» »

The Expanse - nova SyFy serija

The Expanse - nova SyFy serija

Temo vidijo: vsi
««
6 / 18
»»

Jst ::

vostok_1: Nisem pozorno prebral prej. Tretja knjiga je NORA. Z vsako stranjo se napetost stopnjuje; toliko, da sem zadnjo tretjino začel brati ob ene enajstih zvečer in potem prebral do konca v enem šusu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Tale druga sezona mora biti kar draga me prav zanima koliko denarja so porabili upam, da jim ne bo zmanjkalo za tretjo sezono.

vostok_1 ::

Jst je izjavil:

vostok_1: Nisem pozorno prebral prej. Tretja knjiga je NORA. Z vsako stranjo se napetost stopnjuje; toliko, da sem zadnjo tretjino začel brati ob ene enajstih zvečer in potem prebral do konca v enem šusu.


Honestly...niti ne. Sem na skoraj 100/600 strani in še nisem zasledil kaj blazno napetega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Še ena odlična epizoda.



SPOILER!!!

Kaj Miller kar mrtev? :(

Lonsarg ::

To je to, to sem čakal 5 delov:)

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

Še ena odlična epizoda.



SPOILER!!!

Kaj Miller kar mrtev? :(



SPOILER ----------------

Ja...in tudi ne. ;)





Drugače pa sem na zadnji tretjini Abaddons Gate. Tko kot prejšnje knjige, zabavno začne šele nekje pri polovici. Prva polovica je precej slow drag.
In kot je že nekdo tu omenil...ja, nekatere stvari so postale kar malo za lase privlečene v tretji knjigi.
Prejšnje dve niti ne...ampak ta tretja pa je tako blatanly "ameriška" da peče glava. Mi je najslabša od prvih treh, ampak zgodba je končno postala mesnata, tko da me še kar vleče naprej.
I have no choice now. Zgleda da bom moral kar vse prebrat. Damn it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

So beautiful I had tears in my eyes...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Ja ena vizualno najlepših epizod od vseh Tv serij kar sem jih gledal :)

SimplyMiha ::

Mal gledam te knjige... Vsaka knjiga ima komaj 500 strani? Sta me LotR in GoT mal razvadila, zgleda...

Smurf ::

SimplyMiha je izjavil:

Mal gledam te knjige... Vsaka knjiga ima komaj 500 strani? Sta me LotR in GoT mal razvadila, zgleda...

Lotr ima vse skupaj 1200 strani priblizno (itak je razlicno od formata). Kar je precej manj kot The Expanse, ki je trenutno vse skupaj na slabih 3k straneh. Game of thrones jih ima dobrih 4k.


Nazaj na temo. Zadnji del je bil dobro narejen. Definitivno takega sci-fija (v nadaljevankah) ze kar nekaj casa ni bilo (ce sploh), poleg seveda westworlda.

Starodavni ::

Še en odličen del, mene je navdušil. Zdaj pa čakati na nov del, ki pride drug teden :) Samo če se ne motim, je ta del bil uradni konec 1. knjige

Torej bo 2x06 potem začetek 2. knjige, je tako?

Pa vizualno je bil tudi lep del, sploh v notranjosti. Prava škoda pa je to, da serija nima večje gledanosti :(

Iatromantis ::

Krasno, zelo me je zanimal ta in prejšnji deli, ker v njih končujejo prvo knjigo in prikažejo res lepo vizijo, ki so si jo zamislili iz knjig - kar nekaj stvari so sicer spremenili - npr. proto-molekula je na TV prav lepa, medtem ko je v knjigi precej odvratna, a ta sprememba super paše v nadaljevanko in Milerjeva scena z Julie postane ena najlepših scen v sci-fi ;)

Lonsarg ::

Ja v knjigi je vse mesnato ne pa "magično" :)

Ne ni kaj to je bil vrhunec zgodbe in tut vizualno so se potrudili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

vostok_1 ::

Super epizoda. Edino zadnji košček konca, ko pade not so malo prehitro poskočili.

Glede gledanosti, vidim točno to kar sem govoru. Prvi dve epizodi druge sezone sta bila dokaj slabi, gledanost velika. Gledalci so postali razočarani, zato je pri tretji padlo. Tretja je prav tako bila podpovprečna in so še bolj alienirali gledalce. Četrta pa je bila super, ampak zaradi razočaranja nad prejšnjimi je bila inercija manjša.
Peta pa spet naraslo.

Res ne razumem producente. Kako si lahko dovolijo tako češko napako. Prva epizoda nove sezone mora biti top. Drugo in tretjo bi še potrpeli. Sredina mora bit spet top. Nato si lahko spet privoščiš nekaj pavze. Zaključek pa spet high.
Seriously, ne rebiš bit šolan režiser, da veš osnove...osnove entertainmenta.

Don't do that shit again. Seriously.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

>Ja v knjigi je vse mesnato ne pa "magično" :)

Zato sem med gledanjem prejšne epizode razmišljal, če bodo "pohiteli z zgodbo" in šli direkt v Venero. Ampak so tako lepo "magično" in lepo izvedli, da kapo dol.

Res ne razumem producente. Kako si lahko dovolijo tako češko napako. Prva epizoda nove sezone mora biti top. Drugo in tretjo bi še potrpeli. Sredina mora bit spet top. Nato si lahko spet privoščiš nekaj pavze. Zaključek pa spet high.
Seriously, ne rebiš bit šolan režiser, da veš osnove...osnove entertainmenta.


Nas Sci-fi fanov je premalo, ampak vseeno upam, da številke niso tako enostavne za interpretacijo, kot si pisal, ker imamo več distribucijskih kanalov za gledanje. Ni več toliko pomembno, koliko je live gledalcev in +3 in +7 dni, ampak morajo gledati na daljše obdobje - kar pomoje tudi počnejo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lonsarg ::

Tudi vprašanje če bi dobro izpadlo, če bi na silo neke akcije dodajali v prvi del. Tako so lepo naravno privedli da vrhunca 5. dela.

vostok_1 ::

Ne govorim o akciji. Govorim, da so prve trti pizode občutno površne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

Glede na to, da si ravnokar prebral knjige, verjamem. Jaz sem prvo knjigo prebral pred parimi leti in se ne spomnim več podrobnosti za "šolsko obnovo knjige." Ampak overall, glede main storyline, ko so v prvi sezoni že začeli mešati material iz druge, so bile zame te epizode druge sezone, zelo dobro tempirane - mislim ... tempo se je zviševal iz epizode v epizodo in peti del je bil ... just awesome. In poleg glasbe, CGI tako lepo narejen, artističen in ganljiv, da sem zadnjo tretjino pogledal dvakrat. Awesome job!!!

Komaj čakam na 4K Bluray. Upam da bo Collectors Edition s kakšno lepo izdelano Rocinante. Bi lepo pasala zraven Cylona v moji vitrini...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

Narobe ste me razumeli.

Ni mišljeno kot površne, da ne sledijo knjigi. Meni je čisto všeč smer, ki jo je ubrala serija.

Moti me da prve tri epizode so bistveno prehitre. Premalo zanimive. In ni bilo nobenega hooka. Za 4to pa 5to veš točno kaj je bil highlight. Pri prvih treh pa so samo metali prizore površno skupaj.


------------

Glede knjih. MIGHT BE A SPOILER, BUT NOT A VERY STRONG ONE

Ta tretja je tko, grozno, boleče ameriška, kot da bi jo druga avtorja pisala.
Samo en primer:

Glavna ekipa, v dveh stavkih z nekim tipično ameriškim attitude-om..."yeah, sure, what she says", opraviči naivni good girl, saboterki, masovni morilki, celo atentatorki na to ekipo...vse pod zelo neelegantno in slabo legitimizirano željo po vindikiranju priprtega očeta, ki je bil sponzor masovnega pokola na Erosu...
Predstavljajte si Tom&Jerrya, kjer oče Toma izvede masovni, naklepen umor miljone Jerryjevih sorodnikov. Jerry pa ga eventuelno zapre v kletko. Tom pa se maščuje z poskusom umora Jerrya in njegove družine.
Jerry pa mu nonšalantno kar opraviči.

I mean seriously. Če bi se malo bolj močno facepalmal tisti trenutek, bi vrjetno končal na urgenci.

To je tiso kot pravim. Knjige so postale bolj ali manj money milking machine. Zato pa jih bo 9.
Mam občutek, da bo to spet en TWD.
Ne me narobe razumet....zgodba mi je zakon in zato tudi berem. Te kar vleče naprej izvedet kaj bo. Moraš pa precej gazit po blatu, da najdeš tiste lepe kose mesa.
Če bi bila kompletna zgodba zreducirana na recimo 3, maybe 4 dobre knjige, bi to bila epic novel series. Ampak seriously 9....9....
Naj omenim da sta avtorja tesna frenda G.R.R. Martina. It figures.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Jst ::

Prvo so bile mišljene tri knjige in v tretji zaključek zgodbe/triologije. Ampak ker je bila že prva velika uspešnica, so podpisali za 6 knjig. Predvidevam, da je v tistem trenutku bila druga knjiga že skoraj napisana. In so morali dodati nek material, za kasnejše knjige.

Vseeno pa so prve tri knjige okvirno dobro zaključene.

SPOILER: (bom napisal tako, da ne bo očitno)
But I hear you. Recimo ko se iznenada pojavi sestra (ali je sestrična?) v pretvezi, če pomislim, je "tipični ameriški twist." Ampak mene takšne stvari niso toliko motile, ker je vseeno več dobrih plotlines in zgodba/knjiga me je lepo vlekla naprej.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

Avtor v prvi knjigi omeni, da ima pogodbo za še dve. Torej tri. Ampak ja....pisat knjige zaradi pogodbe je tko...ok...i guess.

Zato je bila prva dobra. Ker je bilo seme, njihove minizgodbice, ki jih je amaterska publika želela ekspandirati v knjigo.

Mene pa malo motijo tej ameriški twisti. Ker iz neke relativno resne in zanimive zgodbe, naredijo pač neko skoraj risanko.
mam samo še slabih 40 strani tretje.
Vrjetno se bom lotil tudi 4te. I'll see where it goes from there. Mogoče pa bo dobra, ker bo spet passion project instead of dairy cow.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

-valvoline- ::

Zame je pa glih zadnja epizoda totalen crap. Miler je kr tako naenkrat pogruntal da je Julie ziva in da kao ona kontrolira asteroid, gimme a brake. *Proto* ambient pa tudi navadno sranje, k neka risanka za 5 letne froce. Pol pa kr finish, direkt v venero brez nobenega ovinkarenja okrog zemlje marsa in ostalo, k da so odrezal vsaj 15 minut vsebine vmes. LOL. :);((

igor0203 ::

Jaz sem pred dnevi prebral Gods of Risk. Oh my fckn boring hell. Upam da bo naslednja bolj zanimiva.

Glede serije pa... Prva sezona je vrhunska, pri drugi se vidi, da je veliko več CGI in so igralci ratali malo bolj resni. Prva sezona mi je bila všeč zaradi stila snemanja, zornih kotov in "napak" igralcev, sedaj v drugi sezoni se vse nekako zdi posiljeno.
Nekoliko k temu pripomore tudi ne ravno posrečena izbira Bobbie Draper, ki vsaj zaenkrat deluje zelo okorelo. Po opisu iz knjige in vizualizaciji igralke, bi meni precej bolj pasala:



Miller je pa itak najbolj zanimiv karakter. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

Mr.B ::

-valvoline- je izjavil:

Zame je pa glih zadnja epizoda totalen crap. Miler je kr tako naenkrat pogruntal da je Julie ziva in da kao ona kontrolira asteroid, gimme a brake. *Proto* ambient pa tudi navadno sranje, k neka risanka za 5 letne froce. Pol pa kr finish, direkt v venero brez nobenega ovinkarenja okrog zemlje marsa in ostalo, k da so odrezal vsaj 15 minut vsebine vmes. LOL. :);((

V knjigi je isto. Od 55 poglavji je celi razplet v enem poglavju. Epiloga je vec poglavij skupaj kot...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Smurf ::

-valvoline- je izjavil:

Zame je pa glih zadnja epizoda totalen crap. Miler je kr tako naenkrat pogruntal da je Julie ziva in da kao ona kontrolira asteroid, gimme a brake. *Proto* ambient pa tudi navadno sranje, k neka risanka za 5 letne froce. Pol pa kr finish, direkt v venero brez nobenega ovinkarenja okrog zemlje marsa in ostalo, k da so odrezal vsaj 15 minut vsebine vmes. LOL. :);((

Direkt Venera je bila meni cistu kul, premor vmes bi unicil custveni build up med Millerjem in Julie. Sej vem, pricakoval si akcijski armageddon zgodbo, povdarek pa je bil cisto drugje, na odnosu med Millerjem in Julijem (in dokoncnim razvojem lika Millerja). Grozno :p!

On other note, govori se, da serija kljub odlicnim ocenam nima dovolj gledanosti. Upam, da je ne ukinijo.

oo7 ::

igor0203 je izjavil:



Miller je pa itak najbolj zanimiv karakter. 8-)



SPOILER!!!!

No zdaj lahko rečemo je bil najbolj zanimiv karakter.

Jst ::

SPOILER: Je še vedno. Bo še vedno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

igor0203 ::

oo7 je izjavil:


SPOILER!!!!

No zdaj lahko rečemo je bil najbolj zanimiv karakter.


Psssssht! :D

garamond ::

Too late, spoiler prebran. Če je vse skupaj v eni vrstici ("SPOILER: Je še [...]") preberem več besed naenkrat. Čisto možno, da nekateri berejo počasi, črko za črko: S, P, O, I, L, E, R, in v tem trenutku nehajo brati, vendar ne jaz - imam resnično nadpovprečno hitrost branja. Hja, očitno je tole GOT-like tema, ki sem jo moral nehati spremljati zaradi spoilerjev iz knjig. Hvala (irončno) uporabniku jst, ki že LETA spoilja stvari. Hvala (zares) nekaterim drugim, ki se potrudijo.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

vostok_1 ::

Res talent ja...spoiler v isti vrstici z enim presledkom. lol


Začel sem s četrto. A mi lahko kdo prosim samo pove, ali bo to spet neka detective drama? Namreč Havelock je spet med poglavji, tko da se bojim, da bo to mal snoozefest o nekih saboterjih or something.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lonsarg ::

Spoiler, ki ni skrit/nevidne barve ni za nikamor. Da so to trije uporabniki zaporedoma naredili je sramota. Naučte se forum uporabljat al pa ne bit v takih temah.

@vostok_1, četrta že pada ampak je še kar dobra(ni sicer primerljiva več z prvimi tremi žal). Peta in šesta padeta še bolj... Osebno so mi sicer prve knjige res tako zakon da čeprav padeta 5. in 6. za par faktorjev ste mi še vedno precej kul.
Priporočam da četrto prebereš in če ti bo zgolj srednje všeč morda potem nehaj. Ker 4. še ima nek zaključek 5. in 6. pa sta en "nov" dolg zaplet, ki se bo razrešil šele v 9. knjigi menda. Dobro saj vmes kljub temu dogaja, sam kaj ko se glavnega zapleta komaj bežno dotika dve knjige, pa človeka ravno najbolj zanima.

vostok_1 ::

Sem se bal da bo tako.
Kaj pa vem. Morda bi clo malo pavziral pa začel kaj drugega brat (recimo priporočila iz tiste druge teme o ZF). Vedno sem si želel Asimova prebrat since i first read this:

http://multivax.com/last_question.html
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

Jst je izjavil:

SPOILER: Je še vedno. Bo še vedno.



Se opravičujem, to ni bil moj namen. Na tablici mi včasih pobriše prazne vrstice. Po "SPOILER:" sem večkrat pritisnil "Enter"/"New Line" da bi tisto pisalo spodaj.


---

garamond:
>Hvala (irončno) uporabniku jst, ki že LETA spoilja stvari. Hvala (zares) nekaterim drugim, ki se potrudijo.

Lažeš. Če najdeš 5 citatov za "LETA" nazaj, kjer sem spoilal iz knjig, ti nakažem 50EUR.

GOT: Prebral sem samo prvih nekaj knjig in slabo polovico (tretje se mi zdi, lahko je bila četrta) in mogoče parkrat napisal spoiler. Se pa ne spomnim, da bi DIREKTNO napisal spoiler, kot zgoraj.

Ender's Game: Se ne spomnim, da bi tam kaj spoilal. Niti iz mojega pisanja, se ne da sklepati na film.

Under The Dome: Nič.

TWD: Sploh nisem in ne berem stripa, tako da nisem mogel spoilati.


Tako da, GOT, sem napisal verjetno kakšen spoiler na začetku. Ender's Game, kar sem pisal, nisem pisal tako, da se je kaj dalo sklepati na film. Noben direkten spoiler.


---

The Expanse: Tukaj me je pa malo zaneslo, priznam. Edino tukaj sem nekaj napisal, kar je direkten spoiler. Ampak: Julie je bila mrtva, protomolekula jo je "oživela". Lahko sklepamo za Millerja isto?

garamond: Ajde, najdi te moje spoile, ki trajajo že leta. 50 EUR te čaka. Drugače pa vztrajam, da si lažnjivec.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

garamond ::

Jst je izjavil:

Jst je izjavil:

SPOILER: [...].



Se opravičujem, to ni bil moj namen. Na tablici mi včasih pobriše prazne vrstice. Po "SPOILER:" sem večkrat pritisnil "Enter"/"New Line" da bi tisto pisalo spodaj.


---

garamond:
>Hvala (irončno) uporabniku jst, ki že LETA spoilja stvari. Hvala (zares) nekaterim drugim, ki se potrudijo.

Lažeš. Če najdeš 5 citatov za "LETA" nazaj, kjer sem spoilal iz knjig, ti nakažem 50EUR.
OK, opravičilo zaradi spoilerja sprejeto. Kaj točno sem mislil z "LETA" je pa jasno, beseda ima povezavo na moje sporočilo v GOT temo iz 2014, kjer si omenjen tudi ti za 1 velik spoiler. Nisem pa polinkal dejanskega spoilerja. Drugih omenjenih serij ne gledam ali pa sem jih nehal gledati, tudi ne spremljam tem.
The Expanse spoiler sicer ni popolno presenečenje, je pa vseeno presenečenje.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

Starodavni ::

Pogledal 6 del, še en super del s super koncem.

No tole je pa ena redkih serij, ki z vsakim novim delom postaja vse boljša.

In to sploh v zadnjih letih vsaj kar se tiče sci-fi serij.

oo7 ::

Dobra epizoda !


SPOILER!!!!!!!!!!!!!!


SPOILER!!!!!!!



Kdo je bil tisto na koncu, ki je sesul marsovce?(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Moram pogledat.

Edino prvim trem epizodam zamerim. So potencialno uničile serijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

Tisto na koncu bi lahko malo bolje naredili, ker ni bilo jasno, kdo se je s kom v vesolju obstreljeval. Niti ni bil pravi cliffhanger... ampak je zgledalo, kot pač konec enega dela, ki se normalno zaključi.

SPOILER:
.
.
.
.
.
.
.
.
Kar pa je kar pomembno za zgodbo. In sem mislil, da bodo v prvi epizodi ali pa prvo ko so prikazali Bobby, vključili ta incident.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Smurf ::

oo7 je izjavil:

Dobra epizoda !


SPOILER!!!!!!!!!!!!!!


SPOILER!!!!!!!



Kdo je bil tisto na koncu, ki je sesul marsovce?(

SPOILER (ampak tak lahkoten)

Hja, Zemljan ni bil a :D(

oo7 ::

Smurf je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dobra epizoda !


SPOILER!!!!!!!!!!!!!!


SPOILER!!!!!!!



Kdo je bil tisto na koncu, ki je sesul marsovce?(

SPOILER (ampak tak lahkoten)

Hja, Zemljan ni bil a :D(



SPOILER

To sigurno, da ni bil. Ampak za koga pa so imeli plave za zemljane?(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Smurf ::

oo7 je izjavil:



SPOILER

To sigurno, da ni bil. Ampak za koga pa so imeli plave za zemljane?(

SPOILER
Ker so tisto bili Zemljani. Ce se spomnes, so najprej zaslisali strelanje na strani Zemljanov, nato pa so videli Zemljane, ki se zelo hitro priblizujejo njim. Zakaj? Ali jih je kaj lovilo ;)?

AmokRun ::

A mate tardečo? :D
Če pišete o zadnji epizodi ni treba označevat spoilejev. Kdor ne gleda sproti naj ne bere teme.

garamond ::

Ja, verjetno so to spoilerji iz knjig? Ker če so izključno iz serije nekako nima smisla označevati "spoilerjev" (razen v izjemnih primerih ko zadnja epizoda še ni bila izdana), oziroma bi bilo to označeno v naslovu teme, tako kot pri drugih temah.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

Smurf ::

Naceloma ni iz knjig (razen Jst, pa tudi tisto je tezko spoiler). Nic ni napisanga kar se ne bi dalo sklepati iz serije. Spoilerje pa raje uporabljam vec kot manj, to be on the safe side.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

nurse013 ::

Smurf je izjavil:

oo7 je izjavil:



SPOILER

To sigurno, da ni bil. Ampak za koga pa so imeli plave za zemljane?(

SPOILER
Ker so tisto bili Zemljani. Ce se spomnes, so najprej zaslisali strelanje na strani Zemljanov, nato pa so videli Zemljane, ki se zelo hitro priblizujejo njim. Zakaj? Ali jih je kaj lovilo ;)?

Spoiler? Meni se zdi kot mnenje
:)
you gotta be kidding me...

oo7 ::

AmokRun je izjavil:

A mate tardečo? :D
Če pišete o zadnji epizodi ni treba označevat spoilejev. Kdor ne gleda sproti naj ne bere teme.


Ja ponavadi je tako, da se lahko piše o tekoči epizodi ampak zadnjič smo bili kregani in, da moramo spolerje zakriti tako, da je zdaj vse rdeče :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Smurf je izjavil:

Naceloma ni iz knjig (razen Jst, pa tudi tisto je tezko spoiler). Nic ni napisanga kar se ne bi dalo sklepati iz serije. Spoilerje pa raje uporabljam vec kot manj, to be on the safe side.


Še enkrat se bom opravičil. Enkrat me je malo zaneslo, priznam. Enkrat mi je pa device/slo-tech pobrisal prazne vrstice. Ni bil to moj namen. Niti si nisem mislil, da je to kakšen velik spoiler, v času pisanja. Ampak sem spremenil mnenje, zato mi je žal.


---

Ta epizoda gre lepo naprej vzporedno z serijo. Knjige excluded oz. vzporedno po nekih okvirih zgodbe. Incident, ki sem ga spoilal na začetku, se je ravnokar zgodil. Upam, da nisem z tem komu pokvaril izkušnje. Ta serija me je dvignila na neko emocionalno raven, ker sem prebral knjige in pričakujem pač najboljše, kar lahko TV medij potegne ven. V prihodnosti ne bom več nič pisal, kar se tiče knjig, ampak samo, kar se lahko sklepa iz serije...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Smurf je izjavil:

oo7 je izjavil:



SPOILER

Hja, Zemljan ni bil a :D(

SPOILER
Ker so tisto bili Zemljani. Ce se spomnes, so najprej zaslisali strelanje na strani Zemljanov, nato pa so videli Zemljane, ki se zelo hitro priblizujejo njim. Zakaj? Ali jih je kaj lovilo ;)?


SPOILER!!!!

Aja točno prvo so napadli plave potem pa še Marsovce. zdaj mi je jasno hvala :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Kaj pravite na en dogovor?

Knjige morajo bit vse pod jasnimi in razmaknjenimi spoilerji. Barvno, toliko boljše. Ni pa nujno. Sam spustite vrstice. Da se ne prebere takoj.
Velja do enega leta po izidu.

Epizode pa zgolj do naslednje. Torej recimo en teden. Po enem tednu svobodno.

Filmi...od kina do DVDja, pa zgolj beseda "SPOILER" pred tekstom. Po DVDju pa free for all.

Kaj se vam zdi?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

garamond ::

Jst je izjavil:

Ta serija me je dvignila na neko emocionalno raven, ker sem prebral knjige in pričakujem pač najboljše, kar lahko TV medij potegne ven. V prihodnosti ne bom več nič pisal, kar se tiče knjig, ampak samo, kar se lahko sklepa iz serije...
Tudi meni je serija dobra (sploh ker nisem pričakoval preveč), ravno zato mi ni vseeno, in tudi mene lahko zanese pri reakcijah. Me čisto nič ne moti, če se pogovarjaš kako je v knjigah (oziroma bolj natančno, kako je v knjigah v prihodnosti), dokler je to tako označeno.

@M-Power Mene ne motijo spoilerji iz serije, lahko so sicer označeni (ampak seveda ne grem brat teme, če nisem pogledal zadnje epizode).
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.
««
6 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427555373 (4897) Pithlit
»

Altered Carbon (Tv serija 2018-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10020601 (9835) DamijanD

Več podobnih tem