.

Ja. Nož mi držijo na vrat. Tko kot ga jaz tebi da trgaš besede iz konteksta in mi jih v usta polagaš. Ker si funkcionalno nepismen: Šla sem vprašat kolk me pride nova šipa stat. Bo šlo?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

theBill ::

Pithlit je izjavil:

Če ima avto gnile pragove in se ga ne da dvignit pač ne more narest tehničnega. "preventivni tehnični" _ni_ tehnični.

Od kdaj pa avto na tehničnem dvignejo z dvigalom pod pragovi, kot pri servisu?

Mesar ::

Na kanal postaviš avto pa gre spodaj z lučko ... a si ti že sploh vozil avto na TP?

Aja Pithlit še ni vozla avta na TP, my bad :D
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

TwingoLove ::

Ok o kaki šipi zdaj mi govorimo? Anyways vi se kregajte med sabo brez mene.
Avto je naredil tehničnega zato, ker so pragovi samo načeti od rje al kak naj temu rečem, zadaj edino je pleh toliko slab, da avta pomoje nebi mogel dvignit, ker se pač lušči stvar dol. Za to delo že imam zmenjeno in to ne kar enega ampak dobrega kleparja.
In zakaj sem objavil sploh to temo, ker me zanimajo druga mnenja, ima kdo kakšne ideje, kje se lotit zadev, mogoče kdo koga priporoča itd.

Torej NAPREDOVANJE:
Avto je ravnokar prišel dol s kanala, olje ven več ne teče zaradi fake oljnega filtra, olje je bilo seveda zamenjano. Za jutranje cviljenje pa je bil kriv nevem nek ležaj, ki mi ga je mehanik sedaj namazal in je mir. Generalke motorja ne bom delal, saj ima avto prevoženih 160k km in ni potrebna po mnenju večih mehanikov, saj tesnilo na glavi je ok na bloku pa pač minimalno nekaj ven pušča.
V četrtek gre avto na obnovitev zavornega sistema, tako da tu bojo stroški okoli 200€. Ko bota pa spomladi menjana še pragova pa lahko zaključimo celotno zgodbo, ker bo avto popolnoma izpraven.

In potem se boste lahko varno brez strahov vozili po naših slovenskih cestah, brez da bi kak twingo priletel v Vas.

In še ena offtopic: twingo gre brez problema 155km/h po avtocesti, pa še bi šel ampak nisem ga bolj tiščal. In ja imam novo vinjeto gor, tako da bo twingo tudi na avtocestah!

shadeX ::

Vinjeta vec vredna ko avto :))

hojnikb ::

povej kake barve je ta twingo, da vemo držat extra varnostno razdaljo.
#brezpodpisa

betmen ::

hojnikb je izjavil:

povej kake barve je ta twingo, da vemo držat extra varnostno razdaljo.

Sem ga že prašal pa za delno registracijo, pa mi ni povedal :D

Iz preventive se umikam vsakemu tvingotu 99' letniku :D

Aja še posebi če ma vinjeto novo pa panoramo, ta je skor taprav


Avtor teme, zdej pa malo za res. Če ti bremze škripljejo jih nimaš kej druzga kot mal podmazat, ker so verjetno od "stanja" mal zarjavele pa stisnile skup. Namaž s kakšno dobro mastjo diske na debelo(ti bojo v kakšni trgovini z avto teli znali povedat) pa potem poročaj

Zvezdica27 ::

ma daj... če se avto porihta, se porihta. In dandanes bremze porihtat ni noben bavbav.

Če bremza prime na tehničnem je še ok. ko začne cukat, je na koncu in imaš še kakih 1.000 km varne vožnje. KO fejst cuka je prepozno, hitro menjat. Isto če pedal začne padat not: menjaj kar je treba. Če sam škriplje, namaži pizdarijo s specialnim sprejem dokler ne spusti čeljust. Pri bobnu pa nimaš kaj (to je najboljš kar menjat če misliš met avto še 3, 4 leta da veš kje si, strošek je cca 50-100e ker če so not vzmeti zarjavele, sam menjaj in bo kot novo).

Najbolj so važne bremze, ostalo ni bistveno. Če bi ti vedel kaka mašina še dela, recimo kaj vse je naš golf2 delal pa je vozil... Mašina nima kaj bit, če si naredil generalni (veliki servis). KO bo pa kaj šlo, kak lager (težko) ali pumpa za olje/benz boš pa menjal. Ostalo nima kaj it (kaj ma to jermen? če je menjan, je to to za 160.000) In zlahka vsak avto naredi vsaj 300.000 če se ga lepo vozi.

Razen pleh: če je gnil, bejž stran. Tle nimaš kej, ker ni računice za oreng menjavo (treba do karoserije/šasije slečt in porihtat, to pa stane več kot avto). Če se da urihtat (kvalitetno): porihtaj. Ne vem koliko je gnil, a klepar bo vedel. Ma lej, če meni ne bi žena težila bi se še vozil z micro, ki je imela 200.000 in bla kot šus, 13 let in brez pikice rje. Zdaj mamo na novga twingeca in bo pač moral zdržati tistih 300.000 ali 15 let. Saj konec koncev je vseeno.

zz

TwingoLove ::

Zvezdica27 - bremze nič ne cukajo ali kaj podobnega ko zaviram, čisto normalno primejo, ampak če naprimer fejst stisnem po zavori bo nekaj časa malo hrdalo po disku ali zadaj po bobnu. Pedal pa nič ne pada noter ali karkoli, vse normalno, tudi ko sem bil na avtocesti brez problemov. Pač to hrdanje se mi je pojavilo zdaj ko je sneg. Vse bom menjal in konec.
Kaj se tiče pleha pa je tako, da so pragi začeli samo cvetet in niso pregniti. Pač zadaj so toliko mehki, da si ga ne upam dvignit. Podvozje, kot sem že omenil nekje je skoraj brez rje. Oba mosta sta ok, nosilci motorja pa kot kaže so že bili menjani, ker zgledajo novi. Veliki servis je bil narejen, tako da nima kaj da se zgodi več, ker sem res vse poštimal tako kot mora biti!

Evo da se me bote lahko izogibali. Twingo je zelene barve pa ormoške tablce so ;) Da bote točno vedli keri sem imam zadaj še spojler :D

Pithlit ::

theBill je izjavil:

Od kdaj pa avto na tehničnem dvignejo z dvigalom pod pragovi, kot pri servisu?

In to ma kakšno vezo?
Life is as complicated as we make it...

MrStein ::

TwingoLove je izjavil:

Tomas33 hvala ;)
Avto je tehničnega naredil brez problema,

Saj to je bila cela afera s temi tehničnimi... :)
Očitno se ni nič izboljšalo stanje.
(sem sam tudi en čas vozil "staro kanto", ki bi prej spadala v kaki muzej kot na cesto; "tolažim" se z zavedanjem, da po cesti vozijo še "večje krntije" - čeprav avto ni vse, na koncu te nekdo povozi z brezhibnim vozilom...)

Glede teme, če ima fant veselje do šraufanja, pa naj. Se bo še kaj pametnega naučil, namesto da se drogira ali bobra posluša... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hojnikb ::

Sicer nič narobe, da se fant nauči šraufanja. Samo da ga to nebo nekoč stalo še česa drugega kot denarja in časa...
#brezpodpisa

trololo2 ::

Če niti šasija ni OK pelji avto nazaj na odpad. Vsako popravljanje pragov ti bo zdržalo samo do naslednje zime potem pa bo spet zacvetelo. Necinkana oz. crap zlitina pločevine in sol je hudič. Vse ostalo pa sicer res lahko zamenjaš, ampak zakaj bi, razen če ima avto sentimentalno vrednost.

MrStein ::

hojnikb je izjavil:

povej kake barve je ta twingo, da vemo držat extra varnostno razdaljo.

In medtem ko boš oprezal za njim, te bo "skinil" en, ki mu je vseeno, če zavore čudno cvilijo, da prihaja čuden zvok iz menjalnika in da motor cuka...
(da voznikovo znanje in sposobnosti ne omenjam, glej sosednje teme...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GrimReaper ::

To pa moram rečt, glede na prvi post in njegova leta ima OP precej znanja. Sam nisem imel pojma niti o eni stvari katero omenja. Šele pri drugem avtu oz. po enem letu po prvem oz. pri 24-ih letih, sem znal kupit gume in ostale nujne stvari.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

shadeX ::

Heh, ravnokar berem in zadnji odstavek me kar močno spominja na tole temo..

klik

iNooby ::

Raj spari ta denar pa si kup kaksen novejsi avto pa se tko dviguj po lestvici gor.. Ce bos vlagal v twingica ga bos meu ceu lajf. Oz. Drug auto ti bo golf 2.

PS. Raj si kksno muco najd, bos vidu kaksn filing je k ga das not


made my day :)):))
Haters gonna hate...
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdrževanje -+15 let starega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611698 (8240) WizzardOfOZ
»

Stroški vzdrževanja avtov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13330581 (14765) kajetan
»

15let+ star rabljen avto

Oddelek: Na cesti
453269 (2112) zobnik
»

"Življenjske dobe" vaših avtomobilov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15447878 (24181) krneki0001

Več podobnih tem