» »

Iščem delo računalništvo poslovna informatika, ...

Iščem delo računalništvo poslovna informatika, ...

borut0007 ::

Končal, diplomiral sem iz poslovne informatike in zdaj iščem delo,
Zanima me, če kdo pozna podjetje v Kopru, kjer bi bila morebitna možnost zaposlitve. Nisem izbirčen preko študentskega servisa sem delal tudi nižje plačana dela. Že v času študija sem spremljal trg dela, vendar dela brez prakse in poznanstev skoraj ni mogoče dobiti.
Zato bi bil hvaležen za kakršne koli informacije. Borut:)

def0r ::

Najbrz bi se splacalo se tvoja znanja napisati.

Isotropic ::

in kaj si delal do sedaj s foha

Blinder ::

Nič ne bo. Tolaži se s tem, da si za faks zabil manj časa kot FRI-jevci za na koncu enak rezultat: 0.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Janac ::

Blinder je izjavil:

Nič ne bo. Tolaži se s tem, da si za faks zabil manj časa kot FRI-jevci za na koncu enak rezultat: 0.


Od kje tak pesimizem?!

A je res tako hudo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

borut0007 ::

Pozdravljeni
Na faksu sem se naučil tisto kar je bilo "potrebno". Ostalo sem se naučil v prostem času kolikor sem ga imel, učil sam ob delu (samouk) to je postal moj hobi, popravit znam (kot pravijo temu "mrtve")računalnike, mobitele, hdd diske, itd,.... ker sem se s tem ukvarjal že od malega s prvimi mobiteli itd. , hardvare, softwavare da bi pa vedel prav učeno povedat pa pač ne vem, ker sem se pač tako naučil s prakso doma. (vem kako stvari delujejo,sestavljene, kako se jih popravi).
Lp Borut.

Janac ::

borut0007 je izjavil:

Pozdravljeni
Na faksu sem se naučil tisto kar je bilo "potrebno". Ostalo sem se naučil v prostem času kolikor sem ga imel, učil sam ob delu (samouk) to je postal moj hobi, popravit znam (kot pravijo temu "mrtve")računalnike, mobitele, hdd diske, itd,.... ker sem se s tem ukvarjal že od malega s prvimi mobiteli itd. , hardvare, softwavare da bi pa vedel prav učeno povedat pa pač ne vem, ker sem se pač tako naučil s prakso doma. (vem kako stvari delujejo,sestavljene, kako se jih popravi).
Lp Borut.

Imaš kakšne reference mogoče?

Goran's Blog ::

borut0007 je izjavil:

Pozdravljeni
Na faksu sem se naučil tisto kar je bilo "potrebno". Ostalo sem se naučil v prostem času kolikor sem ga imel, učil sam ob delu (samouk) to je postal moj hobi, popravit znam (kot pravijo temu "mrtve")računalnike, mobitele, hdd diske, itd,.... ker sem se s tem ukvarjal že od malega s prvimi mobiteli itd. , hardvare, softwavare da bi pa vedel prav učeno povedat pa pač ne vem, ker sem se pač tako naučil s prakso doma. (vem kako stvari delujejo,sestavljene, kako se jih popravi).
Lp Borut.


Poznaš kaj sistemske administracije, omrežja (DNS,Kerberos,VPN,WebServers znaš postaviti-povezati), Windows Serverji postavitev nastaviti, Linux itd... ?
Poznaš kaj HTML-ja, CSS-ja, PHP-ja, JavaScript itd...?
Veš načine oprijeme kako uspešno voditi skupine v podjetjih?
Znaš mogoče tržiti?

Zgodovina sprememb…

borut0007 ::

Poznaš kaj HTML-ja, CSS-ja, PHP-ja, JavaScript,..linux, windows tudi, dns serverje malo manj

Blinder ::

Janac je izjavil:

Blinder je izjavil:

Nič ne bo. Tolaži se s tem, da si za faks zabil manj časa kot FRI-jevci za na koncu enak rezultat: 0.


Od kje tak pesimizem?!

A je res tako hudo?


Poznaš kaj sistemske administracije, omrežja (DNS,Kerberos,VPN,WebServers znaš postaviti-povezati), Windows Serverji postavitev nastaviti, Linux itd... ?
Poznaš kaj HTML-ja, CSS-ja, PHP-ja, JavaScript itd...?


Samo s faksom se ne zna ničesar od naštetega. Samo s faksom se praktično ničesar koristnega ne zna. Končaš faks in si nula, primerljiv z srednješolci ko se lotijo tutorialov za te zgoraj naštete stvari :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

borut0007 ::

aha '''>>??

Invictus ::

Blinder je izjavil:

Nič ne bo. Tolaži se s tem, da si za faks zabil manj časa kot FRI-jevci za na koncu enak rezultat: 0.

FRIjevci kar v redu služimo in praktično nihče ni brez službe.

EFjevci pa pač malo drugače ... Ampak boš našel nekaj, nič bat.

To da je faks brez zveze, govorijo samo študentje faliranci.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Janac ::

Blinder je izjavil:

Janac je izjavil:

Blinder je izjavil:

Nič ne bo. Tolaži se s tem, da si za faks zabil manj časa kot FRI-jevci za na koncu enak rezultat: 0.


Od kje tak pesimizem?!

A je res tako hudo?


Poznaš kaj sistemske administracije, omrežja (DNS,Kerberos,VPN,WebServers znaš postaviti-povezati), Windows Serverji postavitev nastaviti, Linux itd... ?
Poznaš kaj HTML-ja, CSS-ja, PHP-ja, JavaScript itd...?


Samo s faksom se ne zna ničesar od naštetega. Samo s faksom se praktično ničesar koristnega ne zna. Končaš faks in si nula, primerljiv z srednješolci ko se lotijo tutorialov za te zgoraj naštete stvari :D


Kaj pa če trenutno ne zna, ampak potem se s pomočjo tutorialov ''znajde'' in nalogo opravi uspešno? Saj nerabi vedet vsega na pamet?

Goran's Blog ::

Blinder je izjavil:

Janac je izjavil:

Blinder je izjavil:

Nič ne bo. Tolaži se s tem, da si za faks zabil manj časa kot FRI-jevci za na koncu enak rezultat: 0.


Od kje tak pesimizem?!

A je res tako hudo?


Poznaš kaj sistemske administracije, omrežja (DNS,Kerberos,VPN,WebServers znaš postaviti-povezati), Windows Serverji postavitev nastaviti, Linux itd... ?
Poznaš kaj HTML-ja, CSS-ja, PHP-ja, JavaScript itd...?


Samo s faksom se ne zna ničesar od naštetega. Samo s faksom se praktično ničesar koristnega ne zna. Končaš faks in si nula, primerljiv z srednješolci ko se lotijo tutorialov za te zgoraj naštete stvari :D


Vse je odvisno od tvoje volje doma (faks ti da le usmeritev).

borut0007 ::

Jst nism rekel da ne znam ampak v tem kar sem delal nisem uporabljal tekom dela bi hitro prišel notri (Poznaš kaj sistemske administracije, omrežja (DNS,Kerberos,VPN,WebServers znaš postaviti-povezati), Windows Serverji postavitev nastaviti, Linux itd...
smo se učili v šoli btw :D

def0r ::

Najbrz bolj mislijo kaj tocno znas, v cem si nadgrajeval znanje doma (razen popravila hardwara).

SimplyMiha ::

Pa območje iskanja dela bo treba malo razširit. Nič se bat, Slovenija je majhna. V ZDA se vozijo na šiht po cele ure - za drobiž. Vzemi katerokoli službo, za izkušnje, da se navadiš tempa. Tačas gradi na referencah.

Zgodovina sprememb…

borut0007 ::

Znanja sem nadgrajeval predvsem v tem kar sem delal in uporabljal kot si napisal deff966 hardware, software windowsi (od prvegaxp ja napres pa do najnovejšega win 8), spreminjanje nastavitev,... Skratka, linux povezave uporaba, vse kar uporabljam ko vidim, da rabim se hitro naučim in popravim nimam omejitev :d (popravim tako, da dela dolgo časa). Ne tko k nekateri za 1 mesec, al pa še manj, kolikor sem videl iz prakse potem prineseš nazaj pa reče, da se ne da ali pa da je pokvarjeno. To je tudi razlog, da sem se v tem "specializiral" če sem hotel, da dela sem moral popraviti sam :d, ker drug ne zna ali noče.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

borut0007 ::

Imam znanja tudi v elektroniki, motorjih, strojih, ..itd, ker me je to spremljalo praktično od malega ukvarjal sem sem tudi z modelarstvom modeli, letal, gliserjev, vzpostavitev povezave z upravljalcem, povezovanje kanalov, itd.. tako da imam veliko "nenapisane" prakse in znanja. :D

def0r ::

Nekako bi raje videl da nekako predstavis svoja znanja kakor bi jih navedel v CVju in bos tudi sam potem ugotovil v katero smer se osredotocit.

Pa zakaj se omejujes na primorje?:)

borut0007 ::

Zato ker tu živim, Omejujem??
rad to delam in več ali manj se s stem ukvarjam in sem v tem uspešen, zato bi rad v tem nadaljeval. Sem odločen v tem nadaljevati, ko mi bo finančno dopuščalo bom študij nadaljeval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Karierna pot programerja brez računalniškega faksa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
16625895 (21163) 111111111111
»

Ekonomija ali finančna matematika in nato možnost za tujino

Oddelek: Šola
343962 (3103) blackbfm
»

FRI vs FE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10123758 (18549) Invictus
»

A se je možno samostojno naučit programiranja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
14933112 (29206) darkkk

Več podobnih tem