» »

Warface

Warface

mailer ::

Prihaja brezplačna online FPS igra Warface, ki bo konkurenčna igri Battlefield Play4Free. Testiranja že potekajo trenutno pa si lahko rezervirate ime, ki ga želite imeti. Na voljo je že nekaj trailerjev oz gameplay posnetkov.
Reveal Trailer

mailer ::

Trenutno poteka beta testiranje tudi za prijavljene uporabnike. Povabila za beto razdelijo naključno. Vsak petek zvečer, okoli 11h po našem času pa razvijalci tudi igrajo in odgovarjajo na vprašanja, sprejemajo predloge. Več pa na Twitterju.

galu ::

Mnja, sem dobil danes "invite". Matchmaking je eden izmed najslabših, ki sem jih kdajkoli videl. Sodeč po tutorialu je igra playable, ampak ko se pa hočeš povezati v igro... No-go.

Fail.
Tako to gre.

mailer ::

Poskusi večkrat. Dobil invite predvčerajšnjim in je vse delovalo brezhibno. Igral par minut na prenosniku.

Bananovec ::

Zadnje dni so težave s strežniki.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

miraldi ::

Kok časa pa čakaš na inivie?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

mailer ::

Invite je verjetno izžreban random iz njihove baze emailov, ki so prijavljeni za beta testiranje. Nekdo dobi invite po parih dneh nekateri pa čakajo že več kot pol leta.

BorutK-73 ::

Če rabi kdo invite mu ga šenkam.
Me je minalo do Crysisa.

Zgodovina sprememb…

miraldi ::

BorutK-73 je izjavil:

Če rabi kdo invite mu ga šenkam.
Me je minalo do Crysisa.


Ja dej a mi lahko pošlješ invite na ZS? Da mal sprobam. če je zakej ;)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

galu ::

Tako to gre.

barocco ::

Jzt sm šele 2 dni nazaj dubu mail in link za Beto od 25-30.9.
AUTOBALANCE je urejen.
Igra mi je všeč, sploh pa mape.Teamsko delo zaželjeno..
Dobr zgleda grafično pa fore ,da po smrti vidim kako naleti sovražnik na anti personal mine oz. claymore,ki sem jo postavu pred smrtjo in jih vrže v luft..Take malenkosti
Tudi klase so mi všeč.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

mailer ::

Igra je v pre-openbeta fazi, ki bo trajala do ponedeljka. Prejšnji teden je bila igra še stara verzija, v novi od včeraj pa je zelo spremenjena v nekaterih delih totalno zakomplicirana in sfaljena. Lag se je tudi zelo povečal poleg drugih stvari ki so slabše kot so bile. A kdo igra?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

rdecaluc ::

Sem igral, pa me je minilo. Invajt sem pa dobil v par urah od prijave na beto :P
Est modus in rebus. ,typos

mailer ::

Mene tudi na nek način mineva. Igra me spomni na koncepte v avto industriji. Ko ga predstavijo je supr za pogledat, ko ga dajo ven pa sploh ne veš kaj je to zaen avto. Čez celotno closed beto je bila igra enaka na pogled, zdaj pa je eno skropucalo, spremenili so toliko stvari, da se folk pritožuje da to ni več to. Od vseh menijev do zaslona med igranjem... Žalost, pa tko dobr je zgledalo...
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

rdecaluc ::

Zdej moraš še igrat vsaj 1h da odkleneš vse klase, pa skine so dal v shop -.-". No ja, se na začetku je blo kul, ampak vedno sem mel debile na ekipi ki niso naredil "treninga" in niso znal igrat :(.
Est modus in rebus. ,typos

mailer ::

Te tutoriali so res sfaljeni, ne moti me preveč, da je treba dalj časa igrat za odklep kot to da so veliko spremenili, lag je še dosti večji kot je bil, hit detection je grozen, v polovici igre padem ko sem že za steno,... V primerjavi z beto so vse te stvari slabše, vključno z drugačnimi meniji in tutoriali. ;(
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

mailer ::

Od včeraj je Warface uradno open beta. Nekaterim od nas od včeraj (se pravi od začetka open beta) stran ni dosegljiva oz. se ne naloži v celoti, če bo imel kdo od vas podobne težave.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

mailer ::

V igri srečal enega Slovenca, menda obstaja tudi klan, ker nekaj jih pa le igra to igro. Torej, če kdo špila naj se pridruži.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

mailer ::

Od danes naprej Warface ni več browser game ampak je dobil uraden beta launcher. :D Tisti z Win 8 imajo težavo, ker jim (še) ne deluje zagotovo pa ga bodo usposobili v kratkem.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

oo7 ::

Warface Siberia Co-op Trailer

BorutK-73 ::

Ne zapravljat časa z Warface, klasični pay to win.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233486 (1027) oo7
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144414 (3474) Jerry000
»

For Honor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14620167 (7416) ahac
»

Igra Ingress (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10314155 (4020) otago
»

Igra kdo Battlefield 2 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
976741 (3811) ziga1990

Več podobnih tem