» »

The Expanse - nova SyFy serija

The Expanse - nova SyFy serija

Temo vidijo: vsi
««
17 / 18
»»

cebelar123 ::

Zelnick je izjavil:

yoco je izjavil:

A serija nikoli ni bila na Netflixu? Ne vem zakaj se meni vrti po glavi, kot da sem vedno videl Netflix napis pred začetkom vsakega dela! ;((

Mislim da je bila na Netflixu 1-2 sezono?


Mogoče bi še enkrat prebral naslov te teme :)

oo7 ::

Danes se začne 6 sezona.

oo7 ::

Expanse igra, ki bo prequel TV seriji Expanse.

The Expanse: A Telltale Series - Official Reveal Trailer

MisterM ::

oo7 je izjavil:

Expanse igra, ki bo prequel TV seriji Expanse.


Lepa! Šli bomo v vlogo beltalowda Camine Drummer.

Kurzweil ::

oo7 je izjavil:

Danes se začne 6 sezona.


Mi je serija precej zanimiva, sploh ko greš povsem v podrobnosti... tu pa tam je za serijo kar natančna in zanimiva... sem pa pogledal nekoč 1. in 2. sezono, mislim, da tudi nekaj 3., potem pa sem si rekel, da počakam, da bo celotna serija zunaj in se je lotim v celoti... torej kolikor Google pravi, je tole zadnja sezona?!

cebelar123 ::

Kurzweil je izjavil:

oo7 je izjavil:

Danes se začne 6 sezona.


Mi je serija precej zanimiva, sploh ko greš povsem v podrobnosti... tu pa tam je za serijo kar natančna in zanimiva... sem pa pogledal nekoč 1. in 2. sezono, mislim, da tudi nekaj 3., potem pa sem si rekel, da počakam, da bo celotna serija zunaj in se je lotim v celoti... torej kolikor Google pravi, je tole zadnja sezona?!

Zadnja sezona ne pa konec zgodbe saj v knjigah se zgodba nadaljuje. Tako da mogoče bodo nekoč tudi to posneli.

MrStein ::

oo7 je izjavil:

Danes se začne 6 sezona.

Na Amazon Prime se da gledat?
Še kje (ne mislim piratov)?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BigWhale ::

MrStein je izjavil:

oo7 je izjavil:

Danes se začne 6 sezona.

Na Amazon Prime se da gledat?
Še kje (ne mislim piratov)?


Ja, vseh sest sezon je na Amazon Prime.

Oz od seste sezone je zaenkrat samo prvi del. Mal brez veze. :D

Cr00k ::

Mal vec bo za neucakane cakanja :) sem pa pozabil, kolk hud intro ima serija...

LeQuack ::

Zaenkrat prvi del je bolj tko tko, spominja na kake Turške telenovele, veliko družinske drame.
Quack !

BigWhale ::

Oh, bollocks... Lepo pokaze odnose med posadko in med ostalimi glavnimi liki, protagonisti in antagonisti.

Prvi del je bil kr soliden in zacne zaplet in v celo zgodbo vplete sistem Laconia, kar sicer nakazuje, da bomo verjetno dobili en zlo soft ending.

marS ::

Nabavu sem 7. in 8. knjigo. Mogoče ju bom prebral zdaj pred Novim letom :)
...no more heroes...
https://ilbis.com/

yayo ::

Meni je tale Marco Inaros precej patetičen. Križanec med Napoleonom in Princem.:P

FTad ::

Igralec, ki igra lik Jamesa Holdena mi deluje ful shirano. Sploh v obraz. Sem googlal, ce je kaj zbolel, ampak nisem nic nasel.

DamijanD ::

Je bolj suh kot v prejšnjih letih ja.

BigWhale ::

Jest sem totalno pissed off, ker niso releasal cele serije naenkrat. Pa mal sem slabe volje, ker kr vem, da se bo koncal s cliff hangerjem :)))

DamijanD je izjavil:

Je bolj suh kot v prejšnjih letih ja.


Roci je ze ful dolg casa mostly on the float, pa jejo neke bedne space food stvari in z Amosom se mora borit za hrano. Vsak bi bil suh. Vsak. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Jest sem totalno pissed off, ker niso releasal cele serije naenkrat. Pa mal sem slabe volje, ker kr vem, da se bo koncal s cliff hangerjem :)))

DamijanD je izjavil:

Je bolj suh kot v prejšnjih letih ja.


Roci je ze ful dolg casa mostly on the float, pa jejo neke bedne space food stvari in z Amosom se mora borit za hrano. Vsak bi bil suh. Vsak. :P



oo7 je izjavil:

Sezone 1,2,3 so bile na Syfy.
Sezone 4,5,6 so na Amazonu.

Po 6 sezoni pogodba pri Amazonu poteče in Amazon kot kaže ne bo podaljšal pogodbe.

Za Expanse Tv serijo so odgovorni pri Alcon Television Group kateri pa zelo cenijo ta IP in bi radi nadaljevali. Tako, da je še vedno možnost za 7 sezono samo morali bodo najti novo televizijsko hišo. Bo pa 6 sezona dobila v vsakem primeru nek konec tako, da če ne bodo nadaljevali, da ne bo clifhangerja.

BigWhale ::

Tole z Laconio bo ostal vse odprt in ne bo nobenih zakljuckov in to bo cliffhanger. Mogoce ne lih dobesedni cliffhanger ampak stvari bodo skoraj zagotovo ostale nerazresene in odprte.

oo7 ::

The Expanse season 6 is a satisfying end that leaves the door open for more

https://winteriscoming.net/2021/12/09/t...

LeQuack ::

FTad je izjavil:

Igralec, ki igra lik Jamesa Holdena mi deluje ful shirano. Sploh v obraz. Sem googlal, ce je kaj zbolel, ampak nisem nic nasel.

Tudi jaz sem opazil, sem mislil da je samo efekt brade, ker že prejšnja leta je bil dokaj suh. Ampak zgleda pa še bolj suh letos.
Quack !

yayo ::

baje, da je za šesto sezono izgubil 15 kil, da bi igral Holdena pod stresom in na zdravilih proti raku. Snemalo se je lani, kdor ga je letos videl pravi, da je čisto lep in zdrav. Vir: Reddit.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

The Expanse season 6 is a satisfying end that leaves the door open for more

https://winteriscoming.net/2021/12/09/t...


In kaj tle drugac od tega kar sem jaz rekel? :) Zakljucil bodo z Inarosom in to je to. Laconia stuff bo ostal defacto odprt. Prva epizoda je imela naslov "Strange Dogs", po kratki zgodbi, ki opisuje backstory Care in Xena. Nakazal bodo, da se nekaj dogaja, teaser bo. In to je to. :)

FTad ::

A lahko prosim ne debatirate o morebitnih zakljuckih serije, preden je leta zakljucena? Ali pa jih vsaj zakrijete.

DamijanD ::

tudi zato jaz nisem komentiral Marca

BigWhale ::

FTad je izjavil:

A lahko prosim ne debatirate o morebitnih zakljuckih serije, preden je leta zakljucena? Ali pa jih vsaj zakrijete.


Eh, kje je pa kak zakljucek? :) A ni logicno, da bodo zakljucil celo frko okrog Free Navy? :) Sej ni noben povedal kako bodo zakljucil. :)

FTad ::

BigWhale je izjavil:

FTad je izjavil:

A lahko prosim ne debatirate o morebitnih zakljuckih serije, preden je leta zakljucena? Ali pa jih vsaj zakrijete.


Eh, kje je pa kak zakljucek? :) A ni logicno, da bodo zakljucil celo frko okrog Free Navy? :) Sej ni noben povedal kako bodo zakljucil. :)


Ja gre se za to, da ce zelite govoriti, kako se je vse skupaj zakljucilo v knjigi, ne bi rad tega izvedel, ker nisem knjig bral.

BigWhale ::

Noben ni nicesar razkril, no. :) Pa tud ne bomo, brez skrbi.

Tale zadnji del je bil precej dober in koncno smo vidl spet mal vesoljske akcije. :) Samo se trije deli do konca :/

FTad ::

BigWhale je izjavil:

Noben ni nicesar razkril, no. :) Pa tud ne bomo, brez skrbi.

Tale zadnji del je bil precej dober in koncno smo vidl spet mal vesoljske akcije. :) Samo se trije deli do konca :/


Ni mi jasno, zakaj je Holden deaktiviral raketo...

Tody ::

Ker ma rad svojo punco? Ker ni hotel ubiti njenega sina?

BT52 ::

Ehh zadnjo sezono S05 so preveč začeli malce srat z WOKE politiko in zelo rani zgodbo. Meni najboljši in pragmatični karakter so uničili. Se bojim, da bodo tole zaključili kot GOAT.

Drugače pa mi je Holdenov igralec nekam čuden. Osebno preveč stoičen. Čeprav za človeka v vesolju potrebuješ ravno tole. Mi je smešen že od začetka. Tako če pravite, da šel popolnoma "meta" v vlogo potem dobro za njega.

BigWhale ::

BT52 je izjavil:

Ehh zadnjo sezono S05 so preveč začeli malce srat z WOKE politiko in zelo rani zgodbo. Meni najboljši in pragmatični karakter so uničili. Se bojim, da bodo tole zaključili kot GOAT.


Eh? O kaksni woke politiki sanjas? In o katerem karakterju?

BT52 ::

Drummer yikes.

oo7 ::

Na koncu epizpde čigava je bila tista ladja, ki je prišla ven iz kroga ?

BigWhale ::

BT52 je izjavil:

Drummer yikes.


Ne razumem, o cem sploh govoris? Drummer je ena izmed boljsih likov v seriji.

oo7 je izjavil:

Na koncu epizpde čigava je bila tista ladja, ki je prišla ven iz kroga ?


Omenjali so Laconia ring gate. Verjetno je nekaj prislo iz Laconie.

Aja, vsi ki gledate na Prime. Do zdaj je imela vsaka epizoda v X-rayu se bonus content. Pet minuten short story. Lustno za pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

oo7 ::

BigWhale je izjavil:



Omenjali so Laconia ring gate. Verjetno je nekaj prislo iz Laconie.



Kaj so to potem vesoljci ?

DamijanD ::

Saj ste videli, da so na Laconiji ljudje... Več pa naslednji teden :)

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:



Omenjali so Laconia ring gate. Verjetno je nekaj prislo iz Laconie.



Kaj so to potem vesoljci ?


Duarte je skupaj s par renegade Marsovci pobegnil skozi Laconia gate. Med samim prebegom se je pa nekaj cudnega zgodilo z ladjo Barkeith, tam se je koncala peta sezona. Na Laconii so zdaj ljudje in en kup lokalnega zivljenja, ki ni kompatibilno z naso biologijo.

Toliko smo za sedaj izvedeli v prvih treh delih seste sezone.

BigWhale ::

Aja, izvedeli smo tudi, da Barkeith ni edina ladja, ki je izginila in to je zdaj nekaj kar Naomi raziskuje.

BT52 ::

BigWhale je izjavil:

BT52 je izjavil:

Drummer yikes.


Ne razumem, o cem sploh govoris? Drummer je ena izmed boljsih likov v seriji.



Ma sej. Ona nebi padla na tako podlo finto kot v 5 sezoni. No vsaj tist lik iz pred 4 sezon prej. Potem še drug karakter z katerim imam problem je humanizacija Amosa, ki je prehitra, če ne celo nemogoča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

BigWhale ::

O kateri podli finti govoris? To, da je mogla letet za Free Navy?

Kar se pa Amosa tice je pa po mojem to eden izmed karakterjev, ki je se najbolj zvest karakterju iz knjig. Tip je imel kruto mladost in otrostvo in je razvil precej dobre obrambne mehanizme. Je sicer na cajte krut ampak se svojih dejanj zaveda in ve, da ima tezavo s tem. Moralni kompas ima v nekem svojem bistvu dost ok naravnan. Amos ni zloben in tud de-humaniziran ni.

nirburu ::

Zadnji dve epizodi sta precej meh. Pa ni da jim manjka materiala.

Serijski Amos je bolj temačen od knjižnega. V knjigi deluje bolj zabit in enodimenzionalen.

BT52 ::

BigWhale je izjavil:

O kateri podli finti govoris? To, da je mogla letet za Free Navy?

Kar se pa Amosa tice je pa po mojem to eden izmed karakterjev, ki je se najbolj zvest karakterju iz knjig. Tip je imel kruto mladost in otrostvo in je razvil precej dobre obrambne mehanizme. Je sicer na cajte krut ampak se svojih dejanj zaveda in ve, da ima tezavo s tem. Moralni kompas ima v nekem svojem bistvu dost ok naravnan. Amos ni zloben in tud de-humaniziran ni.


Ja to mi je všeč. Samo si ugotovil (nisem še videl s06) kako ga ona ženska v s05 okrog nosi. On pa je bil do zdaj funkcinalni psihopat brez moralnega kompasa. Pa madona karakter z takimi globokimi ranami ne more spremenit karakterja. To je za psihologa in par let predelave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

DamijanD ::

Če se ne motim, je Amos rekel nekoč v knjigi, da rabi bit zraven Jamesa, ker ga on usmerja na pravo pot - nekaj v tem smislu...

BigWhale ::

nirburu je izjavil:

Zadnji dve epizodi sta precej meh. Pa ni da jim manjka materiala.

Serijski Amos je bolj temačen od knjižnega. V knjigi deluje bolj zabit in enodimenzionalen.


Men deluje bolj preprost, ne glih zabit. Se vedno je bil brihten.

BT52 je izjavil:

Samo si ugotovil (nisem še videl s06) kako ga ona ženska v s05 okrog nosi.


Jaz nisem dobil tacga feelinga. Men se je bolj zdel, da on njo resuje, kot osebo, da ne bi zabredla tako dalec kot je on zabredel. Oba sta pokvarjena in on Clarisso poizkusa resi in v tem vidi tudi resevanje samega sebe. Kar mu na koncu koncev tudi uspe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

nirburu ::

DamijanD je izjavil:

Če se ne motim, je Amos rekel nekoč v knjigi, da rabi bit zraven Jamesa, ker ga on usmerja na pravo pot - nekaj v tem smislu...


Ne pomnem tega detajla. Amos je bolj ali manj yes man v knjigi, kar mu rečejo to naredi. V seriji se občasno skrega s kom.

Ne razumem pa piscev zadnje sezone. Glede na to, da je zadnja bi jo lahko malo bolj pojačali. Še prehitro so stlačili Laconio notri. Se bojim, da bo Bobbie v napačni sceni, če veste kaj mislim.

BigWhale ::

Laconia je not samo zato, da nastavi setting za sezone 7, 8 in 9. :> Ce jih bomo docakali. Dvomim pa, da bomo kaj vec videli v sesti sezoni.

DamijanD ::

Se strinjam, da se čisto "prepočasi" odvija, če bi hoteli v tej sezoni vse knjige pokriti.

BigWhale ::

Cetrti del je bil spet mal manj akcijski in mal vec drame. Pa Drummer je se vedno Drummer. :)

nirburu ::

Če mene prašate bo Bobbie ključen indikator ali bomo videli 7, 8, 9 sezono.

BigWhale ::

Mah, po mojem ne. Tud Alex ni bil. :D
««
17 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3423549851 (218) Pithlit
»

Altered Carbon (Tv serija 2018-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10020310 (9544) DamijanD

Več podobnih tem