» »

Nakup slušalk

Nakup slušalk

Ciklamen ::

Torej, gledal sem nekje nek headset za do ~80€. Obvezno mora biti z mikrofonom. Razmišljam o HyperX Cloud ali Siberia v2 (oboje sem gledal na amazonu-ebayu). Še kak drug predlog? Razerja nisem gledal, ker vidim veliko nezadovoljnih uporabnikov, od Turtle Beach ne vem kaj bi, Corsair mogoče? Kaj pa Coolermaster Sirius? Logitech G430?

Najbolj za katero igro se mi gre je CS:GO, igram tudi druge streljačine a ta mi je najbolj pomembna, da slišim zadeve okrog sebe :)

(Če podobna tema že kje obstaja, pa je jaz nisem zasledil, naj mod to temo zbriše)
- End of the Post ->

dottor ::

Sam imam G430 in so res super slušalke. Z njimi gram CSGO, BF3/4, Dirt2, Grid2, ..., gledam filme, poslušam glasbo, jutub,... Sicer ne vem kakšna je priložena USB zvočna ker jih uporabljam na Xonar D2. Edino kar je znajo bit malo težke po večurni uporabi, pa zaprte so kar lahko vodi do potenja ušes.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ciklamen ::

Sem prebral kar nekaj review-ov ja glede G430, da so zelo zelo solidne. Edino kar me "moti" je, da so plastične v celoti v smislu pregibanja slušalk. Sedaj sem imel Speedlink Medusa (vem, poceni 20€ slušalke al jebiga) in so se mi cele polomile, zato gledam nekaj kar je bolj robustno (HyperX Cloud npr, ki so aluminijaste). In ta headset bi rad imel kar nekaj časa še :)
- End of the Post ->

dottor ::

Dejansko imajo samo platično ohišje, not so aluminjaste.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ciklamen ::

Aja? Potem sem pa jaz to slabo pogledal zgleda. Bom še počakal, če kdo drug kaj doda, da se ne preuranim z odločitvijo :D
- End of the Post ->

tireleap ::

Mogoče se ti splača so dost znižane klik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171188 (14153) Banza
»

Slušalke

Oddelek: Zvok in slika
242574 (2020) Pro_moted
»

Slušalke PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
301946 (1493) SloBiscuit
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132550 (2262) iDare
»

Slusalke

Oddelek: Kaj kupiti
458210 (7200) Verma

Več podobnih tem