» »

Iščem dokumentarec..

Iščem dokumentarec..

Twixz ::

Živjo.
Rabil bi vašo pomoč in sicer iščem dokumentarec o nekem gangsterju ki (na začetku dokumentarca) pride iz zapora in razlaga o svojem življenju. Je starejši gospod s hripavim glasom, in so to epizodo oz. dokumentarec predvajali tudi na Discoveryju. Je pa star okoli.. 5-6 let možno tudi več manj pa ne verjamem da je,:8)
:)
Prosim za pomoč ker je res fajn dokumentarec. Hvvala, če se najde kaj.:)

Twixz ::

Našel sem ga! The real goodfella, Henry Hill, 2006. Je film, oglejte si ga. Hvala, lep pozdrav.

DarwiN ::

Nula proti Richardu Kuklinskemu ;)

Obvezen ogled.. "Bral" tudi audio-knjigo. Tip je psiho-sociopat s tako fascinantno in unique življenjsko zgodbo, da vprašanje, če bo še kdaj živel kak podoben človek.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Spajky ::

Evo za prvega link še za ostale (pravkar DL-am):
The Real Goodfella-Henry Hill doc.2k6 47.51
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Brane22 ::

DarwiN je izjavil:

Nula proti Richardu Kuklinskemu ;)

Obvezen ogled.. "Bral" tudi audio-knjigo. Tip je psiho-sociopat s tako fascinantno in unique življenjsko zgodbo, da vprašanje, če bo še kdaj živel kak podoben človek.


Imaš tako dokumentarec kot film. Oba sta dobra.

DarwiN ::

Imaš tako dokumentarec kot film. Oba sta dobra.

Sem čakal tudi na film, vendar ga nazadnje nisem pogledal... Ne zaupam v Hollywoodsko "kakovost" in sem prepričan, da bi mi ogled filma pokvaril vtis.

Knjiga je naravnost fantastična. Podrobno opisuje posamezne umore... Kako je mučil ljudi (če ste mislili, da Jack Bauer ne pozna milosti, think again :D). Kako je ubijal s cianidom, vsemi vrstami orožja, žive ljudi fojtral podganam, tako da je žrtev odpeljal v jamo, ga privezal na tla, namestil kamero, naslednji dan pa posnetek odnesel tistemu, ki je najel umor...Seveda je bila to metoda za naročila, ko je morala žrtev trpeti.

Tipa si samo malenkost javno osramotil, ali mu pri rdeči luči iz avta pokazal srednji prst, in si bil kmalu mrtev. "He never saw a green light", torej nisi dočakal zelene luči na semaforju. :D

Kruto, vendar fascinantno, da bolj ne bi moralo biti. Lahk pošljem audio-book, če koga zanima. Vendar bi moral zadevo skrčit, ker je 1.8Gb mp3. :(
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zeitgeist (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
649543 (4841) drejc
»

Problematika kaznjencev (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7613142 (11681) jype
»

Big River Man

Oddelek: Sedem umetnosti
5890 (740) Utk
»

Obama Deception / FOTR

Oddelek: Problemi človeštva
71168 (871) dbevfat

Več podobnih tem