» »

Kateri multifunkcijski tiskalnik kupit

Kateri multifunkcijski tiskalnik kupit

Orias ::

Trenutno imam doma 5 let laserski multifunkcijski tiskalnik Samsung SCX-4300. Na njem sem že 8x menjal toner, sedaj se mu pa očitno izteka življenska doba ( težave z grelno enoto) Zato se odločam za nakup novega tiskalnika. Tiskalnik predvsem potrebujem za tiskanje računov, navodil in zraven mora še biti skener (fotokopirc), tako da lahko kopiram dokumente. Zanima me kateri tiskalnik bi mi priporočali v rangu do 130 € ?
Kaj je sedaj bolje kupiti iz strani stroškov( poceni izpis). Laserskega ali brizgalnega ? So mi pa zadnjič v eni trgovini sveotvali HPjev brizgalni tiskalnik. V bistvu je meni pomemben samo črnobeli izpis, barvnega sploh ne potrebujem. In mi je nekako brezveze devati denar za barvne kartuše, razen če tiskalnik deluje samo z črnobelo kartušo. Tak, da sem zdaj v dilemi in res ne vem kaj kupit.

DarwiN ::

Kakšen brizgalnik neki... Č/b laserskega itak.

XEROX 3045B je IMO najboljša cena/kvaliteta, dokler ne potrebuješ duplexa, torej obojestranskega printa..

Toner je pa tudi za đabe
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Orias ::

Kako so pa kaj ti Xeroxi kvalitetni ? Ker tonerji so pa res poceni napram kakemu Samsungu ali HPju. Obojestranskega printa pa tak skor ne rabim. Konec koncev pa papirja ni težko na roke obrnit :D :D

DarwiN ::

Priznana znamka.. Printajo pa danes itak vsi dobro.. Bolj je vprašanje okrog tega, če imaš kakšne specifične zahteve, ampak ti in jaz jih nimava.

Imam sam ta printer in zadeva špila kot v Nemčiji ;)... Sem naredil krajši research, ko sem kupoval pred pol leta, in je tale najbolj izstopal... Predvsem v ceni, saj so pri nas printerji (kot tudi vse ostalo) ponavadi dražji kot v Nemčiji in Avstriji, ampak tale je pa celo cenejši, saj se v Nemčiji cena ves čas giblje med 110 in 140€... Mogoče naši nabavljajo iz kakšne Češke, Poljske in so zato cenejši.. Kakorkoli že, tale je imel najboljši p/p in 'zastonj' tonerje.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

scipascapa ::

Odsvetujem naročanje preko ebaya iz HK ali Kitajske, edino če imaš željo čakati mesec ali več ;)

Tomson ::

Preveri še Brother DCP-1510/1512, se je na testih precej dobro odrezal, se ga dobi od 96€ dalje ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697141889 (685) easyrider3
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037134 (20848) gazer
»

Katero MFC napravo se izplača kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
317384 (4381) 1309976
»

Laserski tiskalnik, kateri

Oddelek: Kaj kupiti
409609 (6801) MStrix
»

Brizgalni ali laserski

Oddelek: Kaj kupiti
215282 (4524) darkolord

Več podobnih tem