» »

The Expanse - nova SyFy serija

The Expanse - nova SyFy serija

Temo vidijo: vsi
««
18 / 18
»
»»

oo7 ::

Danes sem pogledal na IMDB če je že zunaj nova epizoda pa vidim, da bo imela 6 sezona samo 6 epizod ? :|

Se pravi ostane samo še finale in konec.

Motion ::

Amazon nebo podaljšal pogodbe al ni več materiala (knjig)?

oo7 ::

Motion je izjavil:

Amazon nebo podaljšal pogodbe al ni več materiala (knjig)?


Ne Amazon ne bo podaljšal. Če bo prevzela kaka druga TV.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Danes sem pogledal na IMDB če je že zunaj nova epizoda pa vidim, da bo imela 6 sezona samo 6 epizod ? :|

Se pravi ostane samo še finale in konec.


Ja ful je slo hitro vse skupaj.

BigWhale ::

Jaz tega dela se nisem pogledal, bom skupaj pogledal zadnja dva. :)

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Jaz tega dela se nisem pogledal, bom skupaj pogledal zadnja dva. :)


Tudi jaz bom naredil tako. pogledal predzadnji in zadnji del skupaj.

oo7 ::

Ah sem kar včeraj pogledal predzadnjo epizodo 6x5, ki je bila bolj za zehat. Verjetno se šparajo za zadnjo epizodo.

oo7 ::

Danes je izšla zadnja epizoda veliko finale (vsaj zaenkrat) TV serije Expanse.

BigWhale ::

Ja, se strinjam, predzadnja epizoda je bla mal meh. Zadnji del je pa tolk skompresiran, da grozn. Zakljucil so v bistvo lepo ampak ima vse skupaj tak grenak priokus, da so pohitel.

Pricakoval sem da bodo fight raztegnili preko dveh delov, ker dogajanja je bilo v knjigah res veliko.

Zdaj pa drzimo pesti, da se z nekom zmenijo se za tri sezone. :)

BT52 ::

Torej lahko pogledam tole sezono? Ni se končalo, kot zadnji dve GOAT sezoni? :D

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Ja, se strinjam, predzadnja epizoda je bla mal meh. Zadnji del je pa tolk skompresiran, da grozn. Zakljucil so v bistvo lepo ampak ima vse skupaj tak grenak priokus, da so pohitel.

Pricakoval sem da bodo fight raztegnili preko dveh delov, ker dogajanja je bilo v knjigah res veliko.

Zdaj pa drzimo pesti, da se z nekom zmenijo se za tri sezone. :)


Ja lahko bi naredili 8 epizod v šesti sezoni. Drugače so pa kar vredu zaključili.

Nekje sem prebral, da so zdaj v 6 sezoni zaključili 6 knjigo. 7 knjiga pa se dogaja 30 let po 6 knjigi. So potem v 7 knjigi čisto drugi liki ali so ti kot zdaj in ostareli ?

DamijanD ::

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Nekje sem prebral, da so zdaj v 6 sezoni zaključili 6 knjigo.


Ja, dejansko so zakljucili vse tako kot se zakljuci v knjigi.

oo7 je izjavil:

7 knjiga pa se dogaja 30 let po 6 knjigi. So potem v 7 knjigi čisto drugi liki ali so ti kot zdaj in ostareli ?


Tudi to drzi, v zadnjih treh knjigah se dogajanje prestavi 30 let v prihodnost in Rocinante ima na pol geriatricno posadko. :P Dejansko lahko zdaj vzamejo nek drug cast in nadaljujejo z njimi in bo treba precej manj make up-a. :D

Lahko pa tudi samo zmanjsajo time-jump in prestavijo vse skupaj naprej za 5 let.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nekje sem prebral, da so zdaj v 6 sezoni zaključili 6 knjigo.


Ja, dejansko so zakljucili vse tako kot se zakljuci v knjigi.

oo7 je izjavil:

7 knjiga pa se dogaja 30 let po 6 knjigi. So potem v 7 knjigi čisto drugi liki ali so ti kot zdaj in ostareli ?


Tudi to drzi, v zadnjih treh knjigah se dogajanje prestavi 30 let v prihodnost in Rocinante ima na pol geriatricno posadko. :P Dejansko lahko zdaj vzamejo nek drug cast in nadaljujejo z njimi in bo treba precej manj make up-a. :D

Lahko pa tudi samo zmanjsajo time-jump in prestavijo vse skupaj naprej za 5 let.



Verjetno bi bilo za gledanost bolje, da zmanjšajo time-jump na 5 let in obdržijo posadko.

Nisem bral knjig pa sem šel sedaj pogledat pa vidim, da je prva knjiga izšla šele 2011 ? Ne vem zakaj se mi je zdelo, da so te knjige že veliko bolj stare tam z 80tih. Verjetno sem zamešal za kaj drugega :)

Se pravi če so knjige tako mlade pisec ni v letih kot RR Martin in skoraj vsako leto napiše eno knjigo bo lahko tega materijala še ogromno. Mogoče pa bodo počakali še 2-3 leta, da napiše še 2-3 nove knjige še za 1 rukar 6 sezon :)

DamijanD ::

Načeloma je 9ta knjiga, ki je izšla 2 meseca nazaj zadnja.

barocco ::

Super serija,ravnokar pogledal zadnji del 6 sezone..upam še na kako sezono glede na to da je še materiala..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

gus5 ::

Vsaka epizoda 6. sezone se je začela na Lakoniji; vzporedna zgodba o deklici, ki v nesreči izgubi brata, in "psih", ki ga "popravijo". Ta zgodba se sploh ni zlila z glavno zgodbo. Čemu je sploh služila? Kot nastavek za 7. sezono serije? Potem je njena umestitev v 6. sezono OK. Če ni nastavek za novo sezono, pa dodatek z Lakonije ne prispeva k lakoničnosti serije.

zee ::

Ta del tudi meni ni bil jasen, zgleda bo tako tudi ostalo m dokler se ne pretolčem čez knjige.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

oo7 ::

DamijanD je izjavil:

Načeloma je 9ta knjiga, ki je izšla 2 meseca nazaj zadnja.



A potem so zaključili zgodbo ? Potem je materjala še za 3 sezone in mogoče kakšno spin off TV serijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

xxxul ::

gus5 je izjavil:

Vsaka epizoda 6. sezone se je začela na Lakoniji; vzporedna zgodba o deklici, ki v nesreči izgubi brata, in "psih", ki ga "popravijo". Ta zgodba se sploh ni zlila z glavno zgodbo. Čemu je sploh služila? Kot nastavek za 7. sezono serije? Potem je njena umestitev v 6. sezono OK. Če ni nastavek za novo sezono, pa dodatek z Lakonije ne prispeva k lakoničnosti serije.

to z deklico in psih je opisano v kratki noveli k pri knjigah paše za šesto knjigo

men vse skup izpade da so to vpletli samo zato da bi sedaj gledalci vršili pritisk na produkcijske hiše/amazon da se serija nadaljuje - drugač bi vse kar ma veze z Lakonijo komot predstavli v 7i sezoni

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Se pravi če so knjige tako mlade pisec ni v letih kot RR Martin in skoraj vsako leto napiše eno knjigo bo lahko tega materijala še ogromno. Mogoče pa bodo počakali še 2-3 leta, da napiše še 2-3 nove knjige še za 1 rukar 6 sezon :)


Pisca sta pravzaprav dva: Daniel Abraham in Ty Franck, ki piseta knjige pod pseudonimom James S. A. Corey. Knjig je devet. Se je pa zadnja knjiga zakljucila tako, da nima smisla pricakovati nadaljevanja zgodbe. Vsaj ne v taksni obliki, kot so se stvari dogajale sedaj. Nekaj stvari je ostalo odprtih in po pogovorih z avtorjema je jasno, da naj ne pricakujemo neke razresitve. :) Je pa zakljucek vseeno zelo v redu in mu pravzaprav nic ne manjka.

BigWhale ::

Izsla bo (mogoce je ze) tudi deseta knjiga, ki bo pa samo zbirka kratkih zgodb, ki se dogajajo med samo serijo knjig ali pa opisujejo dogodke, ki so se zgodili pred knjigami.

Se pa precej strinjam, da so izseki iz kratke zgodbe "Strange Dogs" dokaj nepotreben teaser, ker nimajo nekega smisla brez nadaljevanja zgodbe. Kronolosko gledano pa se Strange Dogs dogaja kakih deset let po koncu vojne s Free Navy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Berserker ::

Odlična serija, konec tv serije vsekakor kliče, po novi sezoni. A je kakšen poseben razlog, da amazon ni podaljšal pogodbe?

Motion ::

premajhna gledanost najbrš

oo7 ::

'The Expanse' Final Season Has 25 Minutes of Bonus Content You Haven't Seen -- Here's How to Watch

https://collider.com/the-expanse-season...

BigWhale ::

Smo ze povedal. :))

oo7 ::

Za tiste, ki pogrešate TV serijo Expanse.

Igra kjer štejejo dejanja.

The Expanse: A Telltale Series - Story Trailer | gamescom 2022
««
18 / 18
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3423549831 (198) Pithlit
»

Altered Carbon (Tv serija 2018-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10020310 (9544) DamijanD

Več podobnih tem