» »

Zdravniški pregled (B kategorija)

Zdravniški pregled (B kategorija)

Pečo89 ::

Lep pozdrav...

Zanima me ali je kdo v kratkem delal zdravniski pregled.
Delat grem izpit za avto in imam pregled.
Zanima me kaj posebnega gledajo.

Pač vid vem, kaj ostalega še?

noob96 ::

ne, THC testa ne izvajajo ;)

[D]emon ::

Pri splosnem zdravniskem pregledu se odvzame kri in urin. Za voznisko delas splosni zdravniski pregled. Ce si neodgovoren si kriv sam. :P
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Pečo89 ::

Nič me ne skrbi. Thc se najman ker tega ne delam.
Samo zanimal me je tako. ali kaj posebnega ta pregled

Yacked2 ::

Pečo89 je izjavil:

Nič me ne skrbi. Thc se najman ker tega ne delam.
Samo zanimal me je tako. ali kaj posebnega ta pregled


Pri meni je pred pol leta izgledalo tako, da sem ob 9tih poklical v zdravstni dom, ker so mi povedali, da je zdravnica, ki opravlja te zadeve na dopustu, nato sem klical še k enemu privatniku, kjer sem ob 12tih že imel uro. Ko sem prišel tja, sam čakal 1uro 30min, da so me sprejeli, noter je bilo treba izpolniti eno anketo v smislu (ali imaš težave s srcem, ali si imel kdaj zlomljeno itd..), nato sem imel test oči (gledaš v eno tako napravo in pol govoriš kje so krogci odprti), nato sem skupaj z izpisom testa vida in tisto anketo šel naprej k zdravniku, kjer sva malo podebatirala, vmes mi je zmeril utrip itd... poslušal srce, me je prašal če lahko naredim predklon in če je vse uredu zmano in to je bilo to :)
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

[D]emon ::

Yacked2 je izjavil:

Pečo89 je izjavil:

Nič me ne skrbi. Thc se najman ker tega ne delam.
Samo zanimal me je tako. ali kaj posebnega ta pregled


Pri meni je pred pol leta izgledalo tako, da sem ob 9tih poklical v zdravstni dom, ker so mi povedali, da je zdravnica, ki opravlja te zadeve na dopustu, nato sem klical še k enemu privatniku, kjer sem ob 12tih že imel uro. Ko sem prišel tja, sam čakal 1uro 30min, da so me sprejeli, noter je bilo treba izpolniti eno anketo v smislu (ali imaš težave s srcem, ali si imel kdaj zlomljeno itd..), nato sem imel test oči (gledaš v eno tako napravo in pol govoriš kje so krogci odprti), nato sem skupaj z izpisom testa vida in tisto anketo šel naprej k zdravniku, kjer sva malo podebatirala, vmes mi je zmeril utrip itd... poslušal srce, me je prašal če lahko naredim predklon in če je vse uredu zmano in to je bilo to :)


To se slisi kot tisti dohtar v Murgle centru, bivsi vojaski dohtar, ki pise zdravniska potrdila kar levo desno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Xxxzilla ::

Pogledajo samo osnove, od vseh teh zdravniških pregledov je ta še najbolj ''poenostavljen''. Ni to kot ko greš za vojaka ko te celo dopoldne testirajo.. :D

oemdzi ::

Pri meni pred cca 7 leti v Grosuplju je bilo enako, oči oz. vid, meritev pritiska, me je celo vprašala ali jo slišim, "bi kmalu padel" na testu, ker sem misil, da to koga drugega sprašuje (glede na to da je bila 3 metre stran) :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Pečo89 ::

No da povem kako je bilo danes na pregledu.

Bil sem v Škofja Loki (Holmed)..
Ko sem klical sem čakal 3 dni na pregled, v ZD bi moral več kot en mesec.
Na pregledu gledajo
- Vid
- nek uprasalnik (cca 15 vprasanj) glede bolezni če si kaksno imel
- Gres do zdravnika , ki ti pogleda ušesa/ usta) in se pa dihanje ter zmeri pritisk ter stegnes roke in jih drzis nekaj casa vodoravno

Aja pa 4 sestre so tam, use zelo lustne tko da ze samo zarad tega se splača k njimi

Cena pa 40e..

Phantomeye ::

A kdo ve kako je z zdravniškim, če recimo izpit že imaš in ti piše notri, da moraš nosit očala. Potem pa prešaltaš na leče? Recimo, da se nočeš švercat na cesti, kaj moraš naredit? Še enkrat it k optiku pa na zdravniškega? Ali je dovolj zdravniški?

Mene čaka operacija oči. Pa trenutno delam izpit in sem mislil na poseg preden zaključim z izpitom. Pa sem jih klical kako je s tem in očitno niso bili pripravljeni na vprašanje od nekoga, ki že ima zdravniški izpit in dela izpit pa bo kmalu normalno videl.

Zakaj hočem operacijo zdaj? Zato, da bi se izognil stroškom, kjer bi se mogu znova slikat, pa nanovo delat dokument.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja in THC - Info (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6114532 (9542) solatko
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285421 (15764) destroyer2k
»

Zdravniški sistematični pregled študentov

Oddelek: Šola
306847 (6309) Heavy

Kontrolni zdravniški pregled zaradi vožnje pod vplivom substanc (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7423814 (22405) leonmojca
»

Zdravniški pregled za A,B kategorijo

Oddelek: Loža
66658 (6557) Tilen

Več podobnih tem