» »

The Expanse - nova SyFy serija

The Expanse - nova SyFy serija

Temo vidijo: vsi
««
7 / 18
»»

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Kaj pravite na en dogovor?

Knjige morajo bit vse pod jasnimi in razmaknjenimi spoilerji. Barvno, toliko boljše. Ni pa nujno. Sam spustite vrstice. Da se ne prebere takoj.
Velja do enega leta po izidu.

Epizode pa zgolj do naslednje. Torej recimo en teden. Po enem tednu svobodno.

Filmi...od kina do DVDja, pa zgolj beseda "SPOILER" pred tekstom. Po DVDju pa free for all.

Kaj se vam zdi?



Men se zdi najboljše tako kot smo dogovorjeni pri Game of thornes in Walking Dead. Ko izide tekoča epizoda se o njej lahko piše na dolgo in široko bez označb spoiler. Pač greš v temo takrat, ko pogledaš tekočo epizodo če si šel prej v temo predno si pogledal epizodo si si kriv čisto sam :)

Kar se pa tiče spoilerjev iz knjig ali stripov se pa strinjam, da se napiše spoiler in se ga zakrije ali pa ustvari drugo temo namenjeni knjigi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

garamond je izjavil:



@M-Power Mene ne motijo spoilerji iz serije, lahko so sicer označeni (ampak seveda ne grem brat teme, če nisem pogledal zadnje epizode).



Aja nisem vedel, da je bil spoiler z knjige. Drugače se pa strinjam z vsem kar si napisal in jaz delam enako ne grem brati teme, dokler ne pogledam tekoče epizode.

Edino v temi Tv serijie tam pa je prav, da se napiše ime Tv serije in SPOILER :)

garamond ::

oo7 je izjavil:

garamond je izjavil:



@M-Power Mene ne motijo spoilerji iz serije, lahko so sicer označeni (ampak seveda ne grem brat teme, če nisem pogledal zadnje epizode).



Aja nisem vedel, da je bil spoiler z knjige. Drugače se pa strinjam z vsem kar si napisal in jaz delam enako ne grem brati teme, dokler ne pogledam tekoče epizode.

Edino v temi Tv serijie tam pa je prav, da se napiše ime Tv serije in SPOILER :)
Se strinjam. (Sicer pa si dal zadnjič samo spoiler iz zadnje epizode, nisem imel pripomb na to. Saj knjig sploh nisi bral, ali pa si še daleč zadaj? xD)
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

oo7 ::

garamond je izjavil:

oo7 je izjavil:

garamond je izjavil:



@M-Power Mene ne motijo spoilerji iz serije, lahko so sicer označeni (ampak seveda ne grem brat teme, če nisem pogledal zadnje epizode).



Aja nisem vedel, da je bil spoiler z knjige. Drugače se pa strinjam z vsem kar si napisal in jaz delam enako ne grem brati teme, dokler ne pogledam tekoče epizode.

Edino v temi Tv serijie tam pa je prav, da se napiše ime Tv serije in SPOILER :)
Se strinjam. (Sicer pa si dal zadnjič samo spoiler iz zadnje epizode, nisem imel pripomb na to. Saj knjig sploh nisi bral, ali pa si še daleč zadaj? xD)



Jaz ne berem knjige gledam samo Tv serijo Expanse. Jaz sem zadnjič pisal o Millerju z tekoče epizode. Sem mislil, da bil to problem.

vostok_1 ::

Iskreno povedano ne vem točno kaj bo naredila serija če pride do 3 ali celo 4 sezone. Ker knjige postanejo pol zlo...whatever.
Upam, da uberejo svojo pot in uporabljajo knjige zgolj kot inspiracijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nurse013 ::

V bistvu je to oznacevanje spoilerjev brezvezna zadeva,kdor gleda serijo in mu prebiranje te teme pokvari izkusnjo,jo pac naj ne bere.
Tema bi naj bila namenjena debati o tej seriji,ce gdo napise neko primerjavo glede knjig,je to zame +, ker knjig nisem bral in izkusnja pri gledanju serije je vecja.
Ce gdo napise kaj se bo zgodilo v prihodnjih treh serijah mi je to dobrodoslo.

A Miller je se ziv al so ga plavi vzeli,po moje ga niso,verjetno niso prabavli njegovga karakterja,ki je zelo posrecen v seriji,brez bi bilo dovgcajt
:)
you gotta be kidding me...

Starodavni ::

Meni se tudi zdi, da je smiselno pisati samo spoilerje iz knjig, ki nimajo lih veze s posameznimi epizodami te serije, saj pogostokrat skočijo v daljno prihodnost, in potem samo še čakaš kako bodo to ekranizirali.

Sicer pa glede tekoče epizode in samega konca bom povedal svoje mnenje o tem bitju in sami bitki, lahko da so kakšni spoilerji, samo to se mi zdi logičo glede na prejšnje epizode in situacije.




Glede na to, da je bilo bitje humanoidne strukture, torej glava, oči, nekakšna usta in roke je jasno, da je to hibrid med človekom in protomolekulo. Saj če se spomnite druge ali tretje epizode ko so napadli postajo je šef postaje govoril, da so možnosti protomolekule neomejene, torej da bi naredil opcijo da bi človek lahko živel in dihal v vakuumu zahvaljujoč tej molekuli.

Očitno jim je to uspelo, saj vidmo hibrida, ki brez zaščitne obleke hodi po luni Ganimed, kjer je prisotna močna radiacija zaradi Jupitra. Spopadi med Zemljani in Marsovci pa so logična posledica teh hibridov, k iso vnesli mešnjavo in rezultat je pokol na površju lune ter nad njo samo. Ttretja frakcija hoče očitno spraviti Mars in Zemljo v totalno vojno, da bodo potem imeli svoj mir za nadaljne eksperimente s protomolekulo.

Vsekakor pa bo še zanimivo videti razvoj po incidentu na tej luni. Bo prišlo do totalne vojne ali pa bodo spregledali da je med njimi še ena frakcija, ki neti nemir in kaos.

vostok_1 ::

Škoda da niso pokazali več boja, ampak, mislim, da bo akcija v naslednji epizodi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

Verjetno bo tako kot po knjigi, ko bodo sej veste kaj, pa to ko bo potem seje veste kam sla pa to...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Jst ::

SPOILER:






Go Bobby, Go!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Kar vredu epizoda samo tista Marsovska marinka je antipatična, do konca.

vostok_1 ::

Ok epizoda.
V knjigi je Bobbie bistveno boljša. Je bolj podobna Brienne iz got. V seriji je res malo annyoing.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jest10 ::

Ugibam...
Na Zemlji se ne bo hotla zlagati?

vostok_1 ::

Maybe, maybe not ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

Mogoče pa
Na zemljo sploh ne bo prišla? :)) hehe



Kaj pa gledaš spoilerje?!?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

yayo ::

vostok_1 je izjavil:

Ok epizoda.
V knjigi je Bobbie bistveno boljša. Je bolj podobna Brienne iz got. V seriji je res malo annyoing.

je velika ampak je atletsko grajena in ima "oficirski" značaj, tale pupa, ki jo igra je bolj malo kredibilna s svojim najstiškim salom. Pa tudi njen že pokojni oddelek marsovskih marincev je nekako zgledal kot otroški vrtec. Drugače mi ni všeč kako so za tv predelali zgodbo z razodetjem napadalca na njeno skupino, že vidim, da bo na srečanju zemlja-mars imela nekakšen fleš in jo bo potem Avasarala pogledala z globokim, ostroumnim, pogledom, potem pa bodo vsi padli na rit. Na spošno vsebuje serija preveč "televizijskega" pisanja, kjer stvari precej poneumijo v primerjavi s knjigami, da bi dosegli tisti "paf! peeesda, tega pa nisem pričakoval!" efekt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Jst ::

Glede Roberte (Bobby). Kako bi jo pa prikazali večjo kot "zemljane"? Mene tudi moti trenutna situacija, ampak shit happens, vseeno je to najboljši sci-fi, kar ga lahko gledamo zadnjih deset let.

ps: Glede Belterjev se mi zdi, da so se malenkost bolj potrudili, da ko je v sceni zemljan, da izgleda (in tudi je - po višini) manjši (ponavadi). Vsaj tako se mi zdi, a ko pomislim na tistega mulca, it skews everything. Ampak tist mulc je pa faca v seriji. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

yayo je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ok epizoda.
V knjigi je Bobbie bistveno boljša. Je bolj podobna Brienne iz got. V seriji je res malo annyoing.

je velika ampak je atletsko grajena in ima "oficirski" značaj, tale pupa, ki jo igra je bolj malo kredibilna s svojim najstiškim salom. Pa tudi njen že pokojni oddelek marsovskih marincev je nekako zgledal kot otroški vrtec. Drugače mi ni všeč kako so za tv predelali zgodbo z razodetjem napadalca na njeno skupino, že vidim, da bo na srečanju zemlja-mars imela nekakšen fleš in jo bo potem Avasarala pogledala z globokim, ostroumnim, pogledom, potem pa bodo vsi padli na rit. Na spošno vsebuje serija preveč "televizijskega" pisanja, kjer stvari precej poneumijo v primerjavi s knjigami, da bi dosegli tisti "paf! peeesda, tega pa nisem pričakoval!" efekt.


Se strinjam, v seriji delujejo kot ena ekipa angsty najstnikov.

Jz pa ostajam pri tem, da so screenwriterji dokaj dobro prevedli knjige v motion picture in so ubrali svojo smer.
Me pa res zanima kaj bodo pokazali v 3 sezoni, če bo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Iatromantis ::

Vsi karakterji so mi precej všeč - namreč kako so preslikani iz knjig, a groza, pri Naomi ga že ves čas tako serjejo, da ne morem verjeti. V prvi sezoni so spremenili, da je bil Holden tisti, ki je vedel za OPA tunele in ne ona, še v eni drugi sceni, ko sta v breztežnosti, je Holden tisti, ki jo potisne naprej, da se lahko nazaj ujame na most in jo potem potegne k sebi, čeprav bi to prej pričakoval od belterja kot od zemljana. Zdaj v drugi sezoni pa Naomi postaja OPA operativec, pa čeprav se je še malo prej distancirala od njih - skrije protomolekulo in se zlaže ljubimcu/kapitanu, da jo je uničila.. ne morem verjeti.. razumem, da spremembe morajo biti, saj je knjiga drugačen medij od filma, a teh sprememb - zakaj je Naomi manj "vesoljsko" sposobna od Holdena in da dela za hrbtom skupine - tega pa ne razumem.. upam, da bodo vsaj to zadnjo spremembo dobro 'zvozili'...

vostok_1 ::

Wait what??

Tako v knjigi kot v seriji Holden porine Naomi.

Holden vedel za tunele?

Kolikor se spomnem sta Miller in Holden prišla do dock-a ko so sledili tistim plačancem, ki so se pol zabarikadirali in z tuneli niso imeli kaj skupnega.

Sicer pa so to detajli.

Serija je izbrala ekvivalentno zanimive smeri. Sam prve tri epizode druge sezone ji zamerim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

Naomi je v seriji vodila nekaj preživelih skozi tunele do Roci.

Holden pa je z Millerjem prišel; oba radioaktivna. Se ne spomniš?


--

Meni je tudi všeč, da so ubrali neko srednjo pot, ker preslikave iz knjig se ne bi niti mogli držati. Kar se pa detajlov tiče,... Eden je bil jezen, ker je Miller svojo kapo nosil drugače kot v knjigi in se pizdil. (Sicer ne tukaj.) Tako da.... hmm.

Vidi se, da so prebrali knjige in potem začeli z svojo idejo, kako narediti serijo, katera ima za zgodbo podlago v knjigah. Ne pa posneti serijo po knjigah. Mogoče čudna/hecna distinkcija, ampak se razlika vidi. V enih plotlines bolje kot v drugih. Meni je všeč. Sicer je že kar nekaj let, odkar sem prebral prve tri knjige, a se jih vseeno relativno dobro spomnim. Ne več detajlov, no, mogoče bi raje videl, da bi pozabil še malo več, da bi bolj užival v seriji.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

Seveda. Ampak, tisti njegov post me čist mede. Ker dejansko serija in knjiga sta zelo podobni v tem delu.

Drugače ja, serija mora nadaljevati svojo pot.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

Pa ko sem prej opisoval: Holden je zemljan in je fizično manjši (velikost). Pravtako je tisti Millerjev partner bil zemljan in je bil manjši od Millerja, ki je "true belter". Pravtako je scena, kjer imata Fred in Dawes "pogovor o nadaljni viziji", posneta tako, da zgleda Fred manjši in Holden tudi izpade dosti manjši od Belterjev. Tako, da na nekatere malenkosti so mogoče mislili ali pa so samo meni prišle do izraza po naključju. Confirmation Bias, pa to.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

OK, they butchered Prax's story. Ampak dobro paše v serijo, dobro so povezali z Ganymede.

SPOILER:

I hope it's not a spoiler if I say: V knjigi je dosti več akcije in drugačna zgodba.

Damn I like Drummer! Ona bi morala dobiti več screentime. She's a badass!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Expanse tretja sezona najavljena ;)

vostok_1 ::

Interesting. Kaj bodo prikazali v tretji?

Kakšen je kaj box office v primerjavi z drugimi popularnimi serijami, ma kdo info?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Smurf ::

vostok_1 je izjavil:

Interesting. Kaj bodo prikazali v tretji?

Kakšen je kaj box office v primerjavi z drugimi popularnimi serijami, ma kdo info?

Gledanost je prece boga, okoli 0.5mil/del.

oo7 ::

Gledanost - The Expanse (TV series) @ Wikipedia

Samo pilot v prvi sezoni je imel več kot 1 miljon gledalcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Nimam pojma, je to dosti ali malo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Smurf ::

Malo, sej zato pa so tudi ze bile govorice o tem, da se serija ukini. Na sreco bomo dobili, se vsaj 3 sezono. Game of Thrones je na HBOju recimo rastla iz 2.5mil na 9mil gledanosti. Westworld, ki je podoben stil (recimo) ima okoli 2mil gledalcev.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Nimam pojma, je to dosti ali malo?


Za tako serijo bi rekel, da je malo nekaj podobnega glede ogledov ima tudi Black Sails.

Npr Game of Thones ima ogledov na epizodo tam od 7-8 mio povprečno v zadnjih sezonah.

The Walking dead od 10 pa vse do 17 mio ogledov na epizodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Smurf ::

MASH final episoda je pa imel 100mil+ :D. Drugi casi.

oo7 ::

Smurf je izjavil:

MASH final episoda je pa imel 100mil+ :D. Drugi casi.


Res je.

Nanizanka Firends so imeli ogledov na epizodo od 20-50 mio

Seinfield finale 76 mio ogledov.

Starodavni ::

Samo v teh časih je bilo manj TV serij na voljo in tudi ljudje so bili prikovani na Tv škatle, drugih opcij takrat skoraj ni bilo :D

No super, vsaj tretja sezona je najavljena, samo vseeno bi raje videl da bi vse knjige ekranizirali :((((

Samo kaj, ko gledanost ni ravno visoka, to mora biti nekaj narobe s poslovnim modelom syfy da imajo odlično tv serijo pa slabo gledanost.

Še sg: universe je imel gledanost boljšo, kaj šele sg-1 in atlantis

Smurf ::

Meni se vcasih dozdeva, da je gledanost nasprotno proporcionalna kvaliteti. Pac povprecen gledalec najrajsi gleda sitcom komedije, ter lahkotne akcije.

oo7 ::

Zdaj sem malo pogledal gledanost Tv serij syfy pa nimajo pri nobeni Tv seriji kakšne visoke gledanosti. Helix, Dominion in Defiance so imeli kar v redu gledansot v prvih sezonah to je pa to.

scipascapa ::

Smurf: včasih ni bilo veliko serij + ni bilo interneta + tablic + telefonov.

Smurf ::

scipascapa je izjavil:

Smurf: včasih ni bilo veliko serij + ni bilo interneta + tablic + telefonov.

Sej sem napisal, drugi casi.

Lonsarg ::

Ja, pozabjate da Syfy ima PRECEJ manj gledalcev kot kak HBO pa taki, ki lansirajo tako gledane serije.

Ravno zaradi tega syfy na veliko te serije prodaja za ogled tudi na drugih TVjih(ala POP TV jih bo kupil čez 3 leta, ko bodo poceni), HBO se pa pač špila ekskluzive. No tudi syfy ima omejeno časovno ekskluzivo, predno proda drugam.

oo7 ::

Te tablice in telefone, ki jih uporabljajo v Tv seriji so resnične ali je cgi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Ja, https://slo-tech.com/forum/t634561/kone... najraje imam Neflix model. Release them all. Kako bodo pa s tem zaslužili, je pa njihova kalkulacija.

Odkar uporabljam Netflix, se je moje piratatiziranje zmanjšalo za 99%. Zelo redko vidim film, ki ga moram "nujno" pogledati v nekaj dneh, če ga ni na "flixu."

Sploh pa: Odkar imam 4K, mi se pa gravžajo ~4-8GB 1920x1080 releasi in gledam 1080, le če je res edina opcija available/nuja.

(Recimo Youtube. Če nastaviš 1440 ali 4K, je šele na 1920x1080 dobra kvaliteta. Čeprav imajo svoje kodeke, bi jih lahko, glede man "manpower" in "cpupower", optimizirali v nulo.

Sicer pa: četudi nimate 4k monitor in gledate v nativni resoluciji 1920c1080, se na youtube splaća nastaviti 1440/4K ali pač kar je najvišje in videli boste dosti bolj kvalitetno / crisp ssliko.

Youtube bi po mojem mnenju default stremati na 2560×1440/1600 (tam nekje .... z 120 FPS), če je le dovolj bandwitha. To bi moral postati standard. Tudi če imaš samo 1920x1080 monitor, je slika dosti lepša na 2560*1440.



---

Glede Ryezn: za svojo ceno ubije in poniža Intel -v consumer segmentu.

Glede na to, da sam "projekt Manager" (v podjetju, ki se ukvarja z svetovanjem glede performance), vam lahko povem, da po dveh mesecih lahko pričakujete male BIOS in Windows update. Kar sicer objektivo ni fer, ampak arch. je čist nov, tako, da mu damo če par mesecev, bo dobil še tistih zadnjih 2-4% boosta. Špili so pa čisto druga kategorija.

Hat's down to AMD, da je izdal tako uspešne "Server CPUje". ki komot konkurirajo Intelu. Če za igre zamižiš na eno oko, potem je to deal of the century! Tako kot je bil COre 2 Quad za dobrih 200, če se prav spomnim.


---

Smešmo: Kar sem pisal teden, ali deset edni nazaj, sedaj poračajo PcPer.com in ostale review strani.

eeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeeeeePa tudi točno se vidi, kam bo AMD z naskednji iteracijo Zen arhitekture šel. Zelo upam, res, v srcu, da Intel nima pripravljenega "poštenega odgovora." (Tudi za kakšno absurdno ceno....)

AMD HAS RISEN! And is back in the bage,,,,


---


Pa še nekaj,. se moram pohvaliti. Nekdo je dal en link, kjer opisujejo, da špili, predvsem porti iz konzon, laufajo optimitimizacije za "Bobcat"/Bulldozer arhitekturo, ker je to koristilo konzooam. Port n a PC, brez špliranja, pa pomeni to, da dobimo rezultate. kot jih vidimo sedaj.

A;D CPU je polno izkoriščen v aplikacijah, ki so multithreaded. igre so pa poseben primer, ki jih bo treba reševati na case-on-case basis---


We/Me are liking Ryzen 1800X performance... seen so far. Amazing....
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

SHIT. WORNG THREAD!

MODERATOR ATTENTION NEEDED!

Prvi del je namenjen za v to temo, drugi del, ki se začne:

"
---

Glede Ryezn: za svojo ceno ubije in poniža Intel -v consumer segmentu.
"

pa v Zen temo. Kako mi je uspelo vse v to temo napisat,... shit happens.

Ajde Modi, malo naklikajte.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

Wrong thread ja. Sicer pa hvala za informacije.

Jz tud ramišljam da bi se losal Intela za naslednje slabo desetletje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Dobra epizoda bolj politična :)

tikitoki ::

vostok_1 je izjavil:

My take:

syfy se je odločil naredit GoT, vendar zaradi strahu pred neuspehom, so oklestili budget...zato izpade serija nekoliko B-ish.
Hope they make it, ampak sem nekoliko skeptičen.


Se strinjam, sama zgodba je ok, sam tehnicno gledano je veliko prostora za izboljsave. Skoda.

Jst ::

I hope we are gonna have an awesome cliffhanger...

Dobra epizoda. Bobby že malo bolje igra.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

I hope we are gonna have an awesome cliffhanger...

Dobra epizoda. Bobby že malo bolje igra.


Ja priznam se je ženska malo popravila.

Iatromantis ::

Mislim, da ni težava v njeni igri, ampak da so pisci spremenili njeno vlogo v TV seriji, ki je precej drugačna kot v knjigah - in posledično se njen karakter ne razvija, tako kot se je v knjigi.

Jst ::

Isto kot Prax. Sploh si nisem mislil, da ga bodo uporabili, tako kot sem mislil, da bodo izpustili "paniko, ker je šel Eros prvo proti Zemlji," (da pospešijo zgodbo vs. knjige), ker tam na Gannymede se s tem Praxom kar nekaj dogaja. Storyline, ki so ga spremenili. In sploh ni slabo izpadlo.

Be happy, ker imamo končno eno pravo sci-fi serijo po dolgem času.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Starodavni ::

jaz sem itak srečen, da imamo po 5-6 letih mrtvila končno pravo sci-fi serijo, ki ji lahko rečemo da je sci-fi in da ne vsebuje družinskega elemenga. ugggh, kak so me spravile do kozlanja terra nova, the falling skies in podobni kjer je bil not prisiljena družinska drama z malim otroci ali najstniki.

Še the 100s je beden ravno zaradi najstnikov in ker je cela štorija težko kupljiva.

Druga super sci-fi serija pa je Dark Matter, Killjoys pa je 2 sezona razočaranje, konkretno v primerjavi s prvo.

Pol pa se konča nabor sci-fi serij, ki se dogajajo v vesolju.
««
7 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427554379 (3903) Pithlit
»

Altered Carbon (Tv serija 2018-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10020507 (9741) DamijanD

Več podobnih tem