» »

League of Legends - snemanje igre

League of Legends - snemanje igre

RatedR ::

Pozdrav, zanima me če kdo pozna kakšen program podoben League Replays al pa Baron Replays, ki ti posname igro in kompresira res na majhno velikost brez izgube.

Evolve ::

RatedR je izjavil:

Pozdrav, zanima me če kdo pozna kakšen program podoben League Replays al pa Baron Replays, ki ti posname igro in kompresira res na majhno velikost brez izgube.


ta dva pojma ne gresta skupaj

Seljak ::

On bi rad restani krompir,ampak noče da se krompir deformira oz.naj ohrani enako obliko :D

RatedR ::

Evolve je izjavil:

RatedR je izjavil:

Pozdrav, zanima me če kdo pozna kakšen program podoben League Replays al pa Baron Replays, ki ti posname igro in kompresira res na majhno velikost brez izgube.


ta dva pojma ne gresta skupaj

Pač pa gresta, kakšen mesec nazaj mi je program League Replays še deloval in to je točno to kar sem opisal.

Stvar se shrani najbrž na njihov strežnik, kjer pa dvomim da nimajo kompresije ker ta program uporablja več tisoč ljudi povsod po svetu, povprečna dolžina ene igre je pa 30 minut, na kvaliteti recimo 1280x800 pa 60 FPS jim zasede res ogromno.

TehDucky ::

LOL replay, kolikor vem naj bi to bil League Replay deluje na drugačnem principu kot si ti predstavljaš. Tam slika sploh ni kompresirana in ni izgube, je pa majhna. Lolreplay ubistvu shranjuje vse podatke, ki si jih ti pošiljaš med strežnikom ter jih nato ujame v replay. Ko gledaš ta LOLreplay, ta zažene original League of Legends igro in ti prikazuje igro, po podatkih med teboj in strežnikom, zato se včasih zgodi, da ne kaže HP barov ali pa kje zatakne, ker pač v tistem momentu nisi dobil teh podatkov. Potem pa ti to posnameš z Fraps/Camtasia/... in imaš dejanski video -> mp4/avi/wmv karkol, ki ga lahko uplovdaš na youtube.

Če pa ker tak dela pa ne vem, igram LoL, imam Lolreplay, ampak nič ne gledam nazaj, sem shranjeval pa se včasih ubadal, pa sem edino igro, ki sem jo uplovdal bila posneta z Frapsom, ker je imela zraven še zvok od soigralcev, kjer smo pa umiral da amena.

BigSexy ::

To Infinity And Beyond !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20829477 (2796) acookook
»

StarCraft 2: Best of Slovenia #1

Oddelek: Igre
243299 (2022) def0r
»

Command & Conquer: Generals (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18911963 (7355) jRk0
»

Deluxe Ski Jump rekordi

Oddelek: Igre
274889 (4614) R0K

Več podobnih tem