» »

Windows 7 ne gre booot-at z dvd-ja

Windows 7 ne gre booot-at z dvd-ja

lodoteam ::

Zakaj ne morem bootat z dvdja windowse pa čeprav sem jih že neštetokrat s tega DVD-JA.nA Biosih imam vse tako kot mora bit.Priority device 1.dvd
Kadar zaženem mi napiše vse kakor treba boot cd or dvd and press any key.... in mi tipkovnica noče zaznat tipke kakor da je izključena.Ne vem kaj je narobe.
Prosim za pomoč

Rahuk ::

predvidevam, da maš tipkovnico priklopljeno na usb, poskusi na ps2

lodoteam ::

Tipkovnica mi drugače dela ,tudi v biosih mi dela,samo kadar zaženem boot z dvdja mi piše skoz boot from cd or dvd and press any key in ne morem naprej.

ST-777 ::

Morda je z DVD predvajalnikom kaj narobe, da to preveriš, poženi kakšen drug OS iz CD/DVD, recimo Slax Linux.

"Slax is a Live operating system based on Linux. Live means it runs from an external media without any need for permanent installation. When Slax is started from a read-only media such as CD/DVD, it keeps all system modifications in memory only, and all the modifications are lost when you reboot. Slax is free software"

lodoteam ::

Z dvdjem je vse vredu saj to me čudi,to se mi prvič dogaja,predvajalnik je nov,kajti komponente sem sestavil skupaj toda ne morem window zagnat...

Imam dvojne winde 32 in 64 in negre z niti enimi in mi ni jasno zakaj,biosi so resetirani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lodoteam ()

TOP ::

Kako maš tipkovnico s kakim priklopom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

lodoteam ::

tipkovnica je logitech toda to nima veze,tipkovnica mi dela na drugem računalniku in na tem katerega sem sestavil,jaz mislim da bi moglo bit kaj z biosi...

Ozric ::

Legacy usb v biosu mogoče?

lodoteam ::

Aha kako pa to preverim,kajti zanimivo je da mi tipkovnica v biosih dela in tudi kadar grem iz njih ,samo bootat noče kadar mi napiše press any key.

Ozric ::

Poišči legacy usb support, morda je onemogočen...ugibam, preveri.

BorutK-73 ::

Posnami winse na usb ključek.

Uporabiš lahko Rufus ali WinUSB Maker.

lodoteam ::

bom poskusil.

hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
6772 (667) lodoteam
»

Windows problem

Oddelek: Operacijski sistemi
151708 (1479) harmony
»

Formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
281543 (1146) solatko
»

Kako win na eepc904hd

Oddelek: Pomoč in nasveti
9966 (812) hojnikb
»

Noče inŠtalirati windows xpjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
161580 (1273) toxius

Več podobnih tem