» »

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

shock ::

Imam nek problem oz ne znam neki naštelat pri Microsoftovem Outlooku. Ko zaženem Outlook, mi pokaže Outlook danes in ne preverja če je prispela kaka pošta. Zdaj me zanima kako naštimam da ob zagonu me vrže na Inbox in preveri pošto čist na začetku?

Ziga Dolhar ::

V Outlook Today klikni na "Customize Outlook Today". Poglej prvo checkbox okence in odstrani Kljuko.

Za preverjanje pošte preveri, da nisi v Offline mode ter preveri nastavitve v Tools > Send/Recieve > Send/Recieve Settings.
https://dolhar.si/

shock ::

"Customize Outlook Today" - kje je to? Kliknil sem z desnim gumbom na Outlook Today, pa nikjer ne piše to.

Ziga Dolhar ::

Ma to je en gumb _V_ Outlook Todayu. Jaz ga imam levo zgoraj na črnem traku [odvisno od predloge, ki jo uporabljaš -- jaz default].
https://dolhar.si/

shock ::

Hvala. Našel sem na desni strani :) pa zdaj je vse OK.

domenk ::

Jaz bi pa rad obratno. Ker uporabljam Microsoft Outlook samo za organizacijo, bi rad, da se mi ob zagonu postavi v Outlook danes.

Če pa pritiskam gumb desno zgoraj na črnem traku (Prilagodi Outlook danes...), pa se ne zgodi nič. Uporabljam pa Outlook 2000.

domenk ::

Kaj res nihče ne ve? :'(

knesz ::

Seveda vemo, samo počakaj da pridemo na šiht, popijemo prvo kavico in počasi zalaufamo...

lp

knesz ::

Pa probajmo: Orodja/Možnosti/Drugo/Dodatno/Začni v tej mapi:prebrskaj

lp

domenk ::

Dela. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375269792 (14723) Matko
»

Microsoft Office 2019 Home&Business Slo

Oddelek: Programska oprema
356990 (5569) Han
»

Office 2010 beta javna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
559324 (5403) Ashrack
»

si.Mail 1.0 RC1 - revolucija na področju urejanja elektronskih sporočil

Oddelek: Programska oprema
111925 (1631) krho
»

OUTLOOK Autorespond Mail?

Oddelek: Programska oprema
7907 (842) darkolord

Več podobnih tem